8458 посетителей онлайн

Эксперты месяц будут определять, можно ли рассекречивать дело Пукача

Апелляционный суд Киева в очередной раз перенес рассмотрение дела экс-генерала МВД Алексея Пукача - следующее заседание состоится 17 марта

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН. Силовые ведомства и пострадавшие в этом деле требуют проведения открытых заседаний, но защита Пукача настаивает на закрытом процессе. Свои требования объясняют тем, что в деле экс-генерала есть государственная тайна, которая не должна быть обнародована. Теперь в течение месяца эксперты рассмотрят материалы дела и определят, может ли быть рассекречена информация. Сложность заключается в том, что в документах содержатся материалы четырех уровней секретности от разных ведомств: МВД, ГПУ, СБУ и отдельно наложенных судьей.

Читайте: Всю правду о деле Гонгадзе знали лишь 3 человека, - Пукач

Алексей Пукач, который организовал и принимал участие в убийстве журналиста Георгия Гонгадзе, обжаловал вынесенный ему приговор в виде пожизненного заключения. Бывший чиновник МВД не признает своей вины в некоторых эпизодах дела.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Генпрокуратура не хочет рассматривать обращение народных депутатов об угрозе жизни Пукача.

Топ комментарии
+28
Экстренные новости: "под Дебальцево ВСУ ********* в хлам подразделения спецназа из Кабардино-Балкарии и мотопехоту из Чечни"
показать весь комментарий
13.02.2015 21:41 Ответить
+23
Слава Украине !
показать весь комментарий
13.02.2015 21:42 Ответить
+16
Налетай кацапня. Клички освободились.
Эксперты месяц будут определять, можно ли рассекречивать дело Пукача - Цензор.НЕТ 4907
показать весь комментарий
13.02.2015 21:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
В деле есть гостайна? Это то, что Кучма и есть главный заказчик убийства Гонгадзе? Так это секрет Полишинеля!
показать весь комментарий
13.02.2015 22:17 Ответить
Черговий мільярд пінчука уже працює!!!! Ну коли нарешті в цій країні шось запрацює по закону? Невже українець такий продажний? Значить ситуацію
змінити
може лише вулиця, а це значить вішати,вішати, вішати. І я вас запевняю іменно вся ця срань сама буде благати жити по закону.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:19 Ответить
Дядько.
А Ви вже живете по Закону?
Ви вже перестали перевищувати швидкість та переходити на червоний?
Ви вже не пєте пиво у парку? Не кидаєте недопалки?
Ви вже не використовуєте напівцензурну лексіку у загальнодоступних публікаціях?
показать весь комментарий
13.02.2015 22:23 Ответить
Можно выполнять все эти требования и быть форменной гнидой
показать весь комментарий
13.02.2015 22:27 Ответить
Можна.
Але зворотнє не вірно.
Тобто, не виконуючи елементарних вимог Законів та Правил не можна вийти зі стану гніди.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:29 Ответить
Не повіриш, грішу лише останнім пунктом.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:46 Ответить
Ну не украинец продажный.Посмотри что за нация у власти... Это же не их страна,так-плантации и рабы на плантациях.
показать весь комментарий
14.02.2015 05:50 Ответить
кучма-председатель єпспертной групы?
показать весь комментарий
13.02.2015 22:22 Ответить
Єдиним справжнім ворогом України є (вже 800 років) Орда-Московія-Росія.
Нікому, крім Орди, не потрібна зруйнована Україна - для Захода це буфер між цивілізацією та дикунством і цей буфер бажано мати помірно багатим та міцним.
Для Орди руйнування України є показовою дією для загрози усім іншим сусідам, та й власним опонентам влади.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:28 Ответить
"МИРянин"Эксперты месяц будут определять, можно ли рассекречивать дело Пукача - Цензор.НЕТ 7950
показать весь комментарий
13.02.2015 22:47 Ответить
Не применяйте это ко мне
показать весь комментарий
13.02.2015 22:51 Ответить
Так друже, я все це розумiю, але ж, досить гвалтувань......
показать весь комментарий
13.02.2015 22:32 Ответить
Пропонуйте вихід.
Війна -це погано.
Але рабство під Ордою - ще гірше.
Переконати ж ординців неможливо - за сотні років їм добре мізки закомпостували.
Простий приклад: у всіх славянських мовах назви місяців славянські. А у Ординців, які скрізь захищають "русський мир" - римські.
Про чисто русское назву "культурної столиці" я взагалі мовчу.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:36 Ответить
скiльки не спiлкуюсь з спiввiтчизниками не змiг переконати жодного по вiдношеню до Украiни
показать весь комментарий
13.02.2015 22:40 Ответить
І не зможете. Я за 40 років спілкування з представниками Росії, усі з вищою освітою, теж нікого не зміг переконати.
Одне було легше - більшість населення проблеми взаємовідносин націй не цікавили, що нормально.
Та й нас в Україні національність не цікавить, а от відношення до громадян інших держав - інша справа.
Часто з Орда-ТВ звучить, що українці обожнюють американців - це брехня.
Я, наприклад, американців не люблю ще більше, ніж росіян (за належністю державі, а не національності), але я американців поважаю, а росіян - ні.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:49 Ответить
Згоден друже, треба брати приклад з кращого
показать весь комментарий
13.02.2015 22:55 Ответить
Хочу правди.

Чим керується модератор видаляючи коментарі - я теж не завжди розумію.
Загалом враження таке, що будь-яка спроба підтримати діалог на людському рівні веде до видалення (я маю на увазі саме видалення - спамити можуть самі читачі).
Провокації проти влади, суцільний мат без усякого осмисленого текста зберігаються без змін.
Ну що ж - такі реалії Цензора. Скоро його треба буде покидати.
показать весь комментарий
13.02.2015 22:43 Ответить
Ранен полковник Генштаба Олег Остапец. Кто может, пожалуйста, помогайте!
https://censor.net/forum/756343/ukrainskiyi_ranenyyi_voin_nujdaetsya_v_pomoschi
показать весь комментарий
13.02.2015 22:34 Ответить
Так думать можно годами обо всем на свете... *******...
показать весь комментарий
13.02.2015 22:51 Ответить
ПО МОРДЕЭксперты месяц будут определять, можно ли рассекречивать дело Пукача - Цензор.НЕТ 906
показать весь комментарий
13.02.2015 22:52 Ответить
ЯРОШ О МИНСКЕ-2 и ДЕБАЛЬЦЕВО:
http://pravyysektor.info/news/bahato-hto-zaraz-prosyt-prokomentuvaty-novi-minski-domovlenosti-prezydenta-poroshenka/

1. З РФ і Путіним будь-які домовленості неможливі. ВОНИ їх ніколи не будуть дотримуватися.

2. Президент України робить все, що може на міжнародній арені; крики
про капітуляцію тут зайві… Я би радив Петру Олексійовичу все ж
спробувати долучити до перемовин США і Великобританію. У цих держав, на
відміну від Франції та Німеччини, є послідовна антикремлівська політика…

3. На фронті спостерігається подальша активізація бойових дій,
заходження нових російсько-терористичних угрупувань, отже, говорити про
"припинення вогню" без нанесення військової поразки основним силам
противника не приходиться.

4. Дебальцевська дуга. На мою думку, наші війська мають припинити
хибну практику тримати за будь-яку ціну якісь визначені політиками
території. В ******** війні необхідний постійний маневр силами і
засобами. Без нього завдати поразки ворогу неможливо. Скувавши під
Дебальцевим великі сили противника, необхідно нанести удари резервами на
інших напрямах. Також, потрібно було вже давно підготувати скорочення
лінії фронту та, у випадку загрози повного оточення, відвід наших військ
на лінію Світлодарськ-Луганське-Миронівський. Чому там не був
підготовлений укріпрайон за декілька місяців відносного затишшя -
незрозуміло.

