8266 посетителей онлайн
8 557 65

Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве. ФОТО

Сегодня, 19 декабря, в Киеве на Софийской площади зажгли главную елку Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве 01

Высота елки - более 20 метров. В этом году ее украсили 800 новогодними игрушками и более 3 км разноцветных гирлянд. Вокруг елки развернется восьмиконечная звезда из ярких гирлянд.

В День Святого Николая, 19 декабря, также торжественно зажгут огни на елке на Контрактовой площади.

На Софийской площади киевляне и гости столицы могут посетить сказочный городок "Четыре королевства", а на Контрактовой площади - этнический городок по народными украинскими традициям.

Топ комментарии
+28
Зі Святим Миколаєм усіх порохоботів!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:23 Ответить
+19
Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве - Цензор.НЕТ 7803
показать весь комментарий
19.12.2019 20:27 Ответить
+16
Йолка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Где петики? Йолка для них - святое!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:17 Ответить
йошлка то шо тре!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:20 Ответить
*********** уже тут? Падла мордовская
показать весь комментарий
19.12.2019 20:41 Ответить
ну шо...йолка готова шо дальше?
показать весь комментарий
19.12.2019 20:18 Ответить
якщо гілки вставні, то нікуда не годітса
показать весь комментарий
19.12.2019 20:21 Ответить
Каток.
Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве - Цензор.НЕТ 2244
показать весь комментарий
19.12.2019 20:23 Ответить
Клован товсь на растов
показать весь комментарий
19.12.2019 20:24 Ответить
Владим Владимыч! Это Нина Егоровна, 65 лет, из Костромы! У нас горячей воды нет, сортир на улице, пол-пенсии отдаю за ЖКХ, больницу закрыли, скорая к нам не едет! У меня вопрос: почему Зеленский не способствует имплементации минских соглашений? Спасибо, дай Вам бог здоровья!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:20 Ответить
лука отдьіхает
показать весь комментарий
19.12.2019 20:23 Ответить
Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве - Цензор.НЕТ 1581
показать весь комментарий
19.12.2019 20:20 Ответить
шиньі летние?
показать весь комментарий
19.12.2019 20:22 Ответить
Зимние на машине!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:24 Ответить
креативненько
показать весь комментарий
19.12.2019 20:53 Ответить
Вибачте, що не по темі, але:

22 грудня на Майдані Незалежності у Києві відбудеться марафон на підтримку музиканта Андрія Антоненко, якого поліція звинувачує в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=92191&fbclid=IwAR1xcABJxTBrQV7CLGcCWKzI5ks1hHDTiYEqqK_RKa94IR0XiBaJ4t7K81M
показать весь комментарий
19.12.2019 20:22 Ответить
Йолка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:22 Ответить
Зі Святим Миколаєм усіх порохоботів!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:23 Ответить
І з Йолкою!

Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве - Цензор.НЕТ 8376
показать весь комментарий
19.12.2019 20:33 Ответить
А ось цей подаруночок від Святого Миколая, зєлюкам. Бєлєнькій пухнастенький.
Головну ялинку України відкрили на Софійській площі в Києві - Цензор.НЕТ 9519
показать весь комментарий
19.12.2019 20:36 Ответить
Гарненький, але ж це не песець. 🧐
показать весь комментарий
19.12.2019 20:41 Ответить
Для них, сойдьот.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:43 Ответить
Правильно, песец - для петиков.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:46 Ответить
Ага. Ти ото в ватнку і хустці, на картінкє. На двері показуєш.

Головну ялинку України відкрили на Софійській площі в Києві - Цензор.НЕТ 1426
показать весь комментарий
19.12.2019 20:54 Ответить
а далье покажут, может, сколько она обошлась и мы от щастья оуеем. гарантия, что цифра с шестью нулями будет а может и с семи
показать весь комментарий
19.12.2019 20:24 Ответить
У меня пригорает от фразы "католическое Рождество". Множество людей уверены, что католики отмечают Рождество 25 декабря, а православные - 7 января.
Нет, б.... Все отмечают 25 декабря - и католики, и православные, и протестанты, и баптисты, и мормоны.
(C)
@Tukishvill_UA
🤔
показать весь комментарий
19.12.2019 20:25 Ответить
Бо наші учониє гараццкіє селюкі, з ДИПЛОМАМИ «нєгосударствєнного образца», ніяк не второпають, що таке Юліанський КАЛЕНДАР, і що таке Григоріанський КАЛЕНДАР.
І у чому між ними РІЗНИЦЯ.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:40 Ответить
Авже ж... Одні "кацапи"-"большевики" вважають, що саме для них Ісус 26 грудня залазить назад, і народжується повторно, 7 січня - для їх "вялікарусскай утехи"... (Особливо смішно це виглядить, коли ВСІ православні Європи, а також "Російська православна церква" в США і Канаді, святкують Різдво 25 грудня, і в Російській імперії це свято відмічали в цей же день...).
показать весь комментарий
19.12.2019 21:05 Ответить
25 грудня Різдво Світа Божого - давнє дохристиянське православне свято, коли наши предки жили за сонячним календарем. Різдво Коляди. Зимове сонцестояння.
З 25 грудня світовий день збільшується. В прадавніх калядках співали:

