6957 посетителей онлайн
89 107 77

Российский летчик-террорист Гаттаров, бомбивший Чернигов, вдребезги разбил голову при катапультировании, - Бутусов. ФОТО

Гаттаров сбрасывал на мирный Чернигов неуправляемые бомбы ФАБ-500. Две из них упали на жилые дома и не разорвались.

Об этом пишет в фейсбуке главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

Он предположил, что захватчики сбрасывают неуправляемые бомбы ФАБ-500, потому что высокоточное оружие у них уже закончилось. Или они решили, что можно не бояться введения зоны без полетов от НАТО.

"ПВО Чернигова сбила во время этого варварского налета очередной самолет ВКС РФ – штурмовик Су-25. Летчик-террорист Гаттаров катапультировался, но при падении вдребезги разбил себе голову", - пишет Бутусов.

Журналист напомнил, что накануне ПВО Чернигова поразили три самолета противника. Один из них, Су-34, был сбит. Майор Криволапов разбился при приземлении, второго – майора Красноярцева, взяли в плен.

"Российская авиация целенаправленно наносит удары именно по жилым кварталам. Такая информация ежедневно нужна для стран НАТО. Вот чего стоит каждый день без систем ПВО и без бесполетной зоны в Европе, в 21 веке", - подчеркнул Бутусов.

Российский летчик-террорист Гаттаров, бомбивший Чернигов, вдребезги разбил голову при катапультировании, - Бутусов 01
Российский летчик-террорист Гаттаров, бомбивший Чернигов, вдребезги разбил голову при катапультировании, - Бутусов 02
Российский летчик-террорист Гаттаров, бомбивший Чернигов, вдребезги разбил голову при катапультировании, - Бутусов 03
Российский летчик-террорист Гаттаров, бомбивший Чернигов, вдребезги разбил голову при катапультировании, - Бутусов 04

