4452 посетителя онлайн
31 476 191

"Телеканал "Прямой" подозревают в финансировании захвата государственной власти, - гендиректор канала Сташевский

"Телеканал "Прямой" подозревают в финансировании захвата государственной власти, - гендиректор канала Сташевский

К подозрениям в адрес телеканала "Прямой" со стороны Государственного бюро расследований добавилось подозрение в финансировании захвата государственной власти.

Об этом в эфире телеканала заявил его генеральный директор Владимир Сташевский, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, что 17 марта следователи ГБР по решению суда получили доступ к части документов телеканала. Через 2 дня после этого, 19 марта ГБР выдвинуло новые требования и добавило к обвинениям в адрес канала еще четыре статьи Уголовного Кодекса. Среди них - статья "Финансирование действий, совершенных с целью насильственного изменения или свержения конституционного строя или захвата государственной власти, изменения границ территории или государственной границы Украины", заявил Сташевский.

Читайте также: Печерский райсуд разрешил ГБР провести обыски на "Прямом", телеканал считает это давлением и попыткой блокировки СМИ. ДОКУМЕНТ

"Вызывает удивление количество статей, которые указываются в требовании. В предыдущем постановлении суда было 2 статьи. Теперь их уже 6. Мы хотим услышать обоснование такого требования. Разрешительные документы предоставляет государство, и ГБР как государственная структура может очень легко получить эти документы", - заявил Сташевский.

Топ комментарии
+101
"Телеканал "Прямой" подозревают в финансировании захвата государственной власти, - гендиректор канала Сташевский - Цензор.НЕТ 9076
показать весь комментарий
02.04.2020 22:50 Ответить
+70
Смотри Г+Г ЗЕбил, там только правду говорят. ВОт и стекающая роса по твоей харе подтвердит - правда и ничего кроме правды.
показать весь комментарий
02.04.2020 22:51 Ответить
+69
На осла оманского надо завести дело, о потери государственной власти.
показать весь комментарий
02.04.2020 22:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Просто никак придумать не могут что он украл. Приходится шить политическую статью.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:28 Ответить
Прошу внести ясность , кто возглавит путч Ганапольский или Вересень?
показать весь комментарий
02.04.2020 23:11 Ответить
а это тактика совка-сначала обвинить,а "винаватый" найдётся...так тупо и примитивно...они народ за кого держат,твари рыговские...?!!!
показать весь комментарий
02.04.2020 23:14 Ответить
за 73% дебилов
показать весь комментарий
03.04.2020 11:25 Ответить
А на 95 Квартал та режисерів вже подано заяву про "финансировании захвата государственной власти" в Україні. Яка до речі і відбулась , як кажуть соціологи завдяки фільму та концертам кварталу
показать весь комментарий
03.04.2020 09:34 Ответить
Ніхрена, путч має очолити та красуня, що з Вереснем веде програму.
показать весь комментарий
03.04.2020 14:53 Ответить
прогиб зачтен, голосование состоялось, а вот и результат подоспел...если между продолжением борьбы и поиском выгоды шкурной, выбираешь выгоду, то на финише получишь ганьбу и порку длительную и болезненную...и заступиться то особо некому..
показать весь комментарий
02.04.2020 23:12 Ответить
Да в Украине нет журналистики, ВСЕ каналы под разного рода говноолегархами использующие СМИ в своих интересах
показать весь комментарий
02.04.2020 23:13 Ответить
есть несколько откровенно прорассейских каналов...но есть и проукраинские-и тут уже люди выбирают шо смотреть...а большинство думаю знает где правда...
Слава Украине!!!
показать весь комментарий
02.04.2020 23:17 Ответить
Ручні пси сабакова переплутали з г+г... А взагалі використання репресивних каральних органів проти опонентів зебидла стає системним і повністю дискредитує їх
показать весь комментарий
02.04.2020 23:19 Ответить
Хрячина геть від рук відбився
показать весь комментарий
02.04.2020 23:21 Ответить
а ти всюди свого клюва встиг встромити.. Забагато тебе на цій сторінці, валотька.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:21 Ответить
Так і ти ж батончик сало в шоколаді - теж не запилився.
