4170 посетителей онлайн
8 016 70

Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации

Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации

Комиссия Парламентской ассамблеи Совета Европы по мониторингу отклонила большинство поправок в резолюцию по продлению полномочий российской делегации.

Об этом заявил вице-спикер Госдумы, вице-спикер ПАСЕ Петр Толстой, пишет Цензор.НЕТ со ссылкой на РИА Новости. По его словам, авторы поправок - Британия и Украина.

Напомним, в ПАСЕ подготовили проект решения о полномочиях делегации РФ. Голосование за него должно состояться сегодня.

Отметим также, что проект подготовил нидерландец Тени Кокс. Он подчеркивает, что Россия показала прогресс в выполнении требований ПАСЕ. Однако в документе нет упоминаний о многочисленных нарушениях Россией прав человека в оккупированном Крыму и на Донбассе.

Топ комментарии
+25
Да наивно ожидать от Европы если Украинский министр обороны ездил в Россию отдыхать к тещё! Трудно объяснить Европейцу почему он министр обороны и его в России не арестовали.! Объяснение одно никакой войны между Россией и Украиной нет!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:04 Ответить
+19
Какая блестящая внешняя политика преЗЕдента

Не помогли даже мегауспешные визиты во Францию и Германию...

Наверено, поездка в Оман не заладилась....
показать весь комментарий
29.01.2020 18:02 Ответить
+18
Очередная перемога ЗекоМандьі
показать весь комментарий
29.01.2020 18:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
наивно ожидать другое решение в "орусневшей" европе...
показать весь комментарий
29.01.2020 18:01 Ответить
Да наивно ожидать от Европы если Украинский министр обороны ездил в Россию отдыхать к тещё! Трудно объяснить Европейцу почему он министр обороны и его в России не арестовали.! Объяснение одно никакой войны между Россией и Украиной нет!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:04 Ответить
Про «мкадівську тещу» Завгороднього, то фейк.
Погугліть самі.
А от те, що високопосадовці з нинішньої команди, розказують західним партнерам, що у них є загиблі родичі, внаслідок дій ЗСУ, то так.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:30 Ответить
Я нашел только что министр обороны сказал что это фейк. Ну да мы верим
показать весь комментарий
29.01.2020 18:31 Ответить
Я умею читать дай ссылку на то что это фейк.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:34 Ответить
https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-01-12/v-seti-zapustili-feyk-pro-novogodniy-otdyih-ministra-oboronyi-ukrainyi-v-rossii-foto-/185321
«У мережі запустили фейк про новорічний відпочинок міністра оборони України в Росії: фото
Неділя, 12 січня 2020, 13:07 »
Чекаю від Вас ПРУФ, де сказано, що Міністр оборони, їздив в Москву до тещі.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:41 Ответить
А где тут опровержение? Тут только сказано что министр обороны сказал что про тещю это фейк. Это как Бубочка сказал что Эпоха бедности закончилась!
показать весь комментарий
29.01.2020 19:08 Ответить
У такому випадку, дайте ПРУФ, де сказано, що Міністр оборони, їздив в Москву до тещі.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:33 Ответить
А чреслами по фейсу не подать?
показать весь комментарий
29.01.2020 19:46 Ответить
Верю каждому твоему слову.
показать весь комментарий
29.01.2020 19:47 Ответить
Ну, ******, они и в африке ******. Да забанит меня о святейший админ
показать весь комментарий
29.01.2020 19:44 Ответить
Адмін не хоче зашкваритись об тебе.
показать весь комментарий
29.01.2020 21:22 Ответить
При Порошенко россию вышвырнули из ПАСЕ и назвали страной-агрессором, а при Зеленском приняли назад.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:15 Ответить
Що ти, конкретно ти, отримав від нової влади?
От пройшло 9 місяців з моменту обрання твого презедента.
Дехто за цей час встиг народити дитину. Зовсім скоро буде рік.

І які в тебе результати?
Що ти, конкретно ти, отримав від нової влади?
Що здійснилося з того, що б ти хотів, коли кидав бюлетень в скриньку?
Ні, я зараз не про віртуальні речі типу "він старається", "відмінили недоторканість", а про реальні зміни, які позначилися на тобі позитивно.
Є щось таке за 9 місяців?

Кожен день і він, і вони тебе *********, ********* твою країну, безпричинно повзають перед х*йлом, в економіці та соціальній сфері взагалі швах.
Кожен день ти офігіваєш від все нових зашкварів, яких вже просто не сила терпіти.

"Треба трохи почекати"?
Тобі ще не все зрозуміло?

А тепер я хочу, щоб ти поглянув на тих, в кого все змінилося.
На всілякого роду пристосуванців, на політичних тушок типу аталотія і саакашвілі, на "антикорупціонерів", які, будучи абсолютними профанами, влаштувалися на теплі місця і в місяць отримують зарплату, яку ти не заробляєш за рік чи два.
Майже кожен з них.
І що? І де вони? І вони зараз щось говорять про корупцію?
Хоч хтось з них засудив відпочинок в Омані так, як засуджував відпочинок на Мальдівах?
Хоч хтось з них щось вякнув з приводу звільнення беркуту, зливання справ Майдану? А пам'ятаєте, в нас раніше була ціла партія, яка рахувала своїх загиблих на Майдані партійців окремо. Де вони зараз? Марширують?
Хоч хтось з них відреагував з приводу зашквару двох нардепів і заступника МОЗу?

Ні… Вони, отримуючи неймовірні зарплати, в теплих місцях розказують про кривизну огірків, які стоять на шляху євроінтеграції. Єврооптимісти. На секундочку.

Ти думаєш, що я пишу це, що я порівнюю зміни для тебе і зміни для них для того, щоб викликати в тебе злість?
Так, ти абсолютно правий, я саме для цього і написав цей пост.
Бо йому 42 роки і він не лох, не лохи й ті, хто тепер присмоктався до корита. А ти, звиняй, ти таки лох, бо вірив їм.
І скажи, що я не правий?

https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/1014252715628349 На вихідних мав можливість трохи поспілкуватися з прихильниками Зеленського в реалі .
Питав їх про досягнення Зеленського за 9 місяців

Якщо узагальнити, тонайбільші три досягнення Зеленського на посаді президента за наявності монокоаліції, "всенародної любові", лояльних ЗМІ, полягають в наступному:1) "А от твій Порошенко….. аіатіюбваьтіавюбьтаотмт тмтвтаьівтаоіатіьбюатібоюьтваьбітаьбівятааівьбю…"
При цьому я себе ніяк не ідентифікував як прихильника Порошенка
2) "28 років крали, а ви тут хочете змінити все за рік…."
Дивно, що така "логіка" не була застосована до попередньої влади за наявності реальних змін.
Ну і дивно, нафіга взагалі їм така влада, яка все спихає на папєрєдніків і нічого зробити не може.
3) "Насправді багато було зроблено за цей час, все не перерахуєш".
При цьому на прохання назвати 3 пункти цього "багато", крім зняття недоторканості, ніхто нічого не назвав.
Я зараз не буду сперечатися про те, що цього фактично не відбулося, і про те, що ніякого ефекту для звичайного громадянина цей факт не має.

На моє здивування досягнення у вигляді звільнення полонених ніхто не назвав. Та й тяжко це назвати досягненням після таких "обмінів". Або вже забули…

А які досягнення Зеленського можете назвати ви, шановні виборці цього таваріща
показать весь комментарий
29.01.2020 18:43 Ответить
Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации - Цензор.НЕТ 6721
показать весь комментарий
29.01.2020 18:02 Ответить
Какая блестящая внешняя политика преЗЕдента

Не помогли даже мегауспешные визиты во Францию и Германию...

Наверено, поездка в Оман не заладилась....
показать весь комментарий
29.01.2020 18:02 Ответить
-
___________ЄВРОПА ПІДСТУПНО МОВЧАЛА.__________________

Коли Україна за право життя, з катами боролась, жила і вмирала.
I ждала, хотіла лише співчуття, Європа мовчала.
Коли Україна в нерівній борьбі, вся сходила кров'ю и слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі, Європа підступно мовчала.
Коли Україна в залізнім ярмі, робила на пана, і в ранах орала,
Коли ворушилися і скелі німі, Європа мовчала.
Коли Україна криваві жнива, зібравши для ката, сама умирала.
І з голоду навіть згубила слова, Європа мовчала.
Коли Україна життя прокляла, і ціла могилою стала,
Як сльози котилися, і в демона зла, Європа підступно мовчала.
ОЛЕКСАНДР ОЛЕСЬ. 22 08 1931.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:09 Ответить
А може поїздки у Францію і Німеччину саме з цією метою і здійснювались.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:28 Ответить
Т-с-с-с низя так говорить... для Зеэлектората это была перемога!
Янелоха даже по щечке поплескали, куда там Порошенко!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:53 Ответить
Очередная перемога ЗекоМандьі
показать весь комментарий
29.01.2020 18:04 Ответить
Что делает Украина в єтой организации? Кто нибудь может пояснить?
показать весь комментарий
29.01.2020 18:05 Ответить
А что делал министр обороны в России мне можешь объяснить!?
показать весь комментарий
29.01.2020 18:06 Ответить
очередной фейк
https://apostrophe.ua/news/politics/government/2020-01-12/v-seti-zapustili-feyk-pro-novogodniy-otdyih-ministra-oboronyi-ukrainyi-v-rossii-foto-/185321
показать весь комментарий
29.01.2020 18:21 Ответить
Министр обороны Украины Андрей Загороднюк опроверг информацию о своей поездке во время новогодних праздников к родственникам на территорию Российской Федерации.

