10236 посетителей онлайн

Уголовное дело против Чорновол включит групповой механизм защиты майдановцев, - Мушак

Уголовное дело против Чорновол включит групповой механизм защиты майдановцев, - Мушак

Экс-нардеп Алексей Мушак заявил о том, что начало уголовного преследования против Татьяны Чорновол консолидирует против власти все майдановские силы.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.

Мушак подчеркнул: "Это только мне кажется, что Зеленского активно готовят "под снос"?

Дело по Чорновол не имеет юридической перспективы, хотя бы через квалификацию статьи умышленное убийство. Абсолютно недоказуема вещь. Но дело не в этом.

Сегодняшние события это плевок в лицо нам всем, кто стоял на Майдане. Это четкий сигнал, что следующим может стать каждый из нас. Это включение группового механизма защиты майдановцев. И как следствие атака единого столба власти. Я не уверен, что из этого понимает Зеленский. Но его толкают на прямую конфронтацию с наиболее активной и подготовленной к борьбе частью общества. Не стоит говорить, что это может закончиться плачевно для президента и самое главное Украины. Дай Бог, нам всем мудрости".

10 апреля 2020 г. экс-нардеп Татьяна Чорновол сообщила, что в ее доме проходит обыск в связи с делом о смерти Владимира Захарова 18 февраля 2014, который во время пожара в офисе "Партии регионов" задохнулся угарным газом.

Читайте также: "Бибиков, я был тоже на Майдане 18 февраля 2014 - я такой же, как Таня - приходите ко мне", - Аваков о подозрении Чорновол

Государственное бюро расследований заявляет якобы об изъятии в ходе обысков у экс-нардепа Татьяны Чорновол оружия.

По словам Чорновол, ей предъявили подозрения по 8 статьям, включая умышленное убийство с отягчающими обстоятельствами, препятствование деятельности Партии Регионов, похищение человека, побои и истязание, нанесение телесных повреждений и организацию массовых беспорядков, которые привели к гибели людей.

Также на Цензор.НЕТ: Горбатюк: Подозрения Чорновол имеют признаки преступления со стороны правоохранителей, в "лучших" традициях преследований майдановцев в 2014 году

Против преследования Татьяны Чорновол высказались Александр Турчинов, Петр Порошенко, Егор Соболев, Сергей Горбатюк, Арсен Аваков, Зорян Шкиряк, Олег Сенцов, Анатолий Гриценко, Гео Лерос.

