8065 посетителей онлайн
10 138 185

Украинцы стали меньше доверять Зеленскому, Разумкову и Гончаруку, - опрос

Украинцы стали меньше доверять Зеленскому, Разумкову и Гончаруку, - опрос

Уровень доверия граждан к президенту, спикеру парламента и премьер-министру в ноябре снизился по сравнению с предыдущим месяцем.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Центром Разумкова, информирует Цензор.НЕТ.

Уровень доверия к президенту составляет 68,2%, а недоверия – 24,3%. Для сравнения: в октябре Зеленскому доверяли 70,5% граждан.

Разумков вызывает доверие у 52% украинцев (в октябре – 54,1%), а 31% граждан ему не доверяют.

Уровень доверия (34%) и недоверия (36,5%) к Гончаруку почти одинаковый. В октябре ему доверяли 36,4% украинцев.

Бывший политзаключенный Кремля Олег Сенцов вошел в тройку лиц, которым больше всего доверяют украинцы после Зеленского и Разумкова. Ему доверяют 36% и не доверяют 29% граждан. Таким образом, баланс доверия-недоверия у Сенцова выше, чем у Гончарука.

Читайте на Цензор.НЕТ: Украинцы среди мировых лидеров лучше всего относятся к Лукашенко, хуже всего - к Путину, - опрос "Рейтинга". ИНФОГРАФИКА

Больше всего украинцы не доверяют пятому президенту Петру Порошенко (79%), нардепу от парламентской фракции "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктору Медведчуку (75%), главе парламентской фракции партии "Батьківщина" Юлии Тимошенко (70%), министру внутренних дел Арсену Авакову (69%) и сооснователю "Оппозиционной платформы – За жизнь" Юрию Бойко (68%).

Опрос проводился с 1-го по 7 ноября 2019 года, было опрошено 2015 совершеннолетних граждан по всей Украине, кроме временно оккупированных территорий Донбасса и аннексированного Крыма. Теоретическая погрешность выборки (без учета дизайн-эффекта) не превышает 2,3% с вероятностью 0,95.

Также на Цензор.НЕТ: Ситуацию в стране положительно оценивают 37,5% украинцев, - опрос Центра Разумкова

Топ комментарии
+39
Всі хто обрали, дружно, Зєлю
Хотіли ним пробити стелю,
Потім хоча б уже вікно,
А зараз пробивають дно.
показать весь комментарий
11.11.2019 22:55 Ответить
+35
https://www.facebook.com/myroslavhai/posts/10156349841762163?__tn__=%2CdH-R-R&eid=ARC6DUH8wA5IAnY3mStLYvpd2C-cLJyPhqAdMkoat83K1U4WBSpdUUV1vtzbVJTJ6UeoMM1ZtL2wzyjS

https://www.facebook.com/myroslavhai?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARCmkmnni_iDK42yZflb_Mv5GLkQ61ACFJnp0wutqIVnSUTpA3B5dWd0nLL5ykFdVhJUufB6Ebj85pFQ&hc_ref=ARSUTUf6ibuIDY5F3ruVQ6wHz5sxrUUBpwUEVWTUyzzhvHEfAmtU6YeHXVCaH-7gJm8&fref=nf Мирослав Гай
https://www.facebook.com/myroslavhai/posts/10156349841762163 1 ч.

Кіборг Марченко буде сидіти.
76 мільйонів застави.
Винен чи ні, вирішить суд. Зараз інкримінують бездіяльність.

За Микитася внесли 80 мільйонів застави.
За Дубневича внесли 100 мільйонів.
За Гладковського внесли 10 мільйонів застави.
За Марченка немає кому внести заставу. Навіть мільйон. Навіть сто тисяч.
І це за "бездіяльність".
Це вирок українському слідству і суду.
Коли інкримінувалися б корупція, крадіжка, вбивство, то я зрозумів би арешт.
Але бездіяльність...!
І арешт???
Тому, хто сам прийшов і на суд, і на слідство?
Якби це було не при "чесному" Зеленському, я б сказав, що це замовлення.
показать весь комментарий
11.11.2019 22:57 Ответить
+32
А что Порох до сих пор президент?
Кого что волнует, отдали страну в руки выродкам, и сидят детонируют на Порохе.
Ты еще на клабище станцуй,кто то умер,а тебе только предстоит.
показать весь комментарий
11.11.2019 22:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Как им вообще можно было доверять? 🤔
показать весь комментарий
11.11.2019 23:23 Ответить
Вот те раз.

