10004 посетителя онлайн

ГБР задержало бывшего начальника таможенного поста "Черноморск-порт", - Арахамия

митниця,мито

Сегодня, 8 февраля, Государственное бюро расследования "приняло" бывшего начальника таможенного поста в Одесской области.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в телеграме.

Он отметил: "Несколько часов назад ГБР при процессуальном руководстве Офиса Генпрокурора "взяло" бывшего начальника таможенного поста "Черноморск-порт", требовавшего и получившего неправомерную выгоду за беспрепятственный экспорт зерна и выдачу сертификатов.

И это в то время как наш Президент, руководство Офиса Главы государства, правительство и дипломаты работают над тем, чтобы построить "зерновой коридор". Наши военные его охраняют, бизнес борется за каждый доллар экспортной выручки, и здесь появляется некий подонок, полагающий, что может организовать себе на этом схему.

И ему по барабану, что кто-то в мире ждет это зерно, не так давно уволили все руководство таможни, что обыски и подозрения не слезают с новостей. У человека вообще нет ни страха, ни моральных принципов.

Благодарим руководство ГБР за то, что держит такие дела на контроле. Надеемся в будущем видеть результаты по всем направлениям и на всех уровнях. Так держать!"

Топ комментарии
+22
Цей макак вже і в ДБР прессс охвіцером влаштувався? Зранку вже із МВС прес-релізи викатував.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:07 Ответить
+15
показать весь комментарий
08.02.2023 21:16 Ответить
+10
Мені здається, що краще б годували тим зерном Європу, яка нам хоч скількись-то, але допомагає, аніж різні африканські диктатури, які тим зерном торгують далі, і по різних оо-нах голосують з кацапієж.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цей макак вже і в ДБР прессс охвіцером влаштувався? Зранку вже із МВС прес-релізи викатував.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:07 Ответить
Свій про звитяги свого -як ще утоимати ДБР , як не потугами програбувавшогося бувшого волонтера часів 2015 року
показать весь комментарий
08.02.2023 21:59 Ответить
Ти що наступний у черзі ,що так рохвилювався?
показать весь комментарий
08.02.2023 21:07 Ответить
посягнув на святе - на гешефт абизяни та бубочки... мир чекає зерно... лицемірні тварюки. кожне друге судно пливе не в Африку а в Європу і про це всі знають
показать весь комментарий
08.02.2023 21:08 Ответить
Мені здається, що краще б годували тим зерном Європу, яка нам хоч скількись-то, але допомагає, аніж різні африканські диктатури, які тим зерном торгують далі, і по різних оо-нах голосують з кацапієж.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:18 Ответить
Він колишній,але вимагав кошти чи за день став колишнім?
показать весь комментарий
08.02.2023 21:09 Ответить
Коррупционные корни украинскому обществу закладывается с пеленок. С самого рождения - садик, школа, институт и.т.д человек проходит через реки коррупции под разным соусом. Поэтому, сколько не меняй чиновников, всегда выйдет коррупционер. Пока будет существовать коррупционная система воспитания, пока и будут коррупционеры во власти.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:11 Ответить
Змінимо судівську систему - дві третини корупції можуть "кануть в Лєту". Вимагають хабар (у дитсадку, школі чи ще де) - пішов до суду, надав докази і вимагач без посади (в найкращому випадку).
Але допоки судами керують з Банкової (Портов, Татаров чи сам дєрьмак) - це тільки мрії...
показать весь комментарий
08.02.2023 21:15 Ответить
Коррупция в детских садах, школах, вышах, роддомах - это показатель эффективности борьбы с коррупцией в Украине. Не нужно углубляться в политические дискуссии - достаточно посмотреть на эти ниши чтобы понять кого воспитывает государственная система.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:19 Ответить
