5264 посетителя онлайн
7 511 19

Венгрия временно приостановила пропуск через границу с Украиной, - Госпогранслужба

угорщина

База данных Пограничной полиции Венгрии временно не работает. Поэтому оформление лиц и транспортных средств на венгерской стороне пока не осуществляется.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Государственную пограничную службу Украины.

Пока неизвестно, когда венгерским пограничникам удастся возобновить работу базы. Госпогранслужба рекомендует учесть эти обстоятельства гражданам, планирующим пересекать украинско-венгерскую границу.

Топ комментарии
+11
***** ******, без підлості ні доби.
показать весь комментарий
24.04.2023 18:41 Ответить
+11
Давно уже нужно было начать ограничивать отношения с пропутинской Венгрией, чтобы,

в конечном итоге, свести их на ноль, лучше не иметь таких "друзей".
показать весь комментарий
24.04.2023 18:42 Ответить
+9
От же ж дав Бог сусідів..., що кацапи, що ******.
показать весь комментарий
24.04.2023 18:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Взагалі потрібно було закрити кордон з мадярами там в основному манкурти з двома паспортами їздять
показать весь комментарий
24.04.2023 18:39 Ответить
***** ******, без підлості ні доби.
показать весь комментарий
24.04.2023 18:41 Ответить
От же ж дав Бог сусідів..., що кацапи, що ******.
показать весь комментарий
24.04.2023 18:41 Ответить
Давно уже нужно было начать ограничивать отношения с пропутинской Венгрией, чтобы,

в конечном итоге, свести их на ноль, лучше не иметь таких "друзей".
показать весь комментарий
24.04.2023 18:42 Ответить
срут и срут, срут и срут... никаких уступок им не светит ещё долго
показать весь комментарий
24.04.2023 18:43 Ответить
ta koly yiy vzhe pzdy dadut...
показать весь комментарий
24.04.2023 18:50 Ответить
Як на мене,то їб###учим мадьярам місце в тайожному союзі,а не ЕС.
показать весь комментарий
24.04.2023 19:02 Ответить
Ну вони в курсі, що можуть юзати ЄС як завгодно (на крайняк їм призупинять тимчасово виділення грошей). Ні з ЄС, ні з НАТО їх не попруть (не існує ні механізму ні практики), що б вони не чинили і не казали .
показать весь комментарий
24.04.2023 19:05 Ответить
А газ з мордору по трубопроводу "Дружба" через територію України ще транспортується? Між іншим, це єдина труба між мордором та Мад'ярщиною.
показать весь комментарий
24.04.2023 19:02 Ответить
Бояться, що кляті чужинці увесь паприкаш повиїдають?
показать весь комментарий
24.04.2023 19:05 Ответить
ta haj vze vony vze pryednajut´sja do kazapii... ony vse odno odnakovo obrydni
показать весь комментарий
24.04.2023 19:09 Ответить
выгнать эту сраную мадьярию из ЕС и НАТО. Пусть убираются к себе на уСрал...
показать весь комментарий
24.04.2023 19:09 Ответить
Зо ща нахєр... ЄС, агов! Це ж прямий саботаж та невиконання європейських законів.
показать весь комментарий
24.04.2023 19:12 Ответить
А надолго запретила? Бульбашки путлеровского влияния... Последние бастионы путлера.
показать весь комментарий
24.04.2023 19:17 Ответить
А може Україні слід перевірити функціонування нафто- та газогонів, через які Угорщина сидить на московський голці? А потім сказати, що "ой, база злетіла! як відновимо, то скажемо". І так кілька місяців
показать весь комментарий
24.04.2023 19:39 Ответить
Якби в нас була проукраїнська влада Угорщину б приборкали за один день - перекрити нафтопровід "Дружба" і Угорщина в сраці але це якби у нас не командували "парадом" ФСБешні бандити на чолі з єрмаком і ЗЕблазнем!
показать весь комментарий
24.04.2023 19:53 Ответить
а уявіть, щоб сталося, якби росо-фашисти пригадали про експорт електроенергії? Всі "пости" - фіксуються, а зв'зки будуть визначено)))
показать весь комментарий
24.04.2023 22:33 Ответить
Вибачте, але Ви досить упереджено ставитися до народу. А має бути до їхнього "презика" - наче янек. до втечі на расею. особисто спілкуюся з колишнім військовим з Угорщини, що прихистив до себе родину українців і мою кликав! теж саме з фінами.тож не варто судити по цілій нації через місцевого "янека". ми вже таке пройшли!
показать весь комментарий
24.04.2023 22:28 Ответить
Треба допомогти угорцям позбутись цього бандитського режиму. Бо він угорців лиш позорить: