5462 посетителя онлайн

Мобилизационный план, объявленный в начале военного положения, еще не завершен, - Резников

зсу,мобілізація

В Минобороны оценили мобилизационную потребность ВСУ. Глава ведомства утверждает, что план, объявленный еще с момента введения военного положения, не был завершен.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом сообщил министр обороны Алексей Резников.

"Мобилизационный план, объявленный с момента имплементации парламентом указа президента о введении военного положения, еще даже не завершен", - сказал Резников.

На вопрос, по какому принципу сейчас происходит отбор кандидатов на мобилизацию, он ответил: "У Генштаба есть потребность".

"Он четко знает необходимое количество водителей, стрелков, операторов, артиллеристов, снайперов. Генштаб определяет задачи военкоматам: план и категории специалистов. Минобороны только осуществляет контроль и мечтает превратить бумажную смесь в цифровизированный продукт. У нас есть этот продукт, он разработан. Мы просто не успели до конца ввести. Это будет один из вызовов Виталия Дейнеги", - рассказал Резников.

Топ комментарии
+27
Инспекторов заберите,таможенных и налоговых,ни одного пока не призвали,придется конечно переучать из взяточников на солдат,но придеться.
показать весь комментарий
06.03.2023 09:27 Ответить
+21
ще лисого, пікалова, мохнатика, яму, бабкіна не зловили?
показать весь комментарий
06.03.2023 09:24 Ответить
+10
Це схоже на "проє**лі"... Знову.
1. Чому у перші півроку війни коли була купа бажаючих та ніхто сильно не ховався

Не залучили до війська як можна більше людей???
2. Чому досі нема нормального навчання мобілізованих?
3. Чому доводиться навчати тримати автомат на передовій????
А все тому що цим питанням займалися совкові "спеціалісти" з МО та ТЦК

Та такі балаболи як Рєзніков. І результат- маємо мобсистему як в СРСР як не гіршу.
Пройшов рік і багато з тих хто був не проти піти до війська передумали з різних причин.
Про те що "марафон" не те що треба щоб мотивувати людей ,зрозуміло.
показать весь комментарий
06.03.2023 09:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ще лисого, пікалова, мохнатика, яму, бабкіна не зловили?
показать весь комментарий
06.03.2023 09:24 Ответить
Инспекторов заберите,таможенных и налоговых,ни одного пока не призвали,придется конечно переучать из взяточников на солдат,но придеться.
показать весь комментарий
06.03.2023 09:27 Ответить
а сколько их от 45+ на пенсиях уже....
показать весь комментарий
06.03.2023 10:30 Ответить
зменшила матеріальне забезпечення військових в 2 рази, тепер можна і в 2 рази більше набрати мобілізованих... афігеть логіка... чим воювати будем, саперними лопатами?
показать весь комментарий
06.03.2023 09:27 Ответить
У місцевих "псевдопітріотів" слово мобілізація викликає нервний тік Пописувати про зради сидячи в безпечному місці це одне, а мобілізація це уже зовсім друге, найдуться сто причин чому на думку таких вони не мають бути на фронті.а інші мають
показать весь комментарий
06.03.2023 09:30 Ответить
Український стендап-комік та учасник подкасту "Srakadupa" Андрій Щегель, який боягузливо втік до Туреччини завдяки тимчасовому дозволу на виїзд з України, видав порцію нової маячні. Ображений на суспільний розголос та критику гуморист нецензурно облаяв свою батьківщину, колег та співвітчизників.

Країну, котра вже рік бореться за незалежність та свободу, він назвав "Північною Кореєю" і "цирком", а її жителів - "попаяними дебілами".
показать весь комментарий
06.03.2023 09:34 Ответить
і до чого ти тут про цього ідіота написав?
показать весь комментарий
06.03.2023 09:36 Ответить
бо він і є з когорти лисого, пікалова, ями, бабкіна, мохнатика. потапа каменского і всі вони такої ж думки про українців та країну...
показать весь комментарий
06.03.2023 09:43 Ответить
Я взагалі то писав не про те якої думки про українців і Україну лисі,пікалови,потапи,шегелі і так далі, а про те що слово мобілізація це як лакмусовий папірець для тих хто себе вважає "патріотом", сидить і розказує яка зрада повсюди,а на ділі коли мова заходить про можливість піти на війну то такі відразу починають плюватися на всіх кругом і розказувати,що нікуди я не піду тому що нікому ніого не винен
показать весь комментарий
06.03.2023 09:50 Ответить
"Хто? Де? Коли писав?" --- навіть тут купу є індивідуумів, які при слові мобілізація починають розказувати,що йти вмирати "за олігархів" нікуди не будуть, виправдовуючи таким чином небажання виконувати свій громадянський обовязок.