Ну да как Бубочка опроверг информацию что он отдыхал в Омане он там работал!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:28 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2020 18:44 Ответить
"И ******** на что-нибудь полезен" (Козьма Прутков)
показать весь комментарий
29.01.2020 18:07 Ответить
Ну, симметричный ответ напрашивается сам собой. Они отклоняют наши поправки, мы отклоняем их рекомендации.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:05 Ответить
Так мы и так отклонили их рекомендации!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:07 Ответить
Это любовь без взаимности
показать весь комментарий
29.01.2020 18:09 Ответить
ну щож це було пердбачувано,бабця Європа остаточно лягла під ***** і роздвинула ноги
показать весь комментарий
29.01.2020 18:06 Ответить
Наивно думать что Европа будет за нас воевать если министр обороны отдыхал у тещи в России!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:08 Ответить
І якщо президент України не називає Росію агресором, а путіна наче друга вітає з новим роком, то чого Європа має вести себе якось по іншому.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:31 Ответить
Якщо ПАРЄ ігнорує Україну та Британію, а підтанцьовує окупаційній рашистській підерації, то не парє, а вигрібна яма! Робити там нічого!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:07 Ответить
пареститутки !!!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:09 Ответить
Дайте Бубочке еще один шанс!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:08 Ответить
путина заказать?
показать весь комментарий
29.01.2020 18:37 Ответить
еще в прошлом году бились орлами за каждую запятую, убеждая и доказывая
уже в этом году молодые оксфордокончившие курочки поздравляют... врагов
разве это международная арена...неееет.!..арена цирка...алле-оп! здобули!!!!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:08 Ответить
Хто платить бабло той і музику замовляє - а в ***** бабла вирученого за газ в тій же Європі на довго і для багатьох вистачить!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:12 Ответить
Пакт Рібентропа-Молотова, Мюнхенський зговір. Нічого нового. Споконвічні гейропейські цінності.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:14 Ответить
Де була б зараз ця жирна, боягузлива Європа? Якщо не було б поруч стікаючи кров'ю Української держави, яка мужньо стоїть щитом - форпостом на східному рубежі з жахливою кривавою паРашою -ордою? Давно б уже ця моторошна фашистська кацапська орда захопила і вщет разтоптала Прибалтику, Польщу, Швецію, Румунію ... та й всю Східну Європу насаджуючи там свій жахливий замаскований під нібито руський але по суті ординський світ (мир) москалів. Готуючи там плацдарм, щоб кинуться і далі для того щоб знищити вже всю решту ні на що неспроможну боягузливу Європу.