Топ комментарии
+45
Фотки розйобаної голови гаттарова в студію!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
+43
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
+23
А она у него была,когда вылетал детей бомбить?
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
звісно була, але порожня
показать весь комментарий
06.03.2022 14:48 Ответить
Їй він їв!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:54 Ответить
в неї він їв, якщо зовсім точним бути
показать весь комментарий
06.03.2022 16:12 Ответить
тоді не дивно що розбив
показать весь комментарий
06.03.2022 14:57 Ответить
З лайном всередині.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:08 Ответить
віднині всі рашкованські пілоти штурмовиків будуть розбивати самі собі голову
показать весь комментарий
06.03.2022 15:56 Ответить
УВАГА! ХТО НА ВІЛЬНИХ ТЕРИТОРІЯХ: ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ ІЗ РОДИЧАМИ, ДРУЗЯМИ, ЗНАЙОМИМИ, ЩО ЗАРАЗ ПІД ОРКАМИ, ХАЙ ВОНИ НАДАЮТЬ ВАМ ІНФУ ПРО ПЕРЕМІЩЕННЯ ОРКІВ, ЯКЩО ВОНИ ПОБОЮЮТЬСЯ ДЗВОНИТИ НАПРЯМУ, А ВИ ВЖЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ПО КАНАЛАХ ЗСУ ТА СБУ. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВАЦАП, СИГНАЛ. ТАМ ХОЧ ЯКІЙСЯ ЗАХИСТ. ПЕРЕПИСКУ У МОБІЛЬНИХ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПЕРЕДАЧІ ІНФИ СТИРАЙТЕ.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Сьогодні через Прикордонний перехід ,,Маринівка,,що у у Шахтарському районі Дон.обл. йде бронетехніка. Інфа 100%
показать весь комментарий
06.03.2022 14:49 Ответить
Матінка-земля ласкаво зустріла
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Скорее верхняя полусфера)
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
А вона була ? Дивно...
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Сколько раз он бился о камень?
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Скоріше - об лопату!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:54 Ответить
А она у него была,когда вылетал детей бомбить?
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Фотки розйобаної голови гаттарова в студію!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:45 Ответить
Сподіваюсь,що об приклад українського захисника.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:10 Ответить
Щоб кацапські літуни всі свої дурні бошки порозбивали.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:46 Ответить
Так а где фото безголового орка?
показать весь комментарий
06.03.2022 14:46 Ответить
Надеюсь насмерть
показать весь комментарий
06.03.2022 14:46 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
Ай-я-яй! Горє то како-о-оє!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
Все материалы о преступлениях российских гитлеровцев следует срочно отправлять в западные СМИ, чтобы они давили на общественное мнение, а через него на байденов
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
Потроха лаптеного гаттарова съели местные цуцыки...
показать весь комментарий
06.03.2022 14:47 Ответить
Яке прикре самогубство
показать весь комментарий
06.03.2022 14:48 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2022 14:57 Ответить
падло...безголовое...
показать весь комментарий
06.03.2022 14:49 Ответить
Это наследственное...
показать весь комментарий
06.03.2022 15:06 Ответить
Згадую старий анекдот і так 10 раз
показать весь комментарий
06.03.2022 14:49 Ответить
не вистачає фото "розбитої вщент голови"
показать весь комментарий
06.03.2022 14:49 Ответить
Вдрібки ж, тільки залишається робити молекулярний аналіз.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:55 Ответить
Шкода немає фото. Я тільки хотів щось з'їсти і нове фото розчавленого орка було б доречно.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:49 Ответить
Я щось не "в"їду" - майора Гаттарова коли збили? Сьогодні? Чи це мова про того що в Олександрівці стрибав? Так як він міг "розбить голову під час катапультування" якщо у нього шолом цілий і чистий?Чи він катапультувався роздягнутий до білизни (до пояса) і з шоломом в руках? Не вішайте лапшу на вуха!
До речі - Су-25-й може піднять ОДНУ бомбу ФАБ-500 Тому "бомби" він скидать не міг - тільки "ОДНУ БОМБУ"!!!
показать весь комментарий
06.03.2022 14:53 Ответить
Хтозна, можливо це той, від якого на куску шолома залишилися тільки літери "....ОВ".
показать весь комментарий
06.03.2022 14:57 Ответить
Та ні! Я ще до п"яти рахувать не розучився Спочатку були два Су-25 Одного збили під Меною Другого - над Черніговом Під Меною взяли в полон живого В Олександрівці (Чернігів) - труп У нього шолом цілий і чистий - я фото бачив! На другий день - Су34 Два льотчики - майор Кривоярцев живий Другий - прізвище на "Ш" - мертвий Звідки взявся мертвий майор Гафаров? Який "пошкодив голову при катапультуванні?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:12 Ответить
В спам гнида кацапська. Зняв шолом і люди йому допомогли розбить голову . А для еврапейцеєв він хрєново катапультувався.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:59 Ответить


Я щось не "в"їду" - майора Гаттарова коли збили? Сьогодні? Чи це мова про того що в Олександрівці стрибав? Так як він міг "розбить голову під час катапультування" якщо у нього шолом цілий і чистий?Чи він катапультувався роздягнутий до білизни (до пояса) і з шоломом в руках? Не вішайте лапшу на вуха!
До речі - Су-25-й може піднять ОДНУ бомбу ФАБ-500 Тому "бомби" він скидать не міг - тільки "ОДНУ БОМБУ"!!!

