6815 посетителей онлайн
2 597 61

В Харькове почтят память своих Героев Небесной Сотни

20 февраля, в день массового расстрела людей на Институтской, харьковский Евромайдан вместе с патриотической общественностью города проведет поминальную акцию "Герої не вмирають".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Сегодня, 20 февраля в 18 часов, у памятника Шевченко - на традиционном месте сбора Евромайдана в Харькове, - соберутся поэты, музыканты, журналисты, правозащитники, общественные деятели, активисты Революции достоинства, чтобы почтить память трех своих земляков - Героев Небесной Сотни. В поминальном вечере примут участие известный поэт Сергей Жадан, священник о.Виктор Маринчак, музыкант Борис Севастьянов и многие другие известные в городе люди.

Читайте также: В Харьков привезли 70 раненых украинских воинов из Дебальцево, - Минобороны

Организаторы мероприятия попросили земляков принести на акцию лампады и свечки. Из сотен лампад будет выложена композиция "Герої не вмирають", состоится поминальный молебен, выступят родственники погибших.

Также отметим, что 22 февраля в 12.00 харьковские активисты планируют повторить прошлогоднее вече возле Дворца Спорта, месте проведения т. н. Съезда депутатов всех уровней Юго-Востока Украины.

Напомним, 20 февраля 2014 года во время расстрела на Институтской погибли трое харьковчан - Героев Небесной Сотни: Евгений Котляр, Владислав Зубенко и Юрий Паращук. Всем им указом Президента посмертно присвоено звание "Герой Украины".

22 февраля 2014 года в Харькове состоялся Съезд депутатов всех уровней Юго-Востока Украины, на котором, предположительно, планировалось провозглашение отделения юго-восточных областей от Украины.

Топ комментарии
+7
Щас с магазина вернулся
Дают сдачу- 20коп.
Говорю: отправьте путлеру, ему на войну не хватает.
Продавщица: а вы думаете это путин войну развязал?
Я : а кто же?
Она: Украина, а мы только помочь хотели.
Я: а что, Украина у нас Краснодарский край оттяпала? Думай башкой!

Трудно жить в не адекватном обществе!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:17 Ответить
+4
О как Берёза-Бляхер запел

Народ может сбросить с пьедестала Порошенко и Яценюка в любой момент - Береза

Украинский народ доказал, что в состоянии справиться с любым давлением и
будет пресекать любые попытки насадить диктатуру. Об этом на своей
странице в Facebook написал народный депутат Борислав Береза. «Янукович,
бежавший в Россию, тому пример. Об этом стоит помнить тем, кто сейчас
находится у руля государства.

И помнить они должны о том, что народ поднявший их на пьедестал в случае необходимости их и сбросит», - подчеркнул Береза.
Украинский народ доказал, что в состоянии справиться с любым
давлением и будет пресекать любые попытки насадить диктатуру - Береза

Он отметил, что патриоты на передовой сражаются за такое государство,
где уважают не только права, свободы и личное мнение граждан, но и
законы.

«Государство, которое служит интересам граждан, а не
финансово-промышленным группам. Где обещания политика - это не популизм,
а планируемые им действия. Государство, которое дорожит своими
гражданами, а жизнь гражданина бесценна. Именно на этих ценностях мы
должны и строим Украину», - резюмировал нардеп.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:12 Ответить
+4
Вот ощущение у меня, что с Россией дьявол!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Харькове почтят память своих Героев Небесной Сотни - Цензор.НЕТ 8323
показать весь комментарий
20.02.2015 10:11 Ответить
Щас с магазина вернулся
Дают сдачу- 20коп.
Говорю: отправьте путлеру, ему на войну не хватает.
Продавщица: а вы думаете это путин войну развязал?
Я : а кто же?
Она: Украина, а мы только помочь хотели.
Я: а что, Украина у нас Краснодарский край оттяпала? Думай башкой!

