7934 посетителя онлайн

Король Чарльз ІІІ: война России против Украины угрожает безопасности всей Европы

чарльз,ііі

Король Великобритании Чарльз ІІІ заявил, что развязанная Россией война против Украины поставила под угрозу безопасность в Европе.

Об этом он заявил во время своего выступления в Бундестаге, передает Цензор.НЕТ.

"Неспровоцированное вторжение в Украину причинило невероятные страдания. Бесчисленное количество жизней разрушено, человеческое достоинство и свобода грубо растоптаны, безопасность Европы находится под угрозой, как и наши демократические ценности", - отметил король.

Но он подчеркнул, что мир не стоял в стороне. "Мы глубоко шокированы разрушениями, но нас может вдохновлять наше единство, когда речь идет о защите Украины, мира и свободы".

Чарльз ІІІ во время выступления также высоко оценил оказанную Германией помощь Украине, в том числе военную.

"Решение Германии оказать Украине такую большую военную поддержку является чрезвычайно смелым, важным и желанным", — заявил он.

Чарльз ІІІ отметил также, что Германия и Великобритания взяли на себя важную роль лидеров в помощи Украине в Европе, стали самыми большими "донорами", решительно отреагировали на агрессию РФ и "приняли решения, которые раньше невозможно было себе представить".

Топ комментарии
+9
Не лише Європі. Вона загрожує всім. Погано що лідери заходу, які керували державами починаючи з 2000 року, бачили, що зростає на сході і толерували це.
показать весь комментарий
30.03.2023 17:41 Ответить
+8
І у 2014 в них нічого не йокнуло...дивились на все як на телепередачу
показать весь комментарий
30.03.2023 17:46 Ответить
+2
Та воно і зараз не сильно там йокае,якщо дивитися на терміни поставок і відсотка наданого ,від кількості можливого,,, як би вони лікті не кусали від цього, в найближчому майбутньому,
показать весь комментарий
30.03.2023 17:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
30.03.2023 17:52 Ответить
Не війна, а російські військові злочинці загрожують безпеці всієї Європи і шкода, такий король, що не розуміє таких азів. А війна навпаки - це триумф справедливості, бо вона відправляє на родину вбивць мирних мешканців, нелюдів, гвалтівників дітей у цинкових трунах після того, як вони 300 років безкарно і без воїн нищили український народ, воздає їм те, чого вони заслужили
показать весь комментарий
30.03.2023 17:57 Ответить
Статтю можна не читати? Тільки заголовки?
Війна - триумф справедливості? WTF?
показать весь комментарий
30.03.2023 18:32 Ответить
Я прочитав, дійсно він сказав багато справедливих речей, але так говорити про війну - це двозначна, неприйнятна і навіть небезпечна для нас риторика і сподіваюсь, король вдався до неї через необізнаність. Для нас ця війна - справедлива, національно-визвольна, у якій вирішується доля нашого народу і лише ця війна, без якої неможлива перемога над злом може врятувати нас та Європу від небезпеки.
показать весь комментарий
30.03.2023 18:44 Ответить
Де там двозначність? При чому там справедливість, де він про неї говорить?
читайте ще.
показать весь комментарий
30.03.2023 19:04 Ответить
Про справедливість говорю вже я і лише для того, щоб пояснити зміст цих слів. А двозначність у тому, що у війні воюють дві сторони. Саме одна з цих сторін - агресор загрожує безпеці Європи, України і саме завдяки цій війні, завдяки тому, що ця справедлива війна стримує ворога за тисячі километрів від Букингемського палацу цей король знаходиться в безпеці, бо в іншом випадку життя може скластися так, що війна - це в кращому випадку, бо без війни буде геноцид, - може перейти і на Туманний Альбіон. Тому не війна загружує безпеці - ні, а саме напад ворога, сам ворог - що завгодно, тільки не ця справедлива для нас війна. Тому кожного з українця закликаю не говорити у такому ключі і непублічно, тактично випраляти партнерів, які таке говорять, бо він знаходиться у безпеці теж лише тому, що війна триває та іде далеко від його рідного міста і саме завдяки тому, що героїзм наших воїнів стримує ворога війною проти нього і завдяки цьому ворожі снаряди рвуться далеко від його домівки, і взагалі, якби не було війни, то у його місті була б чергова Буча чи його б катували, морили голодом, як кацапи знищували наших предків віками до цього.
показать весь комментарий
30.03.2023 19:24 Ответить
Де ви там «придумали» двозначність? Ви читали?
І дивіться менше відосів Боневтіка Найпершого.
показать весь комментарий
30.03.2023 19:43 Ответить
Я чітко і розгорнуто все Вам пояснив. Ви можете погоджуватись зі мною чи ні, але я дав Вам вичерпну на всі 100 відповідь і мені не зрозуміло ваше повторне запитання саме після того, як я Вам на нього відповів. Перед тим, як в сотий раз закликати читати, знайдіть час і самому прочитати і задуматись над тим, що пишуть Вам, раз ви вже вступили до дискусії. І не треба приплутувати політику, переводячи стрілки на неї, коли розмова іде вже не щодо позиції війни, а виключно щодо питання Вашого розуміння моїх слів, і для початку я намагаюся Вам донести їх зміст і лише тоді, коли я побачу порозуміння, пропоную переходити до особистий поглядів на політику, а зараз, будь ласка, не зістрибуйте з предмету розмови.
показать весь комментарий
30.03.2023 19:55 Ответить
Останній раз, що він так сказав?

