12529 посетителей онлайн
12 726 38

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 159 090 человек (+1090 за сутки), 3466 танков, 2487 артсистем, 6769 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

По состоянию на утро 12 марта 2023 года потери российских оккупантов составляют примерно 159 090 человек.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 12.03.23 ориентировочно составляют:

личного состава - около 159090 (+1090) человек ликвидировано,

танков - 3466 (+8) ед,

боевых бронированных машин - 6769 (+7) ед,

артиллерийских систем - 2487 (+4) ед,

РСЗО - 493 (+0) ед,

средств ПВО - 259 (+2) ед,

самолетов - 304 (+0) ед,

вертолетов - 289 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня – 2108 (+0),

крылатых ракет – 907 (+0),

кораблей/катеров - 18 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 5348 (+4) ед,

специальной техники – 242 (+0).

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 159 090 человек (+1090 за сутки), 3466 танков, 2487 артсистем, 6769 бронированных машин 01

"Данные уточняются", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+29
Дохнуть тищами як мухи.
показать весь комментарий
12.03.2023 08:46 Ответить
+28
Слава ЗСУ!👍👍👍
показать весь комментарий
12.03.2023 08:43 Ответить
+25
Ну що свинособаки, як вам Київ за три дні?
показать весь комментарий
12.03.2023 08:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну що свинособаки, як вам Київ за три дні?
показать весь комментарий
12.03.2023 08:42 Ответить
Слава ЗСУ!👍👍👍
показать весь комментарий
12.03.2023 08:43 Ответить
Дохнуть тищами як мухи.
показать весь комментарий
12.03.2023 08:46 Ответить
Zалупу On Vоротник отримаєте а не Україну.
показать весь комментарий
12.03.2023 08:48 Ответить
Ну шо, сколько там еще осталось нганасанов, которые считают себя русскими? А юкагиров? Больше всего, конечно, осталось *********.
показать весь комментарий
12.03.2023 08:50 Ответить
Майже за Кіплінгом: " Це було славне полювання!". Нищать наші славні козаки кацапів вже тисячами! Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть ворогам!
показать весь комментарий
12.03.2023 08:55 Ответить
Потяг прийшов ---потяг пішов /краще повіз/
І так кожний день
показать весь комментарий
12.03.2023 08:57 Ответить
Це типу за рік війни в афганістані
показать весь комментарий
12.03.2023 08:58 Ответить
Свинопсы воюют как и их ********* дИды,закидывают мясом ,скот ******.хотя зачем я оскорбляю скот
показать весь комментарий
12.03.2023 09:01 Ответить
11.03.2023 На https://tsn.ua/tags/%D0%B1%D0%B0%D1%85%D0%BC%D1%83%D1%82 Бахмутському напрямку за добу відбулося 53 бойові зіткнення і російські окупанти втратили там 535 своїх бійців вбитими та пораненими.
Це тільки на Бахмутському. А є ще Вугледарський, Авдіїївський, Кремінна і Сватове, північний схід Харківської, правий берег Херсонщини.
Не заморачуйся. Математика не всім дається...
показать весь комментарий
12.03.2023 09:30 Ответить
Тільки одна атака накрила 67, а за день їх сотні, та і б'ють на ураження за фронтом. Маріуполь мав 10 атак. Череватий Тільки учора до обіду більш як 350 нарахував, з них до 150 тухляки. А тепер скільки фронтів має війна.
показать весь комментарий
12.03.2023 09:25 Ответить
Це те, що підтверджене фото- та відеозйомкою з відкритих джерел - https://www.*************.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html По техніці. Великі розбіжності зі зведенями ГШ ЗСУ?
показать весь комментарий
12.03.2023 09:31 Ответить
Дані Орікс можна сміливо множити на 2.
Фото-, відеозйомку наші почали більш-менш системно вести з літа 2022.
До того просто херачили кацапів, відступали, робили засідки, херачили і знову виступали. Так робила 58-ма бригада, яка відступала від Шостки до Чернігова.
Вся Сумська область від кордону з рашкою до межі з Чернігівською була завалена знищеною кацапською технікою вздовж доріг. Але тоді її не фоткали - телефони посідали, заряджати не було де, виходили з легкою зброєю, переважно - пішки, квадриків тоді ще не було в такій кількості, як зараз, багато хто з 58-ої потім загинув при обороні Чернігова, то фотки кацапської техніки так і залишились на їхніх телефонах, не побачивши світ...
показать весь комментарий
12.03.2023 10:09 Ответить
А що, орікс офіційний збирач всіх даних про втрати кацапів? Може в них і договір з какашенковим є?

