11750 посетителей онлайн

Вражеский Шахед пролетел над Южноукраинской АЭС в близости к ядерной установке, - "Энергоатом"

аес

Сегодня ночью, 19 декабря в 00:46, зафиксирован пролет дрона-камикадзе "Шахед" над площадкой Южноукраинской АЭС вблизи ядерной установки.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр "Энергоатома".

В компании акцентируют, что это абсолютно недопустимое нарушение ядерной и радиационной безопасности.

"Обращаемся к МАГАТЭ и всему мировому атомному сообществу, информируя о факте пролета ударного беспилотника над площадкой атомной станции. Еще раз призываем не допустить, чтобы ядерные объекты подвергались риску нападения со стороны армии РФ и несли угрозу ядерной и радиационной безопасности Украины и мира", – говорится в сообщении.

Напомним, минувшей ночью оккупанты атаковали Украину дронами-камикадзе.

Топ комментарии
+10
Оце у нас охорона стратегічних об'єктів! Станція стоїть у чистому полі, той шахед мав бути виден за кілометри у приціл.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:05 Ответить
+7
А чому він не був збитий?Тим більше,в районі атомних станцій повинна бути підвищена увага...дуже погана новина,нажаль.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:01 Ответить
+6
Та ви шо? А тут призивали не розповідати де що летіло і де стоять наші. То чого його не збили? Там дірка?То кацапи мають точно знати де літали? Може краще їм фото вишліть, а ще краще відео, щоб можна було вичислити координати?
показать весь комментарий
19.12.2022 13:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та ви шо? А тут призивали не розповідати де що летіло і де стоять наші. То чого його не збили? Там дірка?То кацапи мають точно знати де літали? Може краще їм фото вишліть, а ще краще відео, щоб можна було вичислити координати?
показать весь комментарий
19.12.2022 13:58 Ответить
Приміряються.
показать весь комментарий
19.12.2022 13:59 Ответить
Ні, це бравада
показать весь комментарий
19.12.2022 14:41 Ответить
Залякують французів і папу Римського, бо інші на цю иуйню не піддаються.
показать весь комментарий
19.12.2022 15:09 Ответить
А чому він не був збитий?Тим більше,в районі атомних станцій повинна бути підвищена увага...дуже погана новина,нажаль.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:01 Ответить
Нехочуть *уйла дратувати, бо нападе! А це вже ескалація.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:23 Ответить
Оце у нас охорона стратегічних об'єктів! Станція стоїть у чистому полі, той шахед мав бути виден за кілометри у приціл.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:05 Ответить
уроки Чорнобиля і Енергодара нічому не навчили? Тільки констатація того що сталося. А що ми зробили, щоб цього прольоту не допустити? Де бляха-муха прикриття стратегічних об'єктів?
показать весь комментарий
19.12.2022 14:21 Ответить
прикриття стратегічних обєктів практично немає,на що вказує знищена енергосистема України.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:28 Ответить
ця країна і ці люди з чогось витягують уроки????
кацапи століттями нас гнобили і підло зраджували, вбивали і що??? дружба навіки, "ненападе", торгівля на крові, УПЦ МП і тд.
10 місяців обстрілюють, ЗАЕС окупували голими руками - де пріоритетний захист критичних енергообєетів??
зелена шобла зрадила країну і ******** все - знову виберемо 73% чи вже більше буде
показать весь комментарий
19.12.2022 14:32 Ответить
Знову виберуть якогось прикольного хлопця, який відосики круті знімає. а захист десь біля бункера головноВідосикоКомандувача
показать весь комментарий
19.12.2022 14:40 Ответить
В іркутській області потужний вибух, горить нафтогазоконденсатне родовище, пожежа на 1000 кв м.

https://www.youtube.com/watch?v=pbLdXaTZBW4

https://www.youtube.com/watch?v=h70DAkC7Uhk
показать весь комментарий
19.12.2022 14:39 Ответить
Комусь медальку кинуть за прокладання безпечного маршруту...
Тільки на Бога надія
показать весь комментарий
19.12.2022 14:40 Ответить
Подивився останню інформацію від Укренерго в якій перелічуються області та Київ в яких ведеться екстрене відключення постачання електроенергії. Ані Одеської області, ані Одеси у цьому переліку немає, а от відключення є. І як відноситись тоді до інформації від Укренерго? Так, як до висловлювань Пєскова, Захаровой, Путіна, Солов'йова, Скабєєвой...???!!!
показать весь комментарий
19.12.2022 14:43 Ответить
... а елітні, дороговалютні хвойди з магате у носі *********
показать весь комментарий
19.12.2022 14:56 Ответить
А хіба ці елітні хвойди повинні забезпечувати ППО ядерних об"єктів?
показать весь комментарий
19.12.2022 17:03 Ответить