5427 посетителей онлайн
23 952 235

Российскому блогеру Митрошиной будет запрещен въезд в Украину, - МВД

Российскому блогеру Митрошиной будет запрещен въезд в Украину, - МВД

Российскому блогеру Александре Митрошиной, из-за чьего приезда вчера возник конфликт в Киеве, будет запрещен въезд в Украину.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в сети Facebook сообщает пресс-служба МВД Украины.

В МВД отметили, что границу блогер пересекла через железнодорожный пункт пропуска, во время проверки не установили, посещала ли она временно оккупированную АР Крым. Поэтому она и пересекла границу с нашим государством.

"После конфликта, который произошел вчера пограничники объявят о запрете въезда блогеру Митрошиной в дальнейшем", - говорится в сообщении.

Как сообщал Цензор.НЕТ ранее в Киеве гражданское движение "Відсіч" сообщило о задержании и избиении активистов, которые задали вопрос "чей Крым?" российскому блогеру Александре Митрошиной.

Позже Митрошина после завершения встречи со сторонниками в своем телеграмм-канале попыталась оправдаться за инцидент.

Российскому блогеру Митрошиной будет запрещен въезд в Украину, - МВД 01

Топ комментарии
+79
А как быть с тем быдло-полицейским? А с организаторами визита и выступления? Понять и простить?
показать весь комментарий
07.01.2020 16:12 Ответить
+59
а вибачитися перед патріотами забули?
показать весь комментарий
07.01.2020 16:05 Ответить
+52
Російській блогерці Мітрошиній буде заборонено в'їзд в Україну, - МВС - Цензор.НЕТ 1873
показать весь комментарий
07.01.2020 16:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Я от одного не розумію- ну якого такого буя ці кацапи так сюди пруться? Тут же біндєри та правасєкі распінают,і забороняють гаваріть парускі. Ну от чому б цій блогерші не поїхати,ну,скажімо,в який небудь із депресивних районів нечорнозем"я? "Ты их в дверь- они в окно"...(с)
показать весь комментарий
07.01.2020 19:42 Ответить
а с албаном чё? в следующий раз пустят?
показать весь комментарий
07.01.2020 19:43 Ответить
Твари собаковские. Где извинения?
показать весь комментарий
07.01.2020 19:49 Ответить
ЗАХИСТІТЬ КРАЇНУ. Звернення до СБУ та ДПСУ

Зважаючи на те, що відбувається останнім часом, я вже не прошу, а вимагаю від Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України повністю припинити візити до України всіх "журналістів", "блогерів", "політиків", "лекторів" та будь-яких інших істот з росії, які відвідали окупований Крим і ОРДЛО.

Це вже виглядає як цілеспрямована програма дестабілізації країни з метою створити умови для руйнування нашої держави, яку захищають ціною свого життя наші найкращі люди. Якщо ви цього не зробите, ми будемо розглядати вашу позицію як свідому зраду. Упевнений, що також уважають усі мої друзі, ветерани, волонтери, небайдужі. І ми будемо робити спротив уже незалежно від держави, якщо вона перетворюється на таку, яка не має самоповаги. Сприймайте це серйозно, бо це не жарт. Я дуже злий. Ми дуже злі. Дякую.

Знаю, що серед співробітників СБУ, ДПСУ багато людей, які це не вважають за норму. Сподіваюся на їхню підтримку та на підтримку всіх українців, кримських татар. Так далі НЕ МОЖНА. Ви - захісники держави, гаранти її гідності, незалежності. Будь ласка, добре робіть свою справу.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/muzhdabaev/ Айдер Муждабаєв . З Різдвом без ворогів!
показать весь комментарий
07.01.2020 20:06 Ответить
Отже можна зробити висновки , що за цю ситуацію ніхто з правоохоронців не понесе відповідальністі . 1.Інспектор прикордонник , який не виконав свій обов'язок і не перевірив громадянку ( на предмет поїздок в Крим , ні мету відвідування України ).
2.Ніхто не перевірить то збіговисько , і що за організація його збирала і що за нею стоїть.
3.Побитим активістам потрібно доводити , що їх били , затримували , принижували поліціянти . Наявність відео в інтернеті недостатньо , затримали вони самі себе з затосуванням сили і приниження , самі на себе одягли кайданки і в протокол самі на себе склали . Браво.
показать весь комментарий
07.01.2020 20:25 Ответить
https://www.facebook.com/serhii.stukanov?hc_ref=ARSaq2M51vKrpnLsc0mj19NSuZ3V44VCUH9e9I6tx0cDjly0zXFMfjDvGbpll7XcSQ0&fref=nf Serhii Stukanov
https://www.facebook.com/serhii.stukanov/posts/2870832812948104 8 ч. · https://www.facebook.com/100001352110373/posts/2589156621139383/#