показать весь комментарий
03.04.2020 01:01 Ответить
Гевульт! Ви шо нам такое в уши класть? Реб Коломойский - хрячина?
Свинина - некошер!
показать весь комментарий
03.04.2020 00:45 Ответить
Фаріон каже "юдин +юдин"...
показать весь комментарий
03.04.2020 08:13 Ответить
Зато к многочисленным пророссийским каналам претензий нет.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:20 Ответить
Порошенко зараз сидить і дивиться на весь хаос, який відбувається. Він 5 років спав по 4 години на добу, посивів, оббріханий, купу різних нісенітниць про його придумали та запхали у вуха та голови зебілам. Ізаради чого він 5 років не бачив свою родину, не спав, нервував та прогибався перед заходом, щоб нас не кинули на призволяще, щоб допомагали.. Заради того, щоб смердюча купка інфузорій зеленого кольору отак взяла та знищила, розтоптала все те, на що він поклав 5 років свого життя??
Пис: а шо, з усіма іншими "звинуваченнями" вийшов пшик у бубочки та її посіпак, то тепер вирішили з цього боку під'їхати??
Капець.. Мені іноді здається, що так соромно та гидко мені не було навіть за януковича (((
показать весь комментарий
02.04.2020 23:22 Ответить
Зебіли українофобію затівають! Придурки кляті!
показать весь комментарий
02.04.2020 23:25 Ответить
А яким чином українофобія до порохоботів, серед них українців точно немає, а взагалі один одного стоять.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:31 Ответить
А яким чином українофобія до порохоботів, серед них українців точно немає
Хто такі "порохоботи"?
показать весь комментарий
03.04.2020 00:56 Ответить
З-за цієї справи стирчать пейси портнова.
показать весь комментарий
03.04.2020 06:36 Ответить
Если бы похожее заявление сделал бы вакарчук, я бы обеими руками проголосовал, но в данном случае буду за рошен.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:30 Ответить
Да лучше не надо, оставайся с кварталом-95 и респираторами по 400грн., Рошен и без таких справится.
показать весь комментарий
03.04.2020 02:03 Ответить
Построил "молодой прогрессивный презедент" новое государство - СССР: без оппозиции, с коррупционерами у власти, с российской пропагандой по ТВ и без оппозиционных каналов.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:32 Ответить
Бред пьяных дэбээровцев: не много, не мало - а именно финансирование захвата власти! Нельзя же употреблять крепкие напитки в таком количестве! карантин совсем не для этого установлен.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:32 Ответить
Можливо, і не по п'яні... можливо, не захотіли нічого міняти з портновської маляви з пред'явою Пороху...
показать весь комментарий
03.04.2020 00:16 Ответить
Да быстрее бы уже захватили ,а то зеленые ублюдки доведут нас до цугундера
показать весь комментарий
03.04.2020 01:44 Ответить
Почему-то я не удивлён. Верю.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:35 Ответить
бо дебіл. вір до скону.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:17 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2020 01:04 Ответить
Хорошая картинка есть - население с лапшой на ушах.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:58 Ответить
Ага, есть. И это зрители Кривого.
показать весь комментарий
03.04.2020 01:05 Ответить
Не смотрю никакие, у меня нет предубеждений. И тебе не советую.
показать весь комментарий
03.04.2020 01:20 Ответить
Я тоже Кривой не смотрю. Как и 5-й, 112, Зик, Ньюзван, цвИнтер и прочую лабуду. Возмущает, что гниды против мертвечуковских кАналов делов не открывают.
показать весь комментарий
03.04.2020 02:08 Ответить
У переліку немає лише гівноплюсів ))). Показово. То ось чому в тебе вивернуті наізнанку мізки.
показать весь комментарий
03.04.2020 10:40 Ответить
На сегодня плюсы- один из адекватных какалов. Еще 24-й. Раньше часто его смотрел, пока Садовой не расставил булки перед мародёром. Сейчас в основном плюсы. А мертвечуковско-мародерское г.... даже не помню, когда включал.
И да. "Мозги вывернуты" у того, кто до сих пор (!!!) верит в оды во славу мародера- по истечение 5-ти лет воровства, коррупции, мародерства, предательства, народной нищеты и бесконечной лжи. Я берегу свои мозги. И нервы. Поэтому мародерский хлам даже не включаю.