"Поки що виглядає,що твоя писанина-плід хворої уяви" --- говорить людина котра кожен раз сидить тут і обсирає всіх кого попало починаючи від західних союзників і закінчуючи українськими бойовими воєначальниками При чому яки ти вірно підмітив у ці звинувачення вкладає свій "плід хворої уяви"

"Та й слово "патріот" для тебе,як якесь матюччя" --- я його в лапки взяв якщо ти не замітив, але воно тобі треба подивитися на це? Тут головне, що твій плід хворої уяви відразу намалював картину,що слово патріот це матюччя
показать весь комментарий
06.03.2023 10:02 Ответить
Ти з окопа строчиш?
показать весь комментарий
06.03.2023 10:32 Ответить
А треба з окопа строчити щоб сказати що є купу дураків котрі не хочуть взагалі чути про мобілізацію? До чого тут це тупориле "ти з окопа строчиш"? Це те ж саме що кацапське "не служил,не мужик". Не треба бути в окопі щоб бачити те про що я говорю.
показать весь комментарий
06.03.2023 10:37 Ответить
Не прикидайся. Той хто постійно читає Цензор, знає-у кожній подібній темі повно обурених "незаконним" закриттям кордонів, врученням повісток таке інше. Розповідають про порушення їх конституційних прав, не згадуючи, що захист Вітчизни є їх конституційним обов'язком.
показать весь комментарий
06.03.2023 10:03 Ответить
Дуже "змістовна" відповідь. А я дуже добре пам'ятаю, як ще у тому році обурювалися тут закриттям кордонів, обмеженням пересування між областями, врученням повісток, як авторитетно деякі консультували інших, що треба робити з цими повістками за кутом найближчого будинку. Добре пам'ятаю, якими патріотами та війсковими експертами/стратегами ці обурені себе виставляли в інших темах, як авторитетно розповідали вони, як мають воювати ЗСУ, не здавати міста, просуватися уперед. Деяким, попри закриті кордони, вдалося втекти до Європи, звідки вони й досі повчають, як треба воювати, та як українці усіх порвуть. Коли ж до таких звертаєшься, чому він не допомагає боронити нашу Батьківщину тут, в Україні, то він обурюється, що там життя-не цукор, і він працює там аж у декілька разів важче, ніж тут. Аж пожаліти хочеться, біднесенького.
показать весь комментарий
06.03.2023 12:33 Ответить
Президент нормальної країни видав би ордер на депортацію. Але зєлєбоба ******* босамневтік морозиться. Бо тоді весь його 95 квартал шапіто треба примусово депортувати в Україну.
показать весь комментарий
06.03.2023 11:30 Ответить
А що на вашу думку має піднімати патріотизм, крадіжки в МО, гуманітарки, взятки на таможні, шахрайство на зерновому коридорі, тюремні сроки добровольцям, сутки в чергах на МСЕК, бійців без ніг і важко поранених....
Ви хочаб розумієте весь цинізм цих уродів при владі ?
показать весь комментарий
06.03.2023 09:55 Ответить
"Ви хочаб розумієте весь цинізм цих уродів при владі ?" --- я то розумію, але ви за цих уродів воювати йдете чи за свою землю,сімї,дітей,родичів,друзів? Чи ви думаєте,що кацапи прийшли "освобождать украинцев от кучки нацистов" при владі? Ви ще не зрозуміли,що кацапи вбивають,страчують,катують,гвалтують українців тому що їх ненавидять і прийшли їх знищити,а не владу? По вашій логіці тому,що влада гівно українці мають сидіти вдома коли кацапи вторглися в Україну і нічого не робити? По такій логіці як ви думаєте за скільки часу буряти би сиділи уже у вас вдома і ви полірували би їм чоботи,а вони щодня гвалтували би ваших жінок і дочок? І тут відразу витікає наступне запитання, багато людей розуміють,що загроза є особисто їм і їхнім сімям і йдуть на фронт і не розказують байки і не шукають відмазок, так от запитання,чому одні мають йти,а інші будуть сидіти і розказвути,що вони "за олігархів" йти воювати не будуть?
показать весь комментарий
06.03.2023 10:08 Ответить
Пане, а ви ж воюєте?
показать весь комментарий
06.03.2023 11:07 Ответить
Від того воюю я чи ні залежить те маєш ти йти на фронт чи не йти? Якщо я воюю то ти бігом збираєшся і мчиш на фронт,якщо ні то ти також сидиш і нікуди не рипаєшся? Така логіка?
показать весь комментарий
06.03.2023 11:13 Ответить
Просто хто в тилу сам, то не слід на передову відправляти інших. У нас таких вистачає пане.
показать весь комментарий
06.03.2023 11:14 Ответить
Я не відправляю,це не моя робота, я розмірковую над логікою людей котрі сидять і вишукують мільйон причин чому вони на фронті не мають бути, при тому що ці люди сидять і звинувачують інших в зраді,непатріотизмі і продажності,при цьому в час коли на їхню землю вторгнувся ворого вони сидять і шукають причини чому їх не мають мобілізувати,це називається дицемірство і подвійні стандарти, а я особисто в воєнкоматі був і на обліку стою, і коли покличуть тоді і піду, і я думаю що такий час прийде, тому що ця війна найбільша в Європі після другої світової, і якщо хтось думає,що вдасться відсидітися під приводом "не хочу йти вмирати за олігархів", то навряд чи таке вдасться зробити,а якщо вдасться то після перемоги, люди будуть питати з таких от індивідуумів чому це вони сиділи вдома і нікуди не рипалися,а діти, чоловіки, сини,батьки,доньки інших людей йшли захищати Україну й загинули на фронті
показать весь комментарий
06.03.2023 11:25 Ответить
Пане Андрій я з вами згоден. Але давайте будем чесні. Я не знаю як це відбувається там де ви живите, але в нашій місцевості те кого відправляють на фронт і як не викликає у людей якогось гострого бажання. Хворих, не служивших аж бігом. Зате певна каста дуже чисельна) що клялась захищати і має спецпідготовку веде красиве безтурботне життя. Я б міг багато чого написат стосовно того як розвалювали оборонку і де ті люди (далеко від війни) і чому тепер недостачу техніки доводиться компенсовувати життями простих людей і ТД. Погодьтесь що це справедливі питання.
показать весь комментарий
06.03.2023 11:36 Ответить
"Хворих, не служивших аж бігом. Зате певна каста дуже чисельна) що клялась захищати і має спецпідготовку веде красиве безтурботне життя" --- я особисто різних бачив котрих призивають, і з спецпідгтовкою також достатньо,вони самі горять бажанням,тому що війна це сфера у їхній площині так сказати, знаю багато афганців котрі пішли, колишніх спецпризначенців. Не можу відкидати і те,що є такі котрі і не хочуть