Добрий вечір тобі, пане господарю! Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

Застелай же столи, та все килимами. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

Та клади калачі ярої пшениці. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

Бо прийдуть до тебе три свята у гості. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

А першеє свято: Різдво Колядове. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

А другеє свято: Різдво Місяченька. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

А третєє свято: Святе Водохреща. Радуйся!
Ой радуйся земле! Світ Божий народився!

Коляда - зимове сонце, Ярило - весняне, Купала - літнє, Миробог - осіннє.
Кому цікаво про нашу давню культуру православіє - дивись сайт /svit.in.ua/.

Християнство прийшло пізніше і на кожне продавнє православне свято
поставило свої персонажі. Зараз у нас діє мішане православне християнство і дати продавніх свят православних перенесли на два тижні пізніше.

А український Великдень святкували 25 березня, коли день стає більше ночі - великий день - (сонячний календар). Різдво весняного Сонця - Ярила. Весняне рівнодення: день стає більше ночі. Дух Світла благословляє Землю і все живе на ній. Освячення калачів, крашанок, писанок та інших страв.
Різдво літнього Сонця - Купалбога - 24 червня . Літнє сонцестояння.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:59 Ответить
В основному я згоден з Вашими ствердженнями... "Землеробські" культи Північної півкулі, по більшості - тотожні... Просто християнство їх "підігнало" під свої вірування... Рекомендую почитать Фрейзера, ""Фольклор в Ветхом Завете", "Золотая ветвь". Там непогано все це "розкладено", з наукової точки зору... (Рекомендую почать з першої книги... На неї у мене витрачено близько трьох тижнів... Другу я читав, приблизно, півроку... Хоча деякі книги такого об"єму, я читаю за два-три дні...).
показать весь комментарий
19.12.2019 22:30 Ответить
поставьте рядом стенд с фото- погибшими за этот год (хотя бы).
показать весь комментарий
19.12.2019 20:26 Ответить
Главную елку Украины открыли на Софийской площади в Киеве - Цензор.НЕТ 7803
показать весь комментарий
19.12.2019 20:27 Ответить
овощь не только йолку не ставит, а и в еловый лес до конца жизни теперь не зайдет
показать весь комментарий
19.12.2019 20:38 Ответить
« -Пароль - ЙОЛКА !
- Отзив - РОСТОВ !
-Прахаді.»
показать весь комментарий
19.12.2019 20:42 Ответить
ЗЕбилы а почему по Г+Г уже пол года молчат про цену борщевого набора??? Раньше до усрачки визжали ..как борщевой набор дорожает, и как барига устроил геноцид. Шо то пол года даже не пикают про борщевой набор. Так шо там с борщевым набором Скоты Урода???
показать весь комментарий
19.12.2019 20:36 Ответить
Мабуть, СНОВА вияснілось, шо борщ ето єсть русскій напіток.
(Весною 2014, коли команда полковника Кривоноса покрошила роту супєрпупєр «Альфи» в ДАПі, то в Мацковскіх столовках МО РФ, рєзко зник «борщ» і появився «суп із корєньєв»)
показать весь комментарий
19.12.2019 20:49 Ответить
щи со свеклой
показать весь комментарий
19.12.2019 21:12 Ответить
Ну, якби тобі назвать рецепт "старовинного" "борщу", часів Русі Київської, то у тебе-б, "очі на лоб полізли"... "Монастирська" кухня : "шти борщовые"". "шти борщовые с затиркою", і так далі... Не "махай шаблею" там, де ти не "впевнений"...
показать весь комментарий
19.12.2019 21:14 Ответить
Для тупых петиков: https://www.youtube.com/watch?v=YQwmjs9CVWk , с 38 мин.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:54 Ответить
Та ми грамотні.

