11395 посетителей онлайн
11 370 32

Квит рассказал, в каких коррупционных схемах был замешан Табачник

Глава Минобразования рассказали, какие претензии передали в ГПУ по поводу деятельности предыдущего министра Дмитрия Табачника.

"Первая - это разные схемы наличные: кого назначить на должность, какую диссертацию защитить, лицензию выдать - это все очень трудно доказать", - рассказал министр образования Сергей Квит в интервью "Главкому", передает Цензор.НЕТ.

"Второе - это учебники. Доказать можно, но трудно. Это уже не наличные, учебники шли через счета Института инновационных технологий и содержания образования. Институт находится в процессе реорганизации", - добавил министр.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": В ГПУ не видят трагедии в снятии санкций ЕС против некоторых чиновников режима Януковича

"Третье. Было приватизировано два министерских здания. Эти документы также были изъяты из министерства Генеральной прокуратурой. А приватизация дома по улице Сагайдачного, насколько мне известно, уже была обжалована в суде", - отметил глава Минобразования.

При этом Квит подчеркнул, что Табачник ему дела не передавал, а состав руководства министерства полностью обновлен.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Табачник дал показания в отношении ряда чиновников режима Януковича, - Геращенко

Топ комментарии
+16
Поскорее забыть.

https://twitter.com/Serzzze/status/602296228492222467/photo/1
https://twitter.com/Serzzze/status/602296228492222467/photo/1 Квит рассказал, в каких коррупционных схемах был замешан Табачник - Цензор.НЕТ 7067
показать весь комментарий
24.05.2015 08:26 Ответить
+14
Пане Квіт про ці схеми вже давно вся Україна знає! Питання чому цей ублюдок до цих пір не в клітці???
показать весь комментарий
24.05.2015 08:25 Ответить
+11
Запрос в Израиь об экстрадиции шановного пана
показать весь комментарий
24.05.2015 08:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Запрос в Израиь об экстрадиции шановного пана
показать весь комментарий
24.05.2015 08:22 Ответить
.https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EgCfF6E2rys Видео с места убийства Алексея Мозгового
показать весь комментарий
24.05.2015 08:24 Ответить
Поскорее забыть.

