11467 посетителей онлайн
4 893 61

Сертификация педагогов: сегодня учителя будут сдавать независимое тестирование

Сертификация педагогов: сегодня учителя будут сдавать независимое тестирование

31 октября участники пилотной сертификации педагогов будут сдавать независимое тестирование.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится на сайте УЦОКО.

"Допуск участников сертификации в пункты тестирования будет осуществляться с 10:15 до 10:50. Тестирование начнется в 11:00. Для входа в пункт тестирования участник сертификации должен иметь при себе паспорт или другой документ, удостоверяющий личность и письмо-вызов. Письмо-вызов необходимо самостоятельно распечатать из кабинета участника сертификации", - сказано в сообщении.

Отмечается, что участники сертификации, документы которых содержат расхождения в персональных данных, должны также предоставить соответствующий документ, который подтвердит эти изменения.

Копия паспорта или иного документа, удостоверяющего личность, не дает права на допуск участников к пункту тестирования.

"Рекомендуем также взять с собой две-три ручки с чернилами насыщенного черного цвета и две-три ручки с чернилами черного цвета, а также, по желанию, маленькую прозрачную бутылку (без этикетки) с питьевой водой", - говорится в сообщении.

Тестирование профессиональных знаний и умений учителей начальных классов будет продолжаться 180 минут. Тест состоит из 100 заданий. Максимальное количество баллов, которое можно набрать, правильно выполнив все задания теста независимого тестирования, - 100.

В УЦОКО напомнили участникам сертификации, что в аудитории пункта тестирования инструкторы должны выдать Карточку участника сертификации. Ответственный за пункт тестирования сделает отметку о прохождении независимого тестирования в карточке участника сертификации: "Не оставляйте пункт тестирования без проставления отметки в карточке участника сертификации!"

По завершению работы над тестом участники сертификации должны сдать старшему инструктору бланки ответов и тетради с заданиями теста, которые сразу же вкладываются в пакет для отправки материалов.

Топ комментарии
+15
Хай сочатку тест на грамотність здасть новий ЗЕміністр освіти Анна Новосад :

Сертификация педагогов: сегодня учителя будут сдавать независимое тестирование - Цензор.НЕТ 979
показать весь комментарий
31.10.2019 08:32 Ответить
+12
Загалом, тема про тестування вчителів, а тобі Пеца знову в штани насрав.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:50 Ответить
+11
После сертификации начнут платить по 4 000 гривен или долларов?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
После сертификации начнут платить по 4 000 гривен или долларов?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:29 Ответить
космических тугриков.)
показать весь комментарий
31.10.2019 08:45 Ответить
4000 гривен они уже сейчас получают.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:05 Ответить
Пройдут?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:30 Ответить
Хай сочатку тест на грамотність здасть новий ЗЕміністр освіти Анна Новосад :

Сертификация педагогов: сегодня учителя будут сдавать независимое тестирование - Цензор.НЕТ 979
показать весь комментарий
31.10.2019 08:32 Ответить
Зедебіли , кого ви навибирали ?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:34 Ответить
Мова Армія Віра - Пожрать Поспать Поржать. Думай те ...
показать весь комментарий
31.10.2019 09:00 Ответить
Дикторы по ТВ всегда говорят "зустріч з Міністром", а не "із Міністром"...
И на сайте Міносвіти при Гриневич пишут "зустріч з" , а не "із"
Как же так, порохнявые??? Опять обхезались в своих притензиях?? Что у вас в методичке на сегодня написано??
Сертифікація педагогів: сьогодні вчителі складатимуть незалежне тестування - Цензор.НЕТ 2600
показать весь комментарий
31.10.2019 09:26 Ответить
"...Опять обхезались в своих притензиях??" ага...в притензиях... в притензиях и претязаниях...

