12890 посетителей онлайн
3 196 47

Отставку Резникова "слуги народа" обсуждали как гипотетическую, - Вениславский

олексій,резніков

Назначение руководителя Главного управления разведки МОУ Кирилла Буданова на должность министра обороны Украины вместо Алексея Резникова обсуждалось на заседании парламентской фракции "Слуга народа" лишь гипотетически, никаких решений по этому поводу не принималось.

Об этом заявил представитель президента в Верховной Раде, член Комитета ВР по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Федор Вениславский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Это (ротация в руководстве Министерства обороны Украины. – Ред.) обсуждалось на фракции как гипотетическая возможность, но, чтобы сказать, что решение принято и что так будет сделано, нет оснований", – сказал Вениславский.

В то же время он отметил, что к действующему министру обороны Резникову есть претензии, позволяющие ставить под сомнение целесообразность его пребывания в должности. Депутат уточнил, что эти претензии связаны не только со скандалами, которые в последнее время разворачиваются вокруг министерства.

"Однако я, народный депутат, равно как и другие народные депутаты, должны осознавать, что вносить представление о назначении и увольнении министра обороны – это квота президента. Президент таких представлений не вносил. Парламент точно со своей стороны не будет инициировать какие-то недоверия министру обороны", – добавил парламентарий.

При этом Вениславский высказал мнение, что в случае внесения главой государства в парламент соответствующего представления депутаты поддержат увольнение Резникова с должности главы Министерства обороны Украины.