Російська блогерка і Албан незаконно відвідували Крим, але синхронно виступають у Києві. Другий - за особистого сприяння президента. Перша - під охороною поліції, яка скрутила громадян, що ставили їй запитання "Чий Крим?". До порушників українських законів питань в них не виникло.
Даруйте, але це нагадує повзучу окупацію. Яка на даній стадії містить поступове розмивання меж допустимого й неприпустимого, правильного й неправильного, законного й незаконного. Ідеологічно все обґрунтовано позицією "немає різниці". Облудна картина, за якої протиставляється "мирний співак" і "дружелюбна блогерка", з одного боку, й "провокатори" із іншого.
Згодом у такий спосіб виступи росіян будуть "нормалізовані". За ними підтягнуться гумористи й всі решта, які будуть "поза політикою". А поліція забиратиме "навіжених радикалів" - так, щоб ставити запитання "Чий Крим?" поступово ставало дедалі більше незручно.
Наступна стадія - нові правила й новий дискурс. Росіяни, що стануть в нас звичайними гостями, а також місцеві посіпаки, поступово набудуть і політичного голосу. Почнуть говорити політичні речі. Підказувати нам. Вчити. Навчати. Посилаючись на нашу демократію, свободу слова й дискусій. Розповідатимуть нам про те, що ми гнобим Донбас і гнобили Крим. Який пішов цілком законно. Та й взагалі буцімто нам не належав.
А влада? Або це й є її сценарій. Або мовчатиме, щоб не зірвати черговий саміт у Парижі чи ще іщось.
Ну й вітатиме Путіна зі святами.

https://www.facebook.com/ufi/reaction/profile/browser/?ft_ent_identifier=ZmVlZGJhY2s6MjU4OTE1NjYyMTEzOTM4Mw%3D%3D&av=0
показать весь комментарий
07.01.2020 23:39 Ответить
коцапша собирает в киеве сборище крымнашистов, и никто не в ответе, зато сбу гоняет патриотов
показать весь комментарий
07.01.2020 21:06 Ответить
Что творится, салатов пережрали, в каком месте стрелять?!
показать весь комментарий
07.01.2020 21:13 Ответить
В Украину с выступлениями собрались российские актеры Марат Башаров и Сергей Колесников, которые в открытую поддержали незаконную аннексию Крыма.

Об этом свидетельствует афиша предстоящих театральных выступлений в Украине.

Кроме того, концерты запланированы 20 января в Харькове, 21 января в Днепре, 24 января в Николаеве и 26 января в Полтаве.

Отметим, что оба актера находятся в базе данных сайта "Миротворец". Там указано, что Башаров неоднократно посещал различные мероприятия в оккупированном Крыму, а также принимал участие в спектаклях. На территорию полуострова он попадал незаконно. Также незаконно Крым посещал и Колесников.
показать весь комментарий
07.01.2020 21:56 Ответить
Нехрен было её вообще впускать в Украину.
показать весь комментарий
07.01.2020 22:22 Ответить
Це питання до "короля-віслюка" на ім'я "Моніка". Він же без мила в зад лізе зі своєю дружбай с братским народам: "какая разница" (с) смазочный материал.
А основне питання до "армянської поліції", з головою якої теж розберемося. Та і коломойша теж на черзі.
показать весь комментарий
08.01.2020 00:25 Ответить
https://twitter.com/AntonSanchenko Anton Sanchenko‏ @AntonSanchenko https://twitter.com/AntonSanchenko/status/1214632635743580161 55 минут назад