Дивні ми, украінці, люди, ій Богу! Самі даємо хабарі, а потім скаржимося на "корупционую сістєму". Звісно ж, законодавчу базу треба міняти однозначно, але ж все таки, почнімо з себе.
показать весь комментарий
08.02.2023 23:56 Ответить
Можно и не давать но - твоего ребенка потом забулят за это. Как это уже было неоднократно.
показать весь комментарий
09.02.2023 00:18 Ответить
Агрохімія, а ти не тушуйся! Стань Головою митниці! Наведи лад у галузі!!!
А, до речі, хто призначив попереднє керівництво цієї структури? А хто ухвалив?
Мабуть Безугла! "Ета всьо Зінка!" (с)
показать весь комментарий
08.02.2023 21:11 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2023 21:16 Ответить
Друган патамушта.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:34 Ответить
В мене на компі вдома є скріни з цензора, ще до Майдану, про кримінальні справи на Баранова за розкрадання державного майна....
показать весь комментарий
09.02.2023 07:34 Ответить
А ось покупця яєць для армії, по 17 гривень за штуку, чомусь не затримало...
показать весь комментарий
08.02.2023 21:11 Ответить
агрохімія і моральні принципи......
показать весь комментарий
08.02.2023 21:13 Ответить
будуєте коридор?... те, що турки фактично обклали зерно 30%-ним побором - то таке... цього, звісно, на палю треба. а інші керівники (і не тільки) митниць типу святі? хіба що цей післав за москальским кораблем когось вище по рангу. тоді так - нахаба рідкисний... таке відчуття, що хтось вирішив розкласти по митницях свою колоду, і почалася движуха...
показать весь комментарий
08.02.2023 21:14 Ответить
скільки він заплатив за посаду начальника поста?... хтось думає що він пройшов туди за конкурсом?...за бабло! а вдома сім'я і скажена теща...
показать весь комментарий
08.02.2023 21:18 Ответить
Сьогодні, 8 лютого, Державне бюро розслідування взяло [за дупу] колишнього начальника митного поста в Одеській області.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:21 Ответить
Ну добре що знайшли, хоть заробітну плату віддадуть за всі місяці. Бідний, голодний і холодний.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:22 Ответить
АраХамія в нас новим папугою глашатаєм влаштувався? Ніхрена не робить, а для значимості новини підкилимні розносить. Недавно лайна задарма наївся. Розтрубив, що питання відставки Рєзнікова вже вирішене, і день-два і турнуть.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:27 Ответить
Щось останнім часом забагато триХамонади
показать весь комментарий
08.02.2023 21:28 Ответить
День Баканова був,День Рєзнікова також,сьогодні День Арахамії. )
показать весь комментарий
08.02.2023 22:47 Ответить
Такого можна ставити начальником митної служби
показать весь комментарий
08.02.2023 21:32 Ответить
Якщо вже вибирати спікера від зелених, то звернулись би до послуг горили Тоні з київського зоопарку - у того і вигляд презентабельніший і очі розумніші!
показать весь комментарий
08.02.2023 21:33 Ответить
Ця Ара затичка в кожну дірку.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:36 Ответить
А к руководителям киевской таможни ДБР не пришло. А ведь там творятся дела покруче, чем на Одесской таможне. Хорошая "крыша" все решает.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:38 Ответить
ДБР це опричники офісу,вам ніхто не вірить,щоб ви ниробили
показать весь комментарий
08.02.2023 21:44 Ответить
Ты глянь какая тварь? А миллионны в диванах ваших министров ,а по 400000$ взятки,а разворованная гуманитарка вами назначенных губернаторов а миллирлное воровство на питании ВСУ, а вилы ,яхты мерседессы купленые вашим моносбродом во время войны...Халимон,а сбежавший Шевчеко возглавлявший НБУ а Трухин....тихонько ушедший в лес???
показать весь комментарий
08.02.2023 21:46 Ответить
Тьху на вас, я вже понадіявся, що врешті решт для агрохімії місце в тюрмі знайшли, а ви... Мусите найближчим часом виправитисяі!
показать весь комментарий
08.02.2023 21:48 Ответить