Топ комментарии
+15
Что ж ты, фраер, дал взаднюю…
показать весь комментарий
08.02.2023 17:17
+13
Главное кинуть кость , для видимости .
показать весь комментарий
08.02.2023 17:19
+13
Аплодую блаЗЄнській хуцпі!
"73%" й не таке лайно їли й готові їсти далі
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30
Комментировать
Сортировать:
Что ж ты, фраер, дал взаднюю…
показать весь комментарий
08.02.2023 17:17 Ответить
Тому, що задньоприводний.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:57 Ответить
Почали розбиратися, а вони там всі в ділі. Тепер чекають що зеля привезе прівєт від короля і все піде по старому.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:15 Ответить
Главное кинуть кость , для видимости .
показать весь комментарий
08.02.2023 17:19 Ответить
Та ні, там все простіше: б'юджет засох, а міжнародну допомогу контролюють партнери. Тому за бабло почалася внутрівидова (вид-зелені мародери) боротьба.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:59 Ответить
Відставку Резнікова "слуги народу" обговорювали як гіпотетичну, - Веніславський
===============
а політ рєзнікова з ЗЕ на Марс не обговорювали? Нє? Ну так...Чисто гіпотетично
показать весь комментарий
08.02.2023 19:22 Ответить
Та вже ж і документи були готові.
Ц И Р К
показать весь комментарий
08.02.2023 17:19 Ответить
ох і *******, школьнікі ска)))))))
показать весь комментарий
08.02.2023 17:22 Ответить
🤮🤮🤮
показать весь комментарий
08.02.2023 17:25 Ответить
"Такая корова нужна самому"...
показать весь комментарий
08.02.2023 17:26 Ответить
Ні , це просто ЗАХОДУ краше вже працювати з Резніковим , ніж залежним за отримання генеральства від Єрмака сміливим та мужнім але точно не фахівцем для поста Міністра МО Булановим . А Єрмаку це рішення США НЕ СПОДОБАЄТЬСЯ Бо Резнікову дали шанс , а Єрмака просто терплять
показать весь комментарий
08.02.2023 17:26 Ответить
У те надвечір'я, коли Рєзніков вже відмивався перед західними партнерами , виїхавши за кордон, Єрмак дерегував своїми слугами у ВР
показать весь комментарий
08.02.2023 17:29 Ответить
Переклад.
Так і не знайшли такого простакуватого на вигляд, та не пхаючого носа в справи Банкової кандидатури. Дали відмашку.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:26 Ответить
Аплодую блаЗЄнській хуцпі!
"73%" й не таке лайно їли й готові їсти далі
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
У сивого все мимо каси?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:05 Ответить
шайка подонков..... а плебс хавает.....
показать весь комментарий
08.02.2023 17:31 Ответить
Як на мене, Резніков на свому місці, можете кидати тапками
показать весь комментарий
08.02.2023 17:33 Ответить
Тапок жалко - він дійсно на своєму місці, а от замів йому напихали... Та й потоки лаве висохли, куди ще гроші йдуть, так це на оборону, от і вирішили "шлюзики відкрити", відерця наповнити. Хоча, кажуть, на кубракова мільярди на відбудову знову виділили - яка на#уй відбудова, коли може прилетіти (і прилетить) у ту відбудову хоч зараз? Сук@, вони з тими грішми тікати надумали, чи що?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:43 Ответить
На якому "місці"? Він не намісці, а на "сідалі" із "кілограмовими яйцями"!
показать весь комментарий
08.02.2023 18:29 Ответить
Ну Звісно це не Свинарчук. Якщ-об Резніков був хапугою то з ним би світові лідери так не розмовляли, про це не думали?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:46 Ответить
Фальстарт. Тепер виправдовується. Отримали підсрачників від Ермака.
Стадо тупих зелених тов**бів.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:34 Ответить
Знизу постукали з вашингтонського обкому: зовсім о#уїли? Єрмачня з арахаміями почали боротьбу за місце очільника мо. Бл@дь, війні ще не кінці, ні краю не видно, а ці суки вже не знають, де вкрасти. А тут такий ласий шматок - МО, давай завалимо Рєзнікова і свого (от, до речі, а що там буданов, вже не хоче бути міністром? А довелось би звільнятись з військової служби, і як же з кар'єрою "видатного" розвідника-гадалки?). Заодно, як у фільмі, "ще й хітмена завалимо" - підмочимо репутацію журналістам-розслідувачам. Агрохімія, агрохімія - зовнішність дуже оманлива: макак макаком, але ж яке хитре
показать весь комментарий
08.02.2023 17:36 Ответить
Зеконстуціональний проститу знає, що СН ПРОГОЛОСУВАЛИ ВІДСТАВКУ НЕ ГІПОТЕТИЧНО, а прийняли рішення , вночі
показать весь комментарий
08.02.2023 17:37 Ответить
Західні партнери не поосто повільно давали зброю , вони ще повільно знищать того, с КЄМ НЬЮЧПРЧІЛЛЬ ПРийшов Й С ТЄМ ЗБИРАВСЯ Й ПІТИ
показать весь комментарий
08.02.2023 17:40 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 17:40 Ответить
Якщо ми програєму цю війну проти зрадників та мародерів, то хтось сподівається що проти Путлера все-таки виграємо ?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:46 Ответить
Як уважітельно - Путлера. Бери приклад з Шарікова: "нет, чтобы по простому" - #уйло
показать весь комментарий
08.02.2023 17:54 Ответить
так вони гроші повернули за золоті яйця,чи ні ? 4 мільярди це велика сума,щоб так тупо грати в дурака.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:52 Ответить
Та ми зрозуміли.У вас все "гепотитично",особливо вироки судів і посадки злочинців.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:09 Ответить
невже стало розуму не звільняти Резнікова?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:12 Ответить
Чотири мільярди вкрав в армії -і гіпотетичне звільнення?!!! Тут реальні нари потрібні!
показать весь комментарий
08.02.2023 18:15 Ответить
Проплати, як кажуть, не було, то виходить, що крадіжку упередили. Це тільки Порошенко умудрявся за усим слідкувати, щоб вкрадене не вкрали. А тут - війна, і до де-яких справ руки у міністра просто не дійшли. Те, що комунікацію провалив, це мінус, але міняти його на вангу-буданова, ну, камон
показать весь комментарий
08.02.2023 18:46 Ответить
Сміщно, от реально кого з цієї партії слуг ідіотів не візьми всі дегенерати.Всі як один під стать зєлєнскому віслюку.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:16 Ответить
Вся надія на ЗСУ та інспекторів з Америки котрі за гроши налогоплательщиків США з вас падлюк шкуру спустят недовго вам осталось язиком ляпать
показать весь комментарий
08.02.2023 18:18 Ответить
Так інспектори вже закінчили, чи ні?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:47 Ответить
Кляті зелені аферисти-словоблуди! Тьху!!!
показать весь комментарий
08.02.2023 18:42 Ответить
Ні один ,ні другий на посаду міністра не підходять ! Бо вони не мають достатніх ЗНАНЬ як збудувати роботу міністерства ефективно і вірно ? За якими критеріями, як налагодити систему контроля за всім міністерським апаратом ? Бо для цього потрібна фахова освіта ,знання і досвід роботи в цій галузі.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:51 Ответить
Польто! Де бєлоє польто для Шабуніна? З такими зеленими йому того й дивись доведеться йти руками працюваати на пару з бігуснею.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:58 Ответить
а посадки будут?
показать весь комментарий
08.02.2023 19:21 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 21:56 Ответить
Та ні, просто єрмак дав команду "зелебобики в будку!"
показать весь комментарий
08.02.2023 19:24 Ответить
Безумная Аграхимия уже отправило в отставку Резникова и даже назначило на его место сожителя Гогиашвили, но что-то пошло не так
показать весь комментарий
08.02.2023 19:25 Ответить
Это уже плевок народу в лицо...почему молчат военные?
показать весь комментарий
08.02.2023 19:43 Ответить
Ваши ваєнниє подавили бананами.
показать весь комментарий
09.02.2023 03:22 Ответить
Резников уже под пристальным вниманием и пошел в "закрутках"на попятную..А вот с новой кандидатурой на МО,то бишь,тандемом:- пресс-секретаря ГУР и по совместительству его руководителя+эксзамМВД с секретаркой Самого,пока не все ясно..Как бы чего похуже не вышло..
показать весь комментарий
08.02.2023 20:16 Ответить
Гипотетически воровал!
показать весь комментарий
08.02.2023 21:57 Ответить