10695 посетителей онлайн
6 186 96

Зеленский назначил Бориса Тарасюка постпредом Украины в Совете Европы, - указ

Зеленский назначил Бориса Тарасюка постпредом Украины в Совете Европы, - указ

Президент Владимир Зеленский назначил Бориса Тарасюка на должность постоянного представителя Украины при Совете Европы.

Соответствующий указ №943/2019 глава государства подписал 24 декабря, информирует Цензор.НЕТ.

Отметим, что Борис Тарасюк был депутатом Верховной Рады IV-VII созывов, дважды возглавлял Министерство иностранных дел Украины (1998-2000 и 2005-2007), а также Народный Рух Украины (до 2012 года).

На должности постпреда Украины в Совете Европы он сменил Дмитрия Кулебу, который теперь - вице-премьер-министр.

Топ комментарии
+30
Нормальный ход
показать весь комментарий
24.12.2019 18:02 Ответить
+19
Нарешті, а Огризка міністром закордонних справ треба. Бо ці клоуни накерують.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:12 Ответить
+18
Воно то так, але важко заперечити, що він все-таки професійний дипломат і кращий за безпосереднього шефа Дристайка. І призначення як Тчрчсюаа, так і Єлисєєва свідчить про те, що Зєлєнскій таки зрозумів, що вундеркінд зі смартфонами - погані спеціалісти, а державу у смартфоні таки не побудуєш. Побачимо чи будуть подібні кроки в інших напрямках.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нормальный ход
показать весь комментарий
24.12.2019 18:02 Ответить
овва, старі гебешні кадри потягнулися...
дєло пошло к сліву, питання лише - кого
показать весь комментарий
24.12.2019 18:18 Ответить
Юлина гвардия
показать весь комментарий
24.12.2019 18:20 Ответить
Воно то так, але важко заперечити, що він все-таки професійний дипломат і кращий за безпосереднього шефа Дристайка. І призначення як Тчрчсюаа, так і Єлисєєва свідчить про те, що Зєлєнскій таки зрозумів, що вундеркінд зі смартфонами - погані спеціалісти, а державу у смартфоні таки не побудуєш. Побачимо чи будуть подібні кроки в інших напрямках.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:37 Ответить
Дуже жаль, що поважна людина пішла працювати до тоталітарного Зе.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:52 Ответить
Пане Алі, Тарасбк для мене не надто поважна людина, але я вважаю його професіоналом. І поки Зєлєнскій при владі, дуже потрібно, щоб не наробив дурниць. Я сподівпюся, що такі, як Єльченко і Тарасюк не дадуть цюйому це зробити. На жаль, це така зараз реальність.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:56 Ответить
Хай буде, що він просто професіонал. Щодо контролю професіоналів і те, що вони не дадуть Зе наробити дурниць несерйозно. Зе контролюється Коломийським і його смотрящими, які хочуть обікрасти Україну. Тарасюка втягнуть у брудні ігри СН. З вовками СН жити, по вовчому вити.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:00 Ответить
Я все це знаю. Але сподіваюся що той же Тарасюк битий дядько і не дасть себе втягнути у надто брудні ігри. Чуйку має. Маю надію иютакод, що зможе дещо Зєлєнскому роз'яснити, від чогось утримати. Правда, це примара надія, бо можливо, що до Зєлєнского доступу у нього не буде. У будь-якому випадку біда України - це сама зелена влада, а не ті, хто з нею змушений співпрацювати. До них буде інший рахунок, який буде залежати від причин співпраці. Якщо це змнюетою захистити інтереси держави, то одне, якщо задля дивідендів, то зовсім інше.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:10 Ответить
Але сподіваюся що той же Тарасюк битий дядько і не дасть себе втягнути у надто брудні ігри.

Для прикладу :

Зустріч Зеленського з Трампом організовував не міністр зовнішніх справ, а Єрмак.

Дипломати до тієї зустрічі взагалі були не допущені.

От тобі і все " не дасть вдягнути"

Ніхто навіть не помітить, вдягнений він чи голий
показать весь комментарий
24.12.2019 19:15 Ответить
Перечитайте всі мої відповіді - я там пояснив свою точку зору. І насамперед написав, що професіонал Тарасюк на мій погляд не є високоморальний людиною.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:24 Ответить
та питання ж не в моральності і кваліфікації Тарасюка.

МЗС зараз при Зеленському - це декоративна структура, яка нічого не вирішує і ні за шо не відповідає.

Тьоркі рулять.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:47 Ответить
Так, це правда. І саме тому я мало вірю, що дипломати будуть мати доступ до "тіла" безпосередньо, а не через Богдана, чи Єрмака. Але то вже має бути ширша дискусія і не на цьому пабліку.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:58 Ответить
Тарасюк проти системи зебілів нічого не зробить та втратить свій та юлін авторитет. Це буде результатом цього призначення.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:17 Ответить
Ну, уе вже його і Юлині проблеми. Я ж не стверджую, що щось зробить, я просто констатую, зющо на відміну від того ж Найєма Тарасюк професіонал і не дурень. Ото і все.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:21 Ответить
Професіонал і не дурень - погоджуюся. А ще він став колаборантом.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:23 Ответить
Ну я ж написав, що не вважаю його високоморальний людиною. 😏
показать весь комментарий
24.12.2019 19:26 Ответить
Тоді він нічого високоморального не зробить та не буде стримувати Зе, коли той буде робити дурниці.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:29 Ответить
Високоморального не зробить. Але точно розкаже Зєлєнскому про наслідки деяких дій.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:47 Ответить
я дивився 5 років, як свиночола паскуда розкрадала Україну. Я маю тепер ще 5 років дивитись, поки шоколадне лайно буде каналізоване? Шоколадна ботва то є тварини порівняно з теперішнім проезидентом. Невдовзі соєву гвардію чекає перевірка. Хто кинеться під автозак тому великий набір цукерок Рошен.
показать весь комментарий
24.12.2019 22:32 Ответить
Знову припадочних педропараноя об пілогу тіпає . Біда .
показать весь комментарий
25.12.2019 02:46 Ответить
Думаю , що до президента в нього буде самий чи не найперший доступ . Такого рівня призначення проводяться тільки за волею президента . )) .
показать весь комментарий
24.12.2019 19:24 Ответить
ну от у Пристайка, до прикладу, нема такого доступу.

У Єрмака є, а у Пристайка немає.

Саме тому зовнішню політику робить Єрмак, а не МЗС
показать весь комментарий
24.12.2019 19:48 Ответить
между прочим один из тех немногих которые были категорически против Будапештского меморандума в том виде который был подписан, без железобетонных гарантий безопасности Украины, вплоть до принятия уже тогда Украины в НАТО.
показать весь комментарий
24.12.2019 23:37 Ответить
Він ще живий? Старий дипломат краще за нове обличчя
показать весь комментарий
24.12.2019 18:04 Ответить
70 лет (1949 года рождения)
показать весь комментарий
24.12.2019 18:22 Ответить
Юлькин дуполиз.
То-то она затихла, небось должность председателя автодора опять получит, тогда - гуляй рванина!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:04 Ответить
Ти свою дупу вилизуєш та рошенівську, бо ти підстилка
показать весь комментарий
24.12.2019 18:21 Ответить
Правильне рішення .
показать весь комментарий
24.12.2019 18:04 Ответить
Хоть одно нормальное назначение
показать весь комментарий
24.12.2019 18:05 Ответить
Ну, нэхай буде и Тарасюк. Порошенко все равно отказался бы.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:05 Ответить
Та да,парашник керувати бажають!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:15 Ответить
Ты Петю в любой маргарин замешиваешь. Влюбился что ли, гей? Кинь фотку в юбке, может встанет.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:08 Ответить
Вот это зря... Этот человек не умеет договариваться. Он упоротый как баран.
Шо не очередное назначение Зе-команды, тем больше и больше ох...шь.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:05 Ответить
Они только с кацапами не умеет договариваться. С людьми у него все нормально
показать весь комментарий
24.12.2019 18:08 Ответить
если так,то уже полегче...
показать весь комментарий
24.12.2019 21:09 Ответить
Он в своё время был одним лидеров Народного Руха. Правда с В Черноволом было у него разные взгляды на многое. Это конечно патриот Украины. Будет видно. Пора уже перетрусить министров и прочую гоп-компаху.
показать весь комментарий
24.12.2019 21:58 Ответить
Неужели Зеля за ум взялся... если он у него был...
показать весь комментарий
24.12.2019 18:09 Ответить
Одобряю. Зебил чуток стал человеком. Пора Богдана на Тимошенко поменять и Рябошлепера на Власенко.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:09 Ответить
А може богдана разом із срЮлею в одну камеру краще буде? Задовбала вже пенсіонерка першою групи!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:18 Ответить
дебил??? иди проспись...жулька уже у медведя лижет
показать весь комментарий
24.12.2019 19:04 Ответить
А я бы на место прокурора страны Янину Соколову поставил. Даже через час после назначения не все бы успели даже самолем до границы долететь!
показать весь комментарий
24.12.2019 22:02 Ответить
Очень креативное предложение Бориса Дородного о назначении "напалмовой девушки" Янины Соколовой на должность Ген. прокурора: а ещё лучше назначить эту мега-пассионарию на должность главы Антикоррупционного бюро.

