11413 посетителей онлайн

Грузовики, мостоукладчики и маскировочные сетки: Германия передала Украине новую партию помощи

zetros

Об этом свидетельствует обновленная информация на сайте немецкого правительства, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Германия передала Украине шесть бронированных мостоукладочных машин Biber, 20 тысяч аптечек, 8 грузовиков Zetros и 10 зимних маскировочных сеток.

Топ комментарии
+7
А ти про "контрмаскування" ніколи не чув? У нас колись викладач тактики був у училищі Так він був на цьому трохи "поведений" І розказував як правильно робить маскування техніки - навіть при малій кількості рослинності та складок місцевості Так от : "маскування" (як він пояснював) - розміщення об"єктів маскування поміж малопомітних заростей і в невеликих та непомітних балочках А контрмаскування" робиться так щоб саме воно у першу чергу притягувало увагу спостерігачів з землі та авіарозвідки Це "маскування" робиться яскравими плямами на фоні місцевості - щоб притягувало увагу От і навішають білих плям над "пустими" місцями Але саме смішне - він сказав що коли противник про це контрмаскування "прочухає" - то саме там і можнао "ховать" техніку Бо він думатиме що там - "обманки" Для нього це була навіть не ціла "наука" а своєрідне "мистецтво"!!!
показать весь комментарий
26.02.2023 22:34 Ответить
+3
Biber в итоге будет 19 ед.Спасибо.
показать весь комментарий
26.02.2023 22:15 Ответить
+2
показать весь комментарий
26.02.2023 22:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
То ти Кразом не рулив... -- це шоферське горе!
Та і Мерсом, мабуть? -- я не в захваті -- як шофер.
Зараз маю Меріна -- Актроса. Новенький... -- навіть зовнішніх дзеркал нема. Все на єкранах.
У Краза футорки та тормоза, у Меріна дігітальщина, та обслуга с компами... -- ...хто знає, зніме шляпу...
показать весь комментарий
26.02.2023 22:55 Ответить
Biber в итоге будет 19 ед.Спасибо.
показать весь комментарий
26.02.2023 22:15 Ответить
Дуже добре, впевнений, все згодиться але зимові маскувальні сітки дали трохи запізно (хіба що погода підкине трохи сюрпризів).
показать весь комментарий
26.02.2023 22:18 Ответить
А ти про "контрмаскування" ніколи не чув? У нас колись викладач тактики був у училищі Так він був на цьому трохи "поведений" І розказував як правильно робить маскування техніки - навіть при малій кількості рослинності та складок місцевості Так от : "маскування" (як він пояснював) - розміщення об"єктів маскування поміж малопомітних заростей і в невеликих та непомітних балочках А контрмаскування" робиться так щоб саме воно у першу чергу притягувало увагу спостерігачів з землі та авіарозвідки Це "маскування" робиться яскравими плямами на фоні місцевості - щоб притягувало увагу От і навішають білих плям над "пустими" місцями Але саме смішне - він сказав що коли противник про це контрмаскування "прочухає" - то саме там і можнао "ховать" техніку Бо він думатиме що там - "обманки" Для нього це була навіть не ціла "наука" а своєрідне "мистецтво"!!!
показать весь комментарий
26.02.2023 22:34 Ответить
Ні, не чув. Дякую за інформацію, тепер знатиму.
показать весь комментарий
26.02.2023 22:55 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2023 22:45 Ответить
Прямо таки "забута"? Может ЗАНЫКАНА, в надежде шо потом продадут
показать весь комментарий
27.02.2023 00:59 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2023 22:46 Ответить
Кто-то привез гуманитарку на склад волонтирам, а потом туда примчался ермак , расклинился в воротах и стоит не пускает? И так уже скоро год стоит?
показать весь комментарий
27.02.2023 00:36 Ответить
Ой, мы в восторге! Это наверное в дополнение к тем каскам, шо раньше нам подогнали немцы. Ведь немецкие каски это так круто - одну каску надеваешь на голову, а вторую берёшь в руки и скрытно ползёшь к окопам пртивника, потом с криком прыгаешь в окоп к руzzким и начинаешь их лупить каской шо в руках. Противник впадает в уныние и разбегается (тактический совет от Демусики)
показать весь комментарий
27.02.2023 00:18 Ответить
Ага, ведь больше ничего Германия ведь не присылала, да? Хорош уже говнить здесь.
показать весь комментарий
27.02.2023 00:38 Ответить