Ми якісь недостатньо підступні.
Можна ж просто самим викупити всі білети на наступну блогерку і:
а) кожному питати тільки про Крим
б) нікому не прийти
показать весь комментарий
07.01.2020 22:36 Ответить
Скоріше можна її запросити на підставну подію
показать весь комментарий
07.01.2020 23:48 Ответить
Киевляне , патриоты, шо за *****, пацаны ??? В Киеве некому казламордым кацапам отвесить ******** или шо ???
показать весь комментарий
07.01.2020 23:10 Ответить
Нєхер в Україні робити жодному цапу...
показать весь комментарий
07.01.2020 23:16 Ответить
А dr.Alban будет запрещен въезд? Александра Митрошина публично признала захват Крыма-аннексией и не поддерживает ее ...чтобы понять произошедшие - приблизительно представьте что вы в северной корее и не согласны с пропагандой ким чен ына.
показать весь комментарий
07.01.2020 23:20 Ответить
ну птрезидент же за неё не фоткался с ней и не вписался как за дралбана, вот и всё объяснение. и увы скорей всего действительно так.
показать весь комментарий
07.01.2020 23:39 Ответить
Це все через відсутність візового режиму.
А так можна було б перевірити на чиє запрошення вона сюди приїжджала та потягнути за ту мотузку.
Хоча і так все ясно.
МВС та прикордонслужба під Аваковим
показать весь комментарий
07.01.2020 23:47 Ответить
Авакова в отставку вместе с его собакоголовыми полицаями. Украинскую полицию должен возглавлять националист, а не либерастическое чучело-имитант.
показать весь комментарий
08.01.2020 00:25 Ответить
Приезд подобных блохеров и зашариёв нужно рассматривать как старинную русскую традицию - когда сцыкотно махать кулаками, начинай кидаться какашками.
показать весь комментарий
08.01.2020 00:44 Ответить
Какая-то малолетняя коза поставила раком весь имбецильный государственный сброд. Потому что в иудоглобализации нет ничего настоящего, она состоит из имитаций.
показать весь комментарий
08.01.2020 01:01 Ответить
Россияне тоже не впускают блогеров: https://www.uralskweek.kz/2019/12/20/kazaxstanskogo-zhurnalista-exavshego-na-press-konferenciyu-k-putinu-zaderzhali-na-rossijskoj-granice/ https://www.uralskweek.kz/2019/12/20/kazaxstanskogo-zhurnalista-exavshego-na-press-konferenciyu-k-putinu-zaderzhali-na-rossijskoj-granice/ https://www.uralskweek.kz/2019/12/20/kazaxstanskogo-zhurnalista-exavshego-na-press-konferenciyu-k-putinu-zaderzhali-na-rossijskoj-granice/ https://www.uralskweek.kz/2019/12/20/kazaxstanskogo-zhurnalista-exavshego-na-press-konferenciyu-k-putinu-zaderzhali-na-rossijskoj-granice/
показать весь комментарий
08.01.2020 01:05 Ответить
Полиция официально извинилась перед человеком которого они так унижали?
показать весь комментарий
08.01.2020 01:34 Ответить
Отакi новини зi ското-парашi:

Пруф: https://www.mk.ru/incident/2020/01/03/prestupnik-na-rozovom-samokate-s-drobovikom-otnyal-u-moskvicha-falloimitator.html?fbclid=IwAR0TRalmmW1BUo2_fdVCmOuVONb_TFqDQCTVgYPih6w8omDxl9MhBH0YxEk

Російській блогерці Мітрошиній буде заборонено в'їзд в Україну, - МВС - Цензор.НЕТ 1756



показать весь комментарий
08.01.2020 01:56 Ответить
И каким боком это к текущей теме ? Или как дебилу ,покажи пальчик и он засмеется,ты из этой публики ?
показать весь комментарий
08.01.2020 05:42 Ответить
Чому не встановили ? Хто не встановив ? Яке покарання для них ?

А який стан хлопців, яких ви, сволота, вчора побили і принизили перед бидлом ?
показать весь комментарий
08.01.2020 02:41 Ответить
Только еще собираются запретить.
Долго собираются.
показать весь комментарий
08.01.2020 05:29 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2020 07:24 Ответить
Російській блогерці Мітрошиній буде заборонено в'їзд в Україну, - МВС - Цензор.НЕТ 9601
показать весь комментарий
08.01.2020 06:21 Ответить
Има сначала подумал на фото ***** какойто - оказалось россиянка)))
показать весь комментарий
08.01.2020 06:50 Ответить
Это всё не доработки нашей пограничной системы, У них заранее должны быть списки пассажиров которые пересекают нашу границу, А также у них автоматически должно высвечиваться, что это агентура кремля - мля. ПОЭТОМУ ВОЗНИКАЕТ ВОПРОСИК У НАС ГРАНИЦА НА ЗАМКУ!?, ИЛИ КАК.
показать весь комментарий
08.01.2020 08:50 Ответить
Когда полицаев матерят пьяные бабы за рулём, они молча переминаются с ноги на ногу, но когда появляется возможность скрутить активиста, полицаи просто звереют.
показать весь комментарий
08.01.2020 10:34 Ответить
Так ее депортировали или еще можно послушать ее "лекции"?
показать весь комментарий
08.01.2020 11:06 Ответить
Не справа прес-служби МВС базікати про запізнілу заборону в'їзду путінській хвойді, вони мають повідомити, як покарають своїх зсучених поліцаїв, які замість того, щоб заарештувати злочинницю, у якої 3 роки на лобі написані, разом з кацяпськими шовіністами почали глумитися над українцями, які їм повідомили про злочин?
показать весь комментарий
09.01.2020 13:15 Ответить
Страница 3 из 3