Топ комментарии
+57
Моніка хоч трохи розуміє, що відбувається?
Він розуміє, що потім всі ті бені портнови бібікові повтікають, я його пуделя циркового за ті катні дзвоники візьмуть і відповідати буде за все він особисто.
показать весь комментарий
10.04.2020 23:37
+47
Давно пора.
ЗЕ пора на свалку истории.
показать весь комментарий
10.04.2020 23:35
+45
Моника, а если точнее - Голобородько, - просто вывеска для быдла. За этой вывеской работают различные группы, в основном - промосковитские.
показать весь комментарий
10.04.2020 23:41
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Если из этой тройки - то Віра. Країна моя светское государство и религия частное дело гражданина. А место свиньи на бойне.
показать весь комментарий
11.04.2020 01:32 Ответить
Ну тогда поддерживай штаны пока тебя клоуны имеют. А мы еще немного подождем.
показать весь комментарий
11.04.2020 02:27 Ответить
Когда вас кацы будут ставить к стенке, вы также будете радоваться, что свергли Пороха? Если не остановить этих зеленых, то именно этим для нас все и закончится... Вы понимаете, что привели к власти своих УБИЙЦ???
показать весь комментарий
11.04.2020 04:41 Ответить
Ти хто такий, кацапське лайно, щоб за українців розписуватися!?
показать весь комментарий
11.04.2020 01:03 Ответить
google-украинец, я тот, кто проявил тебя, после того, как ты написал, что Армия, Мова и Вера это- кацапские выдумки.
показать весь комментарий
11.04.2020 01:09 Ответить
Согласно видео тех событий, там видно, что она подстрекала к поджогу, но нет видео, что она лично кидала зажигательную смесь, где погиб сторож. А была она в этой группе главной, это вопрос. По этому, её как бы судить нельзя, ведь это не она убивала а неизвестные лица. А так как у нас руководители и организаторы не подсудны, а политически преследуемые. То всё это подозрение пшик. Покричат распиарят и успокоятся, и тихо закроют расследование.
показать весь комментарий
11.04.2020 00:41 Ответить
Она лично призналась что поджигала офис. И неоднократно.Даже в этом интервью.
показать весь комментарий
11.04.2020 00:54 Ответить
и даже подожжет еще и ОП !
ты сомневаешься ?
показать весь комментарий
11.04.2020 00:59 Ответить
Нет, в её поражённый болезнью мозг закрались сомнения.
показать весь комментарий
11.04.2020 02:26 Ответить
разбежаться успеют . блин не шарят что ли что у многих оружия вагон дома лежит когда десяток другой по таким визитерам огонь откроет или подорвется - что дальше ?
показать весь комментарий
11.04.2020 13:20 Ответить
Та розслідування давно вже провели і закрили! Про що ви?
показать весь комментарий
11.04.2020 13:05 Ответить
Кримінальна справа проти Чорновол включить груповий механізм захисту майданівців, - Мушак - Цензор.НЕТ 4424
показать весь комментарий
11.04.2020 01:12 Ответить
Все роблять, щоб забули про єрмака. Оці хитрощі зелених огидні. Але вони їми користуються, знаючи політичний інтелект нашого народу.
показать весь комментарий
11.04.2020 02:22 Ответить
Не, я за потроха, пашинского, черновол, яценюка, свинарчуков... не подпишусь, ибо есть Майдан, а есть предатели Майдана и Майдану нужно от них избавится, а то опять на сцену полезут и с нова предадут Майдан, а значит снова предадут народ и снова ****** ему то, что у него и так есть - мову.
показать весь комментарий
11.04.2020 04:45 Ответить
Чорновол для майданівців давно вже не об'єднавчий елемент, а зовсім навпаки. І зелені це чудово знають, тому і атакують одіозних Пашинського, Чорновол, Порошенко.
показать весь комментарий
11.04.2020 04:57 Ответить
Ви передивились тялявізора.
показать весь комментарий
11.04.2020 05:39 Ответить
тебя что контузило на половецких фронтах ?
показать весь комментарий
11.04.2020 08:33 Ответить
Так зе тоже прекрасно понимает, что потрошино-яценюковская мразь предала идеи Майдана и разграбила Украину. Вот если бы я пришёл к власти, то я б давно всю эту падаль которая на крови Майдана пришла к власти и ввергла в нищиту и злыдни Украину, казнил бы на Майдане.
показать весь комментарий
11.04.2020 09:13 Ответить
А при янику, значить, було процвітання? І ***** з кацапами і сєпари лугандоновські не при чому? Дядя, ти дебіл чи просто кацап? Чи зебіл?
показать весь комментарий
11.04.2020 13:07 Ответить
Я против овоща на Майдане стоял, жлоб ты дурной. Но такого низкого уровня жизни который устроил украинцам потрошиная гнида не было даже в 90-х.
показать весь комментарий
11.04.2020 15:31 Ответить
Ти проти пуйла раком стояв,бот тупий!Палишся по повній!
показать весь комментарий
11.04.2020 21:02 Ответить
У тебя риторика кремлёвского говно-тролля - раком то у них модно.
показать весь комментарий
11.04.2020 22:13 Ответить
вот и нужно начать с портнова, правильно?
показать весь комментарий
11.04.2020 06:05 Ответить
АВАКОВ ЖОРСТКО ПОРАДИВ ТИМЧАСОВОМУ ГОЛОВІ ДБР ЙТИ «ДО БІСА» https://lenta.ua/ua/avakov-zhorstko-poradiv-timchasovomu-golovi-dbr-yti-do-bisa-45354/ Аваков став на захист Чорновол
показать весь комментарий
11.04.2020 07:25 Ответить
Зносити треба не Україну, а російського шпигуна Зєлю. Тому не треба бикувати ні на Банковій, ні ще десь інде. Достатньо чітко, сміливо і твердо заявити всім про свою позицію. На це ми маємо своє конституційне право і громадянський обов'язок.
________________
Доєднуйтесь до політкомпанії "Зєлю геть. Дострокові"!
Кожен може доєднатись до політкомпанії, якщо причепить собі на одяг емблему політкомпанії:
Кримінальна справа проти Чорновол включить груповий механізм захисту майданівців, - Мушак - Цензор.НЕТ 2724
показать весь комментарий
11.04.2020 07:30 Ответить
Іване! Значок - дуже слабкий аргумент. Треба створювати в соцмережах групу із власним сайтом. Завдання групи - тролінг п'ятої колони. Цькування колаборантів. Нищівна критика мишебратьєв. Активна антиросійська позиція в соцмережах. Це для початку. Доки не вправиш на місце мізки частині отих 73%, на щось розраховувати не варто. Бо то - електорат півусіка. Наступний етап - зміна влади.
показать весь комментарий
11.04.2020 07:45 Ответить
лапоть шо ты лепишь , уже с 73% большая часть покаялась ,не ищи врагов
показать весь комментарий
11.04.2020 08:38 Ответить
Я не бачу таких, хто б каявся. Прочитайте всі 224 коментарі до статті. І знайдіть хоч один, типу: "Зеленський, я не для того за тебе голосував, щоб ти нищив Україну."
показать весь комментарий
11.04.2020 09:02 Ответить
Чому? Я голосував за Зє. Але вже з осені вимагаю йому відставку і дострокові. Шкода, що тільки я це роблю, всі інші тільки скиглять. Тим не меньш Пєця не був альтернативою. Зєля і Пєця - два російських шпигуни, а протистояння між ними удаване, постановочне. Юля - їхній ворог.
показать весь комментарий
11.04.2020 09:11 Ответить
Я вам більше скажу, протистояння між Януковичем і Ющенко теж було постановочним. Олігархи розігрують вистави, щоразу новий сюжет.
показать весь комментарий
11.04.2020 09:55 Ответить
я тоже голосовал за зелёную муху, увы
показать весь комментарий
11.04.2020 09:58 Ответить
Так це і так всі знають. Абинеюлька - хвороба, яка лікується дзьобом смаженого півня в дупу. Коли дупа почне курити, то юлєфоби миттєво стануть нормальними
показать весь комментарий
11.04.2020 10:08 Ответить
Збирати новий Майдан сьогодні - наражати людей на реальну небезпеку, тітушки вже чекають на команду. У ФБ вже рік є група "Імпічмент Зеленському", долучайтесь. Але лише одними мережами злочинну владу не усунеш. Хочаб тільки тому, що користується мережами тільки малий відсоток населення, хоч мережі - гарний інструмент для організації протестів . Взяти участь у побудові нормальної влади можливість повинен мати кожен. Кожну хвилину. Тому тільки мирний і відкритий протест по всій країні може мати необхідний результат.
