14251 посетитель онлайн

Легкие танки AMX-10 RC Франция передаст Украине в конце следующей недели, - министр обороны Лекорню

танк,франція

Уже к концу следующей недели Украина получит от Франции обещанные легкие танки AMX-10 RC.

Об этом в интервью Le Parisien заявил министр обороны Франции Себастьян Лекорню, информирует Цензор.НЕТ.

Тренировки заканчиваются, эта бронетехника будет доставлена в конце следующей недели", – сказал он.

Однако уточнять количество бронемобилей, которые получит Украина, министр отказался.

"Чтобы не давать никакой стратегической для России информации", – пояснил министр.

Лекорню также добавил, что Франция пока не будет поставлять Украине танки Leclerc.

Топ комментарии
+45
показать весь комментарий
19.02.2023 14:41 Ответить
+35
Не можу відрізнити, якщо кацап, то на свої болота, а якщо зелений малорос, то візьми свої, які Боневтік чомусь не зробив. Велика подяка французам!
показать весь комментарий
19.02.2023 15:04 Ответить
+19
а нарід 73%, любть "зелених Бень", які тирять мільярдами з військоврого столу. Подивимося після війни скільки вони намародерили з військової техніки, ГСМ, гуманітарки. Чомусь впевнений, що там захмарні цифри.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вот суки лягушатники!! Тишком нишком , ана два месяца на передаче танков затянули.. Итак во всём, эти все б...из ЕС
показать весь комментарий
19.02.2023 14:39 Ответить
Не можу відрізнити, якщо кацап, то на свої болота, а якщо зелений малорос, то візьми свої, які Боневтік чомусь не зробив. Велика подяка французам!
показать весь комментарий
19.02.2023 15:04 Ответить
нацист путин капут !!!
показать весь комментарий
19.02.2023 15:14 Ответить
Ці всі б... з ЄС нам щось винні? Вони щось зобов'язані? Тим більше, що вони прекрасно знають, з ким доводиться мати справу.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:26 Ответить
"Тодішній президент Франції Франсуа Міттеран сказав: "Синку, не вір цьому документу (Будапештський Меморандум), тебе обмануть", - розповів Кучма.
показать весь комментарий
19.02.2023 17:28 Ответить
"Не вір, мій сину, цьому підорасу. Канхвету ту тобі він в жопу встромить." © Лесь Подерв'янський
показать весь комментарий
19.02.2023 18:15 Ответить
От "суки" Тишком-нишком два місяці мовчки екіпажі танків готували І тобі не повідомили! СВОЛОЧІ - що не кажи!
показать весь комментарий
19.02.2023 15:48 Ответить
***** капут, Крим - Україна.
показать весь комментарий
19.02.2023 16:01 Ответить
Говнюк, а что сделал лично ты для защиты своей страны?
показать весь комментарий
19.02.2023 17:41 Ответить
нам треба будь яка зброя... ось які є раритети... )) це клондайк для автолюбителів https://www.youtube.com/watch?v=w5W6r-mySds https://www.youtube.com/watch?v=w5W6r-mySds