NNN буквально на днях писал, как все до безтямы обожают Зюзю, не смотря ни на что.
показать весь комментарий
11.11.2019 23:27 Ответить
Зеленского можно ругать и за то и за это. Но знаете, о чем я подумал... В их речах почти нет пафоса. И это меня сбивает с толку. Все коммунисты и популисты и социалисты говорят очень громко, долго и пафосно, много жестикулируют. Например, Порошенко, который слишком многословен, красноречив и чрезмерно старается быть убедительным. А вот Зеленский - нет и окружение - нет. Для меня это пока один из немногих хороших индикаторов. Кроме того, он пока народ слушает. То, что мы пишем, то что мы собираемся на акции протеста, работает, хотябы отчасти. Например, обещан референдум по продаже земли иностранцам. Идут встречи с представителями табачных фабрик и некоторые снова заработали. Что-то же им пообещали. Но как быть с Ермаком? Как быть с вернувшимися на белых конях регионалами, которые чувствуют себя безнаказанными? Как быть с его ближайшим помощником, с его вероятным главным спонсором? Ох Зеленский, что же ты задумал на самом деле?
показать весь комментарий
11.11.2019 23:29 Ответить
вопрос не по адресу, его нужно задавать Бене
показать весь комментарий
11.11.2019 23:37 Ответить
не бэне а изе! и второе а украинцы бубочку нелоха гарантом не выбирали его выбрали остальные жители нашей страны.
показать весь комментарий
11.11.2019 23:41 Ответить
А еще он обещал зарплаты учителям по 4000 $...Выполнено!
Не назначать кумовьев и бизнеспартнеров на государственные должности... Выполнено! Отменить Роттердам +...Выполнено!
Посадить олигархов...Выполнено!
Референдуми по всем вопросам до принятия законов...Выполнено!
А про мелочи уже можна и не вспоминать. ..
показать весь комментарий
11.11.2019 23:45 Ответить
Это все менее важно, чем информация в последнем интервью Пионтковского: https://www.youtube.com/watch?v=bmVyA82LvGM О предательстве национальных интересов Ермаком и другими
показать весь комментарий
12.11.2019 01:18 Ответить
Не має пафосу??? Ви знущаєтесь?
показать весь комментарий
12.11.2019 12:37 Ответить
Українці стали менше довіряти Зеленському, Разумкову й Гончаруку, - опитування - Цензор.НЕТ 9037
показать весь комментарий
11.11.2019 23:39 Ответить
https://gordonua.com/news/politics/iz-liderov-drugih-stran-ukraincy-luchshe-vsego-otnosyatsya-k-lukashenko-opros-1418477.html Из лидеров других стран украинцы лучше всего относятся к Лукашенко - похоже что 73%,которые голосовали за бывшее прошлое советское и без войны нравиться тихое , советское и без олигархов,что есть у Лукашенко(раньше этот застой наблюдался при Брежневе)
показать весь комментарий
11.11.2019 23:50 Ответить
Українці тим падлюкам ніколи й не довіряли... Ті що довіряють - просто не українці, а малороси...
показать весь комментарий
11.11.2019 23:55 Ответить
хуже. они особи щироукраинской реформаторской национальности.
показать весь комментарий
12.11.2019 00:44 Ответить
Просто тіла, жертви совєцьких/рашистських експериментів з виведення нової породи безмозглих біороботів. зомбі, які втратили національну приналежність.
показать весь комментарий
12.11.2019 08:05 Ответить
Українці стали менше довіряти Зеленському, Разумкову й Гончаруку, - опитування - Цензор.НЕТ 269
показать весь комментарий
11.11.2019 23:59 Ответить
Те, що нову владу українці починають ненавидіти через 20 хвилин після виборів, не новина. Дивне інше, чому до нашого Петра Олексійовича Порошенка рівень довіри не зростає? Ми ж тут на грані психічного припадку зі штанів вистрибуємо, щоб довести всім, який Петя хороший, а народ не починає любити нашого сивочолого гетьмана. Неправильний якийсь цей народ... До сліз образливо...
показать весь комментарий
12.11.2019 00:01 Ответить
Твоя ирония очень близка к правде . Народ слишком туп и глуп . И сильно подвержен кацапской пропаганде . Брехне из телевизора поверили , а здравому рассудку нет . .
