4773 посетителя онлайн

Уоллес подтвердил, что Великобритания передает Украине дальнобойные ракеты Storm Shadow.

воллес

Министр обороны Бен Уоллес подтвердил, что Великобритания передает Украине дальнобойные ракеты Storm Shadow.

Об этом пишет Sky News, передает Цензор.НЕТ.

Он заявил, что ракеты этого типа будут предоставлены украинским военным.

"Сегодня я могу подтвердить, что Великобритания предоставляет Украине ракеты Storm Shadow. Storm Shadow - это обычные высокоточные ударные средства большой дальности. ... Использование Storm Shadow позволит Украине отбросить российские силы", - отметил министр.

Ранее CNN писал, что Великобритания передала Украине несколько дальнобойных ракет Storm Shadow.

Топ комментарии
+36
Дякуємо, Британія!

God Save the King!
показать весь комментарий
11.05.2023 14:59 Ответить
+13
а могли б мати свої, та не чекати милості сильних світу цього..., все було: можливості, спроможності, не було тільки мізків як у наріда, так й у тих, кого він обирав...
показать весь комментарий
11.05.2023 15:01 Ответить
+13
показать весь комментарий
11.05.2023 15:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякуємо, Британія!

God Save the King!
показать весь комментарий
11.05.2023 14:59 Ответить
а могли б мати свої, та не чекати милості сильних світу цього..., все було: можливості, спроможності, не було тільки мізків як у наріда, так й у тих, кого він обирав...
показать весь комментарий
11.05.2023 15:01 Ответить
И у кого есть такие ракеты?

Может у Польши?

Тут больше вопрос, почему нельзя было дать это все до нападения.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:12 Ответить
Під асфальтом пошукайте.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:24 Ответить
я голосовал за Порошенко. И мне тем более не понятно, почему нельзя было всю эту красоту поставлять ранее. И почему надо столько ждать. Порошенко тоже асфальт? Он 5 лет был.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:44 Ответить
"Он 5 лет был" і появились Нептуни. Так криві, косі но вони є. Появилась вільха, різні там інші...

"поставлять ранее. И почему надо столько ждать" - пам'ятаєте як Зе привів до влади Деркача, а той вкинув плівки? Ну ті що для відвернення уваги плісняви (якою є люди як вид) були про "жму руку", а ось друга частина цих плівок від якої відвертали увагу була про Байдена. І Зе відкрив на нього, його сита і т.п. кримінальну справу.

Відповідь для себе отримали? Це ще дуже пощастило що стався Афганський фейл і українців стало вигідно пожаліти, інакше був би тут м'ясокомбінат на подобі того що був за часів голодомору. Реальність не казка. І це слава що більш менш ситуацію вдалось витягнути, а не повторити часи червоного терору і голодомору.
показать весь комментарий
11.05.2023 18:24 Ответить
Ну просто получается Порошенко не только украинцы недолюбливали. А Зеленский так прям человек года.

Может не одни украинцы "дурні"?

Может так и надо? Show must go on..
показать весь комментарий
11.05.2023 19:02 Ответить
"Порошенко не только украинцы недолюбливали" і це проявляється в чому?

В тому що заморозили все і спасли цим від долі Сирії давши час на створення армії? Ви забуваєте що в 2013-14 роках армії фізично не існувало. Техніки робочої не було. ППО появилось виключно завдяки Героям України відомим як "Свинарчуки" що крали клістрони з рф за що їх ненавиділа вся агентура рф та корисні ідіоти яких росіяни використовували для ШОУ.

"не одни украинцы "дурні"" - дурні всі люди без виключень. Люди це майже плісень по інтелекту. Різниця в космічних масштабах справді поки що відсутня.