показать весь комментарий
06.03.2022 15:04 Ответить
Ні, це новий. Цього збили сьогодні.
І ти сильно помиляєшся, Су-25 має бойове навантаження більше 4 тон, відповідно він може нести до 8 ФАБ-500.
показать весь комментарий
06.03.2022 15:14 Ответить
Про нового не чув Якщо це вже п"ятий збитий над Чернігівщиною - це радує
Тепер щодо бомб - я з ними мав справу ще у 80-ті (на Су-24) Як саме вони підвішуються у Су-25-не бачив І маю сумніви Хто знає більше - хай скаже



показать весь комментарий
06.03.2022 15:29 Ответить
А ти часом бомби не переплутав? Можливо ти мав справу з ФАБ-5000, а не ФАБ-500?
показать весь комментарий
06.03.2022 16:52 Ответить
Ні! Максимальні - з якими нас ганяли на тренажері - ФАБ-500 ВВажалося що до 500 кг - найбільш використовувані Я ж не прямий зброяр був а АОшник У нас в полку "мулька" була - "авладевать смежной специальностью" ! (щоб в бойових умовах могли замінить загиблого) Навіть "соцзмагання" оголосили - хто швидше навчиться Задовбали "мізки парить"! Після тих "тренувань" береш в руки паяльник - ШР паять - а руки трясуться як у алкоголіка!
показать весь комментарий
06.03.2022 17:25 Ответить
Ясно. Ну значить ти просто помилився. У Су-25 по 4 пілони на консоль, кожен бере одну ФАБ-500, максимальне навантаження дозволяє взяти всі 8. Як ти міг подумати що він може взяти тільки одну? Навіть не уявляю...

Доречі, можеш глянути кацапську вікі по Су-25, я щойно перевірив, там цей варіант навантаження в переліку штатних.
показать весь комментарий
06.03.2022 17:31 Ответить
Я вже звірився! Просто з пілонами трохи заплутався!
показать весь комментарий
06.03.2022 17:57 Ответить
Ти - ІДІОТ? "Зачухмаре"! Ти кого "гнидою кацапською" обізвав?!!! Ти ще соплі під носом тер коли я на цензорі вже був відомим противником кацапів!
показать весь комментарий
06.03.2022 15:06 Ответить
Та не тебе, а літуна
показать весь комментарий
06.03.2022 15:25 Ответить
Ага! Мені адресував коментар обізвав "гнидою кацапською і заспамив" а виявляється це не я а літун? Ви там "з головою дружите трохи?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:32 Ответить
Ну це вже схоже на "дружній вогонь"! Вибачте вже йому, як кажуть "рамси попутав", все ж таки дійшло, наступного разу не буде гарячкувати, уважніше читатиме дописи. Сам такі "напади" переживав.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:06 Ответить
Ти що - не бачиш що воно "макогоном з-за рогу огріте"?
показать весь комментарий
06.03.2022 16:28 Ответить
Та біс з ним! Прости вже його в день Прощенної неділлі.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:38 Ответить
Я не християнин а конфуціанець!
показать весь комментарий
06.03.2022 16:59 Ответить
Та я бачу що ти досвідчений свинособачий хєр-майор диванних війск, такий же як і ті скоти що ще з 10 року працюють на кацапів. Мітки всі виставив а тепер прийшов підривати бойовий дух українців? #уй тобі.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:00 Ответить
Всім воїнам ЗСУ на замітку.
показать весь комментарий
06.03.2022 14:54 Ответить
Як же він тепер шапочку носитиме, застудиться
показать весь комментарий
06.03.2022 14:56 Ответить
можно гвоздями прибить чтоб не спадала
показать весь комментарий
06.03.2022 15:13 Ответить
Какая жалость! Головой об столб. И так 18 раз...
показать весь комментарий
06.03.2022 15:04 Ответить
Что-то мне подсказывает , что он в Гааге воскреснет .
показать весь комментарий
06.03.2022 15:09 Ответить
Все вірно зробили. Нєх цих покидькив у полон брати... А чим саме голову "розбив"?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:12 Ответить
Бомбить научили, катапультироваться нет.
показать весь комментарий
06.03.2022 15:13 Ответить
После призыва Люси Арестович "гуманно обращаться" с этими уродами, а то нас не правильно поймут на Западе и откажутся помогать - теперь все взятые в плен будут за минуту до пленения неожыданно разбивать себе голову
показать весь комментарий
06.03.2022 15:18 Ответить
То що там із головою? Де фото? Всім цікаво, як виглядає вщент розбита голова терориста
показать весь комментарий
06.03.2022 15:23 Ответить
Он уже без головы прилетел
показать весь комментарий
06.03.2022 15:42 Ответить
Мабуть "вдячні" місцеві жителі, знайшли його раніше військових.
показать весь комментарий
06.03.2022 15:43 Ответить
Эта падла себе разбила верхний апендикс, а какому-то хлопцу теперь придется приклад автомата отмывать!
показать весь комментарий
06.03.2022 15:47 Ответить
А где сам?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:49 Ответить
а где фото фашиста?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:53 Ответить
покажите фото фашиста крупным планом, народ требует! наши сердобольные военные по помазали зелёнкой раны фашиста? почему нет фото?
показать весь комментарий
06.03.2022 15:55 Ответить
Он уже был трупом до вылета на "задание". Надеюсь, наши их будут по-тихому ликвидировать, а потом выкладывать фотки в сети. Типа, еще один неудачно долетел до земли...
показать весь комментарий
06.03.2022 16:08 Ответить
Сегодня, 6 марта, российские оккупанты открыли огонь по аэропорту в Виннице. Ракеты были выпущены с территории Приднестровья.

