10135 посетителей онлайн

Мы едины в поддержке Украины. И будем с Украиной столько, сколько потребуется, - Байден. ВИДЕО

байден

Президент Штатов Джо Байден в речи "О состоянии государства" назвал войну России в Украине самым большим тестом для мира, и заверил, что Штаты будут поддерживать украинцев столько, сколько будет необходимо.

Об этом президент США заявил во время выступления в Конгрессе с обращением "О состоянии государства", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду.

"Я говорил в этой палате о грубой войне Владимира Путина против Украины. Это было испытанием для Америки, для всего мира.

Будем ли мы отстаивать наиболее основные принципы? Будем ли мы отстаивать суверенитет, будем ли мы отстаивать право людей жить свободными от тирании? Будем ли мы отстаивать защиту демократии?

Через один год мы знаем ответ: да, мы будем! И да, мы это сделали! Мы это сделали!

...Мы объединили НАТО и построили глобальную коалицию. Мы выстояли против агрессии Путина. Мы стоим с народом Украины. Мы будем стоять с вами (украинцами - ред.) столько, сколько потребуется"- говорилось в речи.

Топ комментарии
+39
показать весь комментарий
08.02.2023 06:28 Ответить
+23
Дякуємо США !!! Боже бережи Америку !!!
показать весь комментарий
08.02.2023 06:39 Ответить
+15
Президент США Джо Байден під час щорічного послання до Конгресу звернувся до посла України Оксани Маркарової (яка перебувала в залі), попросив її встати, а решту присутніх привітати її оплесками.
"Ми об'єднали НАТО і зібрали глобальну коаліцію. Ми виступили проти агресії Путіна. Ми стали поряд з українським народом. І сьогодні з нами знову посол України у Сполучених Штатах. Вона представляє не просто свою націю, а мужність свого народу. Пані посол, Америка єдина в підтримці вашої країни. Ми будемо стояти з вами стільки, скільки буде потрібно", - сказав президент.
Темі війни в Україні в промові Байдена було присвячено лише кілька фраз; і на момент цієї сцени з послом він говорив уже не менше години.

Звіт ВВС "Байден обратился к послу Украины во время ежегодного послания к Конгрессу" в https://www.bbc.com/russian/live/news-64355909 онлайн-стрічці "Война в Украине"
показать весь комментарий
08.02.2023 06:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
08.02.2023 06:28 Ответить
katsap?
показать весь комментарий
08.02.2023 06:39 Ответить
Ні. Клоун з Кривого Рогу.
показать весь комментарий
08.02.2023 07:05 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 08:50 Ответить
Талантливый артист Черневич всегда очень убедительно играет отрицательные роли совковой сволочи.
показать весь комментарий
08.02.2023 11:55 Ответить
Typu viyna til'ku cherez Baidena i Jonsona? Vony napaly rukamy ukrainciv na bidnu **********?
показать весь комментарий
08.02.2023 07:34 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 06:35 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 06:38 Ответить
Дякуємо США !!! Боже бережи Америку !!!
показать весь комментарий
08.02.2023 06:39 Ответить

God bless USA
показать весь комментарий
08.02.2023 15:23 Ответить
В цинізмі персонажу і компанії не відмовиш.
показать весь комментарий
08.02.2023 06:40 Ответить
це, мабуть, повернулась на форум трампістка та антивакса колишня https://censor.net/user/165058
показать весь комментарий
08.02.2023 06:53 Ответить
Ні, це давній раша бот
показать весь комментарий
08.02.2023 06:58 Ответить
Головний республіканець у Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США Джим Ріш розкритикував президента Байдена через зволікання з оборонною допомогою Україні, закликавши його прискорити цей процес, щоб швидше завершити війну. Джерело:
показать весь комментарий
08.02.2023 08:36 Ответить
Vedana, Zlata Dura, Mavka - карачє , відьма повернулась на Цензор.