показать весь комментарий
03.04.2020 15:49 Ответить
не сміши мене.. плюси "адекватний" канал)))
десь настільки ж адекватний як бубочка, каломойський і вся ця прицюцюкувата зелена шобла.
Пис, невгамовна ти нікчема, чого ж "марадьор" не сидить? Вже рік пройшов як твоє зелене чмо "керує", а точніше, знищує країну.. !!
Шкода, що вас усіх, отаких от "варанцових" не можна скопом до стінки поставити ! Шкода!
показать весь комментарий
03.04.2020 16:29 Ответить
А вот это как раз и есть настоящий фашизм- "поставить к стенке" всех тех, кто не любит соевого мародера. Не. Легче вас, касабов, отправить на историческую родину. Ибо вас не сопоставимо меньше, чем тех, кто больше не хочет видеть в "царях" вора, барыгу, коррупционера и мародера.
Да, плюсы смотрел (причем ооооочень давно, как и большинство украинцев- не даром плюсы самый рейтинговый канал Украины), смотрю и буду смотреть. Возможно, иногда я был с ними в чем-то не согласен (например, когда они делали передачи по Саакашвиили, заслуги и успехи которого общепризнаны) и мне приходилось "включать фильтры". Но разница между пециным 5-ым, который я не могу смотреть ФИЗИЧЕСКИ, разительна.
И да, соя. Между "не сидит" и "НЕ ВИНОВЕН"- ПРОПАСТЬ, чтоб ты знал. Особенно в нашем государстве при нашем вашем, соевом, кривосудии.
показать весь комментарий
03.04.2020 17:27 Ответить
не напружуйся. Я діарею неадекватів та кацапів не читаю.
показать весь комментарий
03.04.2020 19:51 Ответить
А зря. Тебе ОЧЕНЬ не помешало бы перечитывать написанное, прежде чем засорять "эфир".
показать весь комментарий
05.04.2020 17:57 Ответить
і більше смайликів, а то не дуже переконливо виглядають опуси з твого дурдому.
показать весь комментарий
03.04.2020 16:30 Ответить
Лови

показать весь комментарий
03.04.2020 17:29 Ответить
Любые ТВ каналы несут пропаганду, и работают на своих хозяев.
Выбирая телеканал, ты просто выбираешь хозяина.
показать весь комментарий
05.04.2020 10:17 Ответить
А вот с этим я абсолютно согласен. Поэтому приходится выбирать лучшее из плохого. Тем более, ложь и пропаганду я уже давно умею отличать от правды. И если процент лжи/пропаганды не зашкаливает, а РЕАЛЬНЫЕ факты или хотя бы нейтральная позиция присутствуют, то для меня канал вполне смотрибельный. Вот, к примеру, 5-й просто физически не могу смотреть. Сразу после окончания Евромайдана и избрания Потроха- всё, слился. Одни оды Пеце и обвинения "агентов *******" в том, что разоблачают его коррупцию. И далее по списку. Это не просто раздражает, а вызывает лютый гнев, особенно когда видишь РЕАЛЬНУЮ жизнь людей вокруг себя... Не говоря уже о метрвечуковкой ....братии типа 112, Зика и т.д. Потому да, приходится с чем-то мириться и выбирать. Я, к примеру, смотрю Плюсы и 24 канал. Там хотя бы не поют оды ни Пеце, ни Каломойскому. Может, завуалированно последнему и подыгрывают, но я сразу "включаю фильтры". Кстати, я так понимаю, что большинство делает именно так- сравни рейтинги Плюсов и 5-го. Туда же и Кривой с Гаунопольским, который своими нравоучениями и ложью ничего, кроме рвотного рефлекса, давно уже не вызывает.
показать весь комментарий
05.04.2020 17:27 Ответить
* подыгрывают Каломойскому Плюсы, естественно, а не 24 канал.
показать весь комментарий
05.04.2020 17:33 Ответить
ты по религиозным соображениям в Израиль уехал ?
показать весь комментарий
02.04.2020 23:46 Ответить
вот видимо откуда причина...в статье-
https://www.obozrevatel.com/politics/zelenskij-ustroil-raznos-slugam-iz-za-skandala-s-ermakom.htm
показать весь комментарий
02.04.2020 23:40 Ответить
я так понимаю до зебилов только дошла шутка с "захватом" Прямого канала...помните...?)