Колишній коли став колишнім? Про експортну виручку взагалі жесть. Солідна доля виручки осідає на закордонних рахунках, зате тут експортери отримують повернення ПДВ в повному обсязі.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:52 Ответить
Коли ДБР займуться тобою? Чи слуги Ермака недоторканi? Зникни абхазька гнiда.
показать весь комментарий
08.02.2023 21:54 Ответить
Доброго дня/ те що пишуть про хабарі в портовій галузі то як казати, що вода мокра. Порт та весь бізнез навколо порту то є давня та стійка мафія. Відправник вантажів знає скількі треба заплатити за тн вантажу на митницю, фітосанітарам , тощо. Інакще трібний інспектор ( начальник митниці ніколи нічого сам "поганого" не зробить) вимагатиме додатковий сертифікат , спраВВочку, тощо. В разі чого, дрібного інспектора пожурять , тому подібне, але власнику вантажу нанесуть збитки, отже простій судна в порту коштує відправнику велику суму. І як правило, відправнику заздалегідь через єкспедитора , або напряму доводять суму яку він повинен занести на митницю та інщі структури. Більше того, для судновласника суднозахід в український порт це ще та прогулянка по мінному полю. Всі служби включно митницю (ну най митниця , це нелюди в прямому сенсі слова) , а й прикордонники вимагають хабарь з судновласника. Ви спитаєте за що? просто так, тому що судно зайшло в порт України. Ці суки , я маю на увазі митницю та прикордонників в портах, не зважаючи на війну, беруть гроші, влаштовують обшуки, якщо капітан відмовився дати хабаря, затримують судна. якось так.
показать весь комментарий
08.02.2023 22:17 Ответить
как моряк , в прошлом , скажу так . - каждый судовладелец выдает капитану определенное колличество кэша , не только на судовые расходы по мелочам , но и на портовые службы , это так называемая - хорошая морская практика , сюда входят определенные подарки ( презент ) , начиная от лоцмана и заканчивая таможенными службами , а вот культура представителей порта зависит от их уровня жадности , культуры, уровня жизни , в странвх африки может уйти почти вся наличка плюс сигареты блоками, продукты, в европе практически ни где не берут НИЧЕГО ВООБЩЕ , в штатах и подавно ни кому ничего не нужно , в странах латинской америки берут но мало , самая дорогая таможня - нигерия и украина , одесский порт лишается ооооогромного колличества судов и транзита именно по этой причине , ................судовладельцы отправляют свои суда в порты турции , румынии и болгарии , даже через сухопутные коридоры доставки транзитных грузов , грузополучателю дешевле , чем разтомаживать груза в портах украины.
показать весь комментарий
08.02.2023 23:38 Ответить
А какое отношение низший примат ( макака) из Сочи имеет к ДБР ? Его задача - сидеть на дереве и показывать зеленую задницу прохожим !
показать весь комментарий
08.02.2023 22:22 Ответить
Та дайте йому банан,бл, нехай займеться ділом
показать весь комментарий
08.02.2023 22:42 Ответить
...в той час, як наш Президент...
Бороздіт простори всєлєнной.
показать весь комментарий
08.02.2023 22:49 Ответить
Хамія новий спікер ДБР??
показать весь комментарий
08.02.2023 23:17 Ответить
Eto ottuda otpravliali Saakashvili nelegalno v konteinre smetni? Tip nelegalno peresiok granizu Ukraini. Kto arestovan?
показать весь комментарий
08.02.2023 23:22 Ответить
Не вірю, от просто не вірю! Начальники митних постів в краіні--самі чесні люди у всьому світі!
показать весь комментарий
08.02.2023 23:27 Ответить
Підтверджую! Най їх шлях трафить.....
показать весь комментарий
09.02.2023 11:48 Ответить
А хто призначав цього керівника? Призначав всіх пан Зеленський, сам чи через когось, але він, бо у нього тут монобільшість, нарід 73% йому віддав все в тихо сидить жує свої сопляхи. А Абрахамія не купував білоруську електроенергію, що навіть Президент із Литви приїзджав , виступав у Верховній Раді і просив цього не робити? Думаєш забулися?
показать весь комментарий
09.02.2023 00:17 Ответить
Орохамія попереджає - ось що буває, коли не діляться