4660 посетителей онлайн
12 785 71

Начинаем готовить кадровый резерв для Крыма, - Верещук

верещук

Украинские ведомства получат поручение готовить кадровый резерв для работы в Крыму после деоккупации.

Об этом сообщила вице-премьер-министр – министр по реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук, передает Цензор.НЕТ.

"Перспектива деоккупации Крыма свидетельствует о том, что необходимо начинать готовить кадры для Крыма уже сейчас: правоохранительные органы, работников юстиции, педагогов и других государственных служащих. В ближайшее время соответствующие ведомства получат поручение готовить кадровый резерв для Крыма", – отметила Верещук.

На совещании, в котором приняли участие представители силового блока, постоянная представительница президента в Крыму Тамила Ташева, глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров, народные депутаты, а также представители общественных организаций рассмотрели такие актуальные вопросы как ответственность за коллаборационизм, возврат украинского имущества, а также правовой статус колонизаторов, то есть граждан РФ, незаконно прибывших в Крым.

"С точки зрения реинтеграции Крым имеет ряд особенностей, которые мы должны учитывать. Это и значительное количество населения, и длительный период временной оккупации. Все это нужно учесть как при разработке законодательной базы, так и во время реинтеграции на практике. Колонизаторы должны уехать, коллаборанты будут отвечать по закону, а отобранное россиянами имущество будет возвращено законным владельцам", - подчеркнула вице-премьер.

Топ комментарии
+77
Ти вже наготувала..
Курррьва.
Кацапам шлях в Україну з Криму.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
+55
А шо, у 95-му кварталі клоуни вже закінчилися?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
+53
Проснись спочатку. Нема вже справ в Україні крім паіару?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Проснись спочатку. Нема вже справ в Україні крім паіару?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:29 Ответить
Телятко в сраці, а вона його вже ріже.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:44 Ответить
Так розумію, несамовита боротьба з корупцією закінчується, починається лютий дерибан портфелів в Криму..
Після визволення Криму, там буде Клондайк! Скільки неврахованого майна ...
показать весь комментарий
08.02.2023 19:14 Ответить
поздновато...
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
Ти вже наготувала..
Курррьва.
Кацапам шлях в Україну з Криму.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
Вона надіється що всі вже це забули!
показать весь комментарий
08.02.2023 17:39 Ответить
А шо, у 95-му кварталі клоуни вже закінчилися?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:30 Ответить
А що там готувати? В кварталі95 хто там ще не задіяний?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:31 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 17:32 Ответить
И за что только этой дурынде Украина деньги платит.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:32 Ответить
за выборы 2019 хуже не будет
показать весь комментарий
08.02.2023 17:48 Ответить
МАВПОЧКА КРАЩЕ Б МОВЧАЛА
показать весь комментарий
08.02.2023 17:33 Ответить
Я что-то пропустил , Донбасс уже освободили ?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:33 Ответить
Спочатку Крим,а на другий день Донбас. Я дивуюсь чому вона ще не міністерКа оборони
показать весь комментарий
08.02.2023 17:42 Ответить
треба холопам накидати пуху. після криму на москву і на пекін підемо.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:18 Ответить
Потвора 🤮🤮🤮
показать весь комментарий
08.02.2023 17:34 Ответить
Медведчуківська лярва - саркома РАКОВОГО НАСЛЕДІЯ ПР ПІД ПРикриттям Єрмака, бо сам такий
показать весь комментарий
08.02.2023 17:35 Ответить
Бюрократи та популісти ! Зелі той Крим зовсім не треба
показать весь комментарий
08.02.2023 17:37 Ответить
ну не скажи.

там ватный электорат, то есть избиратели Ze
показать весь комментарий
08.02.2023 17:49 Ответить
Справедливо - Крим, як стратегічний об'єкт, потрібен Заходу, зє! там тільки пляж та рапани подобались
показать весь комментарий
08.02.2023 17:50 Ответить
Троль! "Заходу" той Крим- як твоєму коротуну пу грати в баскетбол. Вкид незаліковується. Сходи придумай щось креативніше.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:00 Ответить
І яка ж конкретно стратегічна користь Заходу від Криму ?

Чорне море -це, по суті, дачний ставок Туреччини (члена НАТО).
показать весь комментарий
08.02.2023 19:39 Ответить
зє! там тільки пляж та рапани подобались