"Погодьтесь що це справедливі питання" --- питання то справедливі,і їх є купу починаючи з 1991 року як до влади так і до людей котрі за цю владу ходили голосувати, до всіх і за все є купу питань. Народ в 1991 році привів до влади Кравчука замість Чорновола наприклад, хоча якщо б прийшов Чорновіл то війна з кацапами могла б початися уже тоді, але зважаючи на те.що тільки тільки після розпаду совка у нас було і ядерна зброя,і величезна армія то ще не факт.а от що точно факт то це те,що Чорновіл міг починати вормувати українське суспільство в правильному напрямку,і за 30 років можна було б створити народ який би любив і поважав совю країну, а не те що відбувалося в 2014 році наприклад коли було купу ідіотві котрі кликали росію "ввести войска", віттоді впинципі і йшла гібридна війна і тільки тепер вилилася в повномасштабну. Питань є багато до кожного, але це уже тільки питання які на ситуацію яка є зараз ніяк не вплине,зараз є факт: кацапи хочуть знищити Україну і українців, і все, мені здається цього достатньо для українця для того,щоб він хотів йти і захищати свою землю.
показать весь комментарий
06.03.2023 12:06 Ответить
Нервовий тик викликає відправлення на передову біз підготовки, купівля амуніції за власні гроші (яйця дорогі), абсолютна неможливість зняти командира-ідіота що гробить людей, повна безправність солдата (від 6 років без права апеляції) і цивільних, яких ловлять на вулицях як тварин, Єрмак, "свадєбний дрон" Резніков, повії тощо