зачем тупость жирным шрифтом выделять, сержик?
показать весь комментарий
31.10.2019 09:47 Ответить
показать весь комментарий
31.10.2019 12:19 Ответить
Шо думать, Барсук? Я живу в Харькове. Ни один мой знакомый не отдал голос за Зегенерата, потому что никому не нужен клоун в роли президента. Вот уж точно, лучше с умнымИ потерять, чем с дуракАМИ найти... Так про что думать? У меня нет инструментов воздействия на 73% идиотов. Пускай испьют свою позорную чашу до дна, обеднеют, обнищают, выкупаются в говне и ОНИ начнут задумываться. Может мысль какая в зебильную головку заскочит. Может родители перестанут давать деньги на секон-хэнд, потому что и на него не будет хватать... посмотрим...
показать весь комментарий
31.10.2019 09:30 Ответить
собі подібних дебілів і навибирали
показать весь комментарий
31.10.2019 10:42 Ответить
Задачі вирішуються, завдання виконуються. В українській мові дуже багато запозиченних слів з інших мов, тому це не помилки, а історичні наслідки.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:41 Ответить
Та да, московиты сказочники известные... сложно это назвать развитием.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:56 Ответить
а чому в росіском більшість слів запозичена з тюркської та німецької ?
поїдь в росіску глубінку, там такий "руцький", зовсім на українську мову не схожий.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:59 Ответить
там мокшаньській, ерзянський. а славянами вони стали по церковній вірі. вони славяни=православні, бо саме церковна мова (староболгарська), принесена Кирилом і Мефодієм, зробила їх руськими, і не по етнічній ознаці, а саме по вірі.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:09 Ответить
Що ти мелеш ,їдь в свою парашу і там розповідай про їхнє ординське наречиє ,гнида кацапська.
показать весь комментарий
31.10.2019 09:04 Ответить
Барсук, ты, часом, не кацап? "Действительно, русские были свободны"... это что, издевка? Лапотники всегда были в рабстве. В рабском, крепостном, камуноидном. Их продавали, как скот, покупали, как скот, заставляли пахать, как скотину. Это что, свобода? О каком, плять, развитии языка идет речь, когда вся образованная часть дворянства говорила на французском. Но, будучи генетически предрасположенной к рабству, они не оставили этой привычки даже в пору и в пост-пору наполеоновского нашествия. Об уровне развития современного рускава языка можешь судить сам, поехав, например, в вологодскую, псковскую, архангельскую губернии. От там ты насладишься рюзьким диалектом украинского.
Достоевский? Толстой?, Куприн, Бунин, Паустовский? Исключения из шолоховских легенд про тихий дон... нашел великий и могучий...
предвижу твое возражение, мол, апачимунарускам... Отвечаю, я не считаю этот язык руским. Я внес свою лепту в его формирование. Это, с моей т.з., лингва-франка, унаследованный из си-си-си-пи и обогащенный реалиями современности.
оттакафуйня, малята
показать весь комментарий
31.10.2019 09:44 Ответить
Людина, яка працює в освітній галузі, має себе контролювати і бути прикладом.
Особисто не уявляю, щоб моя вчителька з української мови зробила стільки жахливих помилок.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:48 Ответить
вчителька зобов"язана не робити помилок на уроці. а у приватному житті може робити, що захоче. і нікого то стосуватись не повинно. вчитель є вчителем лише у школі, за їїмежами - це звичайна людина. має право бути звичайною людиною з усіма її недоліками.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:12 Ответить
через ці історичні наслідки я не хочу тут писати українською, бо зроблю дуже много помилок... тобто не хочу паплюжити мову своєю писаниною...соромно. А їй ні. Бо вона - міністр освіти - кладезь мудрощі, плїйять...
показать весь комментарий
31.10.2019 09:35 Ответить
А вобще-то я рад за учителей. Они, вместе с шахтёрами и медиками, самые недооценённые професси ( судя по их вечному "нам мало"). Вот подтвердят свою квалификацию.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:33 Ответить
Педагоги -- золотий фонд усі фальсифікаторів на виборах.
Утім, це тестування, якщо воно справді буде об'єктивним, має відсіяти бодай маразматиків, яких не можна ніяким чином викурити зі шкіл.
показать весь комментарий
31.10.2019 09:26 Ответить
и кто останется? Так и без того одни неудачники, не нашедшие себя даже на "Барабашово"... Кто останется в школе?
показать весь комментарий
31.10.2019 09:48 Ответить
Якщо нема кому навчати, окрім маразматиків, від яких за кілометер смердить совком і які готові за сотню гривень бути фальсифікаторами на виборах, то на біса така школа?
показать весь комментарий
31.10.2019 10:19 Ответить
це інше питання... запропонуй альтернативу... а поки її немає, вимушені користуватися тім, що маімо
показать весь комментарий
31.10.2019 10:25 Ответить
як бумашка може відсіяти маразматика, коли перевірятимуть ту бумашку майже такі самі? це раз. Бумашка може первірити лише енциклопедичні знання, а ось навички - це суто практична частина. на бумашці можна, і як ми усі у школі пишемо, написати те, що сподобається первіряючому. а ось на практиці вони ідуть роблять усе навпаки.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:16 Ответить
Рекомендуємо такою взяти із собою дві-три ручки із чорнилом

