9920 посетителей онлайн
57 424 251

Байден прибыл в Киев. ВИДЕО+ФОТО

Президент США Джо Байден прибыл с необъявленным визитом в Киев.

Совместные фото и видео с Байденом и Зеленским на Михайловской площади в Киеве уже появились в сети, сообщает Цензор.НЕТ.

Сообщается, что американский лидер почтил память погибших Героев Украины вместе с президентом Зеленским на Михайловской площади под звуки сирены.

Байден прибыл в Киев 01

Больше подробностей по поводу визита американского лидера в Украину пока не известно.

Топ комментарии
+126
Боже храни Америку !
показать весь комментарий
20.02.2023 11:56 Ответить
+125
Круто!
Вітаємо в Києві, містер Президент!
показать весь комментарий
20.02.2023 11:56 Ответить
+122
показать весь комментарий
20.02.2023 11:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Бляха! То такий плювок в путіна і росію на очах у всього світу, що аж по саму маківку. Придурки козломорді, вам показують що вас не те що ніхто не боїться, з вас ржуть убогих! Втирайтеся і ******** назад в болото ))
пс. путіну треба привселюдно застрелитися завтра )
показать весь комментарий
20.02.2023 12:34 Ответить
А Патап з Мохнатіком запрошені?
показать весь комментарий
20.02.2023 12:34 Ответить
крутезний дядько. Справжній світовий Лідер!
показать весь комментарий
20.02.2023 12:36 Ответить
Чується мені що це дуже хороший знак.
показать весь комментарий
20.02.2023 12:37 Ответить
Всё. Пукин сливай масло. Сегодня - это теперь это бесповоротно и окончательно. Украина победитель. Мы в Евросоюзе и НАТО.
показать весь комментарий
20.02.2023 12:38 Ответить
слава !!!!!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:50 Ответить
Ой хтось "запарєбріком" за цю сьогоднішню повітряну тревогу буде власними кістками срати....)))
показать весь комментарий
20.02.2023 12:39 Ответить
Всім дератизаторам України привіт!
показать весь комментарий
20.02.2023 12:41 Ответить
Здоровенькі були!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:50 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2023 12:56 Ответить
Ну вам звичайно видніше. Мабуть з ним особисто спілкувались і він вам розповів чому приїхав?
показать весь комментарий
20.02.2023 13:32 Ответить
Зелене чмо на платні вирішило приколотись.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:06 Ответить
забули плівки деркача ? ні,Байда не забув.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:13 Ответить
Деркачагент Росії і це визнала Америка. Пшел нах, кацап.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:35 Ответить
іди в очко,придурок.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:20 Ответить
ДУЖЕ КРУТО. НАШУ ВЛАДУ ТРІШКИ НАПРУЖИТЬ. І МОСКОВИТІВ ДУЖУ ДУЖЕ ПІДЖАРИТЬ ЩО АЖ ІЗ ЗАДНИЦЬ БУДЕ ЙТИ НЕ ДИМ ЯК ІЗ ПІДЖАРКИ А ВОГОНЬ ЯК З РАКЕТИ ВЕЛИКОЄЇ І КРУТОЇ ЩО СКОРО ЇМ ПРИЛЕТИТЬ У МОСКВУ.
показать весь комментарий
20.02.2023 12:46 Ответить
Байден своим визитом в Киев вытер свой зад рылом *****.
показать весь комментарий
20.02.2023 12:50 Ответить
Дякуймо , ПРЕЗІДЕНТ!