Ви певно не розумієте що для росії є повний сенс продовжувати війну при співвідношенні втрат 1 до 2, просто через різницю в чисельності населення.

Єдиний варіант при якому війна втратить для РФ сенс - якщо на одного українця буде гинути 3 та більше кацапа.

Тому просто зігнати людей і кинути у бій в кращих традиціях радянського союзу не принесе користі, швидше закінчатся люди (і патріоти раніше, бо не платять хабарів що відкосити чи не потрапити на передову).

Перемога України полягає у дбайливому ставленні до бійців (навчання, екіпіювання тощо), аудіті командування на всіх рівнях (кожен загиблий, кожна невдача має бути розібрана, знайдена і виправлена причина), і дотриманні законів, Єрмак-Рєзніков не мають бути невразливими, бійці і цивільні не мають бути рабами (бо тоді незрозуміла мотивація, заради чого война, що у тєлєку був зєля а ні путін?)

Але поки що все рухається у радянському (кацапському) напрямку, "зігнать і закидать".
показать весь комментарий
06.03.2023 13:01 Ответить
"Нервовий тик викликає відправлення на передову біз підготовки, купівля амуніції за власні гроші (яйця дорогі), абсолютна неможливість зняти командира-ідіота що гробить людей, повна безправність солдата (від 6 років без права апеляції) і цивільних, яких ловлять на вулицях як тварин, Єрмак, "свадєбний дрон" Резніков, повії тощо" --- і багато хто незважаючи на це все всеодно іде в армію і армія показує чукдові результати, а хтось сидить і скиглить,що не піде тому що "за олігархів не хочу вмирати", хтось шукає можливості,а хтось причини як то кажуть,а те що ви написали усім відомо,у нас до стандартів НАТО як до києва рачки,працювати і працювати, ще десятиліттями,але це організаційні моменти, і якщо їх налагодити і додати ту винахідливість, розуміння,досвід нашої армії то це буде одна з анйсильніших армій на планеті без перебільшення, але не треба скиглити і шукати зради і причини чому хтось має сидіти вдома,а інші мають йти воювати,через війну пройдуть усі, треба усім це все уже зрозуміти, і якщо вас хтось недостатньо готує на вашу думку,то готуйтесь додатково, є купу зараз організацій в яких можна проходити базову медпідготовку, навчання з стрільби, тактичну теорію і так далі,тільки було б бажання, як я уже і казав,що хтось якщо чогось їм не вистачає,то він шукає можливості як це надолужити,а хтось сидить і нічого не робить і шукає причини чому він не має йти на фронт, хоча рано чи пізно усі туди підуть,і в інтересах самої ж людини чим скоріше починати самостійно набувати якихось навичок
показать весь комментарий
06.03.2023 13:13 Ответить
армія показує результати "не завдяки а всуперечь" МО, на особистій мотивації і генетиці людей поколіннями живших на межі Дикого Поля

але ці люди нажаль не безсмертні, тому без мозгів на одному героїзмі Україна не витягне