показать весь комментарий
12.11.2019 00:18 Ответить
А чому в ЗЄлємоніку вірять лиш 68% піплу? Чому не 146% як у справжнього «найвеличнішого» вождя всесвіту?
показать весь комментарий
12.11.2019 00:04 Ответить
твоему Мародеру не верят 79%. И при этом ты имеешь наглость заявлять, что Зеленскому верят всего 68%? Ты мухоморов объелся?
показать весь комментарий
12.11.2019 00:09 Ответить
Вы действительно верите опросам центру папаши розумкова? Это тупее,чем верить в зубную фею.
показать весь комментарий
12.11.2019 02:47 Ответить
Так і є. В двох джерелах бачив. Хоча, як вкид могло бути. Але судячи з загальної маси Зебілоїдів, то факт на лице. Поки я довіряю тому, що таки 68 відсотків ЩЕ довіряють.
Не довіряють, як правило наші 25% та ті, хо голосив проти Порошенка.
показать весь комментарий
12.11.2019 06:41 Ответить
На выходе у всех---Лени, Лени, Вити, Вити был рейтинг минус, а у Януковича минус бесконечность. У Пети согласно выборов остался в + (плюс). Как говорил реформатор Грузии Каха Автандилович Бендукидзе, рейтинг которого на выходе был +5 = "Значит мы что то не доработали". Большое видится из далека, а быдлу вообще непонятно.
показать весь комментарий
12.11.2019 00:34 Ответить
В ноябре тариф на газ подняли уже на 14%..думаю в следующем месяце доверие к ЗЕкоманде будет ещё меньше...
показать весь комментарий
12.11.2019 00:12 Ответить
Думаю что зе-зомби похер тарифы , законы и всё остальное .. Их " доверие" к зеле , базируется на ненависти к Пороху ,, посмевшему сказать нет ,планам ******* по возврату Украины в имперское стойло . Даже если тариф на газ поднимут вдвое , и зюзя продаст землю и вышвырнет из страны всех инвесторов , но взамен этого посадит Пороха , его рейтинг не упадёт и даже вырастет . !
показать весь комментарий
12.11.2019 00:30 Ответить
свиновальц рылом своим не вышел чтобы его ненавидеть. максимум чего достоин мыролюбный подонок это всеобщее презрение народа.
показать весь комментарий
12.11.2019 00:47 Ответить
А по суті ти так нічого і не сказав . Одне бла-бла 😕
показать весь комментарий
12.11.2019 01:01 Ответить
О, порохобот з тролеферми намагається щось з себе вичавити. Офшорний третю зміну організував.
показать весь комментарий
12.11.2019 01:26 Ответить
Смачного 💩
показать весь комментарий
12.11.2019 01:32 Ответить
А мне бы хотелось, чтобы порошенко сидел в тюрьме за содеянное, а не просто отделался презрением народа.
Виноват - отвечай. И это должно быть доказано в суде, по справедливости.
показать весь комментарий
12.11.2019 06:58 Ответить
Бот, ты конечно не будешь писать, что это самая низкая цена на газ с 2016 года (для ноября)? Тебе же это не выгодно.
показать весь комментарий
12.11.2019 00:39 Ответить
Зате тобі вигідно ляпнути щось про низьку ціну для понеділка. Ти ще розкажи, якщо ти такий вумний, що це брехня для лопухів про 14%. Там ще буде додана плата за ПДВ, транспортування, експлуатацію мереж і т.п.
Це вони винайшли новий спосіб навішування локшини, щоб лохи в транс не падали.
показать весь комментарий
12.11.2019 01:36 Ответить
Українці стали менше довіряти Зеленському, Разумкову й Гончаруку, - опитування - Цензор.НЕТ 4349
показать весь комментарий
12.11.2019 00:17 Ответить
Быстрое падение рейтингов политиков, это закономерно для Украины. Так было со всеми президентами.
показать весь комментарий
12.11.2019 00:26 Ответить
Що є то є. Але я щось не пригадую жодного Президента крім Порошенка, якого б так довго згадували добрим словом після виборів.
Для порівняння : за півроку новообраний "пріЗєдєнт" вже встиг отримати майже три десятки "поганял", що його можна хоч зараз вносити до книги рекордів Гіннеса як найбільш "любимого" своїми народом 😃
показать весь комментарий
12.11.2019 00:57 Ответить
Только умалишенный может свынячу потвору добрым словом вспоминать. Мазохисты может... которым понравилось, что с ними делали 5 лет и со страной. Пусть вспоминают дальше.
