3845 посетителей онлайн

США известно, что Украина готовит наступление в следующие недели, - Блинкен

блінкен

Соединенным Штатам Америки известно, что Украина готовит наступление в следующие недели.

Как сообщает Цензор.НЕТ, такое заявление госсекретаря США Энтони Блинкена приводит "Голос Америки".

"Нам известно, что украинцы планируют контрнаступление в следующие недели", – говорится в заявлении.

Блинкен призвал смотреть, что будет дальше. По его словам, успех на поле боя – лучший и, возможно, самый быстрый путь к переговорам, которые принесут справедливый и устойчивый мир.

Также госсекретарь США пояснил, что планы России уже потерпели поражение. Таким образом, он ответил на вопрос, что, несмотря на активную международную поддержку, на поле боя в Украине, как представляется, ситуация зашла в тупик.

Топ комментарии
+38
Можна звичайно і затрахать рашистів кожноденною інфою про контрнаступ і можливо через пів року- рік вони з глузду з'їдуть та сами себе перестриляють. Може саме це мав на увазі яйценосець коли сказав - крим візьмем без бою.
показать весь комментарий
02.05.2023 20:30 Ответить
+20
Навіть кацапи вже зрозуміли, що ці заяви просто кампанія з дезінформації!
Загалом, Генштаб намагається приховати дату наступу від ворога, але в Українського Генштабу, завдання просто титанічне (без жодної іронії чи сарказму): приховати дату наступа від ворога та керівництва власної країни.
Коли буде, тоді й буде, сподіваємося на ЗСУ та віримо в них!
показать весь комментарий
02.05.2023 20:35 Ответить
+16
Украіна переможе і перебʼє всіх русофашистів на украінській землі
це 100% 😡
показать весь комментарий
02.05.2023 20:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Украіна переможе і перебʼє всіх русофашистів на украінській землі
це 100% 😡
показать весь комментарий
02.05.2023 20:28 Ответить
Можна звичайно і затрахать рашистів кожноденною інфою про контрнаступ і можливо через пів року- рік вони з глузду з'їдуть та сами себе перестриляють. Може саме це мав на увазі яйценосець коли сказав - крим візьмем без бою.
показать весь комментарий
02.05.2023 20:30 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2023 20:33 Ответить
А ви думаєте, шо 24.22, завдяки зеленскому це не відбулось?
показать весь комментарий
02.05.2023 20:48 Ответить
У коментарі про Іловайську трагедію, яка сталася за каденції іншого президента.
І було тоді інше вище військове керівництво. А тимчасова комісія Верховної Ради під головуванням А. Сенченка зробила висновок щодо вини якраз того таки військового керівництва.
показать весь комментарий
02.05.2023 21:02 Ответить
Не помиляєтесь шо інше війскове керівництво? 4 серпня: генерал Руслан Хомчак поставив задачу розвідати сили, що утримували Іловайськ, важливий залізничний вузол за 40 км від Донецька. Штаб АТО та Хомчак припускали, що місто утримують не більш ніж 30-80 бойовиків.29 авг. 2020 г. Хомчак був при зеленскому нач ген штабу. Зараз у рнбо, заступник ветеринара.
показать весь комментарий
02.05.2023 21:29 Ответить
Причому Хомчак дав команду на прорив з боєм. Війська пішли, а він поїхав в тил колони, кинув солдатів і разом з охороною наступного ранку мирно виїхав через інші рашиські блокпости, на новому авто. Дивно, правда?
А його армію в цей час розстріляли в 'коридорі', і добивали поранених по полях
показать весь комментарий
02.05.2023 22:24 Ответить
При тому, за ці злочини досі ніхто не покараний
показать весь комментарий
04.05.2023 01:08 Ответить
шмель ты свиноцабачий - заходи ещё раз...
показать весь комментарий
02.05.2023 21:12 Ответить
А в Херсоні з глузду з''їхали чи самі себе перестріляли? І навіщо вони його до свого складу приймали? Тільки зганьбились. А з Криму на відміну від Херсону вплав вже не втечеш.
показать весь комментарий
02.05.2023 21:05 Ответить
То жарт був.
показать весь комментарий
02.05.2023 21:06 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2023 20:35 Ответить
От блін, Блінкін !!! Треба було Бубочку попередити. А то він заявив, що контрнаступ буде з ненацька. Кацапи всі мапи перекопали шукаючи місто Ненацька
показать весь комментарий
02.05.2023 20:35 Ответить
Наступ буде з Ненацька, а отже орки шукають місто Ненацьк.
показать весь комментарий
02.05.2023 21:07 Ответить
Ты город "Ненацька" видишь?
Нет.
А он есть...
показать весь комментарий
02.05.2023 21:08 Ответить
А кому ще невiдомо ми придемо и розкажемо про контрнаступ... I завтра i всi наступнi тижнi.Поки у вас вiд слова контрнаступ не почнеться дiарэя.
показать весь комментарий
02.05.2023 20:37 Ответить
Пригожин теж дав Украіні відмашку -- 15 -го травня.
показать весь комментарий
02.05.2023 20:38 Ответить
а Блінкен попередив, що наступ в найближчі тижні почнеться зненацька на несподіваному напрямку, та ще й вночі?
показать весь комментарий
02.05.2023 20:41 Ответить
запізнився Блінкен, Рєзніков нам вже відрапортував!
показать весь комментарий
02.05.2023 20:49 Ответить
Наступ на хрущів та їх кробаків, а потім на колорадів!
показать весь комментарий
02.05.2023 21:05 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2023 21:46 Ответить
А пока США будет отправлять космонавтов РФ на МКС, среди которых некий Федяев, военный летчик 2-класса.
показать весь комментарий
02.05.2023 22:21 Ответить