показать весь комментарий
11.04.2020 09:07 Ответить
нужна забастовка, всеукраинская
показать весь комментарий
11.04.2020 09:59 Ответить
Тобто треба продлити карантин? Бо зараз ніхто і так не працює
показать весь комментарий
11.04.2020 10:04 Ответить
далеко не все, но то такое, голодные люди за копейки будут работать,
детей то надо кормить ...
показать весь комментарий
11.04.2020 12:14 Ответить
Допустим я голосовал за Зе но сейчас убил бы его наверное . . ты предлагаешь всех 73 % права голоса лишить и ввести аристократию ? Это тоже неправильно. Я думал что Порох реально воровал . Как и многие из АТОшников
показать весь комментарий
11.04.2020 13:25 Ответить
Так що ж украв Порох? Може ти напишеш факти? Щось під Пороха зелені і риють і копають, але так нічого і не знайшли. Для тебе це не факт? Тому не повторюй всяку брехню, яку ти почув на Г+Г.
показать весь комментарий
11.04.2020 14:07 Ответить
-Станом на кінець березня основними політичними силами -прихильниками львів'ян є проукраїнські партії, лідером перегонів залишається партія Європейська Солідарність. Її показник електорального вибору в момент опитування становить 33,4%. Наступні позиції займають партії Самопоміч (19,3%), Голос (12,0%), Свобода (9,1%), Українська галицька партія (5,5%). На момент опитування рейтинг антиукраїнських партій які зовсім не отримають місця в місцевих органах влади є: в тому числі і Слуги народу ( видно слуги окупантів і терористів) з ЗЕбілів - капітулянтів їх рейтинг продовжує різко падати (з 18% у жовтні 2019 року до 4% у березні 2020 року). А також яка стала більш прокремлівською Батьківщини рейтинг (3,5%). Що стосується відверто лютих ворогів України продажних кремлівських яничарів Юд то їх рейтинг зовсім мізерний :"жопозиція за життя сепаратистів" ( 0,2%), також (0,2%) і у партії продажного московськими холуя ланцюгового пса )(уйла "шарика". І антиукраїнський "УКРОП " шулера - афериста і ворога України який злочинно торгується з кремлівськими окупантами територіальною цілісністю нашої держави ( продає Крим) перевертнем коломоєм теж має мізерний показник (1,9%).
Ось такий був би показник електорального вибору по всій Україні ... А треба до цього прагнути всіма силами. Тоді точно збережемо нашу суверенну Українську державу і звільнимо тимчасово окуповані кремлем Українські Крим і Донбас. Та і героїв патріотів Майдану і ООС не будуть злочинно кидати до в'язниці прокремлівські виродки при нашій антиукраїнській владі.
показать весь комментарий
11.04.2020 07:38 Ответить
Святославе! Сагайдачний не можна писати через ворожу літеру "Ы". Негайно виправте цю безглуздысть. Це прізвище українського героя, який ходив на столицю московії.
показать весь комментарий
11.04.2020 07:49 Ответить
А "ё"!
Це ж діверсія.
показать весь комментарий
11.04.2020 08:06 Ответить
Снесем Зеленского сегодня !
показать весь комментарий
11.04.2020 08:13 Ответить
Прелестно, постояла на Майдане и индульгенция на все. А то, что когда громили офис ПР человека убили, так. Шалости.
показать весь комментарий
11.04.2020 08:19 Ответить
Під час Революції треба якось визначатись - з ким ти. Так що випадкових людей в офісі ПР не могло бути за визначенням, а на війні - як на війні.
показать весь комментарий
11.04.2020 08:25 Ответить
Шкиряк и Зорян тоже
показать весь комментарий
11.04.2020 08:34 Ответить
Простите, но вам лечиться надо вместе с ней. С такими взглядами мы все уже доигрались до войны, развала экономики, обнищания большей части населения.
показать весь комментарий
11.04.2020 09:04 Ответить
Опа! Ми ще й у війні винуваті? А нагадайте мені, чому Янукович в 2013-ому просив грошей у Путіна? Чи не на пенсії і зарплати? Це не розвал економіки?
показать весь комментарий
11.04.2020 16:20 Ответить