Очевидно, що дані орікс - це ЛИШЕ ЧАСтИНА реальних втрат техніки засрашки.

Ну і головне - що, падло, не віриш ГШ ЗСУ? А кому віриш? Покидьками, в яких "втрат нема"?
показать весь комментарий
12.03.2023 10:17 Ответить
Я ж ясно написав - це дані підтверджені фото- і відеозйомкою з відкритих джерел, тобто те, що попало на різні новинні сайти. Скільки ще не попало -
х/з. Але я здогадуюсь, що дохіба, принаймні, стільки ж. Зрозуміло, що це не офіційні дані, але вони підтверджені. Тут хтось сумнівався в офіційних, то я йому під ніс і поклав. Тебе влаштовує моє роз'яснення, чи тобі треба так - ?
показать весь комментарий
12.03.2023 17:38 Ответить
Я якого дня чи місяця ці дані,бо там скільки техніки орків набито, що ух
показать весь комментарий
12.03.2023 10:28 Ответить
Це дані, які вони зібрали, від початку вторгнення і по сьогодні. Вони оновлюються.
показать весь комментарий
12.03.2023 17:40 Ответить
Передивіться їх заново, бо різниця в датах дає підтвердження даним Штабу., а не читайте першу сторінку
показать весь комментарий
13.03.2023 08:14 Ответить
показать весь комментарий
12.03.2023 09:19 Ответить
Хорошая жатва...
показать весь комментарий
12.03.2023 09:23 Ответить
По тисячі військових антилюдей за сутки це гарна тенденція. рашен самки не встигнуть поповнити моб ресурс.
показать весь комментарий
12.03.2023 10:10 Ответить
Дядя Валера старается !
показать весь комментарий
12.03.2023 10:30 Ответить
Мені сьогодні 60. Дякую ЗСУ за подарунок, Дякую Народу України,що тримаєтеся, боретеся,перемагаєте . Зберемося пізніше, не для святкування, а вип'ємо 100 грам в Пам'ять загиблим воїнам України. Усе буде Україна. Бережіть себе
показать весь комментарий
12.03.2023 10:31 Ответить
показать весь комментарий
12.03.2023 11:29 Ответить
показать весь комментарий
12.03.2023 12:52 Ответить
такими темпами недалеко і до 200к,

для параши це менше 1 % населення то на параші всім ніби і похер
показать весь комментарий
12.03.2023 10:33 Ответить
Каждый день по тыще. Как когда-то говорили "семимильными шагами".
показать весь комментарий
12.03.2023 10:59 Ответить
Цього разу вони закидають більше м'ясом
показать весь комментарий
12.03.2023 11:15 Ответить
кацапы дохнут тысячами в день , на войне , дохнут они и по домам , от алкоголизма , наркомании , дипрессии , суициды превысили все довоенные показатели , ..........на параше про это ни слова , а потеря генофонда узких уже пробила точку восстановления 50-ти летнего периода , еще год и параша впадет в демографический провал в столетие , а если брать в счет уехавшие умы , то даже восстановление популяции , кацапа ни спасет , территория дебилов от масквы до самых до окраин .............
показать весь комментарий
12.03.2023 11:20 Ответить
Нашим Воінам величезна подяка і шана 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показать весь комментарий
12.03.2023 12:46 Ответить
Другий день поспіль!
показать весь комментарий
12.03.2023 14:11 Ответить