Виглядає, що Генштаб не зробив належних висновків із поразки під Іловайськом…

Ми позитивно оцінюємо дії полку "Азов" на Новоазовському напрямі та
вважаємо, що вони мають бути максимально підтримані Командуванням АТО.

5. Добровольчий український корпус "Правий сектор" продовжує
розгортання своїх бойових та резервних частин і підрозділів, вишкіл і
матеріально-технічне забезпечення особового складу; координує свою
бойову діяльність з командуванням АТО, бригадами ЗСУ, добровольчими
батальйонами МО і МВС. Крім того, ми активно включилися у процес
творення Оперативного штабу українського добровольчого руху.

6. ПС вважає, що будь-які домовленості з проросійськими терористами
не мають жодної юридичної сили, протирічать існуючій Конституції
України, а отже їх виконання не є обов'язковим для громадян. Тому, у
випадку якщо ЗСУ отримають наказ на відвід важкої техніки та артилерії і
невідкриття вогню, ДУК ПС залишає за собою право продовжити активні
бойові дії згідно власних оперативних планів, до повного звільнення
українських земель від російської окупації.

7. Щодо "легалізації" ДУК ПС. Захист державної незалежності та
територіальної цілісності України є обов'язком кожного її громадянина.
Саме з цією шляхетною метою ми об'єдналися в Добровольчий український
корпус. Воюючи з квітня минулого року підрозділи Корпусу, вже отримали
визнання українського народу, суспільну легітимізацію та авторитет на
фронті серед бойових побратимів ЗСУ та МВС. Зараз ми ведемо перемовини з
державними чинниками щодо можливого "узаконення" своєї діяльності.
Окрім того ми вносимо на розгляд Верховної Ради декілька законопроектів
щодо статусу ДУК і соціального захисту добровольців і їх сімей. Це
справа не одного дня…

8. У пункті 10-му чергових "мінських домовленостей" йдеться про
"розброєння незаконних формувань". Ми сподіваємося, що представники
Президента України, працюючи над цими матеріалами, не мали на увазі ДУК
ПС та інші "нестатусні" українські підрозділи. Бо, будь-які спроби так
званого розброєння українських патріотів будуть дестабілізовувати
ситуацію в середині держави та грати на руку Путіну і державі-агресору -
Росії. Крім того, всі такі спроби будуть приречені на поразку, бо бійці
добровольчих формувань здатні захистити своє право на оборону держави і
народу у будь-який спосіб, всіма доцільними методами і засобами.

9. "Правий сектор" закликає український народ, всі гілки влади, ЗСУ,
всі добровольчі формування об'єднатися в боротьбі за державність
української нації, проти агресії віковічного ворога України -
кремлівської імперії.

Тільки разом - переможемо!

Смерть російсько-терористичним окупантам!

Слава Україні!

Провідник Військово-політичного руху "Правий сектор" Дмитро Ярош
показать весь комментарий
13.02.2015 22:52 Ответить
А он проживет этот месяц? кучма-то (переговорщик хренов) на свободе. И у зятька его - денег и связей "до послезавтра"
показать весь комментарий
13.02.2015 23:20 Ответить
где то на ютубе смотрел пресконференцию участников процесса , так они говорят что пукач конкретно называет заказчиков Литвин , Кучма , Кравчук .
показать весь комментарий
14.02.2015 00:11 Ответить
Я не могу понять-Какая на фиг государственная тайна когда в СБУ,ГШ,МВД и т.д. работает куча пророссийских тварей.И работает ну никак не на должностях уборщиц... Смешно даже заикаться за гостайну.
показать весь комментарий
14.02.2015 05:53 Ответить
Эти секреты только ленивый не знает. Самый большой секрет - соучастие Кучмы в убийстве Гонгадзе. Кучму надо сажать в тюрьму, а он отвалил миллиард у.е. за то, чтобы дело замяли. Вот и весь секрет. КУЧМУ НА НАРЫ И ЕГО ИМУЩЕСТВО КОНФИСКОВАТЬ!
показать весь комментарий
14.02.2015 12:59 Ответить
Страница 2 из 2