10900 посетителей онлайн
5 468 36

В Киеве зажгли "Елку несокрушимости" на Софийской площади

ялинка

Традиционно 19 декабря, в День Святого Николая, зажгли огни на главной елке страны на Софийской площади в Киеве.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает в телеграме мэр столицы Виталий Кличко.

"В этом году было много дискуссий – стоит ли ставить елку. Учитывая, что мы живем в условиях военного положения, обстрелов и отключений электроэнергии. Но, я считаю, что мы приняли правильное решение. Елка должна быть! У наших детей должен быть праздник! При всех попытках российских варваров лишить украинцев радости Рождества и Нового года", - отметил глава Киева.

Как отмечается, в этом году елка не такая большая и нарядная, как всегда: 12 метров вместо 31-го, как в прошлом году. И назвали ее "Елочкой несокрушимости".

Елка украшена прошлогодними игрушками. Возле нее можно подзарядить гаджеты. В этом году массовых мероприятий и ярмарок на площади не будет.

Топ комментарии
+24
Живем в эпоху незламних зебилов.
показать весь комментарий
19.12.2022 17:53 Ответить
+12
Нагадує йолку нуковича, тепер зе-йолка
показать весь комментарий
19.12.2022 17:56 Ответить
+11
ялинка довбо1обності корупційної незламності
показать весь комментарий
19.12.2022 17:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Живем в эпоху незламних зебилов.
показать весь комментарий
19.12.2022 17:53 Ответить
ялинка довбо1обності корупційної незламності
показать весь комментарий
19.12.2022 17:59 Ответить
Назвали так видно щоб ОП не гавкала...
показать весь комментарий
19.12.2022 18:04 Ответить
ВСЕ ПОСТАВЛЕНО НА ПОП , поп власть , поп новости , поп монобольшинство, поп презик, поп заявы, поп , поп, поп ,........................лишь бы мозг 73% лохтората был занят ****** , и не мешал нам ******* бабки .
показать весь комментарий
19.12.2022 18:06 Ответить
Невже зебіли ще й дітей приведуть на ялинку? В якості кого -- живих мішеней???
показать весь комментарий
19.12.2022 18:13 Ответить
Їм по...й, що війна, вони запустили на ТБ квартальну шоблу ( не знаю чи хтось дивиться), бо бідолагам треба заробляти і ржуть, коли гинуть люди.
показать весь комментарий
19.12.2022 22:59 Ответить
лять засветите мне дома, за єти сутки свет біл 1 час, ушлепки. все батарейки сели уже
показать весь комментарий
19.12.2022 17:55 Ответить
иди, свергай зе билов!....
показать весь комментарий
19.12.2022 18:42 Ответить
я бы лучше гитлера ***** убил для начала. за зеко манду я не голосовал, кстати.
показать весь комментарий
19.12.2022 18:47 Ответить
Голосував, не голосував, а, щоб пендаля доброго дати, доведеться всім об'єднуватись. Не на часі гиркатись на тему, хто за кого голосував, потрібно думати за майбутнє
показать весь комментарий
19.12.2022 23:04 Ответить
Нагадує йолку нуковича, тепер зе-йолка
показать весь комментарий
19.12.2022 17:56 Ответить
А як мені - то нехай буде. Хоч діти подивляться. Тай взагалі.
показать весь комментарий
19.12.2022 17:58 Ответить
Діти раді а військові без приборів нічного бачення ,і т.д
Дитяча радість ціною в безпеку життя захисника,,
показать весь комментарий
19.12.2022 18:06 Ответить
Ви думаєте, ***** хоча б на секунду засумнівається, вгатити чи ні по ялинці саме тоді,коли там буде побільше людей??
Довпойопи,не ведіть на ялинку дітей!!!
показать весь комментарий
19.12.2022 18:28 Ответить
Я згоден, проте сьогодні йду з роботи де за увесь день було електропостачання протяглм 2годин. На дворі сьогодні -5 -1, йду через площю де, що зліва, що справа гудять генератори. А от світиться ялинка від енергомережі... бо за наші податки можна собі дозволити..
показать весь комментарий
19.12.2022 19:18 Ответить
У нас, в мiстi Суми, мiстяне своiми руками зробили iграшки, ком.служби цiми iграшками прикрасили живi ялинки, що ростуть у центрi мiста. Було проведено опитування i сумчане решили, що тi грошi, якi б пiшли на купiвлю ялинки, вiддати на потреби всу. 🙂
показать весь комментарий
19.12.2022 19:28 Ответить
От нехай зебіли і йдуть до тої ялинки і ждуть подяки від ***** за розмінований Чонгар. Не можна туди дітей пускати.
показать весь комментарий
19.12.2022 23:07 Ответить
У зелених нова фішка ''**** незламності''. Пункт незламності, ялинка незламності. Що наступне -асфальт незламності, президент незламності, д'єрмакнезламності?
показать весь комментарий
19.12.2022 18:01 Ответить
Ну навіть зеленожопі розуміють, що назвати ялинку Боневтекла - це перебор😂
показать весь комментарий
19.12.2022 18:04 Ответить
Бонезмогла втекти!!
показать весь комментарий
19.12.2022 18:29 Ответить
Пафос и понты , вместо порядка и логики - визитка зеленой шоблы, во главе со средненьким артистом-комиком, так и не вышедшего из образа.
показать весь комментарий
19.12.2022 18:28 Ответить
Назва якась трохи пафосно-дебільна. Віталя видно хотів відсікти наїзди подолякових ботів.
А так все правильно - ялинка мусить бути.
показать весь комментарий
19.12.2022 18:02 Ответить
Нашим хлопакам потрібні дрони ,потрібні прибори нічного бачення , оптика для снайперок а о оті дауно-бевзі ялинку придбали і прикраси ще і електроенергію використовують таке враження що всі живуть у свому світі

2020 ця радість коштувала 5-7 міл грн

Думаю зараз набагато дешевша
Но навіть 1 млн це 10 приборів н.б.
Які спасуть життя наших побратимів
показать весь комментарий
19.12.2022 18:04 Ответить
Думаю вона не дорожче кирюшиного Порша...
показать весь комментарий
19.12.2022 18:05 Ответить
можна б було від нього заживити ілюмінацію! від кірюшеного порша.
Але я проти ялинки у нас, але підтримую ялику в столиці! бо це дійсно символічно!
Але пля ну нах її називати незламною(tm) ото дістали ті продактмейкери-плейсери та інша х@їта
показать весь комментарий
19.12.2022 22:23 Ответить
Ялинка і пункти незламності в Бахмуті. Навіщо видумавати якісь назви, щоб пам'ятали хенералісімуса? Ми пам'ятаємо чотири повістки, коли міг себе проявити, але не проявив, то і не потрібно сьогодні щось видумувати. Ракети "Грім 2" і "Нептуни" і ППО ПРО "Кільчень" ще могли б вламати окупанти, але уви, їх немає.
показать весь комментарий
19.12.2022 18:06 Ответить
ото буде сміху, як вона на*бнецця
показать весь комментарий
19.12.2022 18:22 Ответить
Буде не до сміху, якщо по ній €бануть
показать весь комментарий
19.12.2022 18:46 Ответить
гражданских от елки атсечь
показать весь комментарий
19.12.2022 18:33 Ответить
А мені цікаво, Ви таке чули, чи Вам сказали про це "плівки" деркача, дубінського чи ще когось? Там навіть були якісь "докази" про злочини сина Байдена і Порошенко то де вони? Ви до цієї пори вірити в ці казким?
показать весь комментарий
19.12.2022 18:42 Ответить
Ви тут жартуєте, а по тб вже бачив анонс новорічного кварталу..
показать весь комментарий
19.12.2022 19:11 Ответить
Главное, чтобы неподалёку на всякий случай были туалеты незламності.
показать весь комментарий
20.12.2022 01:51 Ответить