Вы, мы, я ни в чем не виноваты. Ну разве только в том, что собственную страну практически развалили. Все мы. Кто то в большей степени, кто то в меньшей. Но то уже такое.
показать весь комментарий
12.04.2020 09:30 Ответить
Аваков сказал что он был с ней вместе
показать весь комментарий
11.04.2020 08:30 Ответить
Та ніхто не буде за ту дурнувату вписуватись, вона ж притрушена.
показать весь комментарий
11.04.2020 08:49 Ответить
Медведчуку с кумом нужен хаос в Украине, потеря управляемости и легитимности президента и Верховной Рады. Зеленский со своим сбродом для этого подходил идеально. Теперь его время закончилось, начинсется второй акт марлезонского балета-приход к власти ставленников Кремля через кровь и развал Украины. О роли Зеленского в этом умные люди вас предупреждали больше года назад, но большинство было слепо и глухо.
показать весь комментарий
11.04.2020 08:59 Ответить
А тех, кто выпускал кишки майдановцам в Мариинском парке - уже посадили ?
показать весь комментарий
11.04.2020 09:21 Ответить
Они потом в Сирии и Ливии погибли , последних из них Эрдоган недавно выкрошил. Порошенко их выпустил и они в Рашу свалили
показать весь комментарий
11.04.2020 13:28 Ответить
Вообще-то, "чётким сигналом" стало ещё дело Шеремета. Проснулись?
показать весь комментарий
11.04.2020 09:24 Ответить
зеленского в отставку !
показать весь комментарий
11.04.2020 10:00 Ответить
К чему вся эта возня. поджигала здание, причастна к убийству человека - ну отсиди да выйди с чистой совестью. ну нельзя просто так убивать людей.
показать весь комментарий
11.04.2020 10:04 Ответить
Поясни це своїм кацапам, що собою рясно вдобрили землю Донбаса. Тобі теж туди треба, погодься
показать весь комментарий
11.04.2020 10:12 Ответить
Вы лично смогли бы под шумок сжечь какого-то левого пенсионера?
показать весь комментарий
11.04.2020 10:58 Ответить
Тоді під час розстрілів на МАЙДАНІ, то був не пенсіонр а ворог з партії РИГІВ. І його та інших поацівників ніхто не палив, палили будівлю штаб ВОРОГІВ винних в смертях ПАТРІОТІВ. Працівникам всім дали можливість вийти.
показать весь комментарий
11.04.2020 11:38 Ответить
Ни кто за нее не выйдет, она давно продала Майдан пашинскому.
показать весь комментарий
11.04.2020 10:15 Ответить
Наш коротышка президент оказался очень мстительным и злопамятным ( как все коротышки включая ******* ) . Дело довели до маразма .Ну просто идиёты !!!!
показать весь комментарий
11.04.2020 10:25 Ответить
и на счёт поджига помещения партиирыгов - ну столько гадости принесла она в Украину...нет просто слов - а тут какой то мудак не успел выскочить ( а возможность такая была )
показать весь комментарий
11.04.2020 10:32 Ответить
Вот Вы бы лично смогли бы поджечь гражданское здание с людьми типа того пенсионера?
показать весь комментарий
11.04.2020 11:00 Ответить
А Вы могли бы лично в тот момент реально убивать многих майдановцев в Мариинском парке?
показать весь комментарий
11.04.2020 11:45 Ответить
Я убивать никого не собираюсь, нах. мне это? Вы же, если я правильно понял, оправдываете убийц этого пенса.
показать весь комментарий
11.04.2020 13:12 Ответить
Вам надо поподробней ознакомиться с хронологией событий во время Майдана, тогда поймете, что до поджога рыговского партийного здания уже убили многих майдановцев, а многих нечеловечески пытали до смерти, как Вербицкого.
показать весь комментарий
11.04.2020 11:49 Ответить
Напишите проще, что оправдываете убийц этого пенсионара, зачем вокруг да около ходить.
показать весь комментарий
11.04.2020 13:13 Ответить
Федоров - когда били и расстреливали безоружных людей поджиг офиса партии которая заварила все это считаю правильным .Ты Фёдор не слушай парашенскую пропаганду и не будь на стороне людей проповедающих русский мир - он несет только кровь и ложь и лицемерие !
показать весь комментарий
11.04.2020 11:20 Ответить
Після відео Схем стає зрозумілим, що кацапо-ординцi повністю тримають Зеленського на гачку.