Огонь-девушка: Янина паковала бы в камеры министров и депутатов пачками, как та смелая и бескомпромиснная молодая румынская прокурорша, которая за 4 года посадила в тюрмы аж 1,5 тысячи высокопоставленных коррупцинеров, включая министров и родного брата президента Басэску.
показать весь комментарий
24.12.2019 22:59 Ответить
Я давно знал по Румынии. Но там что то тоже стали под ней рыть---что конечно логично. По Соколовой пошутил---но прорыв нужен давно. От Зе этого ждали. Но слабо пока. Подождём.
показать весь комментарий
25.12.2019 00:12 Ответить
Старий кінь борозни не зіпсує .
показать весь комментарий
24.12.2019 18:10 Ответить
но и глубоко не вспашет...
показать весь комментарий
24.12.2019 18:13 Ответить
Теперь еще Смешко на разведку поставить и потихоньку спецов подтягивать вместо петиных мажоров в погонах.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:11 Ответить
спецы Смешко продажей пирамидок сейчас заняты
показать весь комментарий
24.12.2019 18:22 Ответить
єгупєцкіє піраміди
показать весь комментарий
24.12.2019 18:39 Ответить
где-то рядом с Египтом - гордоновские
показать весь комментарий
24.12.2019 20:53 Ответить
На его месте должон бы быть Петюнчик!!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:11 Ответить
кому должен ?
показать весь комментарий
24.12.2019 18:23 Ответить
Тобі...)))
показать весь комментарий
24.12.2019 18:29 Ответить
це не я писав, шо він шось повинен.

це ти писав, шо він повинен
показать весь комментарий
24.12.2019 19:25 Ответить
Нарешті, а Огризка міністром закордонних справ треба. Бо ці клоуни накерують.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:12 Ответить
Так ці клоуни продовжать керувати міністром закордонних справ.