Трудно жить в не адекватном обществе!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:17 Ответить
Смело! Глупо но смело
показать весь комментарий
20.02.2015 10:22 Ответить
Да мне по хер, я за правду.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:25 Ответить
Правда должна быть ближе к истине.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:32 Ответить
ну вот и подождем,пока ***** ослабнет...такие войны на раз-два не заканчиваются.война мировоззрений
показать весь комментарий
20.02.2015 11:39 Ответить
не трынди,креведко...у гитлера своя правда была...и ты знаешь,посимпатичнее сталинской...только народ дрался не за правду,а за свою землю.и прогнал гитлера.так и путлера прогонит.правдолюб,мля...
показать весь комментарий
20.02.2015 11:37 Ответить
Если следовать законам природы то выживет самый приспособленый, а не сильнейший
показать весь комментарий
20.02.2015 12:44 Ответить
Бегом в кассу- заслужил!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:30 Ответить
Войну поддерживает Украина,майданутые дебилы танцуют,а ********* против введения миротворческих ввойск в Украину.КОГНИТИВНЫЙ ДИСОНАС НАХ!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:45 Ответить
Бабай, а ты на глубинку глянь! Вот уж просрали страну.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:43 Ответить
Ул. Савушкина-- это глубинка???
показать весь комментарий
20.02.2015 10:48 Ответить
О как, а поподробнее. Ребята отсидевшие у меня есть, я позвоню - зайдут в гости!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:59 Ответить
Сам в Коми 20 лет прожил. Иногда приезжаю. Увижу мотороллу- снесу ему челюсть!
показать весь комментарий
20.02.2015 11:01 Ответить
Нашисты? Жду, не дождусь. Груша уже осточертела, хочется чего-нибудь нашистского!
показать весь комментарий
20.02.2015 11:15 Ответить
то у вас не было...и не будет.еще и приплатите,шоб забрали
показать весь комментарий
20.02.2015 11:40 Ответить
Шо там в годовщину майдана,массовых самосожжений бандерлог в честь великих побед
укропа,не назначено?Хотелось бы посмотреть онлайн.
показать весь комментарий
20.02.2015 11:02 Ответить
О как Берёза-Бляхер запел

должны и строим Украину», - резюмировал нардеп.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:12 Ответить
я теж був на майдані і вірив, що державу можливо змінити... але бачу, що
насьогодні жертв Майдану просто тупо використали в своїх інтересах
представники олігархічного клану та, в політичному сенсі, Сполучені
Штати Америки... дійсно, революція продовжується... наступним кроком
буде жовтневий переворот робітників і селян в Києві і встановлення
диктатури пролетаріату, якщо придуркам олігархам не доходить, що треба
міняти їх загниваючий олігархічний феодалізм і переходити до справжнього
капіталізму, де олігархам місця немає... а є місце конкуренції на ринку
та високим соціальним стандартам та дієвим профспілкам... якщо в
Україні не буде справжньої кримінальної відповідальності за злочини

верхівки держави (всіх президентів і їх почту, особливо Кучми та
Януковича) проти людяності та масових посадок в тюрми за прояви
корупції та крадіжки державного майна, перегляду всіх актів приватизації
за 24 роки незалежності і руйнування нинішнього олігархічного клану
шляхом розкуркулення останніх, то НІЧОГО З ЦІЄЇ ДЕРЖАВИ НЕ БУДЕ І ВОНА
ВІДІЙДЕ В НЕБУТТЯ... гниль в тілі держави треба ампутувати, а не
лікувати кредитами МВФ... війна на донбасі - це знищення патріотів
України... цілеспрямоване знищення... давно пора нашим батальонам
звернути увагу на панів Порошенка і Яценюка і запитати в них, які
обіцянки Майдану виконала влада, що пролізла на трон на крові Небесної
Сотні...
показать весь комментарий
20.02.2015 10:13 Ответить
верить в бога надо,доверчивые...а остальное все -своими руками.тогда и разочарований не будет
показать весь комментарий
20.02.2015 11:44 Ответить
Вот ощущение у меня, что с Россией дьявол!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:27 Ответить
Украинцы за родину, а ты, мудак, за шубохранилища!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:45 Ответить
Угрожаешь, портяныч?
показать весь комментарий
20.02.2015 10:50 Ответить
Портянка, вот смотри. Я мастер спорта по офицерскому многоборью.
При встрече со мной ты сначала обоссышься, а потом обосрешься, или наооборот?
показать весь комментарий
20.02.2015 10:55 Ответить
Ха, придурок, ты кандидат по клавеатуре! Массируй ягодицы!
показать весь комментарий
20.02.2015 11:04 Ответить
первыми взяли тех,на кого стучали...а во вторую очередь пришли за теми,кто стучал.что у гитлера,что у сталина.и путлера тоже самое будет.я мля,вам не завидую...86 процентов предателей.ради ***** предали и родных,и близких,и страну....
показать весь комментарий
20.02.2015 11:47 Ответить
Ви хочеш сказати, що француз не любить Францію а німець Гкрманію. І ще, не у всих, як у вас є міністерство правди!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:52 Ответить
Жилось им плохо, теперь и живым хер выжить, с одной стороны сепары, с другой сеня с газом по 7 тыс. и баксом по 30!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:18 Ответить
Вали из своего ольгино-- скоро писец вас посетит!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:47 Ответить
Моя хата скраю.
Ворогів знаю і першим зустрічаю!