Ще би в тому центрі навчились грамоті самі інструктори. І не робили помилок.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:34 Ответить
Мне интереснее, как отличить пасту насвщенного чёрного цвета от просто чёрного?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:41 Ответить
Відкрий заспамлений коментар і побачиш.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:44 Ответить
а хто не проходить це вступне завдання, взагалі до іспиту не допускається.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:44 Ответить
По спектральному аналізу.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:46 Ответить
насьіщенньій - єто толстопишущий стержень, потому что есть еще и тонкоищущие, они то как раз и не насьіщенньіе чернила.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:17 Ответить
А вчителі в Золотому теж проходитимуть тест?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:42 Ответить
если они подали завяку, то должньі біли уже со вчера бьіть в том месте, где будет проходить тест.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:19 Ответить
А на гражданство когда они будут экзамены сдавать? Если послушать чему некоторые преподаватели учат детей про украинских фашиздов, волосы дыбом становятся.....
Хотя о чем это я, некоторые Моники, с вероятностью 99,9% т.ж. экзамен на гражданство не сдали бы!
показать весь комментарий
31.10.2019 08:43 Ответить
если учитель занмается таким на уроке, то он пропагандирует, что запрещено. не важно, что учитель думает ина гражданство ему здавать не надо, его личное мнение. просто его никто об єтом мнении не спрашивал, и он просто самовольничает, распространяя его. надо дать по губам законом. и сразу вьілечится от ляпания язьіком.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:21 Ответить
У порохососов утренний понос,им надо тему подбирать типа Пеца самый крутой чувак
показать весь комментарий
31.10.2019 08:49 Ответить
Загалом, тема про тестування вчителів, а тобі Пеца знову в штани насрав.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:50 Ответить
Та у них утро начинается с чистки обосраных штанов с криками клятый Порошенко.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:53 Ответить
Як жартують вчителі - у владі сьогодні не найкращі наші учні. От тепер ті самі, далеко не найкращі, і перевірять вчителів. Тут одна міністерка освіти чого варта.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:49 Ответить
а ви їм ще докажіть, що саме вони винні у тому, що недолугі = їхній продукт праці.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:22 Ответить
Недолугі - продукт роботи всього суспільства, і в першу чергу батьків. Вчителі лише одна ланка, головним завданням якої є освіта, тобто дати знання тим, хто того хоче. Мало того, недолугість то від виховання, а дитину виховують, поки вона вміщається поперек ліжка. Далі можлива лише корекція. І ще, дуже важливо, соціальний статус вчителя, який йому визначило суспільство зовсім не сприяє тому, щоб школа була якісною. Ще трохи таких знущань з вчителів і в школі реально не буде кому працювати, хоча й сьогодні вже гострий дефіцит вчителів. Ідіотів, які б за копійки дозволяли, щоб з них знущались все менше і менше.
Між іншим, вчителю першої категорії доплачують до ставки, щоб в нього була така сама зарплата, як в прибиральниці. А ви кажете продукт.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:34 Ответить
Вчителі - ланка, що має дати знання, так? так ось молода вчителька звернулася до експерда з освіти і отримала замість допомоги пораду "прикладіть подорожника". Тобто ви вважаєте, що вона отрмала те, що шукала? аж ніяк. І таке у нас у вузі, і таке у нас у школі. І при чому тут батьки?
показать весь комментарий
31.10.2019 16:55 Ответить
ось вам якісність школи: попідчищали коменти, які тільки на освітянському формі когось дідька називаються постами, і так само вони чистять у школі, замість виправити свої помилки. звідки візьметься до них повага?
