9739 посетителей онлайн

Литва обеспокоена военной эскалацией в районе Золотого, - Линкявичюс

Литва обеспокоена военной эскалацией в районе Золотого, - Линкявичюс

Министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичус выразил обеспокоенность в связи с атакой боевиков на позиции Вооруженных сил Украины вблизи линии разграничения на Донбассе.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он сообщил в Twitter.

"Глубоко обеспокоен новой военной эскалацией и наступательными попытками поддерживаемых Россией сил в районе Золотого сегодня утром. Минская реализация невозможна без прекращения огня", - говорится в сообщении.

Напомним, с 5 часов утра 18 февраля идет интенсивный бой в районе Золотого, Орехово и Новотошковского.

Позже в штабе ООС сообщили, что бой в районе Золотого закончился, один украинский воин погиб, четверо - ранены.

Литва обеспокоена военной эскалацией в районе Золотого, - Линкявичюс 01

Топ комментарии
+6
О как!
Министр иностранных дел Литвы реагирует быстрее, чем наш "нелох". С другой стороны - бубачку нада понять и простить - в 42 годика здоровый сон очень-очень важен.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:56 Ответить
+4
А потерпевший не обеспокоен. Он только женщин ссытся.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:54 Ответить
+4
Уже литовцы отреагировали. Наш пидело Нелох Осел Оманский Первый язык в жепу Сивухе вставил и понятно почему молчит. По приколу зато. Хайп.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А потерпевший не обеспокоен. Он только женщин ссытся.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:54 Ответить
А зєля хоч щось сказав?
показать весь комментарий
18.02.2020 10:54 Ответить
Объясните это шмаркле.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:54 Ответить
Зато зеле всравно...
показать весь комментарий
18.02.2020 10:55 Ответить
Лінкявічус вже відреагував на обстріли, а де реакція янєлоха?
Мабуть Лінкявічус більше занепокоєний ситтуацією, а ніж ЗЄ-гавнокомандувач.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:55 Ответить
А вы весьма глупый и даже не понимаете этого.
показать весь комментарий
18.02.2020 11:07 Ответить
Странно....
А ЗЕнька не обеспокоен!
Готовится сделать 12 шагов в ЖОПУ...и к общим патрулям с кацапами
показать весь комментарий
18.02.2020 10:55 Ответить
Оно - предатель и потому абсолютно не странно.
показать весь комментарий
18.02.2020 11:00 Ответить
Хоч ви мовчіть, обеспокоєні! В нас на тій неділі 40 згоріли в хатах 20 втопилося і 30 загинули на дорогах, то ви ж не обеспокоїлися і ми впринципі теж, а тут провокаційний обстріл для принужденія к міру і щоб викликати обеспокоєность і ви зразу на це ведетесь.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:56 Ответить
Ти дивний? Втопились і згоріли внаслідок чийогось злого наміру чи випадково? А на фронті обстріл вівся окупаційно-************ військами. Різницю відчуваєш?
показать весь комментарий
18.02.2020 11:01 Ответить
А ти вважаєш випадковістю, аварії спричинені пяними за кермом, чи пожежами спричиненими зубожінням та деградацією населення? А на фронті війна і якщо ти не розумієш що це, то я тобі поясню, там можуть бути бої і в них можуть бути загиблі військові, і це взагалі то має бути нормальним явищем під час війни, так як військовий має знищувати ворога і бути готовим загинути за свою державу. А в нас все перевернуто з ніг на голову, смертю військових прикривають "благі" наміри, які ведуть до пекла, і бажання міра, а тисячі смертей громадян на дорогах, водоймах, пожежах, лікарнях називають випадковістю. Дійшло?! Чи може трохи матом прикрасити?
показать весь комментарий
18.02.2020 11:10 Ответить
Для тебе загибель військових- нормальне явище? Ти хоч одного свого знайомого поховав, щоб казати, що це нормальне явище?
Ти звичайний лахтобот, що намагається довести, що війна- це дрібниці. Там же мало гинуть. А от в пожежах і на дорогах гине повно людей. Отже ***** не такий і поганий. Я цю вашу методичку вже більше року бачу- імена різні, а думка одна.
Мудило ти, от хто.
показать весь комментарий
18.02.2020 11:40 Ответить
А ти просто дибіл... Просто примітивна неосвідчена, недалекоглядна людина, і саме не такі як я, а такі як ти і такі як ти є легкою здобиччю для путіна і кремля, і тому ми так і живемо сотні років в багні ходимо по колу і наступаємо на ті ж самі граблі. але ви цього не розумієте тому, що примітивні.
показать весь комментарий
18.02.2020 11:47 Ответить
Угу)) ти яскравий приклад ефекту Даннінга-Крюгера)