для пляжу у Ze є Італійська хатинка на 15 кімнат в Тоскані,

а в Криму є близько 5 мільйонів виборців, які між Ze і іншим кандидатом штибу Порошенка (не обов'язково він) однозначно виберуть більш ватного Ze
показать весь комментарий
08.02.2023 19:49 Ответить
все правильно вже під це стратегія будується ...виборча, тому потрібно побільше ватних виборців що б пропетляти на другий строк..
показать весь комментарий
08.02.2023 20:55 Ответить
насправді на таких територіях ,що роками були під окупацією рф не можуть бути ніякі вибори найближчі 50 років, але заради влади дехто може піти на все.
показать весь комментарий
08.02.2023 20:59 Ответить
Ти хто така, щоб на такі теми пащеку розчепирювати?!?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:39 Ответить
шоб ти таки з'їла, шоб більше не пинділа?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:40 Ответить
Из кого из зелёных слуг? Знаем, они настоящие герои и патриоты. На фронте каждый второй сражается, слышал, не успевают медали сами себе выдавать.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:42 Ответить
ліева назад поклич того що яйця золоті ніс резнікову
показать весь комментарий
08.02.2023 17:43 Ответить
в їбанаріумі без змін..
показать весь комментарий
08.02.2023 17:44 Ответить
Какое же оно мерзкое, фу ***.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:44 Ответить
Нравится - не нравится
ЛЕОПАРДЫ приближаются!
показать весь комментарий
08.02.2023 17:45 Ответить
Твою ж маму...
показать весь комментарий
08.02.2023 17:46 Ответить
Курочка в гнезде, яичко в ...зде, а она уже цыплятами торгует.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:48 Ответить
Для начала наведите порядок с кадрами на подконтрольной территории,а то куда не ткни так бездарь,хамло,********,взяточник или латентный ватник...сперва крым надо освободить от оккупантов если кто забыл...
показать весь комментарий
08.02.2023 17:51 Ответить
Все вірно. "...куда не ткни так бездарь,хамло,********,взяточник или латентный ватник.." - тобто слуги народу у всій красі
показать весь комментарий
08.02.2023 18:07 Ответить
Для Ростову готуйте свій кадровий резерв, зєбіли, блд.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:53 Ответить
А що, ми вже розбили кацапський наступ і пройшлися переможним маршем аж до Криму? Ви там взагалі ідіоти зелені?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:56 Ответить
От зелені щури! Піар щуриха на крові робить. Який Крим, щуриха?, рісія іде у наступ , втрати а зеленим щурам потіха.
показать весь комментарий
08.02.2023 17:56 Ответить
На Раваруській митниці вже підготувала резерв хабарників ?
показать весь комментарий
08.02.2023 17:58 Ответить
А кадрові резерви в ЗСУ "слуги" не бажають підготувати, чи на армії і на війні вони можуть лише заробляти?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:04 Ответить
О круто на віллі Зеленського у лівадії, чи арендуйте віллу у тупицького
показать весь комментарий
08.02.2023 18:04 Ответить
Так кадровий же голод! Кого готувати?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:07 Ответить
малюк, драный ты выпускник акамедии - верещук - херососка козака... или законов нет - есть приказ шмурдяка, а не закон?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:14 Ответить
Лучше не надо а то я уже себе так на минуточку представил, КОГО она и ей подобное наготовит и у меня волосы под мышками зашевелились. Подготовят ЗЕлёные казнокрадов, коррупционеров, решал и других утырков.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:17 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 18:18 Ответить
ей бы *** повеситься, так оно что-то готовит...
показать весь комментарий
08.02.2023 18:18 Ответить
От курка, поперед поїзду біжить!
показать весь комментарий
08.02.2023 18:19 Ответить
и шмонькой трусит
показать весь комментарий
08.02.2023 19:02 Ответить
курвисько...
показать весь комментарий
08.02.2023 18:20 Ответить
Тільки написав на висер дегенерата веніславського як тут вже вилізла курва верещук.
В партії урода зєлєнского кого не візьми можна зразу в дурдом або в тюрму ,мародери і дегенерати.як і зєлєнскій 🤡.
73 відсоткові ржіть і хавайте це лайно,
показать весь комментарий
08.02.2023 18:23 Ответить
Запис у чергу на розкрадання гуманітарки!
(звістно, на платній основі)
показать весь комментарий
08.02.2023 18:27 Ответить
Асфальт будет готовить?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:27 Ответить
Гоблін з константіновим в команді?
показать весь комментарий
08.02.2023 18:29 Ответить
Мабуть вже і грошики виділили під це "зенавчання" Трускавець-2.
показать весь комментарий
08.02.2023 18:50 Ответить
Ракет, снарядів, танків, безпілотників і ще багато іншої зброї для звільнення Криму треба готувати.
показать весь комментарий
08.02.2023 19:06 Ответить
Вже наготувала кадрів для розмінування Чонгару
показать весь комментарий
08.02.2023 19:06 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 19:08 Ответить
верещучку відправляймо в Крим прямо зараз!
показать весь комментарий
08.02.2023 19:12 Ответить
Не треба. Досить ваших кадрів. Садити не буде куди, доведеться нові тюрми будувати, замість розбомбленого людського житла. Хіба може наступна команда слуг трохи порозстрілює попєрєдніків.
показать весь комментарий
08.02.2023 19:29 Ответить
Як там шатли до Криму мерзота?
показать весь комментарий
08.02.2023 19:36 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 19:55 Ответить
тупа курка все ще бігає без голови =)
показать весь комментарий
08.02.2023 20:10 Ответить
ділять шкуру невбитого ведмедя.На місцях вже все розприділили хто скільки вкраде, а тепер ще облизуюця на Крим, там для слуг непочатий край роботи.
показать весь комментарий
08.02.2023 20:34 Ответить
"Кадровий резерв", в який традиційно наберуть колишніх ригів/опзжопніков, поїде в Крим на "шатлах" через розмінований Чонгар...
показать весь комментарий
08.02.2023 21:01 Ответить
Не в резерв, а зразу на Крим - хто воює, той і керує.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:54 Ответить
Якщо верещук буде займатися кадрами для Криму, то Україна може втратити Крим ще раз
показать весь комментарий
09.02.2023 08:46 Ответить
Здуріла чи що, зелена морда?! Тут бодай Бахмут якось втримати!!!
показать весь комментарий
11.02.2023 14:36 Ответить