9980 посетителей онлайн
4 882 42

САП будет просить 50 млн залога для Садового

САП будет просить 50 млн залога для Садового

Специализированная антикоррупционная прокуратура в суде будет просить для мэра Львова Андрея Садового меру пресечения в виде залога в размере 50 млн грн.

Об этом сообщила в комментарии "Укринформу" пресс-секретарь ведомства Ольга Посталюк, передает Цензор.НЕТ.

"Будем просить залог в размере 50 млн грн", - сказала она, отвечая на вопрос относительно меры пресечения мэру Львова.

Напомним, 21 ноября Специализированная антикоррупционная прокуратура объявила о подозрении в злоупотреблении властью мэру Львова Андрею Садовому.

Топ комментарии
+16
Труха і Хєрнес аплодують
показать весь комментарий
21.11.2019 16:28 Ответить
+10
А за Валєрича скільки проситимуть? Чи за другана Зєльки знижка?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:29 Ответить
+7
ти знаєш - я не прихильник Пороха, але коли шиди фабрикують справи і допомагає їм у цьому Портной, то пішло воно нах таке кривосуддя..... Конкретні факти розкрадання є?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Труха і Хєрнес аплодують
показать весь комментарий
21.11.2019 16:28 Ответить
А за Валєрича скільки проситимуть? Чи за другана Зєльки знижка?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:29 Ответить
валєрич - табу для САП, як і анал для Яременка
показать весь комментарий
21.11.2019 16:45 Ответить
Барига на черзі.. Але там копійками не обійдеться
показать весь комментарий
21.11.2019 16:50 Ответить
ти знаєш - я не прихильник Пороха, але коли шиди фабрикують справи і допомагає їм у цьому Портной, то пішло воно нах таке кривосуддя..... Конкретні факти розкрадання є?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:53 Ответить
Чисто теоретически, Валерьич не госчиновник и его деятельность вне юрисдикции САП.
показать весь комментарий
21.11.2019 17:02 Ответить
А чому "нова" влада не судить всю команду Януковича , Медведчука три рази не засудженого Робіновича ? Не тому що ці і є частиною ЇХ команди !
показать весь комментарий
21.11.2019 17:11 Ответить
Отак! Мочіть цих телепнів, які не змогли об'єднатись. Мудрий нарід хочє хлєба і зрєліщ!
показать весь комментарий
21.11.2019 16:30 Ответить
Якщо народ починає хотіти "хліба і видовищ" то він вже не тільки не мудрий,він вже навіть не народ...Бо ця римська поговірка стосувалась лишень рабів і частково плебсу...
показать весь комментарий
21.11.2019 16:59 Ответить
Кааааая прєєєєєєлєсть !!!!!
Хай попросить, щоб йому ці гроші дали з «Фонду оплати порохоботов» Порошенка.
Він же в курсє, сам про це заявляв.
показать весь комментарий
21.11.2019 16:34 Ответить
Садовий ніяким боком до Порошенко..
він працював з його "підлеглими"..
тобто ПЛАТИВ..
ЗА це Генпрокурор його не рухав,А міністр Юстиції Петренко організував цілу купу "ніштяків"..
зокрема по платності майже всіх послуг за операції для "кріпаків" з землею...
показать весь комментарий
21.11.2019 17:03 Ответить
От незрозуміло, ящо земельна ділянка не належить громаді Львова, як Садовий її продав?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:35 Ответить
якщо земля України не належить "зе" .як він її збирається її продавати???
показать весь комментарий
21.11.2019 16:45 Ответить
без сільського голови там точно не обійшлось
показать весь комментарий
21.11.2019 16:46 Ответить
Це все хєрня. Село увійшло до складу міста ще у 1988 році. Місто вважає, що усе, що в його межах їх земля (в принципі ЗК теж так пише), Сільрада чипляється за старі нескасовані документи часів СРСР. Скоріше за все, до появи інвестора, ця земля даром не потрібна була ні першим, ні другим.
показать весь комментарий
21.11.2019 16:57 Ответить
Справа відкрита ще з 2016 року ...По таким (приблизно ) справам можливо *брати за яйця * любого мера (за підпис колективного рішення ) ..
ПС ))) До речі по приблизній справі Лесіка Довгого справу закрили ...А ле то було при *мальдівському баризі * !
показать весь комментарий
21.11.2019 16:35 Ответить
А шо такоє? А чому «»мальдівському баризі » в лапках Гюльчатай, шо такоє? «піріубоваємся в пальотє»?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:46 Ответить
Практика роботи Генпрокуратури Бариги власне була така..Справа "доводилась до готовності"(майже до суду) ,і продавалсь "зацікавленим особам"..

Тому Барига Петро всіма силами "торпедував" відкриття антикорупційного суду,тому "протягнув" абсолюно нікчемних і імпотентних, забруднених корупцією Ситника і Холодницького....
показать весь комментарий
21.11.2019 16:47 Ответить
Смішно.


Всім,хто знає Садового..

смішно з суми застави..

це дозволи Андрійка на дві "висотки" "в межах зони захисту Юнеско"..
показать весь комментарий
21.11.2019 16:44 Ответить
яке юнеско, дике поле з будяками!
показать весь комментарий
21.11.2019 16:51 Ответить
я про те,як Андрійко "компенсує" заставу..

Особисто чув ,який порядок "прийому об"Єктів" у Львові..

Збудували висотку..

п.567.Остаточна прийомка - "усунення всіх недоліків"..
п.568."ВІдкат".
п.569. Міськрада : "прийнято"...*

* роз"яснення.НА дурні запитання -якщо п.567 виконано -то який зміст у п.568 НЕ ВІДПОВІДАЄМО.
показать весь комментарий
21.11.2019 16:58 Ответить
Ви вже змінили одного хапугу на Зебіла... не набридло?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:54 Ответить
Це для нього дрібниці. Не випускайте падлу
показать весь комментарий
21.11.2019 16:44 Ответить
Где-то смеются два Гены
показать весь комментарий
21.11.2019 16:45 Ответить
холодець взагалі єпанувся! *****, забула акваріум!
показать весь комментарий
21.11.2019 16:50 Ответить
САП проситиме 50 млн застави для Садового - Цензор.НЕТ 3
показать весь комментарий
21.11.2019 16:52 Ответить
І на час посадки команда Зе, випадково і завчасно підготувала в.о.мера?
показать весь комментарий
21.11.2019 16:53 Ответить
напрягся садовый и на всякий случай перепрятал польский паспорт....
показать весь комментарий
21.11.2019 16:54 Ответить
в нблго,взагалі-то крім замку у Польщі є чималенька маєтність в чи то в Португалії,чи-то в Іспанії..
І ,звичайно у Ніцці...
показать весь комментарий
21.11.2019 17:00 Ответить
А що зробив чільник САП Холодніцький?Та нічого!А пузо відростив і морду нажер дай Бог!..А пам"ятаєте яким прийшов на посаду нещістям,сирота я - казав і мало не плакав?..Це не зловживання владою?..А тепер про Садового...Просто скажіть мені,як львівянину,хто з попередників (Шніцер,Куйбіда,Буняк) був кращим і хто з претендентів буде чеснішим?...А,забув,ще був Котик мером,колишній перший секретар обкому комсомолу,потім директор ВО Іскра,а коли стала незалежність покаявся,пустив сльозу як співав "Ще не вмерла"...і його зразу обрали мером...Помер на кортах граючи в теніс,його іменем назвали колишню вулицю Борсоєва...
показать весь комментарий
21.11.2019 17:11 Ответить
Набагато цікавіше, хто першим запропонує відпустить його "на поруки".
показать весь комментарий
21.11.2019 17:20 Ответить
Хернеса под залог не отпускать.
показать весь комментарий
21.11.2019 17:38 Ответить
500000
показать весь комментарий
21.11.2019 18:13 Ответить
За что боролся, на то и напоролся. Это тебе не прошлые, которые только за мусор ругали и помогали с проблемами. Ешь Андрюша, не обляпайся.
показать весь комментарий
21.11.2019 18:13 Ответить
це для нього як сміття
показать весь комментарий
21.11.2019 18:14 Ответить
50 000 000 грю для КОРОЛЯ мусора и вони Анруши Первого это копейки. Он на говнометании ртом в сторону Петруччо больше заработал.
показать весь комментарий
21.11.2019 19:08 Ответить
Это для него копейки. Всю землю города распродал, тварь
показать весь комментарий
21.11.2019 19:51 Ответить
ахахаха ржу в голос. Ну шо самонеміч, "барига" вам був не такий ))) Ну тепер їжте.
показать весь комментарий
21.11.2019 19:54 Ответить
Он их приследивал. А сейчас все по закону.
показать весь комментарий
21.11.2019 21:03 Ответить
Просто готують на майбутні вибори мера іншу особу, а Андрійка з болотом мішають