10248 посетителей онлайн

Германия предоставит Украине 470 генераторов стоимостью 19,5 млн евро

генератор

Германия предоставляет Украине 470 электрогенераторов разной мощности общей стоимостью 19,5 млн евро.

Об этом посольство Германии в Украине сообщает в фейсбуке, передаёт Цензор.НЕТ.

"Федеральное агентство по технической помощи (THW) предоставляет Украине 470 электрогенераторов разных классов мощности общей стоимостью 19,5 миллиона евро", - говорится в сообщении.

В Украине уже находятся 150 электрогенераторов. Планируется дальнейшая транспортировка оборудования. Часть генераторов передадут непосредственно Национальной энергетической компании "Укрэнерго", остальные отправят в Одесскую, Николаевскую и Херсонскую области.

Помощь оказывается при финансировании Министерства иностранных дел Германии.

Топ комментарии
+13
Можна купити але тоді не хватить на телемарафон.
показать весь комментарий
10.12.2022 18:32 Ответить
+6
Дають і трансформатори, наприклад Азербайджан 😠
показать весь комментарий
10.12.2022 18:29 Ответить
+6
До жопи ті генератори. Вони можуть бути задіяні як аварійно вимушені для критичних об'єктів. Ненадовго. Тому що один такий генератор палить 50 -70 літрів соляри за годину. Доба роботи це 70 тисяч гривень....
показать весь комментарий
10.12.2022 18:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а трансформатори ніхто не може україні надати, щоб замінити ті, які знищила росія?
показать весь комментарий
10.12.2022 18:21 Ответить
Можна купити але тоді не хватить на телемарафон.
показать весь комментарий
10.12.2022 18:32 Ответить
Телемарафон телемарафоном, асфальт це святе
показать весь комментарий
10.12.2022 19:24 Ответить
США уже предоставляют
показать весь комментарий
10.12.2022 18:40 Ответить
Дають і трансформатори, наприклад Азербайджан 😠
показать весь комментарий
10.12.2022 18:29 Ответить
А хтось в чей час набиває кишені.
показать весь комментарий
10.12.2022 18:30 Ответить
До жопи ті генератори. Вони можуть бути задіяні як аварійно вимушені для критичних об'єктів. Ненадовго. Тому що один такий генератор палить 50 -70 літрів соляри за годину. Доба роботи це 70 тисяч гривень....
показать весь комментарий
10.12.2022 18:30 Ответить
Ваши предложения?
показать весь комментарий
10.12.2022 18:42 Ответить
Вже багато разів писали хоч трішки думаючі люди, а не папріколу. Випустити людей і вони самі евакуюються, своїм коштом і навантаження на інфраструктуру зменшиться.
показать весь комментарий
10.12.2022 19:14 Ответить
Да шо ты говоришь, тролляка! Шо тебе еще "випустити"? Линяй на ферму, взад, скажи, что обделался, пусть ник тебе поменяют.
показать весь комментарий
10.12.2022 19:53 Ответить
Свинособачою не розумію, швайненхунде. Щелепу виправляй і спілкуйся мовою.
показать весь комментарий
10.12.2022 20:12 Ответить
Под шконку, тролль! Пригожина на ночь развлекай.
показать весь комментарий
10.12.2022 20:22 Ответить
Семен, ти халатика змінив після бану від шановного адміна, але твій фірмовий стиль образ форумчан і створення срачів, ще не пропив.
показать весь комментарий
10.12.2022 20:26 Ответить
Отверстие свое закрой. Звиздуй домой в раиссю, там проводи подрывную деятельность, среди вагреровцев то же.
показать весь комментарий
10.12.2022 20:29 Ответить
Знов бикуєш? Адмін полікує знов

Хлопець злісно бикує




+++++++++++++++

+++++++++++++++
Видалено.
показать весь комментарий
10.12.2022 20:33 Ответить
Кацапе, ти спалився. Тільки ви розмовляєте матєрним язиком образ. Українців відрізняє чемність.
Такі прірва між нами.
показать весь комментарий
10.12.2022 21:33 Ответить
Тут все вами, троллями обгажено. Собрались и домой, на родную ферму! И шоб завтра вас тут ни одной поганки не было!
показать весь комментарий
10.12.2022 21:38 Ответить
Шановний користувач новий нік
Якщо ви продовжите ображати учасників форуму, а потім звертатись до Ради форумчам, до вас можуть застосувати санкції.
показать весь комментарий
10.12.2022 21:42 Ответить
Нешановний тролль пригожина. Збирай своїх, та швиденько до себе додому до расеї, вчити українську мову.
показать весь комментарий
10.12.2022 21:50 Ответить
Ще раз прошу непровокувати учасників форуму образами.
показать весь комментарий
10.12.2022 22:07 Ответить
Тролль! Ти образився! Тобі не подобається, що усі розуміють що пригожин вас сюди штук 20 надіслав? Так вертайся на ферму, напиши заяву на звільнення, будеш мемуари писати.
показать весь комментарий
10.12.2022 22:14 Ответить
Гугл переклад освоїв? Маладєц!
Стосовно "випустити людей" на що ви, зелебобіки, так збудились, то про це 4 рази іноземним виданням казав Кличко. Тепер ОДА просить мешканців Одещини за можливості виїхати з регіону: на відновлення енергооб'єктів може знадобитися до 3 місяців.
Ну що скажеш? Методічку не подвезли? Тоді струмом полікуйся, якого нема.
показать весь комментарий
10.12.2022 22:19 Ответить
Не виправдовувайся, троллик. Ти не розумний, та ще й не смішний! В Україні ніхто примусово людей у містах не утримує. Тому термін "випустити людей", вам скинули у методичку, що би ви підбурювали громадскість, стосовно заборони на виїзд чоловіків призовного віку закордон. І коли провокації не вдаються, ви мімікруєте під "читачів"
показать весь комментарий
10.12.2022 22:33 Ответить
Спасибо всем, кто помогает!
показать весь комментарий
10.12.2022 18:43 Ответить
Тимошенко будет распределять?
показать весь комментарий
10.12.2022 18:52 Ответить
Так, каже на Кінчену-Заспу вистачить.
показать весь комментарий
10.12.2022 18:56 Ответить
Вкрадуть так, але у них там чиста зелена зона і смог від генераторів, який зараз стоїть по містах і отруює повітря їм не потрібен. Вони заживлені від критич.інфраструтури.
показать весь комментарий
10.12.2022 19:16 Ответить
Тепер вся Конча-Заспа задихнеться, навіть якщо ті генератори відповідають нормі Євро-6.
показать весь комментарий
10.12.2022 21:36 Ответить