показать весь комментарий
02.04.2020 23:42 Ответить
Вроде бы кроме "Прямого" других позиционных каналов нет.
показать весь комментарий
02.04.2020 23:43 Ответить
П'ятий Канал ще.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:23 Ответить
5-й так себе очень слабенько.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:28 Ответить
Трохи інша специфіка, так...
Зате з 5-м співпрацює одна чарівна жіночка на ім'я Яніна Соколова "Телеканал" Прямий "підозрюють у фінансуванні захоплення державної влади, - гендиректор каналу Сташевський - Цензор.НЕТ 9069
показать весь комментарий
03.04.2020 00:48 Ответить
Я на неї підписаний в Ютубі.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:51 Ответить
Аналогічно

"Телеканал" Прямий "підозрюють у фінансуванні захоплення державної влади, - гендиректор каналу Сташевський - Цензор.НЕТ 5364
показать весь комментарий
03.04.2020 01:02 Ответить
То б то всі канали Медведчука = путіна вони "відстоюють " українські цінності і інтереси ,їх господарі з Московії не вилазять ,все "добра"для Зе і його влади шукають , а прямий при цьому головний "зрадник" ??? Не Ермак і команда що вже продали в Мінську Україну? Це ж просто переворот СВІДОМОСТІ!!!!!
показать весь комментарий
03.04.2020 00:04 Ответить
грьобане кіношне зазеркалля, а не держава зараз...бєнєканали привели на трон це криворізьке чмо, зливають Україну, продають посади за мільйони, повертають злодюгам награбоване в українців, порушують закони і Конституцію, кидають в буцигарні патріотів, воїнів, волонтерів, і відбілюють шпигунів, злодюг, парашинське лайно.... а "всралася", як завжди, "невістка"...
показать весь комментарий
03.04.2020 00:13 Ответить
Остановите уже кто-то этого Зелепутина Он так себе на пару сроков науправляет страной).
показать весь комментарий
03.04.2020 00:22 Ответить
Только Порошенпутин может его остановить
показать весь комментарий
04.04.2020 03:43 Ответить
В мене що, бед тріп? Майдан вже "захват государственной власти"?
Такими темпами скоро вже пролунає заява про "воссоединение исконно русской Малороссии с расейской **********"...
Зебіли, бл..., ви що накоїли?
показать весь комментарий
03.04.2020 00:22 Ответить
Логіку слідчих ДБР важко зрозуміти, кажуть на каналі. «Хто саме саме і кому "фінансував захоплення державної влади". Чи це були журналісти телеканалу "Прямий"? Чи власник телеканалу Володимир Макеєнко? Чи все ж таки п'ятий Президент Петро Порошенко, який на момент угоди купівлі-продажу телеканалу був чинним Президентом України?», - іронізує генеральний продюсер телеканалу "Прямий", ведуча Світлана Орловська.
https://prm.ua/noviy-povorot-u-spravi-telekanalu-pryamiy-teper-finansuvannya-zahoplennya-derzhavnoyi-vladi/
показать весь комментарий
03.04.2020 00:28 Ответить
Так а когда этот канал власть захватил и в какой стране?
показать весь комментарий
03.04.2020 00:32 Ответить
Адвокат Ігор Головань прокоментував дії ДБР щодо телеканалу "Прямий": «Я хотів би звернути увагу на те, що найбільш коректно і найбільш точно ці провадження були охарактеризовані тепер вже колишніми генеральним прокурором (Р.Рябошапка) і його заступником (В.Чумак), які назвали це "юридичним трешем". Бо всі ці матеріали, які виготовляються Державним бюро розслідувань, його працівниками, які вони потім представляли на розгляд Генеральної прокуратури, ми ж це пам'ятаємо, як вони оцінювали, що це просто, вибачте, висмоктаний з пальця юридичний треш. І це абсолютно справедливі оцінки.