я вам просто навів причини, ще раз повторю, при розміні 1 до 2 РФ не тільки не припинить війну а виграє
показать весь комментарий
06.03.2023 13:22 Ответить
Ви хочите сказати,що в армії повна махновщина,ніхто ніким не управляє, ніякої координації немає, і війна йде собі так як йде без якоїсь там логіки,тактики і розуміння? Якщо б таке було, то війна давним давно була б програна уже,а те що проблеми є ніхто не відкидає, це не є причиною,щоб сидіти і розказувати, що "я не піду,нехай ідуть воювати інші,це їх вибір". І ще хочу додати,що втрати у цій війні у 80% це від артилерійських обстрілів, ракетних обстрілів і так далі, і у кацапів дуже велика перевага у цьому, і виграє в результаті той хто буде мати тут перевагу,зараз ми перевагою такою не володіємо,і це нажаль не від нас уже залежить, а від заходу котрий сам говорить,що на данному етапі ще не дуже близький щоб задовільняти повністю потреби ЗСУ. А те чому у нас самих своїх снарядів немає,зброї і так далі це уже проблема корені якої тягнуться в 1991 рік і до сьогоднішнього дня.
показать весь комментарий
06.03.2023 13:33 Ответить
саме тому лише мобілізацією проблему не вирішити
показать весь комментарий
06.03.2023 13:43 Ответить
особисто я записався в ТРО ще в перших числах березня 2022р, не до ЗСУ бо потрібно було б робити операцію (це я тоді так думав, зараз розумію що беруть всіх), в ТРО трохи посміялися але записали в резерв, так я і є "в резерві")

і повірте мені, немолодому циніку, що бачив два Майдани, бачив як кращі люди втрачали кошти, здоров"я, життя для того щоб нарід поставив хрестик за Януковіча та Зеленського, не спонукайте нормальних людей гинути, хай забирають хочаб порівну патріотів і нарід, бо як виб"ють лише патріотів нам і так *******
показать весь комментарий
06.03.2023 13:57 Ответить
хоча "виграє" це в теорії, на практиці буде момент зламу коли заганяти рабів на бійню стане для РФ занадто складно, тому Україна переможе саме на мотивації, але ціна може бути занадто висока - знищення кращого українського генофонду

більше того, думаю в РФ розуміють що на цьому етапі перемогти не вийде і ставлять задачі знищити якнаймога більше українських патріотів за рахунок російських зеків, підготувати почву для наступних атак