https://twitter.com/Serzzze/status/602296228492222467/photo/1
https://twitter.com/Serzzze/status/602296228492222467/photo/1 Квит рассказал, в каких коррупционных схемах был замешан Табачник - Цензор.НЕТ 7067
показать весь комментарий
24.05.2015 08:26 Ответить
и почему ГПУ не объявила подозрение?
показать весь комментарий
24.05.2015 08:24 Ответить
Пане Квіт про ці схеми вже давно вся Україна знає! Питання чому цей ублюдок до цих пір не в клітці???
показать весь комментарий
24.05.2015 08:25 Ответить
Мене особливо вразив сюжет на youtube, де цей кагебіст з ментальністю містечкового жидка з пієтетом, який заслуговував кращого застосування, показує свою резиденцію і скарби, які він розшукував по паризьких блошиних ярмарках:
"Ось тільки подивіться! В цьому кріслі могла сидіти сама російська імператриця!" - такого роду вислови.. Ще трохи і вже можна було уявити собі цього зарозумілого міщанина , який пристрасно винюхує те крісло - сцена достойна "Репетиції Оркестру" Ф. Фелліні...
Жаль, що за всю свою антиукраїнську діяльність йому тільки те й зробили, що тицьнули квітами в морду. Бажалось, щоб те виконали калашниковим! Щоб іншим не кортіло!
показать весь комментарий
24.05.2015 08:58 Ответить
Крім того він ще звичайний злодюжка який вкрав з Державного історичного архіву у Львові цінні історичні документи. Це було доведено але враховуючи що в ті часи він був при кориті справу як у нас ведеться закрили - але у Львові після цього його ноги більше не було. Чому б не поновити цю справу адже вона не має строку давності. http://zik.ua/ua/news/2008/09/30/151748
показать весь комментарий
24.05.2015 09:17 Ответить
Це могло б мати місце при умові:
а) Є політична воля у керівників держави;
б) Є сильний тиск знизу.
P-S: сумнівно, що немає ні перщого, ні другого.. Окрім того, вбивством С. Білого було показано, щоб палаців не чіпали. А наш українофоб, як і інші, наприклад, В. Медведчук - серед них. А володарі палаців, як відомо, очі один одному не викльовують.
показать весь комментарий
24.05.2015 09:48 Ответить
Помилка: P-S слід читати - сумнівно, що є перше й друге.
показать весь комментарий
24.05.2015 09:50 Ответить
Все це дуже дуже важко - хвороба корупції в Україні виявилась на стільки задавненою що побороти її медикаментами практично не можливо - тільки хірургічне втручання. Але для цього на превеликий жаль вже немає ні сил ні коштів ні волі. І мене все таки не покидає думка що ця війна для того і була розвязана щоб витягти з патріотично налаштованих людей останні сили. На превеликий жаль поки що це вдається.
показать весь комментарий
24.05.2015 10:00 Ответить
Схоже на це!
показать весь комментарий
24.05.2015 10:12 Ответить
А чё там в ПМР? Кажуть, что ********** в 14 армии уже начинают с голоду дохнуть?
показать весь комментарий
24.05.2015 08:26 Ответить
давно в израиле.
показать весь комментарий
24.05.2015 08:30 Ответить
Ты лучше скажи сколько ваше )(уйло пластических операций сделало,Гурченко рядом не стояла.
показать весь комментарий
24.05.2015 08:38 Ответить
Ты лучше скажи сколько сожрал ягеля и выжрал стекломою, козье рыло
показать весь комментарий
24.05.2015 08:55 Ответить
а як на мене то теперішні знають що скоро буде реванш "ригоаналів" і готують собі шляхи відходу.Ми вас ні- ви нас ні .Ось і вся наша українська політика ,на жаль
показать весь комментарий
24.05.2015 08:29 Ответить
та зараз. мрійники сподіваються на реванш!? ну-ну. нехай не розслабляються ні ті, ні інші
показать весь комментарий
24.05.2015 09:01 Ответить
Як кажуть у нас ворон воронові ока не виклює
показать весь комментарий
24.05.2015 08:46 Ответить
табачніки ублюдки ще ті, УКРАЇНОненавистники . Але ж як падли любили жити за наш рахунок ... всьо упивались ложною славою . Добре шо таки ПОДАВИЛИСЬ .
показать весь комментарий
24.05.2015 08:54 Ответить
щеб попересаджати цих аригіналів
показать весь комментарий
24.05.2015 08:56 Ответить
Що за манера все звертати на "" папєрєдніков "" ?? Коли сайт скарг та пропозицій Міністерства Освіти зачинений , то це на вважається підтримкою корупційних схем та дій ?? Вчителі , батьки втомилися боротися зі свавіллям та корупцією в школі , а ви , Пане Міністр , робите вигляд , що все добре , на бандита переводите стрілки .. Почитайте сайти :: школа # 272 - відгуки . потвора школи 272 . Благодійний Фонд Школи 272 ... ПРОЧИТАЛИ ?? Хто та коли награбоване на горбу батьків та підлеглих віддавати буде , коли купуються квартири , дачі , іномарки ?? Коли з Благодійного Фонду збудували Збагачувальний Фонд .. А ви говорите боротьба з корупцією .
показать весь комментарий
24.05.2015 09:04 Ответить
та ***** что он рассказал. Они все много чего рассказали, а ни дел ни тел до сих пор нету. Не предоставили Европе даже доказательства для продления заморозки "злочинних" активов. И никогда не предоставят т.к. все заодно.
Меньше ведитесь на всякую ***** агитаторов от нынешней власти. Много слов 0 дел (полезных). **** свой народ по полной
показать весь комментарий
24.05.2015 09:17 Ответить
" Квит рассказал, в каких коррупционных схемах был замешан Табачник"...
Он бы о своих схемах рассказал...
показать весь комментарий
24.05.2015 09:25 Ответить
Антигосударственная деятельность министра не доказуема.
показать весь комментарий
24.05.2015 09:40 Ответить
Це прекрасно, що за нього взялись. Але ти краще за себе візьмись. Під твоїм керівництвом деякі коломогилянські спільноти вирішують, хто має право захищатись, а хто - ні.
показать весь комментарий
24.05.2015 09:52 Ответить
А как это не передавал? Даже водитель при увольнении должен передать свое авто, продавщица в магазине, любой диспетчер передает смену и т.д. А тут бляха целый министр бросил работу и умотал в другую страну и Фсе...
показать весь комментарий
24.05.2015 13:18 Ответить
Да что тут долго Квакать?Вы сначала поймайте эту бородатую Крысу,а потом...сразу к Стенке,по-старинке.
показать весь комментарий
24.05.2015 14:17 Ответить