Хіба не гарна техніка від Словаччини?
показать весь комментарий
19.02.2023 19:32 Ответить
Это скорее не танк, а БТР.
Броня не выдерживает 30мм.снарядов(БМП).
Стреляет токо в стоячем положении(нет стабилизатора).
Преимущество пушка-105мм.
Поражает БМП и БТР. Дальность 1200-2000м.в зависимости от типа снаряда. Т-72 наверно не возмет.Годы выпуска 1976-1994гг.
показать весь комментарий
19.02.2023 23:15 Ответить
Астерікс і Обелікс спішать на допомогу Українським Козакам.
показать весь комментарий
19.02.2023 14:40 Ответить
показать весь комментарий
19.02.2023 14:41 Ответить
а нарід 73%, любть "зелених Бень", які тирять мільярдами з військоврого столу. Подивимося після війни скільки вони намародерили з військової техніки, ГСМ, гуманітарки. Чомусь впевнений, що там захмарні цифри.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:07 Ответить
а остальные тыщи волонтеров и десятки фондов частных и гос ..полумошенников типа притулы и западные вливания миллиардов..все он..
показать весь комментарий
19.02.2023 15:35 Ответить
і решта волонтерських організацій також допомагають армії, там мова йде за Президента Порошенка і Президента Зеленського. До речі, як там "Свати", ще крутять на росії? А колим в Горлівці буде концерт "95 кварталу"?
показать весь комментарий
19.02.2023 15:45 Ответить
З системою москалів має боротися система України, яку зараз, на жаль, очолює боневтік. Волонтери збирають ресурси, вкладають свої сили та ресурси і передають на фронт. І вони зобов'язані звітувати про пророблену роботу перед тими хто вкладав свої сили та ресурси в цю допомогу. Звіт про пророблену роботу фондами це не піар, а обов'язок і якщо інші фонди цього не роблять то це не проблема фонду Порошенка та компанії Рошен.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:52 Ответить
Якщо хтось цікавився, то у сім'ї Порошенків і компанії "Рошен" крім фондів є ще мицинатство, де вони просто самі нічого не збирають, а віддають свої кошти.
показать весь комментарий
19.02.2023 16:04 Ответить
Слава Гетьману!
показать весь комментарий
19.02.2023 17:30 Ответить
https://www.reddit.com/r/liberta/comments/114wem3/%D0%B2_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B5_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B6%D1%83_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85/ В Госдуме предложили запретить продажу украинских конфет Roshen и Konti.
показать весь комментарий
19.02.2023 17:31 Ответить
А сколько стоит поездка на Мальдивы?
показать весь комментарий
19.02.2023 18:02 Ответить
гораздо дешевле, чем в Оман.....
показать весь комментарий
19.02.2023 18:24 Ответить
Поїздка на Мальдіви коштує набагато дешевше за поїздку в Оман через Буковель на лижах.
показать весь комментарий
19.02.2023 18:25 Ответить
По инфе с милитарного 30 ед.
показать весь комментарий
19.02.2023 14:43 Ответить
Тобто у військо вони потраплять вже після 24.02... Чи це ІПСО і вони вже в Україні?
показать весь комментарий
19.02.2023 14:49 Ответить
А що , після 24.02 нам вже нічого не потрібно буде ? Чи для тебе ця дата така само сакральна як і для кремлівського ***** ?
показать весь комментарий
19.02.2023 14:55 Ответить
Хотілося щоб накидали ***** подарунків до "річниці". І до його побрехеньок у гоп-дурі *********. Та й без якихось дат вони потрібні якнайшвидше. Та то таке...
показать весь комментарий
19.02.2023 15:00 Ответить
А тобі охота їх "посадить на пузо" у березневому болоті? І зробить "подарунок Путіну"? Як прийдуть - попрацюють у "активній обороні" - як високоманеврені гармати Відбиватимуть наступ Підсохне - підуть у супровід танків при наступі наших військ
показать весь комментарий
19.02.2023 16:12 Ответить
Наразі до болота на Сході ще пара тижнів. Саме про "активну оборону" там і думав. Особливо у містах. Хоча це й дуже ризиковано.
показать весь комментарий
19.02.2023 16:31 Ответить
А що - там земля промерзла? Бо у нас на півночі така твань в полях - ноги в"язнуть! Про техніку і мови нема!
показать весь комментарий
19.02.2023 16:46 Ответить
Хлопці днями казали, що морозець. Що сьогодні не знаю, а синоптик.уа дає +-, а 23.02 -7 -13, далі знов +-. Схоже, що таки не встигнуть танчики повоювати до квітня-травня. Хіба що у містах.
показать весь комментарий
19.02.2023 16:54 Ответить
Ну - у нас теж уночі морозцем бере А вдень "плюси" Вчора +6 Сьогодні - +4 У товариша під вікном (на сонячному боці) перший підсніжник розцвітає
показать весь комментарий
19.02.2023 17:19 Ответить
Мы же это проходили ... Если говорят , что "дадим через неделю" , то эти плюшки уже могут быть там , где должны быть . ( там где надо )
показать весь комментарий
19.02.2023 15:42 Ответить
Сподіваюсь, що саме так і є.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:54 Ответить
Нате вам "фанеру". А Леклерків-х#я по всій морді. Та і тут такі повільні,що іранці просто ржуть як коні. Дебілізм.
показать весь комментарий
19.02.2023 14:54 Ответить
Дареному коню в ж#пу не смотрят! Что-то не так в пословице).
показать весь комментарий
19.02.2023 15:11 Ответить
то ли дело бусики на которых терроборона (31 бригада - 100 тыщ мужиков) катается. Вот то техника, а это так - машинка левая ))
показать весь комментарий
19.02.2023 16:03 Ответить
Ти хоч бачив на якій техніці заходили у населені пункти Харківщини, Дрон? Більша частина на бусиках і шкільних також і на Копійках Жигулях. Чи може ти думав що усі на БТР і Хаммерах пересуваються?
показать весь комментарий
19.02.2023 18:19 Ответить
Хорошие машинки, Как раз для штурма вражеских позиций и заменят пехоту с РПГ, которая все время подставлялась под пули.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:18 Ответить
Главное ети машинки кидать не в тяжелые бои а для штурмовых легких мобильных групп таких как Кракен
показать весь комментарий
19.02.2023 15:40 Ответить
Легкі плаваючі танки, з гарматою 105мм, пригодились би для десантної операції в дельті Дніпра.
Вибачте старому, що уявив себе генералом
показать весь комментарий
19.02.2023 20:57 Ответить