Я навіть не здивована, що з'явилась вона саме під новиною про Байдена. Будемо вважати, що трампістка розпочала передвиборчу кампанію.
показать весь комментарий
08.02.2023 08:51 Ответить
Скільки буде потрібно... Для зникнення України. Зброї далекобійної не дам, авіації не дам, бо буде ж ескалація, а ви подихайте українці у себе вдома, ті хто виживуть хай живуть в руїнах, а русню ми в 23му віці санкціями додавимо, мабуть, але це не точно.
показать весь комментарий
08.02.2023 07:27 Ответить
але обміняє на коломойського, на зєрмака...ю
показать весь комментарий
08.02.2023 11:07 Ответить
Очень сильно и точно сказано про "разрушительные санкции", которые привели аж к 1,5 % снижения ВВП Моцковии в 2022 году. Респект, пан Гоззалик.
показать весь комментарий
08.02.2023 11:58 Ответить
Начни петецию к Зеленскому, пусть он того брехливого Байден на путена пошлет.
А если всерьез, то просто поразительно, что в Украине еще остались такие говноеды как ты.
показать весь комментарий
09.02.2023 00:14 Ответить
Оно со штатов виднее конечно, говноедистый мой друг, чем с развалин Салтовки
показать весь комментарий
09.02.2023 07:29 Ответить
...aле F-16 не дамо,тому до вони повинні залишитися в США
показать весь комментарий
08.02.2023 07:28 Ответить
Ми дуже дякуємо за величезну допомогу США-за об'ємами фінансової та війскової допомоги ви-найкращі ! Проте, пришвидшення постачання зброї, розблокування постачання далекобійних ракет та авіації зберегло би дуже багато тисяч українських життів. Це зберегло б націю, що є дуже важливим. Зберегло би величезну кількість інфраструктури, яку доведеться відбудовувати роками і на що підуть шалені кошти. Гучними перемогами за допомогою цієї зброї це могло би набагато прискорити падіння террористичного тоталітарного кацапського режиму, що принесло би спокій усьому цивілізованому світові та зменшення витрат американських налогоплатників на цю війну, аніж розтягування її ще на місяці або роки.
показать весь комментарий
08.02.2023 07:47 Ответить
Дякувати на доброму слові, але потрібні танки і самольоти а не моральна підтримка.
Пане Байден пора щось робити бо зєлєнскій і його дегенерати слуги урода здали Україну.
показать весь комментарий
08.02.2023 07:51 Ответить
А пан Байден точно , кроме моральной поддержки, больше ничего не дал? А то я слышал, что с августа 21года в Украину из США отправлено вооружения почти на тридцать миллиардов долларов. Всякие там м109, 777, Хаймерсы, мелочовка типа тысяч Джавелинов и Стингеров, ракеты, дроны, радары ... Наверное врут люди.
показать весь комментарий
09.02.2023 00:18 Ответить
Непогано влаштувався: 1) залякав нашою війною Китай
2) поставив раком парашистан
3) замінив повноцінний лендліз мікродозами військової допомоги, щоб не обтяжувати бюджет США та економіку країни
4) переклав військові та гуманітарні видатки на ЄС,
а сам пустопорожнє трусить
показать весь комментарий
08.02.2023 07:52 Ответить
Ой-йой…
1) Байден війну не починав.
2) Майже, і ЗСУ зробили більший внесок.
3) вже за той ленд-ліз багато говорили. Чим воюємо
4) не переклав, а змусив розділити. І правильно вчинив - занадто европа розслабилась.
Пустопорожне ви кожного вечора можете дивитись - називається вечірнє звернення (відосик).
показать весь комментарий
08.02.2023 10:13 Ответить
что, россиянин, подгорает?