Невже цього не бачить нинішня
"народна" влада в Україні та наш Президент? Яценюк забере у 2015
у пенсіонерів «гробові», бюджет
2015 - з коліна,…Остап Бендер в Україні!

Сайти: durist.blogspot.com;
yatseniuk.blogspot.com
показать весь комментарий
20.02.2015 10:20 Ответить
Всю ************* в спам. В паРашу служивые на сРУ оды педофилу писать.
показать весь комментарий
20.02.2015 10:23 Ответить
Братан, меня там случайно не захерачь!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:28 Ответить
Позавчора ввечері відбулася зустріч патріотично налаштованих громадських активістів Харкова з "американским военным (бывшим украинцем, ныне гражданином США) Рустамом Ташбаевым (Rustam Tashbaev)". Цей чи то діяч, чи то активіст розповідав, що їздить з такими зустрічами по всій Україні, тож хочу оприлюднити свої думки з цього приводу, може хтось також зустрічав такого або ще зустрічатиметься, а хтось донесе до адресата.

Моя відповідь Руслану Ташбаєву

(Замість епіграфа) Цілий ранок думав, що можна
сказати з приводу йієї зустрічі, і ось зранку, вийшовши з дому зустрів
колоритну парочку- густо нафарбована жіночка за 50 і алкашного вигляду підтоптаний
мужичок. До вуха долетіли її слова: "Путин ждёт ОТ НАС (!!!), что мы сбросим
эту преступную власть…" Звісно,
розмови з алкашнею не вийшло, але в пам'яті знову постала ота зустріч…

Понад годину я сидів і слухав
"краснобая и баламута", який розповідав про себе, зв'язок з сенаторами, робив
реверанси у бік Харкова (більш ніж упевнений, що для Житомира і Вінниці також
знайшлися свої компліменти) слухав і запитував себе і сусідів "Що у сухому
залишку? Де суть?" ага, ось з'явилися два значущих слова - «політична партія»! Нам що, пропонують
створити 201-шу політичну партію? Цілі, програма, лідери? Вони що, не
розуміють, що для пересічного громадянина України політична партія (хай
пробачать мене члени патріотичних партій) - це зграйка живчиків, які хочуть
переключити на себе якісь фінансові потоки, хапнути щось з бюджету, взагалі
вкрасти??? Цілі партії? Ага нарешті, - «поміняти злочинну владу»! Зразу постає питання:
«Кому це вигідно?» Найперший варіант відповіді - сусідському Ла-ла-ла-ла!
Інтернет аж гуде від подібних завивань його тролів! У мене немає теплих слів на
адресу нашого шоколадного, але давайте розберемося, розглянемо модельну
ситуацію: Наприклад ми живемо у передгір'ї, у горах ідуть дощі, потоки води, бруду каміння, селі вже залили сусідні
міста, губернатор бореться зі стихією погано, а до нас приїздить лектор,
розповідає про глобальне потепління, і пропонує розпочати передвиборчу
кампанію, з виборів нового губернатора! Проводити збори, мітинги, агітацію! А
до нас вже мчить сель! Так нам треба кампанія з перевиборів губернатора, чи
треба змусити цього щось робити, ефективно боротися зі стихією, будувати греблі???
А потім вже, як переживемо лихо, переобиратимемо начаЙника!