показать весь комментарий
12.11.2019 01:00 Ответить
Не сміши 😃
показать весь комментарий
12.11.2019 01:04 Ответить
Не смішіть тупорилого порохобота, він і так смішний.
показать весь комментарий
12.11.2019 01:38 Ответить
Я себе представляю,как ты зелю через пять лет вспоминать будешь
показать весь комментарий
12.11.2019 02:43 Ответить
Реальний рівень довіри до цих "членограїв" насправді дуже просто визначається по кількості постів проти Президента України Петра Порошенка .... Розумний зрозуміє, а зебілу це всерівно вже не допоможе .
показать весь комментарий
12.11.2019 00:48 Ответить
Українці стали менше довіряти Зеленському, Разумкову й Гончаруку, - опитування - Цензор.НЕТ 8930
показать весь комментарий
12.11.2019 00:49 Ответить
Истина прописная! Пчелы наконец то начали что то подозревать, как бы поздно не было с раздуплениями. Пока зебили мочат порохов и наоборот, враг не спит, а активно подкидывает дрова в огонь, стравить стравили, время подавать на стол! Западных политиков ЗЕ держит в информационной клоаке, не говоря уже о простых смертных, у которых он ничего спрашивать не собирался. Что тут сказать, за что боролись , на то и напоролись. Теперь все, конец.
показать весь комментарий
12.11.2019 01:54 Ответить
Трохи хочу уточнити. Ворог захопив владу в Україні ще в 2010му, коли іуда Ющ продав за мільярд доларів владу Януковічу. І з тих пір Україною керують тільки російські шпигуни, гармонічно передаючи владу один-одному. Вовік - третій шпигун, і не більше. Дострокові.
показать весь комментарий
12.11.2019 07:36 Ответить
Коня сошкіна права на 150%
показать весь комментарий
12.11.2019 08:11 Ответить
Доверяют гончаруку который повышает тарифы и не доверяют Юле которая хочет снизить
Маемо то шо маемо население тупых жлобов субсидиантов.
показать весь комментарий
12.11.2019 02:13 Ответить
Комент расчитан на человека,у которого вообще нет пямяти?Народ хорошо помнит,как юля,,снижала,,. Именно поэтому она не у власти.
показать весь комментарий
12.11.2019 02:40 Ответить
За Юлі тарифи були рівно вдесятеро меньшими, але це теж помилка. Треба не тарифи зменьшувати, а впроваджувати держпрограми по удосконаленню житла, систем опалення і підтримки альтернативної енергетики. Все одно треба визнати, що саме за Юліного прем'єрства українці були найзаможнішими, росла зарплатня і пенсії, тарифи, курс гривні і ціни не росли, статки олігархів теж не росли так шалено, як останні десять років.
показать весь комментарий
12.11.2019 07:19 Ответить
Мы за одну юлю говорим? Потому что реальная юля делала все наоборот,чем вы описали. Заняла денег,как ***** блох,чтоб хоть что то показать из своего лапша-популизма. У Шустера с надрывом голосила- "тарифы преступные для нарида"- а через месяц себя у власти- "треба пидиймати негайно"." Не будем трогать малый бизнес"-и пол года мне налоговая выносила можг. Единственный смысл пребывание юли у власти-это пребыванип юли у власти. Все как у нынешних. Как вы любите
показать весь комментарий
12.11.2019 08:09 Ответить
...так что?? Да здравствует барыга??? " Лучший из худших"??Судя по "логике"....
показать весь комментарий
12.11.2019 15:12 Ответить
я херею над хохлами, тот кто провел больше реформ не доверяют больше чем тем кто разжег против них войну. а доверяют тем кто не сделал абсолютно ничего))) эта страна обречена
показать весь комментарий
12.11.2019 06:33 Ответить
обречена порохня которая молится на псевдопатриота и наследственного вора
это да обречено - и все его 100500 рехВорм потому что их не было
кроме опереточной понтиции... да ещё безвиз - мона ехать работать за границу
спасибо - так и делаем - а тут пусть петеботы за рошенки пашут на всевеликого рошена )))
показать весь комментарий
12.11.2019 10:12 Ответить
согласен пеце доверять не стоит - продаст - что уже не раз показывал - недавно бабу подставил ****