"значит, хорошие сапоги"!! (с)

дякуємо народу та презеденту США - ваша допомога безцінна!
показать весь комментарий
08.02.2023 11:30 Ответить
Нікого не залякав і нікого раком не поставив. Навпаки, Китай знахабнів, а зкйло впевнений у перемозі через рік війни.
показать весь комментарий
08.02.2023 12:41 Ответить
Україні знову провезло що Байден став президентом Дякую
показать весь комментарий
08.02.2023 08:09 Ответить
Це точно - провезло.
показать весь комментарий
08.02.2023 08:38 Ответить
Байден має рацію. Допомогає народу країни і не довіряє Зелі.
показать весь комментарий
08.02.2023 08:11 Ответить
Дякуємо, пане Президенте.
показать весь комментарий
08.02.2023 09:16 Ответить
Дякую, вельми шановний пане Президенте.
показать весь комментарий
08.02.2023 09:33 Ответить
Як тільки обрали Байдена, відчувалося, що це буде НАШ ДЖО...і чуйка не підвела😁😁😁

Важко навіть уявити, що було б з країною під час агресії, якби Трамп залишався президентом... Не те що Abrams чи F16, звичайних Jawelin чи Stinger би не отримали...

Джо Байден, Джонсон, польський Дуда, традиційно президенти балтійських країн та Фінляндії - ці люди опинилися в потрібному місці, в потрібний час для України!!!! Навіть Шольц та німці змушені були тягнутися за ними, щоб не виглядати схожими на Орбана.
показать весь комментарий
08.02.2023 09:37 Ответить
"Абрамси" та "Ф-16" дай, краще за своїх красномовних виступів ! Справами
а не базіканням !!!
показать весь комментарий
08.02.2023 10:00 Ответить
Пришвидшити допомогу ( танки, ППО, ПРО, Літаки, Арта, сняряди та нобії) Україні треба а не красиві гучні промови!
показать весь комментарий
08.02.2023 10:02 Ответить
Как подумаю что мудрый американский нарид мог избрать рыжего гондона аж жутко становится.
показать весь комментарий
08.02.2023 10:07 Ответить
Оманскому чуваку дадут доляр...
Для ЗСУ зброю та начать пілотів правити F-16...сто мільйонів виділено с бюджету США...
Мавзолейные👺👹🦍 обезьяны..зделайте Хнык Знык..😝типа встали с колен Бурлаки с Волги 🤣
показать весь комментарий
08.02.2023 11:54 Ответить
Але абрамси в кінці року ( якщо виживете), а про атакамс і ф16 взагалі не мрійте?
показать весь комментарий
08.02.2023 12:39 Ответить
Дякуємо за підтримку України в її спротиву мацковскай агресії рашистів ***** та опозажопинським ригоАналам зкацапленим!!
Слава Захисникам України та смерть агентам ***** в Україні де б вони не сиділи!!
показать весь комментарий
08.02.2023 12:51 Ответить
Ми об'єднали НАТО і збудували глобальну коаліцію. Ми вистояли проти агресії Путіна. Ми стоїмо з народом України. Джерело:
МОЛОДЦІ, але як би дали важку зброю ще влітку, то мабуть зараз весь Південь був би визволений.
Досі чекаємо того Ленд лізу щоб був у Другій Світовій Війні.
показать весь комментарий
08.02.2023 14:25 Ответить
Кожний склик депутатів ВР не створював закон про знищення криміналітету бо часто мав бізнес інтереси з ним; не створював закони про контроль діяльності силових органів бо користувався ними як власними "маски щоу"; митники та прикордонники (колись клан Літвиних) - не бідні, інші клани також вольготно себе почувають бо на посадах та захищені законом.
Від корупції до диктатури різниця в критичних масах "хазяїв життя" не велика, при зв'язках з криміналом - диктатура буде кривавою, а при створенні за 20 років покоління готового грабувати та окупувати - вся увага суспільства буде варитися в нових "акціях" провладних еліт.
І от тут вже на язику крутиться ідея "світового супервайзера" для державних еліт, який ліквідує псевдо еліту, якщо мафія спробує замістити собою всі державні інституції.
Критерій не ефективності діяльності еліти - низький рівень життя населення країни та надвисокий рівень життя еліти (оббирають всі ресурси) зі всіма соціальними наслідками (злочинність, несправедливість, депресивність, ... ).
показать весь комментарий
08.02.2023 17:21 Ответить
Из комментов: Ничего не дал, мало дал, не то дал, поздно дал...