Огризку дуже хочеться, шоб йому ФСБешний Єрмак розказував, шо вім має робити ?
показать весь комментарий
24.12.2019 18:24 Ответить
Щодо Єрмака, то його взагалі прибити треба. Це відкритий агент фсб. Але чомусь наше СБУ не помічає цього.
показать весь комментарий
24.12.2019 20:42 Ответить
До речі вони могли б Тарасюком непогано спрацюватись .
показать весь комментарий
24.12.2019 18:31 Ответить
пад прідвадітєлствам Єрмака ?
показать весь комментарий
24.12.2019 19:27 Ответить
Та чо , с климкиным шонибудь саставили и петя тоже подгавкнул ))
показать весь комментарий
24.12.2019 20:51 Ответить
А Ющенка Президентом...
показать весь комментарий
24.12.2019 18:50 Ответить
Тю, знову ЗРАДА! Як він міг, чому не парашена призначив?!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:13 Ответить
Можна було б і Фаріон...тобі подобається Фаріон, як політик та громадський діяч, звичайно?
показать весь комментарий
24.12.2019 18:34 Ответить
ні! нехай фаріон тягається з тягнисракою!
показать весь комментарий
24.12.2019 18:54 Ответить
Бо парашен закордоном має деяке майно . Тому не може бути нормальним представником України деінде . ))
показать весь комментарий
24.12.2019 18:38 Ответить
а Пороху надо пахать пахать на смерда зебобу,чтоб того из дермища вытащить?не смеши ,зебанат))))
показать весь комментарий
24.12.2019 21:20 Ответить
Хороше призначення.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:26 Ответить
А яке в них погане призначення?
показать весь комментарий
24.12.2019 18:35 Ответить
Всі, крім цього.
показать весь комментарий
24.12.2019 20:44 Ответить
с 1 января россия прекращает поставки газа в Украину,заявил Миллер.Гитлер тоже любил заявлять.что разобьет СССР за 3 месяца.Что и сделал 30 августа 1941 года.Кадровая красная армия подохла.В ход пошли апалченцы
показать весь комментарий
24.12.2019 18:30 Ответить
Хороша новина.
показать весь комментарий
24.12.2019 18:35 Ответить
***, це перше адекватне призначення
показать весь комментарий
24.12.2019 18:37 Ответить
Аваков не подписал назначение Тарасюка на должность,
рано радовались
показать весь комментарий
24.12.2019 18:37 Ответить
Зеленский заявил, что будет референдум
показать весь комментарий
24.12.2019 18:38 Ответить
По "коксу"?
показать весь комментарий
24.12.2019 19:00 Ответить
и по коксу в том числе, всенародный
показать весь комментарий
24.12.2019 19:05 Ответить
Зеленский также заявил, шо он не наркоман, когда почему-то отказался поссать в баночку.( Вот и верь после этого людям...(((
показать весь комментарий
24.12.2019 20:03 Ответить
Зеля, у тебя там кто-то адекватный в советниках появился? Если еще и Огрызько будет, то я перестану обзывать тебя зельоным укурышем!)))
показать весь комментарий
24.12.2019 19:07 Ответить
Огризко не піде, бо знає зебільну суть цієї команди. Тарасюк же вважає, що йому нема що втрачати, але знищить при цьому юліну репутацію.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:20 Ответить
Нє, ну хоч шось. Як на мене, я в Україні (незєбільній) ,наразі бачу на міжнародній арені тільки Огризька, Яценюка та Пороха. Ще Зеркаль. Ну і Тарасюка, щоб хочаб не ганьбитися. А якщоб ще й цю мандельшу десь прибрати...!
показать весь комментарий
24.12.2019 19:31 Ответить
Окремі дипломати без своєї команди нічого не зроблять!
показать весь комментарий
24.12.2019 19:42 Ответить
Ну може хочаб спроюують)))
показать весь комментарий
24.12.2019 19:56 Ответить
+++
показать весь комментарий
24.12.2019 20:46 Ответить
клоуны просто носом в огромную дупу уткнулись...
показать весь комментарий
24.12.2019 21:16 Ответить
зеля начал заигрывать с юлей, значит вопрос земли будет решен)))
показать весь комментарий
24.12.2019 19:17 Ответить
Уборщицы в 95 квартале закончились что ли!?..
показать весь комментарий
24.12.2019 19:17 Ответить
Якщо так, то слава Богу!
показать весь комментарий
24.12.2019 19:43 Ответить
Настоящего патриота-националиста прибыло в МИДе .
показать весь комментарий
24.12.2019 19:22 Ответить
Добра новина! Моя мрія- очільник МІДу Огризко! Кажуть, що мрії збуваються.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:43 Ответить
А голова нацбанку - Ющенко!
показать весь комментарий
24.12.2019 19:50 Ответить
Так! Саме так! Або Прем"єр! Хоча, як на мене, то Яценюк був найкращим Прем"єром.
показать весь комментарий
24.12.2019 19:54 Ответить
Ага. Тільки тепер це до декого дійшло, на жаль.
показать весь комментарий
24.12.2019 20:49 Ответить
ну так,судя по слухам,за Яценюка все может быть -если он на это пойдет
показать весь комментарий
24.12.2019 21:12 Ответить
Хороший дядько.Умный очень,в отличии от Пэциных свыней-Арьевых.
показать весь комментарий
24.12.2019 20:13 Ответить
ходят упорные слухи,что зелебени просят Яценюка в премьеры,,,
показать весь комментарий
24.12.2019 21:11 Ответить
асесяй кулявлоб мабуть чутки розпускає
знов до корита рветься.
показать весь комментарий
24.12.2019 23:54 Ответить