Ліричний відступ для всих, хто мене читатиме:
припустимо, Рустам Ташбаєв провів багатотисячні мітинги, Пєтя образився, й
сказав: "Ах так! Ви мене не
любите, пишу заяву про відставку і йду робити шоколадки!" Що далі? Ми ж з вами будуємо демократичне
суспільство, значить далі передвиборча компанія, тобто змагання рейтингів і
анти рейтингів! Ми з вами такі гарні і пасіонарні і кожен точно знає лідера,
єдино здатного вивести країну з кризи! (Ну, може не кожен, я наприклад, не
знаю). Але демократія працює не так, вирішуватимемо не ми! Демократія - це БОРОТЬБА за БОЛОТО! Вирішують завжди оті такі-розсякі бабусі, бо саме вони
голосуватимуть! А ми мусимо їх переконати голосувати саме за ту чи іншу
кандидатуру! А тут вже рейтинги змагатимуться з анти рейтингами! Прибічники
Тимошенко можуть скільки завгодно розповідати про те, як страждала Юля у тюрмі,
але бабусі біля під'їзду все
одно говоритимуть: "Юлька -
воровка!" Полум"яні хлопчики
, прихильники Яроша, можуть скільки завгодно розповідати про героїв правого
сектора, які своєю кров"ю захищають Україну, але сіра маса все одно
боятиметься, що Ярош крайньоправий, націоналіст і забере у них їх руській язык!
Демократія - це завжди боротьба за уми і голоси отакої вати! І, нажаль, я зараз
не бачу кандидатури, здатної без втрат для всієї України перемогти у цій
боротьбі! Переможцем зараз у цій ситуації вийде Ху@ло!

Під кінець Ваших виступів
проскочило щось про продаж супернової стрілецької зброї. Це також може бути
одним з варіантів пояснення Вашого візиту до нас: МВФ дає кредити і хтось хоче
шматочок цього пирога! Вдаючись до аналогій, це можна порівняти з ситуацією,
коли сусіда дебошир побив у вашій хаті всі вікна, а у вас грошей остання сотня,
і тут з"являється комівояжер і пропонує супєр-пупєр-тєрмотруси, ну щоб ви собі
нічого не відморозили! Та ні, мабуть я похожу у старих сімейних, яких у мене
повна полиця у шафі, (постріляю з калашникова) а гроші, як нема на пластикові
вікна, витрачу на плівку, щоб хоч позабивати дірки!

Багато чого ще хотілося б
сказати, але чим більше тексту, тим менше його читають! Як резюмє: ні, пане
Рустаме, те що Ви пропонуєте, мені не підходить! Схоже мій рідний Донбас ми вже
втратили і навряд чи я зможу колись відвідати могили батьків, але тим нагальнішим
стає завдання не пустити навалу у рідний Харків! І ось тут треба готуватися
давати відсіч самим, треба змушувати нинішню владу щось робити, а коли нагальна загроза навали мине, отоді вже на чергових чи позачергових виборах
пригадаємо цій владі і Іловайськ, і Дебальцево і переконуватимемо ватних
бабусь, що повернення в СРСР неможливе, треба обирати такого президента, який
би взявся робити у цій країні євроремонт, бо саме Європа є ******** стандартом гарного, щасливого
життя! Не треба шукати "особливий шлях" чи винаходити "особливий велосипед", треба вчитися у людей, у яких щось (побудова щасливого суспільства) виходить вдало!
показать весь комментарий
20.02.2015 10:48 Ответить
День,когда сдохнет х...йло,надо сделать в Украине общенациональным праздником.
показать весь комментарий
20.02.2015 11:02 Ответить