СПЛЯТЬ ГЕРОЇ, УКРАЇНЦІI ЗАГИБЛІ В ОКОПАХ,
ЦЕ ТВОЇ , УКРАЇНО, РIДНI СИНИ...
ДЕ БУЛА Б ТИ СЬОГОДНІ, ШЕЛЬМА, ЄВРОПА ?
ДЕ БУЛА Б ТИ, ЯКБИ НЕ ГЕРОЇ ВОНИ !
*
показать весь комментарий
29.01.2020 18:16 Ответить
А зелёным ублюдкам с квАртала "какая разница"... ПАСЕ... не, не слыхали.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:16 Ответить
Мордор з усього світу робе шапіто.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:16 Ответить
Rule, Britannia! Britannia, rule the waves!
Britons never, never, never shall be slaves
показать весь комментарий
29.01.2020 18:19 Ответить
Британия как раз на высоте!
показать весь комментарий
29.01.2020 18:35 Ответить
гав№еды
показать весь комментарий
29.01.2020 18:23 Ответить
Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации - Цензор.НЕТ 3559
показать весь комментарий
29.01.2020 18:25 Ответить
Фріци відпрацьовують "дешевий" мордвинський газ. Прям випригують з своїх баварських трусів.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:25 Ответить
От на хера Украине эта ватная ПАСЕ? Только деньги тратить на эту пустопорожнюю говорильню. Пускай там без нас дрочат на кремлевского недофашика продажные европейцы, которых история ничему не учит. Зачем участвовать в этом оскорбительном фарсе?
показать весь комментарий
29.01.2020 18:34 Ответить
Хорошо что бритосы валят из этой помойки. А потом опять будут единственные кто с тирану сопротивляется в старушке европе, как 75 лет назад
показать весь комментарий
29.01.2020 18:36 Ответить
мюнхенский сговор был 82 года назад.
показать весь комментарий
29.01.2020 21:32 Ответить
...ПАРЕ эта, дискредитировала себя уже окончательно и бесповоротно, и должна быть распущена, как и ОБСЕ, тоже насквозь москалями пропитанная...эти структуры, изначально созданные для поддержания и укрепления европейских ценностей, и миропорядка, сгнили напрочь и воняют уже мертвечиной, а ценности европейские свелись до набивания карманов пушниной, расеей подогнанной, руководству и структурам на местах гнилушек этих...У власти стран европейских, нет сегодня и близко ни тэтчер, ни коля,ни рейгана в штатах...задушили бы они фюрера-карлика кремлевского этого в 2008-м еще, в тбилиси.....а так - имеем, что имеем, и что делать - непонятно... ..
показать весь комментарий
29.01.2020 18:36 Ответить
Вся Европа, да что там весь мир «бежит спотыкается», что бы ради удовлетворения хотелок 2 % нациков разрушить политические и экономические отношения со страной, которая играет одну из ключевых ролей в мировой геополитике и конечно мечтают взять Украину на своё содержание, люизита и целовать... Прям утром проснутся и побегут.
показать весь комментарий
29.01.2020 21:24 Ответить
..играть эта "ключевая страна геополитики.." может только на кожаной флейте америки, европы или китая "..боже царя храни.."..и недалек тот день когда таки "заиграет", терпение у кого то лопнет... ..
показать весь комментарий
30.01.2020 04:07 Ответить
Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации - Цензор.НЕТ 7587
показать весь комментарий
29.01.2020 18:41 Ответить
И об этом...https://prm.ua/v-ofisi-prezidenta-ne-bulo-zayavi-goncharuka-pro-vidstavku-dokument/ В Офісі президента не було заяви Гончарука про відставку: -https://prm.ua/v-ofisi-prezidenta-ne-bulo-zayavi-goncharuka-pro-vidstavku-dokument/ новости просто перепутали с отставкой Медведева,который написал заявление - газета " Какая Разница"
показать весь комментарий
29.01.2020 18:44 Ответить
зелошара с 95 кварталом сделало все что бы оккупант и агрессор стал невинной овечкой, а может и жертвой сделают.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:47 Ответить
Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации - Цензор.НЕТ 8761
показать весь комментарий
29.01.2020 18:47 Ответить

Європейські цінності мають свою ціну, причому так виглядає, що досить невелику.
Доведено ПАСЕ

Питання тільки навіщо українські платники податків мають оплачувати перебування там нашої делегації, і для чого брати до уваги щось, що вийшло з цієї безглуздої організації.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:49 Ответить
проект подготовил нидерландец Тени Кокс. Он подчеркивает, чтоhttps://censor.net/news/3172452/komitet_pase_predlagaet_podtverdit_polnomochiya_rossiyiskoyi_delegatsii_proekt_rezolyutsiihttps://censor.net/n3172626

це як цитата з Кафки.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:54 Ответить
Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалив рішення що повноваження російської парламентської делегації мають бути підтверджені. Тобто, російська делегація в асамблеї має продовжити роботу без санкцій.
На думку асамблеї, підстави для запровадження обмежень проти депутатів у ПАРЄ які з Криму, і які підтримали анексію Криму в 2014 році, через що перебувають під міжнародними санкціями, не є достатніми.
показать весь комментарий
29.01.2020 18:59 Ответить
Гроші не пахнуть. А от газ запах має... (
показать весь комментарий
29.01.2020 19:19 Ответить
Празднование на паРаше , отклонения комиссией ПАСЕ ,поправок Украины и Британии по российской делегации... .
Комиссия ПАСЕ отклонила большинство поправок Украины и Британии по российской делегации - Цензор.НЕТ 9388 .
показать весь комментарий
29.01.2020 19:20 Ответить
а це не з Яни́ Капу́ випадково?!?
показать весь комментарий
31.01.2020 07:12 Ответить
Украине нужно навсегда выйти из ПАРЕ и призвать так сделать наших союзников! Терпеть это унижение - это мазохизм! Зачем мы будем платить туда еще денег горы???
показать весь комментарий
29.01.2020 20:18 Ответить
мало кацы новичком европу травили и боинг сбивали.

Могут повторить, и так тем будет и надо.
показать весь комментарий
29.01.2020 20:56 Ответить