5947 посетителей онлайн
2 777 84

Зеленский подписал закон о господдержке "Пласта" и других скаутских организаций

Зеленский подписал закон о господдержке "Пласта" и других скаутских организаций

Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон "О признании пластового движения и особенностях государственной поддержки пластового, скаутского движений", который Верховная Рада приняла 17 декабря 2019 года с учетом предложений главы государства.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу президента.

Согласно закону, миссия пластового, скаутского движения заключается в воспитании детей и молодежи на основе системы ценностей, которая отражается в пластовой присяге, скаутском обещании, пластовом и скаутском законах, направленных на то, чтобы сделать мир лучше, таким, в котором люди реализуют себя как личности и играют конструктивную роль в обществе.

Закон дает возможность привлечь пластовые и скаутские общественные организации к разработке реализации государственных и местных программ. Кроме того, пластовые и скаутские общественные организации смогут получать от государства материальную, информационную и консультационную поддержку.

Центральные органы исполнительной власти будут способствовать созданию за рубежом инфраструктуры пластового и скаутского движения. На ее базе должны изучать или осуществлять образование и воспитание на украинском языке.

В то же время вмешательство органов государственной власти и местного самоуправления в деятельность скаутских общественных объединений не допускается, кроме случаев, предусмотренных законодательством.

Топ комментарии
+20
"И других" - це жовтенятка, піонери, комсомольці?..
показать весь комментарий
13.01.2020 18:17 Ответить
+16
Зеленский подписал закон о господдержке "Пласта" и других скаутских организаций - Цензор.НЕТ 2856
показать весь комментарий
13.01.2020 18:22 Ответить
+14
так только о них и речь...

путинский шпион навряд поддержит украинский Пласт.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"И других" - це жовтенятка, піонери, комсомольці?..
показать весь комментарий
13.01.2020 18:17 Ответить
так только о них и речь...

путинский шпион навряд поддержит украинский Пласт.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:18 Ответить
Зельц повысил зарплату министрам до 250 тыс в месяц. Это и есть конец эры бедности? Это он обещал? У учителя 8 тыс, а обещалось 4000 евро, у пенсионера 2 тыс, некоторым повысили в декабре пенсии на 64 копейки, и это что такое? Это все равно,что плюнуть в лицо и сказать , что я вам обещал конец бедности, но имел ввиду себя и министров, а не народ. Что это за цирк? Оманский зеленый клоун совсем уже охерел. Сегодня только объявили о опасности посещения Ирана, очень кстати, самолет людей погиб, а предупреждение только сегодня и этим министрам 250 тыс в месяц за такую работу? Не даром Зельц сказал, что хочет, чтобы люди смеялись - с такими пенсиями и зарплатами будут смеяться. Я уже молчу за обещание тишины и не стрелять на фронте. Стреляют до сих пор и еще как. И Зельца никто не слушает. Тьфу,гадючье брехливое.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:59 Ответить
Юні зеленята.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:18 Ответить
А ви всі тут юні дебіли. Вже нудить від тупорилих.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:41 Ответить
Мені навіть краплі для очей не допомагають.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:54 Ответить
Для недолугої москальні - нащадки Бандери і Шухевича.
показать весь комментарий
14.01.2020 09:26 Ответить
Ну если вам так нравится, тогда да.

