4364 посетителя онлайн
12 159 52

На российском оборонном заводе Самарской области прогремел взрыв

вибух

На Чапаевском механическом заводе в Самарской области РФ в четверг сдетонировала взрывчатка, есть пострадавшие.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

"В четверг одному из цехов Чапаевского механического завода в Самарской области сдетонировало взрывчатое вещество, погиб один человек, еще трое получили ранения", - говорится в сообщении.

Известно, что данное предприятие выпускает капсулы-детонаторы, пиротехнические реле, детонирующие шнуры, кумулятивные снаряды и взрывные патроны.

Топ комментарии
+31
Шановна редакція, у вас помилка: загинула одна людина, ще троє отримали поранення

Насправді люди не постраждали. То ж кацапи.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:34 Ответить
+27

В России сломался корабль, который должен был спасти космонавтов с другого сломанного корабля
😂
«Роскосмос» отложил запуск спасательной экспедиции на неопределенный срок в связи с утечкой на корабле «Прогресс 82». Он должен был вернуть на Землю экипаж корабля «Союз 22», тоже пострадавшего от утечки.
Запуск «Прогресса» был запланирован на 19 февраля. Но 11 февраля инженеры Роскосмоса обнаружили на нем утечку.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:35 Ответить
+27
показать весь комментарий
17.02.2023 10:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Я щас заплАчу,***
показать весь комментарий
17.02.2023 10:33 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2023 10:37 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2023 10:33 Ответить
Це Ви палили знову на балконі, а недопалки їм долетіли?))
показать весь комментарий
17.02.2023 10:42 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2023 10:44 Ответить
Шановна редакція, у вас помилка: загинула одна людина, ще троє отримали поранення

Насправді люди не постраждали. То ж кацапи.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:34 Ответить
Їх бидло не гине, не раз їм говорила..все що завгодно, мокши не гинуть..анігільовані, демілітарізовані..
показать весь комментарий
17.02.2023 10:43 Ответить

показать весь комментарий
17.02.2023 10:35 Ответить
Пусть на дельтаплане добираются.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:37 Ответить
На батуті.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:41 Ответить
стєрхами можно спасать. і главстерх на дельтаплане привічно стаю поведёть ))
показать весь комментарий
17.02.2023 10:41 Ответить
У главстерха "тєчка", ботокс з макітри протікає
показать весь комментарий
17.02.2023 11:13 Ответить
Шо, скоро по всей нарабсеюшке "Лебединое озеро?"
показать весь комментарий
17.02.2023 11:59 Ответить
у касмических кораблей парашки настали критические дни, а все тампаксы и прокладки ушли на фронт )))
показать весь комментарий
17.02.2023 10:39 Ответить
Зараз весь світ почне виступати спасунами мокшан..вже не перший раз..ну забили б болт на ті проекти з роскосмосом
показать весь комментарий
17.02.2023 10:45 Ответить
Да ладно? Неужели Рогозин даже парашюты налево загнал? 😁 Непорядок. Все знают, что парашют самое ценное в космосе.
показать весь комментарий
17.02.2023 11:21 Ответить
Пусть запускают в космос спасительные моСЧИ членина.
показать весь комментарий
17.02.2023 11:57 Ответить
Дно протікає ? Тенденція, однако!
показать весь комментарий
17.02.2023 11:58 Ответить
Sure, в конце месяца завершили постройку цаполетов с запуском (ну, типо, скоро март. весенний отел там начнется. путлер капут будет).
показать весь комментарий
17.02.2023 12:02 Ответить
Высылайте льотчика Пригожина на пепелаце!
показать весь комментарий
17.02.2023 13:03 Ответить
Самокрутка является причиной хлопка.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:36 Ответить
Афігєть !! . Кацапню перестав боятись вже навіть Бангладеш . !
-----------------

Бангладеш присоединился к санкциям и закрыл порты для российских 🇷🇺судов
Правительство Бангладеш запретило 69 российским кораблям заходить в свои порты в соответствии с санкциями ЕС и США. Суда не смогут завозить грузы, останавливаться для дозаправки, бросать якорь и использовать морские пути в этом районе
показать весь комментарий
17.02.2023 10:39 Ответить
Що означає перестав? Він її боявся? Там населення в два рази більше, ніж на болотах.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:49 Ответить
Те й означає .
З яких це пір могутність держав визначається за чисельністю населення . ??
показать весь комментарий
17.02.2023 10:55 Ответить
Ну добре, перерахуй випадки, коли хтось напав на країну з 150 млн населення?
показать весь комментарий
17.02.2023 11:03 Ответить
Ще раз - до чого тут населення .??
На острова Вануату в Тихому океані , з населенням 300 тис , теж ніколи і ніхто не нападав , бо вони нікому не потрібні .
показать весь комментарий
17.02.2023 11:08 Ответить
Фраза "перестав боятися" передбачає період коли Бангладеш боявся москалів.
показать весь комментарий
17.02.2023 11:12 Ответить
Боявся в період до - приєднання до міжнародних санкцій . Тому й не приєднувався до них раніше , саме через те що був не впевнений в собі .
Перестав боятися поки не побачив яке жалюгідне видовище собою представляє паРаша . Яка програє на всіх фронтах , країні меншій від себе - у 28 разів .
показать весь комментарий
17.02.2023 11:20 Ответить
Спорный вопрос)) До недавнего времени были колонией. А сейчас фактически "под зонтиком" Великобритании.)
показать весь комментарий
17.02.2023 11:31 Ответить
Індо-пакистанська війна 1970-х (за штати Джамму і Кашмір)
показать весь комментарий
17.02.2023 11:14 Ответить
Там живуть мусульмани сунніти. Так що симпатикам шиїтів там нема що робити.
показать весь комментарий
17.02.2023 12:00 Ответить
Новина гарна, але ще й свідчить про те, що на болотах військові заводи працюють в три зміни, нехтуючи правилами безпеки.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:41 Ответить
Сльози рАдАстІ мешают мнє гАвАріть
показать весь комментарий
17.02.2023 10:42 Ответить
300 капель валерьянки - в студию!
показать весь комментарий
17.02.2023 10:47 Ответить
Шкода що тільки один.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:42 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=-bt2Nwh5Hek https://www.youtube.com/watch?v=-bt2Nwh5Hek

