10359 посетителей онлайн
39 168 37

Контратака подразделения десантно-штурмовых войск ВСУ выбила россиян из восточной окраины Бахмута. ВИДЕО

Впервые на видео видно, как по корректировке из дрона и во взаимодействии с артиллерией британские бронеавтомобили Wolfhound смело выехали на улицы и зачистили российскую пехоту огнем 12,7 крупнокалиберных пулеметов.

Видеозапись боя на своей странице в соцсети опубликовал главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

"Подавленные точным огнем россияне не смогли организовать сопротивление и скрылись под наблюдением дрона. Окраина Бахмута снова наша благодаря слаженным и искусным действиям украинских десантников. Бронеавтомобили Wolfhound весят 15 тонн, вооружение относительно легкое – пулемет 12,7 мм и автоматический гранатомет 40 мм, машина высокая и не совсем маневренная, потому что создана для патрульных миссий на Ближнем Востоке, но Wolfhound – новый и надежный, удобный. И при правильной тактике и планировании на жестких почвах смелые украинские воины эффективно используют вооружение и сильные стороны боевой машины", - пишет Бутусов в комментарии к видео.

Топ комментарии
+59
Прекрасна картина відваги, мотивації і сміливість захисників України. Що може бурлак з Волги проти козака з Січі
показать весь комментарий
19.12.2022 08:36 Ответить
+56
показать весь комментарий
19.12.2022 08:58 Ответить
+41
Так, слава Богу, Слава Україні, Слава нашим незламним ЗСУ і Слава Англії, яка нам дала свої бронемашини. Разом переможенмо терориста із московських смердячих боліт!
показать весь комментарий
19.12.2022 08:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Прекрасна картина відваги, мотивації і сміливість захисників України. Що може бурлак з Волги проти козака з Січі
показать весь комментарий
19.12.2022 08:36 Ответить
Чому українці - найсильніши воїни світу ИСТОРИЯ УКРАИНЫ, НЕЗНАНИЕ КОТОРОЙ ПРИВЕЛО РОССИЮ К КРАХУ. Лекция историка Александра Палия, часть 4
https://youtu.be/6moMoJbQmiQ
показать весь комментарий
19.12.2022 08:46 Ответить
Так, слава Богу, Слава Україні, Слава нашим незламним ЗСУ і Слава Англії, яка нам дала свої бронемашини. Разом переможенмо терориста із московських смердячих боліт!
показать весь комментарий
19.12.2022 08:46 Ответить
Колаборанти та сепаратисти міста Бахмута (Артемівська) Донецька область блокують та роззброюють бійців Національної Гвардії України. Натисніть тут:

https://www.youtube.com/watch?v=c8j5Ya0bcMU
показать весь комментарий
19.12.2022 14:53 Ответить
для чого тут відео 2014 року?
показать весь комментарий
19.12.2022 17:03 Ответить
Нема кацапа, або кацапів - нема проблем, або Крові, Брехні і Зла!
Слава Воїнам!
показать весь комментарий
19.12.2022 08:49 Ответить
Нехай ворожі кулі оминають стороною наших захисників.
показать весь комментарий
19.12.2022 08:55 Ответить
Сила и дух украинцев непобедимы! Слава Нацii!Смерть ворогам!
показать весь комментарий
19.12.2022 08:57 Ответить
Вперше Україну на Євробаченні представлятимк афроукраїнець!!!! Глобалізація.... пісня докладається https://www.youtube.com/watch?v=D4_-XlMQKiU https://www.youtube.com/watch?v=D4_-XlMQKiU


Чекаємо фіналу !!!
показать весь комментарий
19.12.2022 08:57 Ответить
показать весь комментарий
19.12.2022 08:58 Ответить
добре що 3а час порошенка була створена армія
показать весь комментарий
19.12.2022 09:10 Ответить
Хейтили Таню Чорновіл люди типу "какая разніца", або невиразні прихильники "рускава міра". Такі не вибачаються, у них опції такої немає.
показать весь комментарий
19.12.2022 13:37 Ответить
ні, жодному
показать весь комментарий
19.12.2022 14:47 Ответить
Цікаво, зільона мразота до цього часу хоч когось з її пірозділу(про неї й не кажу)наородила за ВСЮ знищену ними техніку? Бо на час звільнення Києва не було ЖОДНОГО НАГОРОДЖЕНОГО, ХОЧА КІЛЬКІСТЬ СПАЛЕНОГО МЕТАЛУ НАБЛИЖАЛАСЬ ДО 20 ОДИНИЦЬ.
показать весь комментарий
19.12.2022 17:15 Ответить
Зеленим ніколи - головне нагородити свого лисого та Козловского. Сором!
показать весь комментарий
20.12.2022 04:08 Ответить
Всегда с 2004 г восхищалась смелостью и бесстрашием , борьбой за справедливость Танички Чорновол ! Она настоящая ❤️💙💛Героиня ,как Жанна д´Арк
показать весь комментарий
19.12.2022 22:07 Ответить
Дід Микола