«Неспровоковане вторгнення в Україну завдало неймовірних страждань. Незліченну кількість життів зруйновано, людську гідність і свободу брутально розтоптано, безпека Європи знаходиться під загрозою, як і наші демократичні цінності", - зазначив король. Джерело:
показать весь комментарий
30.03.2023 19:59 Ответить
А у заголовку - Король Чарльз ІІІ: Війна Росії проти України загрожує безпеці всієї Європи - це ж цитата чи ні? Це дві різні цитати чи журналістська інтерпретація? Я перейшов за посиланням у статі і так і не розібрався у цьому.
показать весь комментарий
30.03.2023 20:10 Ответить
Ці тези якось суперечать одна одній?
показать весь комментарий
30.03.2023 20:18 Ответить
Я ж Вам пояснював величезну різницю між війною та "неспровокованим вторгненням". "Тому не війна загружує безпеці - ні, а саме напад ворога, сам ворог - що завгодно, тільки не ця справедлива для нас війна." - для кого я писав? І як після того, як я висловив таке чітке бачення величезної різниці між цими поняттями, які у заголовку та цитаті можна задавати таке питання? Але, дякую Вам, мене таки дуже наблизили до розуміння цього протиріччя. Я не можу знайти цитату у заголовку у іноземних джерелах і скоріш за все Король вимовив лише слова, наведені у самій статі. Тому всі ми не застраховані від того, що не одразу все зрозуміємо, тому, будь, ласка, будте більш конкретнішим, відповідаючи на питання та поблажливим до можливих непорозумінь іншими людьми.
показать весь комментарий
30.03.2023 20:36 Ответить
Не чіпляйтеся. Там далі він говорить про важливість допомоги Україні тому в цілому все правильно. Тобто король підтримує дії уряду, хоча прямо на них не може впливати, все нормально
показать весь комментарий
30.03.2023 21:26 Ответить
Я ж і написав - "дійсно він сказав багато справедливих речей" і "закликаю не говорити у такому ключі і непублічно, тактично випраляти партнерів, які таке говорять". Тобто ні в якому разі не чіплятися тим більше до Короля країни, яка дружня до насі більше за всих у світі. Звісно, God save the Кing за таку величезну підтримку і добре, як камінь з плеч, що справа не у королі, а, скоріш за все у інтерпретації статі
показать весь комментарий
30.03.2023 21:42 Ответить
Давайте ракеты и самолёты и будет безопасность. А с учётом того ,что Китай открыто стал на сторону параши - для западной цивилизации это начало конца,сами вскормили обоих уродов. Жаль не понимают ,что тянуть нельзя . Я бы на их месте уже заводы вызозил от желтомордых,а то заберут.
показать весь комментарий
30.03.2023 18:09 Ответить
Загрожує безпеці УСЬОГО світу.
показать весь комментарий
30.03.2023 19:42 Ответить