це без емоцій, просто по фактах
показать весь комментарий
06.03.2023 13:40 Ответить
А що, ''бальйон монако'' їх не влаштовує??? Хто там знаходиться відомо, де знаходиться теж відомо-нехай відправляють туди з готовими повістками, відловлюють їх там і вручають повістки! Досвід вже мають!
показать весь комментарий
06.03.2023 09:41 Ответить
Ця гнида ******** 100 млн $, а тепер , щоб ні наймати професіоналів (найманців) , яким треба сплачувати мінімум 1000-1500 $$ на добу , (на першой смузі) - проводить відлов мужичків на вулицях.👈
показать весь комментарий
06.03.2023 09:52 Ответить
Питання мобілізаціі ДЕРЖАВОЮ "пущєно на самотік". Нажаль треба визнати в цьому питанні рашисти,інформаційно, переграють нас.Подивіться,що публікують НАШІ інтернет видання - інакше як " МЕТОДИЧКА уклоніста та дезертира" ,те що друкується,не назвеш.На три десятка висірів про "насильницьку" мобілізацію - один з поясненням ії необхідності.Приклад - сайт апостроф.Там кожен день одна,дві публікаціі як "відкосити" і жодної про необхідність захисту держави.
показать весь комментарий
06.03.2023 09:53 Ответить
Як проходе агітація серед працівників поліції, прокуратури, суддів, митників, податківців. Всі з срочкою, в більшості досвід користування зброєю, здорові. Чи то золотий фонд?
показать весь комментарий
06.03.2023 11:12 Ответить
Це схоже на "проє**лі"... Знову.
показать весь комментарий
06.03.2023 09:59 Ответить
Більше мобілізованих , більше яєць по 17 грн.....
показать весь комментарий
06.03.2023 10:10 Ответить
Я в яку чергу входять МВД( їх на данному етапі можна замінити пенсіонерами), таможеники і налоговики ...і охоронні структури( інтересно що вони охороняють і кого).... І того з півмільйона набереться... Не потрібно медвідбір робити , всі при зброї і т.д.
показать весь комментарий
06.03.2023 10:19 Ответить
100%!.. а сколько их уже на пенсии на наши налоги!!!
показать весь комментарий
06.03.2023 10:32 Ответить
Мобплан и не может быть завершен, кроме добровольческих 8ми бригад Гвардии Наступу с конца ноября-начала декабря формируется еще СЕМНАДЦАТЬ новых бригад ЗСУ. Часть из них уже воюет, часть продолжает обучение. И это без учёта тех бригад формирование которых началось еще летом прошлого года. Всего в составе сил Обороны уже 120+ бригад и больше сотни отдельных батальонов. Укомплектовать всё это титаническое количество соединений техникой, вооружение и даже людьми до штатного количества невозможно ) Но будут.
показать весь комментарий
06.03.2023 11:12 Ответить
Чтобы понимать масштаб проблемы - даже только 60 из этих бригад будут иметь один танковый батальон, то потребуется 1800 боеготовых танков в строю. На данный момент в ЗСУ около 1000 танков. Даже если каждая из этих бригад будет недоукомплектована бронетехникой в целом, то потребуется 12000 БТР-БМП-МРАП или их аналогов способных перевозить личный состав. По всем прочим позициям тоже самое. Об этой проблеме говорил и Бутусов. Как итог большая часть этих бригад будет воевать одной батальонной группой, испытывая недостаток всего и вся. И никакой ленд-лиз тут не поможет. Но наверняка у Генштаба есть план. Должен быть.
показать весь комментарий
06.03.2023 11:24 Ответить
Як ви думаєте, план справді є, чи просто набирають, щоб не менше ніж у русні. Але враховуючи населення ворога це ж шлях в нікуди, хіба ні?
показать весь комментарий
06.03.2023 11:38 Ответить
Набирают потому, что могут набрать... План точно есть, без плана Генштаб не работает. Да и американцы присматривают за всем этим, и учения на картах проводят и моделируют (об этом была информация). Что касается прочего... Население не воюет с Населением, на наше счастье уже не те времена. Сейчас армия воюет с армией. И огромную, решающую роль играет превосходство в технике, тактике, вооружении. Два десятка Хаймарсов с высокоточными ракетами сделали больше, чем 200 000 мобилизованных грубо говоря.
Если бы дело было в 18-19 веке нам бы вряд ли удалось победить. Тогда всё гораздо проще было и "большие батальоны" решали исход войны. Но современная война другая. Важно не просто собрать кучу народу, нужно её обучить, вооружить, посадить на нормальную технику, обеспечить разведкой, снабжением, качественными боеприпасами и тогда это будет боеспособная армия.
Лишним подтверджением этого служит то, что имея "140 миллионное население" рашисты до сих пор не могут выставить против нас на фронте даже 350 тысячное войско. Потому, что не могут найти для большего количество технику, боеприпасы, снаряжение и и т.п. и т.д. И с этим у них всё хуже и хуже. Короче... если Китай не даст им этого всего и много, мы точно победим.
показать весь комментарий
06.03.2023 14:27 Ответить
Мусоров,судейских,прокурорских ********* и батальон Монако не хочешь мобилизовать,зелупа 17 грн.?
показать весь комментарий
06.03.2023 11:14 Ответить
Ці цифрові підари якщо за зось беруться то лише хабарі зростають.. зелені підари!
показать весь комментарий
06.03.2023 11:27 Ответить
вже два рази був у "военкомате". совдепія як була, так і є. мобілізаційні листки складаються паперово. мобілізаційні заходи так ніколи не виконають. мені сказали: "вам позвоним", дзвонять майже вже три місяці, мабуть в рельсу
показать весь комментарий
06.03.2023 12:23 Ответить
А смысл ждать их звонка?! если ты хочешь в армию, то лучше сам устраивайся. Восемь бригад Гвардии Наступу - анкету подать можно. В ТГ канала Карася и Американского Пехотинца постоянно выкидывают вакансии в кучу подразделений ВСУ, где нужны люди. Хочешь беспилотниками рулить - Мадяр набирает людей в свою роту. Это намного лучше, чем через ТЦК. У меня так уже несколько друзей пошли и нормально им. А вот те кого "забрали и определили" у тех сплошные проблемы, постоянные и бесконечные.
показать весь комментарий
06.03.2023 14:32 Ответить
Без претензий и зрады, там просто отношение другое и командиров и вообще в коллективе.
показать весь комментарий
06.03.2023 14:33 Ответить