А вообще-то во всем мире существует скаутское движение и "Пласт" это название этого движения в Украине.
Но вам это знать не надо, главное хрюкнуть погромче ЗРАДА!
показать весь комментарий
13.01.2020 18:21 Ответить
8 лютого є особливою датою для американських бойскаутів. У цей день 1910 року журналіст і видавець Вільям Бойс заснував американську організацію бойскаутів. Першочерговою його метою було «навчити хлопчиків патріотизму, мужності, самостійності і споріднених цінностей».
Відчуваєш різницю зебіл))
показать весь комментарий
13.01.2020 18:23 Ответить
то це зрада чи нє, *******?
показать весь комментарий
13.01.2020 18:31 Ответить
А що тобі той Петі))) я твого Оманського преЗедента не підтримував да і Петя мені по боку, а вам зебілами все Петя)))
У вас уже зрада закінчилася)))
А 8 відпочинків на 8 місяців то зрада чи перемога зебіл)))) А без суду і слідства відпускати вбивць майдану, то зрада чи вже перемога зебіл))
показать весь комментарий
13.01.2020 18:36 Ответить
Пласт був створений у https://uk.wikipedia.org/wiki/1911 1911 р., невдовзі після заснування скаутського руху Робертом Бейден-Пауелом в 1907 р., а вже https://uk.wikipedia.org/wiki/12_%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%8F 12 квітня https://uk.wikipedia.org/wiki/1912 1912 р., у Львові пластуни склали першу Пластову присягу, Серед засновників організації були https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%A7%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B0 Іван Чмола , https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80 Олександр Тисовський та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE Петро Франко . В основі назви «Пласт» є відповідник англійського «Scout» (розвідник), взятий за прикладом пластунів - козаків-розвідників.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:20 Ответить
Васяня, як там погода у тебе вдома, у Вологді?
показать весь комментарий
13.01.2020 18:38 Ответить
)))
показать весь комментарий
13.01.2020 18:40 Ответить
Убогенький, а вот но основании чего такие "глубокие выводы"?
Просто хочется понять какая каша у тебя в голове.
показать весь комментарий
13.01.2020 21:17 Ответить
Полная Европа и Америка скаутов, а вам пионеры - жовтенята мерещатся.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:31 Ответить
ЭТО ?
Зеленський підписав закон про держпідтримку "Пласту" та інших скаутських організацій - Цензор.НЕТ 1310
показать весь комментарий
13.01.2020 18:32 Ответить
Скаут Вовочка Омансько-Криворожський
показать весь комментарий
13.01.2020 19:21 Ответить
"на основе системы ценностей, которая отражается в пластовой присяге, скаутском обещании, пластовом и скаутском законах"

Вроде все четко написано, но соевая свинья везде гавно найти пытается. Такая уж у вас, свиней, натура.
показать весь комментарий
13.01.2020 20:21 Ответить
Різноманітні мілітаристські православнуті спільноти, що біля церков МП труться зараз вже офіційно фінансуватимуться за наші податки... На Сумщині такого лайна, де виховують дітей вистачає... А з новою владою стане ще більше...
показать весь комментарий
13.01.2020 21:42 Ответить
гидота брехлива ..."пласта" воно підпісяло ...яка нах ..."пласта" якщо ти падло зібрався продати землю тих дітей ...лицемір
показать весь комментарий
13.01.2020 18:20 Ответить
Він думав, що то пласт землі...
показать весь комментарий
13.01.2020 18:28 Ответить
Та як же дітям без землі? Горе яке... горе.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:52 Ответить
у тому що ти дебіл сумнівів немає ...хоча ...тебе майбуть маск забере з собою на марс ...так , ********?
показать весь комментарий
13.01.2020 18:56 Ответить
Випий настою валеріани, бо ти який збуджений. Таким в інтернет виходити не треба - може трапитись кабздець.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:59 Ответить
дрочи мовчки ...іуда
показать весь комментарий
13.01.2020 19:06 Ответить
Не треба радити іншим те, що тобі не допомагає.
показать весь комментарий
13.01.2020 21:25 Ответить
И зрада разгоняется опять троллями-нулевками со скрытыми IP.
А местные дауны этим пригожинским троллям с удовольствием лайкают.
показать весь комментарий
13.01.2020 20:23 Ответить
А що там с патріотизмом, а то ******* совковими піонерами))), як раніше в колгоспах))
показать весь комментарий
13.01.2020 18:21 Ответить
Да, там всё ок с патриотизмом. Это типа скауты но с украинской направленностью. Пластун - это украинское слово времён козаков. Так разведчиков у козаков называли.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:35 Ответить
пластовом и скаутском законах, направленных на то, чтобы сделать мир лучше, таким, в котором люди реализуют себя как личности и играют конструктивную роль в обществе.Источник: https://censor.net.ua/n3169647

Ну судячи з тексту, то це як в совку з піонерами, вони теж хотіли змінити світ і сралін разом з ними.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:39 Ответить
Пионеров создавали по примеру американских скаутов. Если помните в СССР всё копировали у США но всё получалось хуже) Пласт как раз патриотическая организация. Они учат там историю Украины и всё такое. Например историю УПА.
Суть этой новости вообще в чём. Как я понял Пласт просил финансирование у государства потому что это самая большая подобная организация в стране. Даже закон вроде приняли соответствующий. Но наш Зе его ветировал мол негоже отдавать предпочтение одной патриотической организации. Поэтому закон изменили и теперь он называется "Закон о господдержке "Пласта" и других скаутских организаций". Это чтобы наверное и разные "пЫонеры" могли получать финансирование...
Из этого можно сделать вывод что Зе или боится всего патриотического (националистичного) или не хочет чтобы страна основывалась на национальном единстве. А наверное хочет чтобы страна была "какая разница" где должны уживаться и патриоты, и малоросы, и ватники. Короче вместо государства что-то типа коммунальной квартиры без какой либо национальной идентификации.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:04 Ответить
Ну піонери носили діда леніна і різні тупі ідеї, тому порівняння із скаутами таке собі)))
показать весь комментарий
13.01.2020 19:16 Ответить
Ну как, идею оттуда взяли. Например Дед Мороз это же тоже советский аналог Санта-Клауса.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:19 Ответить
в росії вже були скаути, в БАХМУТІ!!! українці

Початок https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%83%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5 дитячого руху в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F России можна Віднести до 8 січня 1908 році, коли імператором https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_II Миколою II Було ініційовано создания «Шкіл строю и гімнастікі». Дерло и Єдиним, хто виконан волю царя БУВ інспектор народних училищ https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%85%D0%BC%D1%83%D1%82 Бахмута https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9B%D1%83%D1%86%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87,_%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BE%D1%85_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87&action=edit&redlink=1 Антіох Луцкевич , Який Створив «Народний клас військового ладу и гімнастікі імені цесаревича Олексія Миколайовича». У цею формирование ВІН набравши 40 хлопчиків, одягнув їх в воєнізовану форму, видав Їм дерев'яні рушніці и даже організував для них духовий оркестр https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%83%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8#cite_note-autogenerated7-3 [3] . Про організацію стало відомо власти и, Вже 22 травня 1 910 року, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_II Микола II особисто провів ее огляд в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%BE Царське селі https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%83%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8#cite_note-autogenerated7-3 [3] . Найвищий одобрения стімулювало создания подібніх ОРГАНІЗАЦІЙ среди якіх були «юні моряки», «юні сапери», «юні розвіднікі» та інші. Дерло хто відгукнувся на Заклик царя були кронштадтці, Які создали своих «потішніх» в тій же день - 22 травня. У 1910 году при https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1-%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BA Семенівському полку булу Створена капітаном С. І. Назимова рота «потішніх». 28 липня (9 серпня) 1911 БУВ проведень Перший Найвищий огляд «потішніх», за підсумкамі которого С. І. Назимов БУВ проведень в підполковнікі https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%83%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8#cite_note-autogenerated7-3 [3] .
показать весь комментарий
13.01.2020 19:34 Ответить
Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? […] Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат "бей разруху!" - Я смеюсь
показать весь комментарий
13.01.2020 18:47 Ответить
Будь-який пластун - скаут. Але не будь-який скаут - є пластуном.
показать весь комментарий
14.01.2020 09:31 Ответить
Закон писали за часів Пороха, то з патріотизмом все нормально. Що-що, а писати тоді могли. А от виконання законів завжди було їх слабкою стороною.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:02 Ответить
Аякже все робив Порох. І цей закон і закон про признання добровольців і про недоторканість і про багато-багато іншого. Все завдяки тільки йому великому......
показать весь комментарий
13.01.2020 21:36 Ответить
Патріотизму їм вистачає. Інформація для необізнаних - читаймо коли виник Пласт.
показать весь комментарий
14.01.2020 09:30 Ответить
на дороге баба