І я би хотів нагадати стосовно того провадження, яке стосується телеканалу "Прямий", у тому числі. Це провадження за номером 62019000000000734. Я хотів би нагадати, що воно зареєстровано, вже скоро буде рік, 24 травня 2019 року за брехливим наклепом такого собі пана Портнова. І спрямоване було в основному, як було вже сказано, проти п'ятого президента Петра Порошенка. І тоді цей наклеп містив різні вигадки. Це були статті 209 і 212 Кримінального кодексу, тобто "відмивання злочинних коштів" і "ухилення від сплати податків". Звичайно, що це все абсолютна вигадка, абсолютний наклеп. Жодних таких фактів віднайти ніхто не може, бо цього не існує в природі. І досвід нас вчить, і практика нас вчить, що шукати логіку і шукати право та закон у таких діях Державного бюро розслідувань жодного сенсу немає», - сказав адвокат.
«І тому, оскільки ці пани слідчі з ДБР не спроможні довести і якось розумно щось показати в цій царині - я маю на увазі ухилення від сплати податків - то вони вигадують, як у свій час їх предки з радянського НКВС тридцять сьомих років і так далі, - вони починають вигадувати. І ось вони вигадують такі речі, як ось стаття 110/2 про фінансування повалення конституційного ладу, що ми і бачимо зараз. І ми змушені, як адвокати Петра Порошенка, втручатися в цю історію. І я би тут теж звернув увагу глядачів на такий факт. Коли виступають представники ДБР, а також представники влади, провладні депутати на телебаченні, в інтернеті, в ЗМІ - вони весь час говорять про якісь провадження, де фігурує, як вони висловлюються, Петро Порошенко», - наголосив він.
Адвокат ще раз наголосив, що слідчі ДБР вигадують злочини, намагаються їх "розслідувати", використовуючи державні ресурси, при цьому вони порушують закон і не виконують судові рішення.
«Саме тому ми змушені на підставі норм міжнародного права, на підставі Конвенції з захисту прав людини звертатися до суду. І, до речі, в цьому самому 734-му провадженні, наприклад, 27 березня 2020 року Шевченківським судом постановлено ухвалу, в якій зобов'язано слідчих ДБР розглянути клопотання адвокатів П.Порошенка про закриття цього кримінального провадження. Клопотання, наскільки мені відомо, до цього часу не розглянуто; у всякому разі ми не маємо чіткої відповіді від ДБР. Тобто ми маємо ситуацію, коли слідчі ДБР вигадують якісь неіснуючі злочини, намагаються їх розслідувати, витрачають на це державні ресурси, порушують закон і не виконують судові рішення», - сказав адвокат п'ятого президента України, лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка Ігор Головань.
https://prm.ua/dbr-rozsliduye-vigadani-zlochini-proti-pryamogo-golovan/
показать весь комментарий
03.04.2020 00:48 Ответить
Давно слід прикрити цей порошенківський гадюшник.
показать весь комментарий
03.04.2020 00:55 Ответить
Лукаш, перелогинься.
показать весь комментарий
03.04.2020 01:01 Ответить
А тебя давно вернуть обратно в дурдом имень *****. Хотя в голове твоей зеленое жидкое дерьмо, чему тут удивляться-, что ты на подсосе у кремлевских опарышей.
показать весь комментарий
03.04.2020 01:04 Ответить
ГБР схоже стала філією ФСБ і ватників, взагалі навіщо ця недоструктура, продажна та скомпроментована з самого початку, потрібна?
показать весь комментарий
03.04.2020 01:10 Ответить
ну да один он а все что скупили террористы рыги этто норма
показать весь комментарий
03.04.2020 03:20 Ответить
Не бачу якоїсь різниці між Пєцєю і Зєлєю. Що такого робить Зєля, що Пєця не робив? Добровольців садять обоє, землю ************ на продаж обоє, в Мінську зливають обоє, совкова армія була за Пєці, і за Зєлі не міняється, мерзоту різну призначають на держпосади, як Пєця, так і Зєля... Навіть аудиту Зєля Пєцє не робить.Мабуть тому, що сам прийшов красти. Але суспільство ці двоє ділять зі страшною силою. Ділять на "зебілів" і на "мародерів". Який висновок? А висновок такий:
Що Пєця, що Зєля - одна і та шобла російських шпигунів. А протистояння між ними удаване, постановочне.
Зєлю геть, Пєцє аудит. Дострокові.