Це не оцінена підтримка України
показать весь комментарий
20.02.2023 12:53 Ответить
Я так і не зрозумів, це вила "повітряна тривога ", чи то москалі на болотах так виють ?
показать весь комментарий
20.02.2023 12:58 Ответить
Це саме чудове,що я сьогодні чув.Ну,звичайно після новини про візит президента Байдена.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:57 Ответить
А у Байдена таки міцні яйця! Респект і уважуха!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:02 Ответить
Русня, що з їбалом?
показать весь комментарий
20.02.2023 13:02 Ответить
We sincerely congratulate you, M-r President!!!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:12 Ответить
Сподіваюсь Байден прихопив з собою здоровенну клізму для найвидатнішого лідера **********...
показать весь комментарий
20.02.2023 13:17 Ответить
клізьма розміром з китайський воздушний шар
показать весь комментарий
20.02.2023 13:25 Ответить
Приїхав знов пропонувать Президенту втекти? Чи нарешті запустив ленд-ліз?
показать весь комментарий
20.02.2023 13:29 Ответить
А что такое Ленд Лиз в вашем понимании? И чем он отличается от нынешних поставок???
показать весь комментарий
20.02.2023 20:16 Ответить
Ватанииииииииии! Заряджайте свої пуканииииииииииииии!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:30 Ответить
Так приємно, що не дивлячись на небезпеку виявив повагу до українського народу!
показать весь комментарий
20.02.2023 13:35 Ответить
"Видно, справді Вову зненацька вхопили, не встиг брудну зелену футболку навіть змінити..."
Незважаючи на футболку Вови (а може і завдяки їй), йому тиснуть руку президенти та прем'єри західних країн, США, король Британії, парламенти аплодують стоячи, слухаючи його промови. І тільку у місцевих підгорає від його футболки. До речі, так само, як і у кремлівських. Цікавий збіг.
показать весь комментарий
20.02.2023 13:45 Ответить
Ні в кого не підгорає. Вові просто треба одягнутись як вимагає етикет і перестати корчити із себе Ясера АРАФАТА.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:08 Ответить
Так не підгорає, що у абсолютно кожній новині про якусь офіційну зустріч чи візит згадують Вові ту його футболку. А щодо етикету-нехай цим переймаються ті, у кого війни немає-наприклад х#йло, яке постійно демонстраційно одягає білу сорочку з краваткою під чорний "пінджак" (свій улюблений червоний воно напевно тільки по вечорах перед зеркалом одягає, ностальгуючи по 90-х). А одяг би зараз Зе костюм, то місцеві його також би з лайном змішали за те, що у країні війна, а він у етикет бавиться.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:30 Ответить
Порпатис в зеленій слезоті немає бажання.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:36 Ответить
Однією з ціллю візіта це вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. І навіть повітряна тривога не зупинила Байдена. Дуже потужно від сильної людини і дійсного президента. Без ******* та гидких шуток.
показать весь комментарий
20.02.2023 13:53 Ответить
***** провели по губах.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:07 Ответить
Це каже про те що ***** Пізда та его оркам , це тільки питання часу
показать весь комментарий
20.02.2023 14:13 Ответить
Путин теперь обязан в Луганск приехать.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:16 Ответить
Вже будують в бункері місто з назвою Луганськ.
показать весь комментарий
20.02.2023 16:00 Ответить
Щира подяка Байдену за потужну підтримку України саме сьогодні у день Небесної Сотн
показать весь комментарий
20.02.2023 14:17 Ответить
Байден особисто перевірить по чому яйця на Бесарабському ринку .....І купить ...Кілограм яєць
показать весь комментарий
20.02.2023 14:20 Ответить
Шкода тільки, що у такий історичний момент посада Президента України зайнята оцим... Хоя би воно не бевкнуло щось зі свого репертуару, бо на всі випадки шпаргалок заздалегідь не заготуєш.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:24 Ответить
Нуланд не приехала, а приехал Салливан для переговоров с Ермаком. Странно это всё.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:56 Ответить
У деда есть яйца.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:04 Ответить
Кат Пуйло з бункера не може носа свого висунути, а Джо полетів через океан, аби побувати на війні.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:22 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2023 16:48 Ответить
СЛАВА УКРАИНЕ И США. 2 великим и свободным державам!вместе победим!
показать весь комментарий
20.02.2023 18:59 Ответить
Страница 3 из 3