факти:
1) Зеленський таємно летить в Оман, хоча Мендель розповідає, що він у Буковелі.??
2) рассєянська інформаційна зброя Страна.юей зливає фото Зеленського в Омані??
3) В Ірані збивають з рассєйської зброї наш літак. Зеленський розповідає, що дуже поспішає у Київ, а по факту прибуває майже через добу після того, як розповів, що вже ось-ось вилітає??
4) Зеленський не може відповісти на питання за які гроші була поїздка, бреше, що не витрачались бюджетні кошти, хоча це не так На поїздку в Оман Зеленського витрачалися кошти з бюджету - документ. І ось сьогодні розповідає, що не знає, і ніколи не зустрічався з патрушевим. Але прилетів у Київ на літаку, яким прибув в Оман гебешний вбивця патрушев?
рассєянцi зіграли на роздутому "его" коміка, пообіцявши йому у далекому Омані все "порєшать" з "найвеличним лідером **********", адже нелох подивився в очі? в дупу? пуйла та "побачив там бажання закінчити війну"
Страна.юей зливає фото, брехня Зеленського зробила його заручником кремлядi, вони починають чавити коміка."Раптом" збивають наш літак - коміку в Омані показують, що спротив умовам росіян закінчується тільки смертю. "Нелох" зразу ж поплив.
шмаркля прилітає у Київ на літаку гебнюка патрушева. Чим безповоротно зв'язує себе та кремлядь. Адже він повністю на гачку. Скоріш за все за джет платили рассєянцi, а не комік, саме тому він до сьогодні не може надати документи, де підтверджується, що за чартер сплатив він своїми коштами. Все це разом тягне на державну зраду та корупцію в особливо великих розмірах. За законом це понад 15 років ув'язнення, а отже, Зеленський ніколи не зізнається, що зустрічався з патрушевим. Але у росіян є всі докази - і фото, і відео, і документи сплати за літак, тому комік на гачку міцно та назавжди.
І ми бачимо як швиденько замість Богдана став головою Офісу кремлiвський агент Єрмак, що забезпечив виконання завдання від ка-апів по заманюванню лоха в Оман.
Як блискавично з'являються тези "вода у Крим" Вода у Крим для військових баз та "понаєхавших" окупантів - ще один депутат Слуги народу "ЗА" ,"вибори в Україні та одночасно на території ОРДЛО" та інше. Все те, що роками хотіло *****, але доки лох не сів міцно на гачок - не мав шанси все це швидко отримати.
А ПЕТРО криком йому кричав с самого початку- НЕ ВІР ПУЙЛУ!!!
показать весь комментарий
11.04.2020 12:32 Ответить
Там еще непонятно кто поджигал и зачем , скорее всего черную бухгалтерию уничтожали
показать весь комментарий
11.04.2020 13:29 Ответить
пора патриотам Украины готовится выходить на улицы!! Иначе эта свора Венидиктовой и Зеленского натворит чедес!!
показать весь комментарий
11.04.2020 14:38 Ответить
Поджег офиса партии регионов это преступление? Вы козлы доиграетесь , что вас самих сжигать будут , а людей которые это будут делать святыми называть!
показать весь комментарий
11.04.2020 22:59 Ответить
Підпал офісу лютого ворога України банди продажних кремлівських холуїв -яничар ригоАналів втікача в паРашу кривавого ЗЕКА Іуди -янука. Звичайно це важкий злочин але тільки за федеральними законами ворожої нам паРаші. Так як прокляті Іуди ригоАнали вони хоч нам українцям і закляті вороги, але вірні яничари - опричники проклятих кремлівських фашистів )(уйла.
А так як, поки що наша тимчасова продажна антиукраїнська влада ЗЕбілів капітулянтів вона маріонетка і слухняне знаряддя в руках кремля. Тоді значить і підпал лігва наших ворогів але вірних - союзників спільників кремля виродків ригоАналів, цих подільників в справі знищення України. Ця прокремлівська влада може на догоду маніякові )(уйлу злочинно сфабрикувати як нібито злочин. Та тут все яснощо вже без мільйонного протестного Майдану не обійтися, інакше нас чекає катострофічна загибель Української держави.
показать весь комментарий
14.04.2020 06:23 Ответить
Страница 3 из 3