показать весь комментарий
12.11.2019 10:13 Ответить
А порохоботы все время строчат, что уровень к Зеленскому и ко уже упал до почти нуля и что люди уже со стыда прячут глаза, потому что им стыдно признаться, что они голосовали за Зеленского.
А тут облом.
И самый большой антирейтинг у порошенко. Так что сидите на заднице ровно, порохоботы. Не дергайтесь.
показать весь комментарий
12.11.2019 06:51 Ответить
ты оглянись вокруг себя, идиотина, а не заказные опросики читай - вокруг нет зебилов уже, практически))))
показать весь комментарий
12.11.2019 07:46 Ответить
Сама ты идиотина у вас доверие за минусом. Не вам рассказывать как жить в Украине
показать весь комментарий
12.11.2019 08:07 Ответить
ПНХ курица
показать весь комментарий
12.11.2019 10:02 Ответить
Значит не все потеряно. У молдован говорят,-"ум который приходит опосля!". Значит у Вас тоже есть такая болезнь.
показать весь комментарий
12.11.2019 07:03 Ответить
Є одним з тих, хто втратив довіру до Вовіка. Все з за маніакального бажання Вовіка зустрітись попри все з пуйлом. Цілком можливо, що заради цього Вовік і не випускає ув'язнених військових по фальшивим справам Матіоса, щоб більше сподобатись пуйлу. Навіть не вважає порушеннями тиші численні обстріли з боку росіян, поранених і навіть вбитих наших військових. Навіть пуйло не хоче так палко цієї зустрічі, як її хоче Вовік. Пояснень такої поведінки Вовіка тут лише два: або Вовік в пуйла закохавсь і мріє впасти з ним у ліжко, або Вовік хоче довести пуйлу, що він більше, ніж просто його шпигун. Є ще припущення, що оба аспекта мають місце, чому ні?
показать весь комментарий
12.11.2019 07:03 Ответить
Усі ці слуги, разом із їх нелохом, викликають стійкий блювотний рефлекс
показать весь комментарий
12.11.2019 07:30 Ответить
Не більший блювотний рефлекс, ніж від попереднього мародера. Дострокові.
показать весь комментарий
12.11.2019 07:38 Ответить
Будем голосовать все Страной,пока твоя юля свой зад в кресло не положит? Ты еще за нынешних,тобой выбранных не дострадал.
показать весь комментарий
12.11.2019 08:15 Ответить
Я за російського шпигуна і мародера Порошенка не голосував. Я голосував за фактичного переможця трьох виборчих президентських компаній - Тімошенко
Українці стали менше довіряти Зеленському, Разумкову й Гончаруку, - опитування - Цензор.НЕТ 417
показать весь комментарий
12.11.2019 08:42 Ответить
Навіть не хочу відповідати на пости Ванюхи Сулейманова, який ніби володіє українською мовою, а в душі ворог України. Але ще раз відповім і не йому, бо він є троль і це не подіє, а відповім тим, хто ще не розібрався. Із-за тієї зубожілої і таких як вона, ми маємо цей стан. Це її дії по отриманню договора по газу з кацапами, за рахунок чого ворог модернізував свою армію,Україна віддавала останнє, а сама перебивалася кредитами "піндосов". Це її відклик підпису під листом до отримання ПДЧ НАТО, це її дії по знищенню нашої армії і багато чого. Не закакуйте мізки своїми фантазіями і брехлинками. А де зараз ваша зубожіла? При Пороху вона кричала, що не можна продавати державні заводи під час війни і землю, то що з нею сталося? Що повірила в своє зубожіння?
показать весь комментарий
12.11.2019 09:13 Ответить
Брехня продажного троля російського шпигуна Порошенка від початку до кінця.
- Чому такий поганий Юлін договір сьогодні українці хочуть продовжити ще на 10 років, а Раша не хоче?
- Ніякого свого підпису під "листом трьох" про ПДЧ в НАТО Юля не відкликала. ПДЧ не було підписане, бо підтримка НАТО в Україні тоді була на рівні 30%.
- Юля сьогодні голосніше всіх заявляє, що треба не землю і держвласність продавати, а наводити лад в законодавстві і владних структурах.
показать весь комментарий
12.11.2019 10:28 Ответить
