12019 посетителей онлайн

"За 3-4 дня справимся": Аваков о ликвидации пожаров на Житомирщине

Министр внутренних дел Арсен Аваков уверен, что за три-четыре дня удастся полностью ликвидировать пожары в Житомирской области.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Twitter по результатам рабочей поездки и совещания в регионе.

В частности, по словам Авакова, спасатели, 50 единиц техники и авиация работают круглосуточно. "Спасены 4 села. За 3-4 дня справимся", - заявил министр.

В Овручі з секретарем РНБОУ О.Даніловим,керівником ОП А.Єрмаком заслухали представників ОДА,ДСНС,НПУ, Держлісагентства щодо пожеж у регіоні.Здійснили повітряний моніторинг над районом пожежі. Рятувальники,авіація,50 од.тех. працюють 24/7.Врятовано 4 села.За 3-4 дні подолаємо! pic.twitter.com/SSCC5iFEWt

— Arsen Avakov (@AvakovArsen) April 19, 2020

Топ комментарии
+13
у ніх с єрмаком тут ігрулька в царя гори..?

https://twitter.com/riprv
https://twitter.com/riprv

RIPRV

@riprv


я так зрозумів, у нас тут ситуація наступна:
1) президента відсторонили від виконання обов'язків, то біш це переворот і захват влади Ермаком президенських повноважень.
чи варіант
2) президент видав завхоспу Ермаку свої повноваження, що є порушенням 106 частини Конституції України
показать весь комментарий
19.04.2020 17:42
+12
Про пожежі в Чорнобилі вже таке казал, ніхто не вірить.
показать весь комментарий
19.04.2020 17:39
+9
За 3-4 дня и Житомир сгорит...
показать весь комментарий
19.04.2020 17:51
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
аваков, іди в сріку. чьмо.
показать весь комментарий
19.04.2020 18:46 Ответить
Фб нагадав, що в цей день був "Стадіон, так стадіон". Це коли ми знали, що все летить в тартарарами, але теплилась надія, а раптом... Раптом нас почують, раптом Порох та ЄС наберуть голоси.. скільки вмовляння та аргументів, а у відповідь "хуженебудет".боляче. То було перехрестя
показать весь комментарий
19.04.2020 18:57 Ответить
А ЩО ПОЖЕЖУ ГАСЯТЬ СИЛАМИ МВД?ТОДІ ЗРОЗУМІЛА ПОВІЛЬНІСТЬ.ЯК ІНАКШЕ РОЗУМІТИ СЛОВА АВАКОВА-СПРАВИМОСЬ ЗА 3-4ДНІ?
показать весь комментарий
19.04.2020 19:02 Ответить
Хвуражками закидає?
показать весь комментарий
19.04.2020 19:09 Ответить
Або какашками)
показать весь комментарий
20.04.2020 08:16 Ответить
Работают четыре самолета. пол часа назад полетели.
показать весь комментарий
19.04.2020 19:11 Ответить
Главное не мишать Презику страну обновлять!
показать весь комментарий
19.04.2020 19:16 Ответить
Тем более из резервного фонда Аре 100 млн. Выделили. Ну не возвращать же
показать весь комментарий
19.04.2020 19:19 Ответить
Ну это смотря с чем справишься,- справлялка хренова.
показать весь комментарий
19.04.2020 19:52 Ответить
Спаситель !!!
показать весь комментарий
19.04.2020 21:03 Ответить
за 3-4-5-6-7 дней справимся, пока не згорит весь лес, и трава, и пока люди не задохнутся!
показать весь комментарий
19.04.2020 21:48 Ответить
Сабаков Чорт!
показать весь комментарий
19.04.2020 22:32 Ответить
Петро Шелест: «Життя - складна річ. Його треба сприймати таким, яким воно є. Але головне - треба працювати. Працювати.»
показать весь комментарий
20.04.2020 01:11 Ответить
ясен пень - нет ничего проще! один раз же погасили уже! ну почти...
показать весь комментарий
20.04.2020 01:57 Ответить
Та ну??
показать весь комментарий
20.04.2020 08:15 Ответить
О, як я розповів, чому пожежники не можуть своєчасно гасити пожежі, то за те треба мій коментар видаляти? Оригінально-с!
показать весь комментарий
20.04.2020 08:34 Ответить
Чи вам не до вподоби мої слова, що після Петра Шелеста в Україні не було жодного рівного йому (чи навіть наближеного за рівнем) керманича області і держави? Після нього - лише занепад, який поглиблюється з року в рік. Чи ви цього самі не бачите? Повилазило??
показать весь комментарий
20.04.2020 08:36 Ответить
Забезпечити місцевих і пожежних ВОДЯНИМИ ПОМПАМИ (бажано
якісними (японськими и т.п., бо китайські на 2-й рік - металолом)) і пожежними
рукавами з тройніками. Будь який транспорт з таким обладнанням стає ПОЖЕЖНОЮ МАШИНОЮ. Можна пожежників, як дісант,
доставляти з помпами в важкодоступні місця.
показать весь комментарий
20.04.2020 10:54 Ответить
Страница 2 из 2