12849 посетителей онлайн

Все обещанные танки Challenger 2 уже в Украине, - Минобороны Британии

challenger

Великобритания подтвердила, что все обещанные танки Challenger 2 сейчас находятся на территории Украины.

Об этом во время заседания британского парламента заявил министр обороны страны Бен Уоллес, отвечая на вопрос одного из депутатов, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

"Я знаю, что все наши танки прибыли в страну... они все находятся в стране. На них провели учения как здесь (в Британии. – Ред.), так и потом в Украине, и я знаю, что украинские войска используют их", – отметил он.

Топ комментарии
+6
А зелені все ще далі очікують якусь зброю, і при цьому кацапи все глибше окопуються. Схоже на саботаж для виконання ''оманських договорняків''.
показать весь комментарий
11.05.2023 16:40 Ответить
+5
Абрамси будуть осіню, а ракет таки дочекалися
показать весь комментарий
11.05.2023 16:44 Ответить
+4
Всі 14 чи всі 28?
показать весь комментарий
11.05.2023 16:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Резніков вже катається ? .
показать весь комментарий
11.05.2023 16:32 Ответить
Це вже всім зрозуміло, що добрий бронетанковий кулак при наступі збереже життя нашим хлопцям. Абрамсів і літаків так і не дочекаємось ?
показать весь комментарий
11.05.2023 16:38 Ответить
Абрамси будуть осіню, а ракет таки дочекалися
показать весь комментарий
11.05.2023 16:44 Ответить
тиждень тому в Латвії відбулися танкові змагання "Iron Spear" - переможцями стали британці на Челенджерах, на тругому місці іспанці на Леопардах, а американці зі своїми Абрамсами тільки треті
показать весь комментарий
11.05.2023 18:12 Ответить
А зелені все ще далі очікують якусь зброю, і при цьому кацапи все глибше окопуються. Схоже на саботаж для виконання ''оманських договорняків''.
показать весь комментарий
11.05.2023 16:40 Ответить
Не меліть дурниць. Це ваші дурні припущення.
показать весь комментарий
11.05.2023 16:43 Ответить
А разминирование Крымсого перешейка тоже "припущення"?
показать весь комментарий
11.05.2023 17:03 Ответить
До чого тут це?
показать весь комментарий
11.05.2023 17:15 Ответить
Совершенно не причем. Просто весь Юг Украины в огне, а так да, совершенно не причем. У нас же немеряно граждан в стране, особенно детей? Пусть гундосый мальчик на их смертях и ранениях учится?
показать весь комментарий
11.05.2023 17:19 Ответить
І до чекалися- нам дають ракети- дальність 250 км, це кримській міст і всі аеродроми кацапські в Криму. Зараз приїдуть 60 шведських БМП- кращих за Бредлі. ше 100 Леопардів-1 до 1 червня
показать весь комментарий
11.05.2023 17:01 Ответить
Не гони беса на гражданке. Как лучше, никто не знает. Плюса и минуса есть при любых раскладах. Но если у нас будут оружие с точным наведением с избытком, то что они там окупаются, будет нивелировано. Наша задача состоит ещё в том, чтоб рузьких погибло больше чем нас, т.к война долгая, а мобиков на рашке с избытком.
показать весь комментарий
11.05.2023 17:52 Ответить
Всі 14 чи всі 28?
показать весь комментарий
11.05.2023 16:42 Ответить
Всі 28
показать весь комментарий
11.05.2023 16:46 Ответить
280
показать весь комментарий
11.05.2023 16:48 Ответить
Ти ідіот
показать весь комментарий
11.05.2023 17:16 Ответить
Якщо всі, а не весь танк, то десь не менше двох.
показать весь комментарий
11.05.2023 17:36 Ответить
Хоч я і підтримую Зеленського, не його команду, а його. Але це вже дибілізм якийсь. Треба заборонити ЗМІ висвітлювати любі переміщення західної техніки. Навіть така інформація яку ми зараз коментуємо, має бути під грифом таємно на всіх рівнях. Що ви чекаєте? Поки рашисти хлопнуть по місцям накопичення? Вони мають чим. Вони не асфальт стелили, а далекобійні ракети виготовляли. З керівництва України вже весь світ сміється. Я маю на увазі контрнаступ. От от почнеться, от ще трошечки і як дамо їм. А що ви чекаєте? Поки роки перегрупуються та підсиляться іранською зброєю? Чи ви на початку ремонт доріг маєте провести, що, скажіть нам?! Чи почекаємо F16? Дивна ця війна, дуже дивна. Багато питань по ній. Розбомбили пів Київської області, а Конча Заспа цілесенька. Падають ракети в центрі Києва, а на урядовий квартал навіть осколок не прилетів. Розвідка знає про приїзд терористичного керівництва агрессора на український Донбас, і нічого, навіть обстрілів не ведеться. Всі багачі протікали з країни, а звичайних людей як собак відловлюють на вулицях і відправляють на смерть. Це не здається вам дивним? Ми вам даємо абрамси, даємо патріоти, а літаки не дамо, дуже дорого. А життя людей це як, не дорого теж?
показать весь комментарий
11.05.2023 16:48 Ответить
Так в першу чергу західні ЗМІ й надають інформацію, а наші тільки передруковують з посиланням.
Сьогоднішній приклад з ракетами, саме СNN опублікували, що Британія вже передала Україні цю зброю.
показать весь комментарий
11.05.2023 17:00 Ответить
І я їм вірю. Але у нас кажуть, що не готові. Бо не все дали для наступу. Чого їм ще?
показать весь комментарий
11.05.2023 16:49 Ответить
F-16
показать весь комментарий
11.05.2023 16:50 Ответить
дадут F16 будем просить F35
показать весь комментарий
11.05.2023 16:51 Ответить
До F-16 ещё и зброю получить надо, без снарядов и ракет это просто прогулочный литак
показать весь комментарий
11.05.2023 17:00 Ответить
так Бритые дают
показать весь комментарий
11.05.2023 17:05 Ответить
с самолетом все прилагается
показать весь комментарий
11.05.2023 17:06 Ответить
Ви прямо сама очевидність.
показать весь комментарий
11.05.2023 17:17 Ответить
Вики - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Украина - 28 танков Challenger 2