показать весь комментарий
03.04.2020 04:00 Ответить
Та ти ж ще восени тут кричав ;Вовік, давай, Вовік, так їх!;
До речі, в Юльки уже жодних шансів. Бабуня з липкими рученятами відправилася на смітник історії.
показать весь комментарий
03.04.2020 06:52 Ответить
Ну слава Богу !!!
показать весь комментарий
03.04.2020 07:44 Ответить
Тебе пограбували і дешево продали твої кумири, а ти все про Тимошенко.
показать весь комментарий
03.04.2020 12:17 Ответить
Я ніколи не був за клоуна.
показать весь комментарий
03.04.2020 12:22 Ответить
Вважаю , що всі телеканали за якими стоїть певний олігарх , висвітлюють інформацію в вигідному для свого хазяїна ракурсі . Тим самим маніпулюють свідомістю глядачів . Тому краще отримувати інформацію з інтернету і робити висновки самому .
показать весь комментарий
03.04.2020 06:12 Ответить
Всё правильно, какая революция, просто уселись на старые схемы и хлебают из корыта.
показать весь комментарий
03.04.2020 06:23 Ответить
тупо поросячий канал где несут срачь
показать весь комментарий
03.04.2020 07:14 Ответить
Обычный зомбоканал как и телеканалы Медведчука..
показать весь комментарий
03.04.2020 07:16 Ответить
чего не скажешь о плюсах?))) если закрывать то все тв в украине, так как независимого тв у нас просто нет
показать весь комментарий
03.04.2020 07:23 Ответить
насколько деградировали наши следственные органы
показать весь комментарий
03.04.2020 07:22 Ответить
Несколько???
показать весь комментарий
03.04.2020 07:46 Ответить
Ви бачте, неуважно прочитав комент.
показать весь комментарий
03.04.2020 07:48 Ответить
Владимир Александрович Мамин-Йурыст, нельзя быть таким тупым и закомплексованным, хотя бы потому, что это вредно для здоровья и благополучия семьи..
ну ничему не научил совковых зебилов печальный опыт Йаныка
показать весь комментарий
03.04.2020 07:59 Ответить
Ніхто не забув хто породив нахрін не потрібне оце НАЗК ,НАБУ ***** ДБР замість не втирачати лярди дурних грошей зароблених руками українців на ***** всяку та краще привести до ладу одну генпрокуратуру імені тупого злодійського алкоголіка , СБУ імені грицака обістянного , та мусарню імені рюкзакова , та і хто поставив наприклад у ДБР трубу? Було б непогано щоб обидва підораси замовили одне одного . А ще - щоб висіли разом з повним росписом "заслуг" перед країною , та де на площі ,щоб в одних та інших відсмоктувачів мізки виросли.
показать весь комментарий
03.04.2020 08:39 Ответить
следующим обвинением буден
недостаточное финансирование по ЗАЩИТЕ конституционного строя
показать весь комментарий
03.04.2020 09:07 Ответить
Кто-то из журналистов Прямого проводил как-то опрос-голосование на тему контролирует ли власть положение в стране.Так вот я бы провел опрос на тему контролирует ли народ то ,что делает власть,ведь цинизм действий зашкаливает!А теперь по теме статьи,там где про границы территорий и госграницы-это о чем, о призывах вернуть Крым и Донбасс Украине-это теперь незаконно и наказуемо? Просто следователи решили вручить Прямому,тот же листок,который подготовили для отчета перед кураторами из ФСБ,а шо,прикольно ведь,шоб не заморачиваться.Пипл хавает!!!
показать весь комментарий
03.04.2020 09:35 Ответить
Зебилье тупое.
показать весь комментарий
03.04.2020 10:37 Ответить
І чому зелені сектанти так ********** бути як не в жопі так у спамі?
показать весь комментарий
03.04.2020 11:28 Ответить
вот реально у ДБР все дела - трэш и зашквар. Разогнать к чёртовой матери этих бездельников
показать весь комментарий
03.04.2020 12:00 Ответить
правильно.
показать весь комментарий
04.04.2020 06:07 Ответить
Ой, делов-то...Замените "Прямой" на " Кривой" и ГБР сразу отстанет))
показать весь комментарий
05.04.2020 17:42 Ответить
Страница 2 из 2