"Может так и надо? Show must go on" - так не треба. Це тупіковий варіант історії з дуже небезпечними можливими наслідками у виді смерті всього виду плісняви. Як такий варіант вийшов? Дурна еліта ЄС подивилась на таких самих дурних українців і вирішила що дурні росіяни переможуть - питання лиш в часі та зруйнованій енергетичній інфраструктурі. Яку зруйнують обидві сторони. ПИТАННЯ В ПОТОКАХ які качали газ ресурсної колонії в метрополію. Вони були б зруйновані. А пробувати захистити їх військами ЄС це ніхто не поняв би тим більше ніхто не поняв би війну Метрополії із своєю ресурсною колонію бо для всієї планети тоді в 2013-14 роках рф розіграла виставу про громадянську війну і себе як миротворця. Вважалось тоді в ЄС що воювати проти рф безглуздо, треба почекати щоб побудувати потоки в обхід України. Як тільки завершать потоки так зразу війна. Та можливо дати цим якийсь шанс дурним українцям відродити армію щоб здивувати всіх. А для реалізації цього тупого примітивного плану пообіцяти кремлю за заморозку війни - ембарго зброї і воєнних технологій для Україну. Що і відбувалось. Но дурні еліти ЄС не врахували що на дворі інформаційна епоха, що дурні росіяни як плісніва недалеко по розвитку від диких канібалів. Що війна не буде швидкою і це бачитиме весь світ, що США обсереться із афганістаном та муситиме виправити репутацію, і що українцям все ж вдасться всіх здивувати навіть у поганому варіанті ефективності всіх дій та виборів українців.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:03 Ответить
Польща на відміну від України, не мала науково-технічної бази для реалізації подібних розробок.
Підрив обороноздатності країни здійснювався руками кацапських агентів, яких було повно при владі у різні часи.
Виключення були лише за каденції Пороха, коли велись розробки далекобійних засобів ураження і було держ. замовлення на них.
Саме тому кацапи й верещали "кто угодно только нє Порошенко".
показать весь комментарий
11.05.2023 16:15 Ответить
Польша нам была не ровня в плане технологий Укроборонпрома. Даже Вільха бьет на 120 км ,сколько за полтора года войны Зеленский их штук заказал? Ага. В Киевском Кб ЛУЧ даже образцы ППо делали армейского типа, которых очень не хватает на фронте. Ноль заказов от ОП. А про Гром, Гром-2 и Сапсан, которые бьют от 300 км я молчу. Хорошо, хоть при Порохе успели сделать несколько Нептунов, котоырми крейсер сбили.
показать весь комментарий
11.05.2023 18:06 Ответить
Заказали бы больше - получили бы хаймарсов меньше (((
Шоу (((
показать весь комментарий
11.05.2023 19:04 Ответить
ЭЭэ, ну и что? Лучше свое иметь. Можно бить куда хочешь, хоть и по территории России.
показать весь комментарий
12.05.2023 13:03 Ответить
Нептун бьет на 288 км, а Гарпун на 120 км, который нам дали. Вільха бьет на 120 км, а Хаймерс лиш на 84 км. Ракеты Shadow Storm бьет на 300 км. А Гром от 300 до 1000 км. Даже с этой точки зрения лучше свое иметь, и в количестве никто не ограничит.
показать весь комментарий
12.05.2023 13:07 Ответить
Muchas gracias Inglaterra
показать весь комментарий
11.05.2023 15:02 Ответить
Это и будет реальным тестом паРашкинской ПВО....
показать весь комментарий
11.05.2023 15:06 Ответить
її нема

показать весь комментарий
11.05.2023 15:15 Ответить
Это разные вещи....мы научились сбивать почти все их крылатые ракеты, а теперь посмотрим, что они смогут противоставить британским изделиям...
показать весь комментарий
11.05.2023 15:21 Ответить
звичайно я трохи перебільшив)
але є така думка що захистом від агресивного Заходу в них слугує фаза "стріляю ядєрную бонбу"а ППО - в дупі
показать весь комментарий
11.05.2023 15:27 Ответить
Вони вже Хаймарси збивають пачками )))))))))))
показать весь комментарий
11.05.2023 15:27 Ответить
Кто собьет HIMERSов пачку, тот получит водокачку...
показать весь комментарий
11.05.2023 15:29 Ответить
показать весь комментарий
11.05.2023 15:32 Ответить
Усі скрепоносні балерини Росії віддали пачки...
показать весь комментарий
11.05.2023 16:59 Ответить
Ой, ну ви нас балуєте.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:07 Ответить
показать весь комментарий
11.05.2023 15:09 Ответить
Британці - молодці, системно протистоять падлюкам як мінімум з часів Гітлера, готові битися і тримати слово, останній бастіон Європи який зберіг її дух навіть ціною виходу з Євросоюзу
показать весь комментарий
11.05.2023 15:13 Ответить
KHERSON-KHARKIV