Извините земляки, мы ужасно виноваты конечно, вот сейчас за прошлый год налоги заплатим и тогда может все-таки примете еще что-нибудь? Пожалуйста! А то так неудобно перед вами, ведь американцы тридцать лет разворовывали украинскую экономику, тридцать лет распродавали запасы оружия, тридцать лет сокращали украинскую армию, а теперь жыдятся (((
показать весь комментарий
09.02.2023 00:26 Ответить
Легше стало ?

А, може, нарешті своїм "лідерам" рахунки виставите разом з питаннями ?

Якби кончена тварь обамка не запустила свій reset з агресорами, то анексії Криму та колотнечі на Донбасі і 2014 не було б.

І 24.02. 2022 теж не було б.

Що неповносправне не знало про х**ло, що воно зустріч йому запропонувало в Давосі ? Про що цілий рік домовлялося через своїх емісарів ?

Агресія при тій же адміністрації - це не збіг.

Чому не працює ленд-ліз ?

Багато питань до "союзничків" і українці мають на них право.
показать весь комментарий
09.02.2023 00:41 Ответить
Та да, "обамка", помню, она ж еще насрала вам в лифте. И "союзничков" вы правильно так, в лапки взяли, это ж они ж негодяи назначали в Украине министров обороны - граждан сраиси, которые в Пакистан танки шелонами гнали, а теперь, твари, ленд-лиз не дают!.
Какие еще притензии будут с Канады, пани Мавка?

п.с. А еще забыл извиниться за то, что американцы и обамка выбрали украинцам в президенты Януковища. Хотя , шо тот януковищ, это ж не он с пукеном шашни водил, это обамка-чмо(((
показать весь комментарий
09.02.2023 03:15 Ответить
Знову туалетна лексика ...
Якщо ви продовжите в такому ж тоні, більше не відповідатиму.

Якщо ви уважно прочитаєте мій комент, я ніде не писала, що українська влада - свята. А вона, звичайно, обрана українськими громадянами, які теж не ангели (це стосується кожної і країни, і населення). В мене (в іншій темі) був перелік з чотирьох факторів, які призвели до широкомасштабної агресії москалів: серед них - українські причини також.

Але відкидати факт, що Захід ні до чого і весь такий чистенький і невинний - абсолютно неправильно. Захід всі роки танцював перед рашкою. І продовжує стрибати зараз. І торгівля продовжується, і на олімпіаду хочуть повернути цих виродків ...

І жодна європейська країна не витримала б такого вторгнення, якого зазнала Україна. Бо в жодної нема такого запасу техніки ні снарядів. Не вся справна, підрозділи не боєздатні і чисельність армії недостатня теж. (Щодо Штатів - теж не впевнена)

І так, саме Захід винен в тому, що колективні механізми безпеки, які якби були розроблені після 2-ї світової війни, щоб більше не допустити такого горя насамперед в Європі, виявилися пшиком і не працюють.

І наслідки цього будуть дуже невтішні. Тому що інші хижаки спостерігають за реакцією найперше Штатів (вони самі взяли на себе роль гегемона демократії - ок, обійдуся без лапок, хоча просяться) і решти світу.

Україна, відповідно, мусить добре подумати тепер і ні на кого не покладатися.

Я залишаюся переконаною, що вторгнення і в 2014, і в 2022 можна було уникнути (повторю, що при тій же адміністрації - це не зовсм не збіг). Але Україна стала заручником політичних ігор між Заходом і рашкою. І Захід цю гру програв.

А трагедія нашого народу їм не болить.
показать весь комментарий
09.02.2023 05:17 Ответить