«Кіно це мистецтво для люмпена»
В.І. Ульянов-Лєнін-Бланк.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:57 Ответить
Зовсім шлимазл? Ну хто з притомних людей буде витрачати час на відео від зебіла? Тим більш тривалістю більше 38 хвилин? Лише задрочери можуть так бездарно гаяти свій час. Хоча... своє життя і майбутнє своїх дітей зедрочери вже бездарно змарнували.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:15 Ответить
По поводу тупости у петиков вопросов нет? Ожидаемо.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:19 Ответить
Чукча не читатель, чукча пісатєль? Часом не ти розписав партитуру Хабанери Ж. Бізе з опери "Кармен" для двох пенісів?
показать весь комментарий
19.12.2019 21:26 Ответить
Зебіли тепер їдять счі з бур'янів.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:12 Ответить
***, та шо ж вас всех то клинит с борщевым набором? В гугле забанили или так тяжело сходить на сайт минфина и посмотреть не только стоимость, но и динамику цен на https://index.minfin.com.ua/markets/wares/foods/borzch.php борщевой набор будешь сильно удивлен на 5-6 чел (3 литра) мясного набора порядка 70,10 грн по состоянию на декабрь 2019 года. Для тебя это неподъемная сумма? Сочувствую. Работать не пробовал? Для сравнения пачка ротманса 41 гривна.
показать весь комментарий
19.12.2019 23:25 Ответить
Йолка есть, майдана нет. Непорядок.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:37 Ответить
Актуально было бы украсить ялинку гильзами и осколоками от снарядов т.н. стрелкового вооружения - такого добра у нас предостаточно.
показать весь комментарий
19.12.2019 20:44 Ответить
шоб зєліки всралися?
показать весь комментарий
19.12.2019 20:51 Ответить
Та ви шо! Зебіли усталі та вайни!
показать весь комментарий
19.12.2019 20:54 Ответить
У вас это где, в Горловке?
показать весь комментарий
19.12.2019 21:26 Ответить
Москва харней, это да
показать весь комментарий
19.12.2019 20:54 Ответить
"Шнурки" вже "примайстрачили"? ПДСники, справа за вами... Стропи зі списаних парашутів - за вами... Пора "Йолку" "прикрашать"...
показать весь комментарий
19.12.2019 20:56 Ответить
а что там с катком ?
показать весь комментарий
19.12.2019 21:01 Ответить
А шо з катком?! Авакянівські мусора по ночах тренуюцця... Треба ж якось нациків в тулупі чєтвєрном зловити, шоб за шонебудь заарештувати! Бо бубочка нєрвнічає! А то ж *уйло трєбуєт. І папо шура також рекомендує!)
показать весь комментарий
19.12.2019 21:14 Ответить
Ну зеленые гении - гении во всем.
При +12 заливать каток только они могли придумать. До такого даже Ялынкович не додумался бы.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:17 Ответить
Ну, спочатку "мордою повозять" по "катку", а потім - повісять - на "Йолці"...
показать весь комментарий
19.12.2019 21:19 Ответить
Ця йолка найкраща у віках! Я під неб зустрічав Новий 2014.
Головну ялинку України відкрили на Софійській площі в Києві - Цензор.НЕТ 3938
показать весь комментарий
19.12.2019 21:11 Ответить
А йолка 2004/2005 була у синьо-білій кольоровій гамі. Це коли янушеско прокотили.
показать весь комментарий
19.12.2019 21:17 Ответить
Головну ялинку України відкрили на Софійській площі в Києві - Цензор.НЕТ 8714
показать весь комментарий
19.12.2019 21:57 Ответить
красивіше за помаранчеве на синьому є тільки помаранчеве на зеленому...
показать весь комментарий
19.12.2019 21:58 Ответить
красиво, молодцы.
показать весь комментарий
20.12.2019 00:03 Ответить
ОТКУДА БЕРУТСЯ ТАКИЕ "ФОТОГРАФЫ"? НЕУЖЕЛИ НЕЛЬЗЯ БЫЛО КРАСИВО СФОТКАТЬ ВБЛИЗИ?
показать весь комментарий
20.12.2019 00:03 Ответить
дехто й подаруночки з-під тієї ялинки отримав."Суд відпустив екс-"беркутівця" Марінченка з-під варти, попри наявний ризик його втечі - прокурор"
https://www.unian.ua/society/10802393-sud-vidpustiv-eks-berkutivcya-marinchenka-z-pid-varti-popri-nayavniy-rizik-yogo-vtechi-prokuror.html
показать весь комментарий
20.12.2019 00:10 Ответить
что за фото?! елку фотографировали или машины с киосками
показать весь комментарий
20.12.2019 01:06 Ответить
Головне - ніяких червоних зірок зверху!
показать весь комментарий
20.12.2019 01:51 Ответить
Ще б баригу в клітці посадити під нею і було б чудово.
показать весь комментарий
20.12.2019 05:45 Ответить