Об этом пишет https://www.rbc.ua/rus/news РБК-Украина со ссылкой на https://www.facebook.com/100000363042511/videos/1576743766036628/ Facebook-страницу представителя воздушных сил Юрия Игната.

"Враг выпустил 8 ракет ориентировочно из Приднестровья. Враг еще раз показал свое лицо. Мы не сдаемся", - отметил Игнат.
показать весь комментарий
06.03.2022 16:31 Ответить
Схоже, у мокшан навіть катапульти допомагають Україні!
показать весь комментарий
06.03.2022 16:40 Ответить
Важливо розуміти, що за минулі 8 років цивілізований світ зробив свій висновок. територія 404 - це колективний путін. Захід вступив у війну, введені санкції роблять існування мордора несумісним із життям. Аналогівнемає. У ******** історії ще не вводилися такі заходи для знищення саме народу -МРАЗІ.
Українці, тримайтеся та підтримайте тих, кому потрібна допомога! Якщо згоден розповсюджуй серед нардепів та медіа, додай антипутинські теги:
ВИМАГАЄМО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОКУПАНТА НА ТЕРИТОРІЇ СОЮЗНИКІВ УКРАЇНИ І З УЧАСТЬЮ ДЕЛЕТАТІВ ВІД ПАРТІЇ ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ (EC) УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

WE DEMAND NEGOTIATIONS WITH THE REPRESENTATIVES OF THE OCCUPANT ON THE TERRITORY OF THE ALLIES OF UKRAINE AND WITH THE PARTICIPATION OF DELEGATES FROM THE EUROPEAN SOLIDARITY PARTY (ES)! UKRAINE GONNA WIN!
показать весь комментарий
06.03.2022 16:45 Ответить
Зеленский успокой этих натовских звездных генералов,скажи им,
что Украинцы их Защитят,а то ненароком они в штаны наложат,
вот вонь на весь мир будет.
показать весь комментарий
06.03.2022 18:08 Ответить
Я так розумію що ми гуманні і очі кацапським льотчикам не виколюєм і дроблене шкло в очі їм не сиплимо, або соляну кислоту не капаємо ?
Ну це так щоб він знову сів за штурвал і знову скидав бомби на дітсадки чи то і Україні, чи то в Сирії з Грузієй
показать весь комментарий
06.03.2022 19:59 Ответить
Карма такая карма
показать весь комментарий
06.03.2022 21:30 Ответить
Всі "діванні експерти" йдіть будь-ласка в волонтери. Керівництво краіни ЗАРАЗ не потребує ваших порад і не читає форуми. Не розганяйте зраду!
показать весь комментарий
07.03.2022 07:41 Ответить
Москалі думають жопою. Добийте товаріща татарова поки не втік!!
показать весь комментарий
07.03.2022 09:32 Ответить