показать весь комментарий
18.02.2020 12:02 Ответить
http://www.ukrrudprom.com/digest/Efekt_DannngaKryugera_abo_CHomu_profani_ne_rozumyut_svo_nekompet.html Почитай. Хоча не знаю, чи тобі допоможе=)))
показать весь комментарий
18.02.2020 14:04 Ответить
І так, втрати серед військових під час війни це нормальне явище, а вчадівші діти чи вбиті на дорогах алкашами це не нормальне явище. Тобі дійшло БАРАН?! Ти взагалі то в армії був? Ти знаєш обовязки військового та його присягу?! Чи ти такий військовий, який хотів би завжди спокою та миру і теплого містечка, де можна красти з солдатської столової чи просто навішавши ексельбанти та зірок браво вистукувати каблуками по паркету? То в тас таких багато "військових". Ти просто примітивний. Обмежений розумово . І це не твоя вина, це так природа познущалася.
показать весь комментарий
18.02.2020 11:56 Ответить
Ти дурник і у тебе бомбить. Яке відношення дтп і пожежі мають до війни? Від серцево-судинних хвороб помирає більше, аніж від онкології. То що, з онкологією боротись не треба?
Я тобі ще раз повторюю- лахтинська методичка із методикою зміщення акцентів з війни на дтп тут не пройде.
показать весь комментарий
18.02.2020 12:05 Ответить
Ідіот, це все має відношення до державиІ І війна, і смертність на дорогах, і корупція і хабарництво і зрада і неякісна медецина і дороги і харчування в школах та дитячих садках і розвал тієї ж армії . Це все має відношення до держави, нашої держави, до всього народу. А ти примітив все бачиш, як зашорена кобила,тільки те що зараз перед очима. Це все взаємоповязане і такий примітив як ти в цій системі теж завязаний, тому і маємо болото і тих загиблих військових про яких ти "турбуєшся", але їх вбиває більше внутрішній ворог, бо зовнішній вбиває розумно потроху, щоб не викликати ненависті, а викликати бажання "міра" у тих кого хочуть поглинути. І повторюся, що саме такі, як ти є ідеальними жертвами кремлівської орди.
показать весь комментарий
18.02.2020 12:14 Ответить
Чому всі лахтоботи намагаються використати якомога більше образ?))) Чи прогалини в логіці ти заповнюєш лайкою?
показать весь комментарий
18.02.2020 12:35 Ответить
Із-за прогалин в твоєму розумовому розвитку і відсутності здатності логічно мислити та бачити логічні звязки я просто змушений лайкою тобі їх поправляти і бачу Слава Богу по твоїй реакції це тобі допомагає. Тому зараз обійдемось без міцного словечка, бо бачу позитивні зміни...
показать весь комментарий
18.02.2020 12:40 Ответить
Не із-за, а через, "прогалина" ти))
А ще таке питання: менторсько-покровительський тон у діалозі хоч якось допомагає?
Бо таке відчуття, що у тебе є лише стать мозку, яка працює лише за допомогою самолюбування) І про зубожіння давай розкажи, про те як ялини стать вареника, і доїдали останню картоплю та зітхання.
показать весь комментарий
18.02.2020 13:03 Ответить
Відповім тобі в звичним менторсько - покровительським тоном - піди прогуляйся на свіжому повітрі і ти побачиш, що це допомагає....Просто походи і подихай свіжим повітрям і не бери в голову всі ці дурниці. А то ще на дай Бог думати почнеш, а мозок до цього не звик бачу.
показать весь комментарий
18.02.2020 13:36 Ответить
Більше нічого по попередньому коментарю написати не хочеш? Я там про зубожіння писав...
показать весь комментарий
18.02.2020 13:43 Ответить
Дивний! Це таких дивних, як ти в нас 95% придуркувато дивних, які путають грішне з праведним і мені з такими якось приходиться жити!
показать весь комментарий
18.02.2020 11:12 Ответить
Один ти д'Артаньян )))))
показать весь комментарий
18.02.2020 11:42 Ответить
О как!
Министр иностранных дел Литвы реагирует быстрее, чем наш "нелох". С другой стороны - бубачку нада понять и простить - в 42 годика здоровый сон очень-очень важен.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:56 Ответить
Подушечку хоть разбили бабушки-зетипилки?
показать весь комментарий
18.02.2020 10:59 Ответить
зеля в кайфе оттягуеца не мешайте
показать весь комментарий
18.02.2020 10:57 Ответить
Уже литовцы отреагировали. Наш пидело Нелох Осел Оманский Первый язык в жепу Сивухе вставил и понятно почему молчит. По приколу зато. Хайп.
показать весь комментарий
18.02.2020 10:58 Ответить
Всё что могу《 Георгий Жжёнов фильм Горячий снег》
показать весь комментарий
18.02.2020 10:59 Ответить
Глубоко обеспокоены..одного меня бесит, когда это произносят наши западные партнёры?
показать весь комментарий
18.02.2020 11:22 Ответить
узбагойся, наших местных партнеров это вообще никак не беспокоит...