«Хотите жить - бегите, у вас и так все забрали»: хакеры получили доступ к тысячам видеокамер с динамиком в публичных местах на россии и передали кое-что для россиян. Реакция разная)

https://twitter.com/i/status/1656592011644870656
показать весь комментарий
11.05.2023 15:19 Ответить
все псує гнусавий голосок, бо хочеться бігти на корпоратив
показать весь комментарий
11.05.2023 15:22 Ответить
Перебий це відчуття подякую до хакерів...розумію, що це важко, але...
показать весь комментарий
11.05.2023 15:27 Ответить
хай наступного разу кладуть іншу озвучку
показать весь комментарий
11.05.2023 15:29 Ответить
дуже схоже на те, що за Британією стирчать вуха США.
але як би там не було, все одно велика дяка. врешті й це табу на далекобійну ракетну зброю зламане.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:27 Ответить
а чому б вухам США не стирчати за США?
бо не дуже зрозуміло хто у світі "найсильніша держава"
показать весь комментарий
11.05.2023 15:31 Ответить
І так і ні. Так, бо США дійсно не хоче, щоб війна виглядала, як війна з Росією з виключно американською зброєю. Ні, бо британці завжди були відчайдухи. Єдина країна старої Європи ,яка не скорилися Гітлеру. І Storm Shadow це не американська розробка.
показать весь комментарий
11.05.2023 18:12 Ответить
Оце вже інша справа. Ще потрібно зодві ескадрильї F-16 і вже можна починати контрнаступ. Ну Нідерланди - ваш хід.
показать весь комментарий
11.05.2023 15:28 Ответить
По-моему на Ф-16 они не устанавливались.
Дальность полета ракеты составляет примерно 560 км.https://ru.wikipedia.org/wiki/Storm_Shadow#cite_note-4 [4] Ракета оснащена турбореактивным двигателем со скоростью 0,8 Маха и может быть установлена на снятые с вооружения самолеты https://ru.wikipedia.org/wiki/Panavia_Tornado RAF Tornado GR4 , итальянские https://ru.wikipedia.org/wiki/Panavia_Tornado Tornado IDS , https://ru.wikipedia.org/wiki/Saab_JAS_39_Gripen Saab Gripen , https://ru.wikipedia.org/wiki/Dassault_Mirage_2000 Dassault Mirage 2000 и https://ru.wikipedia.org/wiki/Dassault_Rafale Dassault Rafale .https://ru.wikipedia.org/wiki/Storm_Shadow#cite_note-fas_storm_shadow-5 [5] Storm Shadow был интегрирован в истребитель Eurofighter Typhoon в рамках Фазы 2 усовершенствования (P2E) в 2015 году
показать весь комментарий
11.05.2023 17:15 Ответить
Молодцы англичане. Если бы не Великобритания то бои уже шли бы где то под Львовом а америкосы до сих пор бы нам обещали Джавелины
показать весь комментарий
11.05.2023 16:05 Ответить
Тільки ЗеДєрьмаку про це нічого не говоріть.
показать весь комментарий
11.05.2023 16:10 Ответить
UK - all okay...

показать весь комментарий
11.05.2023 17:06 Ответить
Велика шана і повага пану Бену Воллесу!
Оце державний чоловік: сказав "ні", значить ні, сказав "так" - значить ТАК!!
Боже, бережи Україну і Велику Британію!
показать весь комментарий
11.05.2023 18:30 Ответить
Принципова нація, поважаю. Тверді і гуманні. Про них маю тільки приємні спогади.
показать весь комментарий
11.05.2023 22:22 Ответить