Будут ракетные удары по областным центрам 24 февраля, а на линии фронта оккупанты пойдут в атаку по всем или по большинству направлений

Так cчитает глава Авдеевской ВГА Барабаш. По его словам, российские оккупанты стягивают войска на Донецкое направление. Несколько недель назад было сконцентрировано около 160 батальонов - сейчас уже 190. Даже с неполной комплектацией - "это очень много людей".

Это может свидетельствовать о подготовке нового наступления оккупантов на годовщину полномасштабного вторжения.

Россия готовится к массированному наступлению на годовщину полномасштабного вторжения 24 февраля - глава Авдеевской ВГА Виталий Барабаш

"По данным разведки, россияне стягивают на Донецкое направление (Авдеевка, Бахмут, Угледар, Марьинка) дополнительные силы. Пару недель назад было сконцентрировано около 160 батальонов - сейчас уже 190. Даже с неполной комплектацией - это очень много людей. Понимаем, что , скорее всего, они к чему-то готовятся. 24 февраля, вероятно, будут наступать", - подчеркнул он.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:38 Ответить
Не злякалися 24 лютого 2022 року, не злякаємося і сьогодні, чи завтра. Нам немає різниці коли підуть нацисти в черговий наступ, нам всеодно їх знищувати. Сьогодні хоч влада не так бреше наріду і не кличе на шашлики, бо все чують в США, Англії, ЄС і в інших країнах.
показать весь комментарий
19.02.2023 15:48 Ответить
получат звиздюлей на чём эта очередная великая страшилка закончится и будет новая страшилка, например на 9 мая. Хватит уже обсыкаться каждый раз. Война год идёт - возьми себя в руки.
показать весь комментарий
19.02.2023 16:01 Ответить
главное почти не гуглится..еспроссо и какая то шняга еще..ну и видос с оттуда тоже
показать весь комментарий
19.02.2023 16:08 Ответить
Дакуємо Франції, союзнику!
показать весь комментарий
19.02.2023 18:21 Ответить
А в начале недели никак?
показать весь комментарий
19.02.2023 18:38 Ответить