показать весь комментарий
31.10.2019 16:57 Ответить
З 4000$ можуть і поздаваць... сертифікацію.
показать весь комментарий
31.10.2019 08:50 Ответить
а когда будит сертификация порохосвиней?
показать весь комментарий
31.10.2019 08:53 Ответить
А вони що, сплять?
показать весь комментарий
31.10.2019 09:00 Ответить
Сертифікація педагогів: сьогодні вчителі складатимуть незалежне тестування - Цензор.НЕТ 4106Когда сидорова коза станет писать грамотно, мы подумаем, что с ней делать. Но что возмёшь с сидоровой козы?
показать весь комментарий
31.10.2019 13:13 Ответить
правильно свинорылый хряк ,ты должен писать на родном тебе русском языке.
показать весь комментарий
31.10.2019 13:51 Ответить
Интересно как трудовик с физруком будут проходить сертификацию) Кто больше выпьет чтоли?
показать весь комментарий
31.10.2019 09:10 Ответить
Ось Онадський, що вважає себе вялікім екпертом, вже тест на профпригодність не здав. На самому отстало оформеленому форумі освітян, розпіареному як "самий крутий". а там навіть ПОСТ від КОМЕНТУ не відрізняють. У них це одне і те саме. У меню Мої Дописи чогось перелік чужих дописів, які власник акку не робив. зато робив там коментарі. але то не важливо, каша важливіша. Так ось експерд Онадський не зміг допомогти вчительці, він її закидав законами, які не стосуються її питання, а потім ще запропонував сісти на шпагат, коли вона сказала, що у законах є протиріччя. так ось розвінчати щойно створений нею ж самою міф про протиріччя, який створився у неї від того, що вона не зрозуміла, що прочитала, він теж не напрягся. Він обрав шлях просто гаркнуть як рабу - роби і не устарюй конфліктів. І ось виходить, що педвуз знань з учительського права не дає, логічний ланцюжок вирішення проблеми із застосуванням права теж ніхто не дає, та ще такі ЕКСПЕРДИ, надівши педкорону, теж виходить, бесполєзні. Так звідки простий сметриний вчитель буде профі?
показать весь комментарий
31.10.2019 13:34 Ответить
питання від молодого вчителя ( у нього замало часу і купа роботи, тому він потребує одразу відповідей на питання, у нього немає часу шукати, тому звертається до екперта)
В: Чи є правомірною вимога щодо обов'язковості написання виховних планів у початковій школі і чи можуть зняти гроші за класне керівництво, якщо немає плану ? Чи є дієвою Інструкція з діловодства за 2018 рік? Чи мають право вимагати наявність класних куточків із переліком того, що там має бути? Чим керуватися у своїй роботі, якими документами?
Тут улазить експерД Онадський, і наче усе прилічно:
О: Основні нормативні документи, якими має керуватися вчитель та класний керівник - це: Конституція України, ЗУ "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положенням про класного керівника. Якщо в цих документах є вимога до написання планів виховної роботи або до створення кучочків, то обов'язково виконуйте ці вимоги. Якщо в цих документах ви не знайдете такої вимоги, то працюйте спокійно без них. Гарних вам канікул.
В: Дякую. Але що робити, коли документи суперечать один одному?
О: Робити так, щоб не було проблем на роботі і ви там почувались комфортно. А це залежить вже від вас.
Ну прям поміг, що аж торбу нести треба.Жах, якщо чесно. а спитати, що за протиріччя, щоб їх прибрати він не хоче. Жахлива порада: сядьте на шпагат.
О: Якщо ви знайшли підстави для тих вимог, які до вас висуває ваше керівництво, то що я можу зробити? Ви очікуєте, що я вам пораду йти на конфлікт? Це має бути ваше рішення, але ж ви знайшли підстави для тих вимог, які до вас висуваються.
Так ось у тому і справа, що з відповіді ясно, що не знайшла вона підстав для вимог, знайшла протиріччя. І тут її кинули на призволящє. Но воно ж ЕКСПЕРД.
показать весь комментарий
31.10.2019 17:08 Ответить
а учителя дружно не могут послать нахйу зебилоов ?
показать весь комментарий
31.10.2019 17:12 Ответить
так они ж за них голосовали, прям писялися от васторга!
показать весь комментарий
31.10.2019 18:57 Ответить
Сертификация врачей уж очень нужна...