9201 посетитель онлайн
1 337 27

Глава облсовета Токарь возглавил "Наш край" на Сумщине

Глава облсовета Токарь возглавил "Наш край" на Сумщине

Председатель Сумского облсовета Владимир Токарь возглавил партию "Наш край" в области.

Об этом было сообщено на брифинге для СМИ, в котором приняли участие Токарь, а также сопредседатели партии Александр Мазурчак и Сергей Шахов, сообщают Українські новини.

Новоизбранного председателя Сумской областной организации "Нашего края" представил сопредседатель партии Александр Мазурчак.

На сегодня партию "Наш край" представляют 3745 депутатов в местных советах и 82 городских, поселковых и сельских головы.

Топ комментарии
+5
рыгота
показать весь комментарий
29.01.2020 14:09 Ответить
+4
а з кого складається партія порошенка на перефірійних місцях? - ц обичного місцевого колхозного зброду, який сьогодні у одній партії, а завтра у іншій. куди вітер повіє.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:47 Ответить
+2
Опять что-то ватное вылазит?
показать весь комментарий
29.01.2020 14:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
рыгота
показать весь комментарий
29.01.2020 14:09 Ответить
бьідлота недообразована. периферія.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:45 Ответить
Опять что-то ватное вылазит?
показать весь комментарий
29.01.2020 14:10 Ответить
Что за нашкрай,кто спонсор и вдохновитель,журналюшки,вы работайте и не сачкуйте.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:14 Ответить
А хто Токаря привів на посаду? Хто викинув патріота Салатенка, а натомість призначив ватника? Хто три роки вигризав Артема Семеніхіна з мера Конотопу? Ватники? Ні! Патріотична партія Порошенка! Заміст Семеніхіна банда порошенка випихала на мера медведчукових блюдолизів. Для мене порошенко й медведчук - одне й те саме.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:15 Ответить
а з кого складається партія порошенка на перефірійних місцях? - ц обичного місцевого колхозного зброду, який сьогодні у одній партії, а завтра у іншій. куди вітер повіє.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:47 Ответить
не партія, а блок Порошенка. В якому Солідарність (а саме її можна назвати "партією Порошенка") не завжди мала більшість; і, як ви правильно зауважили - особливо на місцях. В нас, наприклад, в блоці більшість тримали рухівці. А в інших, це правда - були і перекрашені риги з структур, які створював ще Кличко.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:17 Ответить
Судячи по стилю твоїх коментів,ти недалеко втік від "колхозного зброду".
показать весь комментарий
29.01.2020 15:22 Ответить
а ти продукт україської школи нічого іншого написать не міг, так само як і обрати до влади.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:27 Ответить
дружній вогонь? Припиняйте.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:59 Ответить
сам почав.
показать весь комментарий
29.01.2020 17:29 Ответить
та ладно, один одному пропарольте, та повибачайтеся
показать весь комментарий
29.01.2020 18:50 Ответить
я приймаю твоє признання у тому, що ти продукт недодєланий. при чому тут вибачення? то перед тобою твоя школа і батьки повинні вибачитися.
показать весь комментарий
29.01.2020 20:04 Ответить
то ти чо, неадекват? Придивлюся...
показать весь комментарий
29.01.2020 20:47 Ответить
дивись щоб не повилазило.
показать весь комментарий
29.01.2020 22:47 Ответить
Цікаво, що в одному з найпатріотичніших регіонів вилазить чомусь на керівні посади колаборантська рванина.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:28 Ответить
патріотичний може завдяки звичайним людям, але не тих, хто при владі, у яких одна ціль - триматись за корито.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:48 Ответить
Якби ж тільки за корито - другою рукою вони тримаються за путінський орган.
показать весь комментарий
29.01.2020 14:51 Ответить
їм до путінських ідей як до мацкви рачки. там чисто власношкурний інтерес.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:28 Ответить
Тільки не кажіть, що Київ тут ні до чого. Що порошенко аж ніяк не переймався, хто буде керувати прикордонним регіоном. Чому СБУ не зайнялося медведчуківським заколотом в Конотопі? Цей заколот, до речі, розігнав Семеніхін. Навпаки, порошенківці взялися мочити Семеніхіна. Щоб не заважав медведчукові захоплювати владу. Якби порошенко не водив дружбу з медведчуками-ахмєтовими, то він би не програв вибори. Де сьогодні Столар, який щоночі сидів в гостях у порошенка? В якій партії?
показать весь комментарий
29.01.2020 15:38 Ответить
Минула влада була такою ж самою компрадорською як і теперішня. Всі вони відпрацьовували та і відпрацьовують нав'язаний іншими країнами ідеологічний сценарій відносно двох україн: "східно-московитської" та "західно-європейської". Тобто логіка була така: хоч і живуть в основі на цій землі українці-патріоти, проте оскільки область розташована на сході України, на кордоні з Московією туди обов'язково треба посадовити на владні місця москвофілів.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:47 Ответить
Хтось ще сумнівається в тому, що слуги урода - це колишні риги?
показать весь комментарий
29.01.2020 15:11 Ответить
вони слуги самих себе.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:29 Ответить
ну, якось би то, у ригів після втечі овоща пройшов розкол... У виграші опинився осколок, який приткнувся до клована...
А в ця інфа показує, що осколки недалеко один від одного розлетілись: на Сумщині, виявляється, навіть підтримують один одного...
показать весь комментарий
29.01.2020 15:55 Ответить
Ні, не сумніваюся. Так само, як не сумніваюся в тому, що порошенко й медведчук дуже щільно водять дружбу. З якого б такого дива порошенко призначав Ложкіна керівником адміністрації президента? Ложкіна, котрий свою медіа імперію передав медведчукові.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:41 Ответить
ви, риги, як не збрешете, так і не проживете. Брешете навіть в очевидному. Кому Ложкін "продав" (в лапках, бо як би не віджато за безцінь...) свій медіабізнес - це ж легко встановити. Хоча би через гугль.
показать весь комментарий
29.01.2020 15:51 Ответить
Ждите СНР,поклонники 95 - го