- діду, чому такий сум в очах.
- від життєвої мудрості. - ?!!!
- бо з болем розумію, що не зважаючи на пережите, мій мудрий вкраїнський нарід між умовною Танею Чорновіл (котра на фронті підбила черговий танк) і умовним Лисим з Кварталу (що боїться снайпера), завжди обере Лисого.
показать весь комментарий
19.12.2022 09:02 Ответить
не завжди і не всі

тому задача не посипати голову попелом а відокремити тих хто обирає Лисого від прийняття рішень, бо ще одного величного лідера ми вже точно не переживемо
показать весь комментарий
19.12.2022 14:50 Ответить
показать весь комментарий
19.12.2022 19:02 Ответить
Цього покидька???????

Це ж відкритий ворог майже без маски.

Розумію що війна і не все можна розповідати але ж за що?????????
показать весь комментарий
20.12.2022 04:14 Ответить
За вылизывание величайшей задницы. А зачем еще его и других журнашлюх Медведчука и Мураева пригрели на "е@ломарафоне"?
показать весь комментарий
20.12.2022 14:21 Ответить
Блин, сколько ж разбитых, разрушенных домов... И сколько их по всему фронту. Капец. И никто ж людям нихрена не возместит, не поможет. Вот так строил всю жизнь, тянулся, зарабатывал крохи какие-то и все в один момент превращается в руины и труху.
показать весь комментарий
19.12.2022 09:07 Ответить
Це жорстокі наслідки "какойразніцы"…
Какаяразница как называется улица, главное на ней -асфальт.
показать весь комментарий
19.12.2022 10:40 Ответить
Чому не відшкодує? Усе має актуватися з метою подання позову щодо репарацій.
показать весь комментарий
19.12.2022 10:55 Ответить
Не радійте тому що буде колись, бо небуде вже кому компенсовувати.
показать весь комментарий
19.12.2022 11:26 Ответить
Чому не буде? Через розпад РФ? Розпишемо на всі новоутворення, пропорційн чисельності населення. Якщо вони мають претензії одне до одного - нехай розбираться між собою окремо.
показать весь комментарий
19.12.2022 22:14 Ответить
а я гадав що бронетехніка то танки, а не броновані вантажівки з кулеметом
показать весь комментарий
19.12.2022 11:23 Ответить
Броня + техніка, що не зрозуміло?
Маєш кілька лишніх танків, то поділися.
показать весь комментарий
19.12.2022 17:14 Ответить
СЛАВА ЗСУ !!! СЛАВА ВСІМ НАШІМ ХОРОБРИМ ВОЇНАМ !!!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:31 Ответить
--- Це так. ганебно . завершився БРУСИЛОВСЬКИЙ ПРОРИВ . яким так помпезно-- високопарно намагалися залякати наші ЗСУ рашистські трубадури !!! Для довідки: в першу Світову війну. російському підрозділу / у складі чотирьох армій- третина українці.../ генерала Брусилова--- вдалося прорвати ділянку фронту Галичині -- австро-- угорсько-німецьких військ... І козачки з аля--гиком проперлися по тилам супротивника... із типовими. для кацапо--орків наслдідками ...
показать весь комментарий
19.12.2022 13:16 Ответить
Єдиний журналіст який близько описує реальність, а не жує нескінченно "не взяли Київ за 3 дні". Штурми російського спецназу гру, нехай і бувшого, ідуть 24/7 кожні 2 години з попереднім і супроводжуючими артобстрілами, з використанням дронів і тепловізорів. Спостерігачі на тій стороні не пізніше 3 пострілу вичісляють нашу вогневу підтримку в обороні, працюють їх блукаючі з засідок. А як технологія з "бегунками" задача яких розкидати по полю боєзапас і звалити. А потім атака спецури із нескінченим боєзапасом. Нескінчений боєзапас для агс-ів, мінометів. Думати і говорити треба про це.
показать весь комментарий
19.12.2022 13:26 Ответить
*блукаючі танки
показать весь комментарий
19.12.2022 13:29 Ответить
Святий Миколай, будь ласочка, даруй нам один подарунок на всіх, на всіх українців - Перемогу!!
показать весь комментарий
19.12.2022 14:39 Ответить
Дай Боже сил нашим Захисникам побороти цю нечисть! Подяка і слава ЗСУ!
показать весь комментарий
19.12.2022 16:24 Ответить
🇺🇦🇺🇦🇺🇦