9596 посетителей онлайн
6 952 46

ВР уволила министров Шкарлета, Рябикина и Федорова

депутат,вр,рада,верховна

Верховная Рада на сегодняшнем заседании уволила Сергея Шкарлета с должности министра образования и науки, Павла Рябикина – с должности министра по вопросам стратегических отраслей промышленности и Михаила Федорова с должности вице-премьер-министра Украины – Министра цифровой трансформации.

Об этом сообщил в телеграм-канале нардеп "Європейської солідарності" Алексей Гончаренко, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, отставку Шкарлета поддержали 295 нардепов. Сколько депутатов поддержали отставку двух других министров, пока не сообщается.

Топ комментарии
+17
Парламентаризм закінчився з приходом зе ,ВР тепер придаток ОПУ.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:18 Ответить
+13
Бачили очі, що купували,- їжте
показать весь комментарий
20.03.2023 14:21 Ответить
+12
Ці покидьки прибарахлилися в міністерських кріслах і всі їдуть послами 😠
показать весь комментарий
20.03.2023 14:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Парламентаризм закінчився з приходом зе ,ВР тепер придаток ОПУ.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:18 Ответить
Бачили очі, що купували,- їжте
показать весь комментарий
20.03.2023 14:21 Ответить
Ці покидьки прибарахлилися в міністерських кріслах і всі їдуть послами 😠
показать весь комментарий
20.03.2023 14:20 Ответить
не росповсюджуйте недостовірну інформацію
показать весь комментарий
20.03.2023 14:23 Ответить
Схематозний Рябікін їде послом до Китаю ,
Федоров на щаблину вище піднімається по службі , що не такт?
показать весь комментарий
20.03.2023 14:30 Ответить
Не прибарахлились?? Та ладна)))) чесні можновладці - то утопія.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:32 Ответить
Главное, чтот шкарлет свалил из МОН. Я как человек, занимавшийся мед. наукой в Украине, искренне рад. Так что пусть идет куда-подальше
показать весь комментарий
20.03.2023 20:44 Ответить
" ..звільнила Сергія Шкарета .." а заразом і Шарлета,згідно заяви.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:21 Ответить
А Федорова за що?
показать весь комментарий
20.03.2023 14:21 Ответить
Ібо нє@уй,- во за чо, шоби всє баялісь, шоб нє насмєхалісь 😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
20.03.2023 14:23 Ответить
опа, а Федоров че залетел? или на повышение?)
показать весь комментарий
20.03.2023 14:23 Ответить
На Мішаню навішають ще декілька міністерств і зроблять з нього "відповідального за все" з чим досі у нас була ..опа.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:29 Ответить
понятно, нашли одного более-менее способного, среди десятков бестолковых, теперь будет за всех впахивать)
показать весь комментарий
20.03.2023 14:33 Ответить
Звісно , що йде на підвищення !
показать весь комментарий
20.03.2023 14:32 Ответить
Та да, круговорот зеленого говна продолжается. Неприкосновенным остается кремлевский куратор зеледента дерьмак.
показать весь комментарий
20.03.2023 15:04 Ответить
Він навчився закопувати бабло у цифролізацію країни. Так простіше, ніж в асфальт заривати. І реально хрін що докажеш.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:35 Ответить
его работу хотя бы видно. Дия реально полезная штука. Должна стать еще полезнее.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:42 Ответить
"Дія" - це середнього рівня IT-проект для будь-якої IT-компанії. Замало для віце-прем'єра. До того ж в зв'язку з відтоком західних замовників у нас спад в цій галузі. Багато хтовтратив роботу, інші виїхали за кордон в пошуках кращої долі. Це провал.
показать весь комментарий
20.03.2023 15:41 Ответить
угу угу. и за 30 лет никто не осилил этот средний уровень. Что ж тогда другие страны заинтересованы и будут на нашем опыте внедрять подобное?
Языком молоть я тоже могу. Да что там той Дии.
Так рассуждать может тока чел не участвующий ни в каких разработках, и не знающий во сколько сил и лет выливаются якобы "простые проекты"
показать весь комментарий
20.03.2023 15:55 Ответить
Процитую Руслана (повний тукст дивись нижче):
"Дія, середньостатистичний ІТ проект, і не являє якось цінності чи складності в даній сфері. Звичайний собі клієнт-сервер. Без реєстрів мобільний додаток нічого не вартий"