пьяная валяется
фарами вперед,
колесами назад...
а мимо бабы той,
с песней боевой,
шел наш

пластунский отряд
показать весь комментарий
13.01.2020 18:21 Ответить
ПЛАСТЫ ВСЕХ СТРАН СОЕДИНЯЙТЕСЬ. И опять не так.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:22 Ответить
Зеленский подписал закон о господдержке "Пласта" и других скаутских организаций - Цензор.НЕТ 2856
показать весь комментарий
13.01.2020 18:22 Ответить
Так, якщо там буде зеля, то не виключаєцця щось апокаліптичне! Давос, тримайся!
показать весь комментарий
13.01.2020 18:27 Ответить
там є андронний коллайдер.....
показать весь комментарий
13.01.2020 18:28 Ответить
Зачєм Ви про цей колайдер згадали?! Я ж тепер не засну! Бубачку жалко...
показать весь комментарий
13.01.2020 18:33 Ответить
А колайдер не шкода?
показать весь комментарий
13.01.2020 18:54 Ответить
А нафіг він мені?! В мене мікрохвильовка є!
показать весь комментарий
13.01.2020 18:57 Ответить
А, дійсно то є десь аналогічно.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:04 Ответить
Значить капець всьому. Буде чорна діра на місті Сонячної системи.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:33 Ответить
А парашне лайно уже заверещало "ЗРАДА!".
показать весь комментарий
13.01.2020 18:26 Ответить
не кричи!
показать весь комментарий
13.01.2020 18:30 Ответить
Та за вами й так не чути.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:55 Ответить
петушков зрадив весь народ Украины.. бо зрадники.. народ - зрадник.. президент - зрадник..весь мир - зрадники.. такова доля оторванных от корыта
показать весь комментарий
13.01.2020 18:34 Ответить
Подпиши закон о таких зарплатах,как у твоих слуг.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:30 Ответить
Зеленський підписав закон про держпідтримку "Пласту" та інших скаутських організацій - Цензор.НЕТ 1660
показать весь комментарий
13.01.2020 18:36 Ответить
***
В Щедрий вечор, добрі люди!
Сподіваюсь з вами буде
запашна смачна хлібина,
щастям сповнена родина
Кутя щедра на столі
Мир і спокій на землі.
щоб вам весело жилося
щоб задумане збулося
щоб нічого не боліло
щоб в кішенях "шелестіло"
щоби ви квіткою цвіли
і сто років прожили!!!!
Зеленський підписав закон про держпідтримку "Пласту" та інших скаутських організацій - Цензор.НЕТ 5085




показать весь комментарий
13.01.2020 18:36 Ответить
А Вам краще, щоб був путінським, як на 112 каналі. Ви вже не один раз доказали, що є вороги цього народу з руки якого харчуєтеся.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:49 Ответить
Кстати, "Пласт" в Украине существует уже три десятка лет. И только спустя столько времени начали наконец-то вести речь о государственной поддержке.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:46 Ответить
монобільшість рулить
показать весь комментарий
13.01.2020 18:49 Ответить
Президент України Володимир Зеленський призначив свою дружину Олену Зеленську членом Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал". Про це йдеться в указі президента від 13 січня 2020 року №3.
Цим документом затверджено повний склад ради, а ст. 1 указу президента від 21 грудня 2016 року №566 "Питання ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" визнається недійсною.
Всього до ради увійшло 16 осіб, його главою призначено міністра культури Володимир Бородянський.
показать весь комментарий
13.01.2020 18:48 Ответить
А тьощу ким воно там призначило?! Главною по лєнкіних шльопках ? Тікі, шоб та тьоща в той Арсенал влізло!)
показать весь комментарий
13.01.2020 19:51 Ответить
Я так розумію, що нарід і цей рух пустить в сторону свого хозяїна, бо він дуже любить вухами і не любить своїх патріотів, йому милі чужі, які вбивають його рідних, а після скоєного ходить по всьому світу і плачеться, що його вдома зобіжають..... Не шанують своїх героїв і лідерів, то вічно будете наймитами. До приходу сюди "чнрвоної" наволочі українців було 81 млн.населення, то де вони?
ЯК ЧОРТ ЛАДАНА
Як чорт ладана боїться
Патріотів московит.
Аж коробить, подивіться,
Як почув про них бандит.