Не бреши Ваньок. Вони хочуть продовжити уже виправлений судом договір, такий як всій Європі, там немає пункту "бери, або плати", інші обсяги і ціни, як на газ, так і на транзит. Та ще мають нам повернути, те що забрали. Щодо НАТО Ви лукавите і щодо землі і заводів, також. Зубожіла і її презставники партії заявили, що хочуть підставите своє плече по цьому питанню, але влада цього НЕ ХОЧЕ.
А Порох такий шпигун російський, що всі ліліпути з тієї і цієї сторони благали, щоб вибрали тільки не його і зубожіла їм також дуже допомагала.
показать весь комментарий
12.11.2019 11:26 Ответить
Ванньоша із партії "зубожілих", я більше писати не буду. Відповім Вам таким чином щодо Порошенко. Президент росії путін і його нацистський злочинний режим дали зрозуміти своїм рабам і їх поплічників в Україні, що з Порохом розмовляти не будуть і просили наш нарід його не підтримати на виборах. Там були ФСБешні поганяли, тіпа Вальцман, Лоліта, Барига,Свинарчуки і т.п. Точно така задача, чомусь була у зубожілої, ефрейтора Толяна, ну того Гриценко, Нацсук і Жопоблока. Аналогічно Пороха топили і партія "За смерть" рабіновича і бойко. На такій платформі стояла і шахрайська зграя пана Бені. Бажання всіх в росії і тут співпала проти "агента" Порошенко, А що далі? Виходить будувати свою армію, посилювати мову і відтворити вкрадену Віру, то це злочин? А малоросія і знищення цих цінностей, то це патріотизм? Я Вас зрозумів.
показать весь комментарий
12.11.2019 11:34 Ответить
дурень думкою багатіє, в 2010 він також намалював їй перемогу, але зубожілу підманули...
показать весь комментарий
12.11.2019 22:23 Ответить
Імпічмент, імпічмент - кричав Сулима у 2016-2019.
а чому зараз не імпічментуєш?
показать весь комментарий
12.11.2019 22:24 Ответить
25% в Киеве , да и везде ,по этому нет выборов внеочередных
показать весь комментарий
12.11.2019 07:43 Ответить
Гадаю, цифра 68% довіри до Зю є сильно роздутою. Бо воно "устало от нєгатіва".
показать весь комментарий
12.11.2019 08:13 Ответить
Та ну. А до цього довіряли? Вони їх навіть не знали. Просто какаканал зробив свою справу "сватами" і "голобородьками", ну і звичайно пропаганда московії, яку підтримав цей канал. Тут їх цілі збіглися і вони разом"завалили" одного президента, який робив для армії і для народу. А тепер намажте на хліб обіцянки і їжте. Не забудьте купити побільше обіцянок і положити їх на депозит. Хай розвиваються і живіте на їх проценти.
показать весь комментарий
12.11.2019 08:41 Ответить
Доверяй но проверяй) у гитлера доверия тоже было хоть отбавляй
показать весь комментарий
12.11.2019 08:46 Ответить
люди зеленського провели опитування і написали, що йому найбільше довяряють, а щоб правдоподібно звучало, сказали що трохи довіра зназилася... Зелі від сили зараз довяряє відстоків 10.
показать весь комментарий
12.11.2019 08:46 Ответить
по факту клоуну верит СЕЙЧАС не боле 10-20%...всё что рисует центр папы спикера - указание куда бежать и что любить для тупой биомассы...это технология
показать весь комментарий
12.11.2019 09:33 Ответить
Ну, те, що якісь % (відсотки) в щось ще вірять, це зрозуміло. Але пройшло пів року і коли роздивлятися навколо, то виникає питання питання, а де ж причини і символи цієї віри. Нічого за цей час не змінилося, ніхто злочинну систему не потурбував і навіть не заявив про свої наміри це робити. Тому вона виходить зі стану удаваного післявиборчого збентеження і продовжує своє звичне існування. Ціни і тарифи зростають, революційні зміни зводяться до заміни чужих на своїх, на місцях, де у своїх жахливий дефіцит компетентності, досягнуто чудового компромісу зі старими корупціонерами і клептократами.
Відчайдушну боротьбу за визволення полонених потіснила така ж відчайдушна і безнадійна боротьба за мир.
Мир, звичайно, кращий за війну і він колись наступить, після того як будуть зраджені і забуті ідеали, глумління і знущання над якими стало причиною цієї війни.
показать весь комментарий
12.11.2019 10:23 Ответить
Страница 2 из 2