а де повинен бути командир деверсантів?
показать весь комментарий
17.02.2023 10:43 Ответить
Адже ж Бангладеш - член Британського Содружества, що тут дивного?
показать весь комментарий
17.02.2023 10:44 Ответить
Хм .. Дивно те що - Бангладеш перестав боятись кацапню . !!
А до чого тут членство в Британському содружєстві ?
показать весь комментарий
17.02.2023 10:53 Ответить
Максиме, країна що там перебуває, більш захищена ніж та що в НАТО.
показать весь комментарий
17.02.2023 10:54 Ответить
Маячня .
-------------------------------
Співдру́жність на́цій (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. Commonwealth of Nations), раніше відома як Брита́нська Співдру́жність (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. British Commonwealth) - асоціація 56 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0 незалежних держав , більшість з яких раніше входило в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%96%D1%8F Британську імперію . ....................Співдружність націй не політичний союз, а https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D1%83%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F міжурядова організація .
показать весь комментарий
17.02.2023 10:59 Ответить
Я знаю, і що з того? Хтось з них потерпав від зовнішньої агресії?
показать весь комментарий
17.02.2023 11:00 Ответить
А на них хто небудь - нападав ?
До речі , Бангладеш - колишня Пакистанська колонія , яка отримала незалежність на початку 70тих років .
показать весь комментарий
17.02.2023 11:04 Ответить
Це все колишня колонія Британії, просто поділили за релігійними ознаками..
показать весь комментарий
17.02.2023 11:09 Ответить
До речі, самі собі відповідаєте, "перестав боятися" це хто написав? Перефразуємо, хто з членів співдружності боявся нападу?
показать весь комментарий
17.02.2023 11:11 Ответить
Думаю вплив Британії на Співдружність все ж більший аніж декларується. Такий приклад - Австралія розірвала угоду з Францією на побудову дизельних підводних човнів бо Британія виступила гарантом побудови атомних субмарин (Австралія не ядерна держава, тому ядерні технології їй недоступні). Ну і на мою думку Трюдо б не сильно допомагав по волі серця, там сильний копняк з королівського палацу
показать весь комментарий
17.02.2023 12:13 Ответить
Політичний вплив і "військовий зонтик" , це дві великі різниці . Британія не є гарантом безпеки Бангладеш ,, і вести війну за Бангладеш і інші 55 членів співдружності , в разі нападу на них інших держав - не буде .
Британська співдружність це не військово політичний альянс типу НАТО . Це навіть не - економічно - політичний союз типу ЄС . Це проста - політична організація .
Іншими словами - клуб по інтересах , всього лиш .
показать весь комментарий
17.02.2023 12:27 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2023 10:58 Ответить
А нефиг его забивать молотком.....
показать весь комментарий
17.02.2023 11:14 Ответить
Колись знайшов у Фонді О.Яковлева матеріали НКВД про підрив цеху по випуску детонаторів у цьому ж Чапаєвську у 1935 році. Причина була банальна як до кацапів. експертиза встановила, що при виробництві пластини запобіжника місцеве ІТР почали травити цю пластину, погодили в Москві , ясна річ що світила премія. Але техконтроль був в стилі лаптів. Цех полетів, були жертви. Всім Кулібіним дісталось кайло і мерзлий грунт. А тут обійдуться доганою чи будуть урочисто вручати кайло ?
показать весь комментарий
17.02.2023 12:08 Ответить
На ОТК мабуть, молотком перевіряли вибухівку на якість.
показать весь комментарий
17.02.2023 12:11 Ответить
Сегодня: Самарская область, Магадан... Када уже будет до мацквабада всего пару минут лету. ДОКОЛЕ?
показать весь комментарий
17.02.2023 12:14 Ответить
На таких заводах
Вибухи відбуваються часто
І пловина робочих без пальцв