Як спочатку їм Мазепа
Заявив, що вільні ми
А народ наш, мов дурепа
Пішов жити із свиньми.

Всі поперли на Мазепу,
Били його козаків.
Й прив'язалися до цепу,
До московських кріпаків.

А попи московські зразу
Всім анафему дали
Прокляли й свої відразу
Й ждуть від царя похвали.

А цар знищив їх козацтво,
Знищив мову й що було.
Дав їм нищівне жебрацтво,
В кожне місто і село.

За царя йшли воювати,
Били турків і татар...
Францію завоювати
Й німців хотів разом цар.

А між війнами козаки
На каналах і в містах
Все тягали, як бурлаки,
Там вмирали, просто жах.

Тут імперія вмирає,
І Петлюра з військом встав.
Комуняк раб вибирає,
Й Ленін Україну взяв.

Нищим самі з московитом,
І Петлюру й козаків.
Потім розбігались світом
Від кацапів - хижаків.

Тут терор не забарився,
Українців нищив кат.
Сталін з москалем носився,
Були смерті, страх і мат.

Сатана напився крові,
І старих, й дітей, дівчат...
З голоду, хай мруть здорові,
Й брата хай з'їдає брат.

І мільйонами померли
Українці з різних сіл.
Хоч кропиву й кору жерли,
Не лишалось жити сил.

Бо забрали усе збіжжя,
Виставили в ряд солдат.
Так добив і «Запоріжжя»,
Й Гетьманщину супостат.

Ось імперія «Червона»
З німцем вийшли на поляк.
Тут Бандера виліз з лона,
Галичанський наш земляк.

Бився герой за свободу,
За українців своїх.
Послав УПА до народу,
Народ взяв УПА на сміх.

Знову з катами злигались
І вбивали скрізь УПА,
Хоч ті миру домагались,
Їм ця армія ж не та.

Бо ці ж їх не катували
Та не гнали у Сибір.
Вільними стать готували,
Ми ж пішли наперекір.

І Бандера став нацистом,
Сталін у рабів - герой.
Україну взяли хистом,
Весь народ став під конвой.

Впав «червоний терорист»
І спасалася Європа.
Наш нарід ставав статист,
Не відкрились тут ворота.

Кацап й наш же комуніст
Гарно стадом управляли,
Дурив московський шовініст,
Між собою нас чіпляли.

Та народ уже бурлив,
Черновіловський той «Рух».
Москаль в вогонь масла лив
Вийняв з патріота дух.

Ющенко ще ворухнувся,
І архіви тут відкрив.
І під Януковича прогнувся,
Від своїх пішов в відрив.

До Майдану все довів
Рецидивіст-«хам» Янукович.
Україна вся в крові,
Кликав малоросів родич.

Почалася в нас війна,
Московіт посунув в Крим.
Це всіх попередників вина-
Московіт в них побратим.

А далі запалив Донбас
Пітерський ненажерний кат
Кинув танки і «Смерчі» на нас,
Всім кричав тоді, що «брат».

Тут з'явився лідер в нас.
Не зрадив, армію підняв
Так Порошенка пішов час,
Він перед ворогом встояв.

Інфляцію всю зупинив,
Економіку став підіймати.
Для мови Україну відчинив
Та церкву українську мати.