Далі сперечатися з людиною яка не в темі немає сенсу.
показать весь комментарий
20.03.2023 16:04 Ответить
у меня стаж в айти 15 лет. Разумеется, я ничего в этом не понимаю. Но я хотя бы не корчу из себя архипрограммиста для которого раз плюнуть сделать приложение.
Где ваши приложения, умники?
Калькулятор то хоть на плюсах делали, чтобы осмыслить как оно делается? блаблабла меня не впечатляет. Где результаты, Карл?
показать весь комментарий
20.03.2023 17:21 Ответить
Дія, середньостатистичний ІТ проект, і не являє якось цінності чи складності в даній сфері. Звичайний собі клієнт-сервер. Без реєстрів мобільний додаток нічого не вартий. На початкових стадіях с глючним і убогим інтерфейсом. Як зараз не знаю, так як не користуюсь. Це я кажу як тім лід андроїд команди з багаторічним стажем.
Можливі цікаві рішення можуть бути на стороні бекенду і то, залежно від того як реалізували.
Дуже цікаво скільки грошей витрачено, з високою ймовірністю там суми далекі від ринкових, тому навряд це можна назвати якимось досягненням, хоча ідея цікава.
показать весь комментарий
20.03.2023 15:59 Ответить
бла-бла-бла.
Показывай свои продукты, гений лид-адроида, заценю хоть.
показать весь комментарий
20.03.2023 16:03 Ответить
а кто ты такой чтобы оценивать Дию? Что-то все гениальные программисты обламываются на пункте, где нужно показать свой продукт. Ну и где же он?
показать весь комментарий
20.03.2023 17:19 Ответить
Чомусь у Пенсійного свій додаток... А це зараз за змінами усі соціально-страхові процеси з нарахувань та відрахувань... чум це не в "дії", а поза дією?.. тоді нащо дія?..
показать весь комментарий
20.03.2023 18:40 Ответить
Такий саме глючний. Цікаво, а для соцстраху хто розробляв?
показать весь комментарий
20.03.2023 17:01 Ответить
У когось є сумніви, що новозвільненим ще на додачу видадуть по декілька річних окладів і премію за успішний провал ввіреної їм безнадійної справи? Особливо Рябікін тішить - нічого хлоп не робив взагалі, а послом в Китай їде, щоб далі нічого не робити.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:33 Ответить
Михайло Федоров відповів, де флот морських дронів, на який збирали величезну суму грошей
показать весь комментарий
20.03.2023 14:34 Ответить
1. Якщо гроші і досі знаходяться на рахунках НБУ, то це значить, що дрони дотепер не виробляються?
2. Виходить, гроші почали збирати на сирий проект, який навіть не пройшов випробувань?
показать весь комментарий
20.03.2023 14:35 Ответить
Дрони можна спостерігати в "народний" супутник. Це схожі проекти.
показать весь комментарий
20.03.2023 16:32 Ответить
Отже ж цікаво у них виходить. Люди працюють над човнами (за який кошт?), а вони грошики у нацбанку тримають, чогось вичикують. Чи все ж таки крутять ними? Ну, курви, і ще язик повертається говорити про таке! Одним словом, діджіталізатори-всі-ми-ви-президенти....тхірові.
показать весь комментарий
20.03.2023 17:12 Ответить
Шкарлета , могли б подождать и до лета...
показать весь комментарий
20.03.2023 14:34 Ответить
Літо вже минуло, ви, мабуть, спали ).
показать весь комментарий
20.03.2023 17:08 Ответить
До якого лєта? І чого чекати? Може Ви сусід того міністра-плагіатора?
показать весь комментарий
20.03.2023 17:36 Ответить
яке зе таке і міністри-злодюги
показать весь комментарий
20.03.2023 14:36 Ответить
Рибкін і Шкарлет - то відірви та викинь. А Федоров чим провинився??? Ніби розумний міністр був, просував Дію та нові технології. Чи може відмовився впроваджувати електронні вибори через Дію на які так моляться "слуги" в надії сфальсифікувати та лишитесь ще на 5 років???
показать весь комментарий
20.03.2023 14:40 Ответить
буде просто віце-прем'єром. Без посади міністра
показать весь комментарий
20.03.2023 15:25 Ответить
Потягли ліжка по кімнаті борделю.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:45 Ответить
наконец -то поувольняли трёх дебилов из СН!!
показать весь комментарий
20.03.2023 15:28 Ответить
показать весь комментарий
20.03.2023 16:06 Ответить
В нормальних країнах вже кілька разів помінявся б кабінет міністрів, а у нас все дірки латають. А може там діло в ШМИГАЛІ? Ну не може він команду набрать, або сам нічого не вартує як менеджер, або придаток до ОПУ?
показать весь комментарий
20.03.2023 16:07 Ответить
Федоров бідний так напрацювався що навіть в "Дії" яка на комп'ютері нема послуги "обмін лампочок".Неперевершений стахановець.
показать весь комментарий
20.03.2023 16:36 Ответить
А хто звільнить Верховну Раду?
показать весь комментарий
20.03.2023 17:33 Ответить
Цифровичка з ФСБешного телеграма на підвищення - зелена погань - це погань куди її не признач!
показать весь комментарий
20.03.2023 18:57 Ответить