А що ж український народ?
Скільки можна помилятись?
У рабство, а не в сторону свобод
Став на коліна нахилятись.

Оббріхували "Пороха" тоді,
Із московітом всі його «валили».
Звичайно, пропаганди є плоди-
І патріота знову раби «злили»...

Тече у московіта рабська кров
До смерті патріотів він боїться
Від Пороха шукає цей раб схов
Та й в себе не знаходить місця.
10.01.2020 р.
Анатолій Березенський
показать весь комментарий
13.01.2020 18:54 Ответить
Якшо нема чим розуміть то і не розумій. ПЛАСТ 108-й рік йде своєю дорогою, не озираючисть на політичні партії. І героїв своїх шанують і тримають герц із ворогом як у часи УНР, УПА, так і зараз.
показать весь комментарий
14.01.2020 09:37 Ответить
обосравшийся за последнее время уже не раз, Вошьдь подмахивает всем подряд, даже патриотам.. ссыт потому, что нашкодил Украине уже до предела..
показать весь комментарий
13.01.2020 19:00 Ответить
Пинком под зад нужно было этих "ползунов"! "Пэдриоты" ведь всё равно не оценят, а остальным пох... Правда?
показать весь комментарий
13.01.2020 19:06 Ответить
Шо, совкове гаття, ковбасить? Ну то добре.
показать весь комментарий
14.01.2020 10:03 Ответить
Вот и стало ещё на одну дармоедскую организацию больше...
показать весь комментарий
13.01.2020 19:01 Ответить
а кого тёбё надо? сцаюс вытыранов Афгана или вторжения в ЧСЛ, или еще с 15-ти войн совка?
показать весь комментарий
13.01.2020 19:27 Ответить
А нова поліція чим буде займатися? 😊
показать весь комментарий
13.01.2020 19:31 Ответить
Хєрньой всякой, як завжди.
показать весь комментарий
13.01.2020 19:56 Ответить
Напевно неодноразово попередньо лохонувшись отямився?!
показать весь комментарий
13.01.2020 19:23 Ответить
Вбивці Окуєвой пов'язані із Зеленським? Затриманий організатор кілерів володів тією ж компанією, що і дружина Зеленського.
https://enigma.club/articles/vbivtsi-okuevoy-povyazani-iz-zelenskim-zatrimaniy-organizator-kileriv-volodiv-tieyu-zh-kompanieyu-shcho-i-druzhina-zelenskogo
показать весь комментарий
13.01.2020 19:29 Ответить
Правильно, молодняк должен осваивать понятие "моя страна".
показать весь комментарий
13.01.2020 19:55 Ответить
Это лучше, чем за компьютером сидеть и читать пропагандистские комментарии в интернете.
показать весь комментарий
13.01.2020 20:47 Ответить
Пионеры тоже были калькой со скаутов.
И что из этого получилось.
У нас даже капитализм ...
показать весь комментарий
13.01.2020 21:16 Ответить
Піднімаємо дупу і вивчаємо відмінності класичного скаутигну, пластування та совкової "піонерії"
показать весь комментарий
14.01.2020 10:06 Ответить
О це супер новина якщо правда... Якби ще чиновники зрозуміли, що витрати на фінансування кращих світових підручниквв з шкільної в наукової літератури для ВУЗів і програмування українською мовою, важливіше за витрати на різні культурні заходи і святкування...
показать весь комментарий
13.01.2020 23:45 Ответить
гос поддержка "пласта" и других скаутских организаций? наши деньги некуда девать?."пласт" и другие скаутские организации - одни дармоеды, докажи не дармоед - начни работать, как другие. подсказать кто другие? PS - ни разу не видел пластунов на добровольных общественных работах. Не слышал как помогают.
показать весь комментарий
14.01.2020 00:52 Ответить
Адептам "а чому не мені?" і "какая разніця аби дороги рівні і освітлені" не зрозуміть. Не напржуйся.
показать весь комментарий
14.01.2020 10:07 Ответить