8488 посетителей онлайн

Зеленский о потерях: Засекретить – общее решение военных, у нас все фиксируется

володимир,зеленський

Информация о потерях Сил обороны и Сил безопасности в полномасштабной войне засекречена решением военно-политического руководства, и она будет оставаться таковой до конца войны.

Об этом в интервью BBC сказал президент Владимир Зеленский, уточнив, что у командования "есть все цифры", передает Цензор.НЕТ.

Отвечая на вопрос с добавкой: "Не думаете ли вы, что страна заслуживает этого знать?" - глава государства сказал, что "есть информация, которой мы не делимся: это наше общее решение, всех военных".

"У нас все фиксируется, каждый человек важен, и есть все цифры. Есть, к сожалению, смерти, есть, к сожалению, жертвы, к сожалению, раненые. Нам не безразлично, сколько людей ранено и сколько людей погибло", - ответил Зеленский.

Он уточнил, что "мы понимаем количество пленных" и "понимаем, сколько людей, которых сейчас с нами нет".

"Есть соответствующее решение государства. Мы будем придерживаться этого решения", – добавил президент.

На вопрос: "Сможете ли вы победить в войне в этом году?" - он сказал, что "будем делать все, чтобы так было".

Топ комментарии
+17
Хорошо бы процентовочку на конец войны. Сколько погибло в боевых действиях, и сколько (в т.ч. мирняка) из-за Оманских договорняков по разминированию и отводу войск.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:52 Ответить
+11
Зельониє навіть після перемоги не оприлюднять. Бо втрати, на превеликий жаль, великі. І народ пов'яже зі стрімкою здачею великої території, та провалом підготовки навіть після чисельних попереджень з точними даними.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:25 Ответить
+9
Как интересно у него устроена речь, словно путь пяницы из кабака домой... И этот и тот чтото делают. Этот говорит правильные вещи и тот идет в правильном направлении. Но как они оба похожи друг на друга.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
путін - троль. Троль - це енергетичний вампір, який живиться нашою негативною енергією, яку ми генеруємо на провокацію троля.

Єдиний метод боротьби з тролями: не сприймати серйозно троля та не сприймати серйозно себе.

Тоді троль вмирає з голоду, і з ним трапляється щось жахливе. Наприклад, може впасти та зламати шию. Але поки вони жеруть нашу енергію, вони ростуть.

От Пригожин створив фабрику тролів ще у 2013 році, за цей час він так вимахав, що створив власну армію.

!не сприймати серйозно троля та не сприймайте серйозно себе!
показать весь комментарий
11.05.2023 19:47 Ответить
Хорошо бы процентовочку на конец войны. Сколько погибло в боевых действиях, и сколько (в т.ч. мирняка) из-за Оманских договорняков по разминированию и отводу войск.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:52 Ответить
i skil'ky vid friendly-fire...
показать весь комментарий
11.05.2023 19:53 Ответить
А как вы будете считать эту процентовочку? % эт какого количества людей, если не было переписи населения, ни с 2014, ни с 2019, ни раньше? Вы людей будете считать, так приблизительно, на глаз?
показать весь комментарий
11.05.2023 20:01 Ответить
Я здесь не о 73%, а о тех, кто погиб...
показать весь комментарий
11.05.2023 20:09 Ответить
Раз так, то да. Закончится война, приеду к вам на курсы. Хоть считать по-новому научусь.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:16 Ответить
Главное, чтобы вы больше не приезжали к нам на избирательный участок.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:18 Ответить
Не переживайте вы так. И приедем, и проголосуем.)
показать весь комментарий
11.05.2023 20:20 Ответить
Опять за это чмо? Или похуже клоуна парашного себе выберете?
показать весь комментарий
11.05.2023 20:24 Ответить
думаю, всіх "варшавських" патріотів треба позбавляти , як мінімум виборчих прав... але, зе-бл.ді на це не підуть , бо то їхній вдячний лохторат!
показать весь комментарий
11.05.2023 21:27 Ответить
Парашний не клоун, Парашний кондитер. Хіба ні?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:46 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 06:54 Ответить
Есть реестры по всей стране - избирателей, eHelth и т.д. Есть записи с моргов и ЗАГСов. Абсолютно точно не будет, но все-таки почти точно можно сделать.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:39 Ответить
Как интересно у него устроена речь, словно путь пяницы из кабака домой... И этот и тот чтото делают. Этот говорит правильные вещи и тот идет в правильном направлении. Но как они оба похожи друг на друга.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:55 Ответить
Коли говорить не по писаному то повторює по кілька разів одне і те ж переставляючи слова.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:02 Ответить
Ясно, що це таємниця. Але коли на цьому починають спекулювати люди з влади та розповідати, що в нас у 5 разів менше жертв, ніж в Московії, то це зловживання засекреченими даними. Насамперед тому, що це не правда.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:00 Ответить
Лєна, а ну просвєті нас яка пропорція на самом дєлє?
показать весь комментарий
11.05.2023 20:38 Ответить
Это какбэ о всем понемногу и ничего по сути...но наумняке...
показать весь комментарий
11.05.2023 20:04 Ответить
какой это позор во время интервью янелохмнесорокдва... ПОЗОР.... и мычит, и ...
показать весь комментарий
11.05.2023 20:09 Ответить
А хтось впевнений що після війни озвучать саме ті реальні втрати, а не заполітизовані цифри на догоду деяким ''політичним діячам''? Така собі маніпуляція під вибори для підняття собі рейтингів..
показать весь комментарий
11.05.2023 20:13 Ответить
Зельониє навіть після перемоги не оприлюднять. Бо втрати, на превеликий жаль, великі. І народ пов'яже зі стрімкою здачею великої території, та провалом підготовки навіть після чисельних попереджень з точними даними.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:25 Ответить
Якшо ти знаєш наскікі вони "великі" - то поділись інсайдом! Мова саме про військових.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:40 Ответить
А ти сам прикинь скільки наших віддали життя звільняючи зайняте майже за добу. З логікою дружиш? Ну так порахуй мінімально. Хоча б що підрозділ в 100 чоловік втрачає вбитим за місяць одного. І скільки вийде за рік на 600 тис військових? Це якщо взяти одну людину!
показать весь комментарий
11.05.2023 23:23 Ответить
А у чому таємниця? Для тебе особисто щось зміниться? Якщо буду 80 тисяч втрати, або 100, або 120? Вже за більше року війни ми вже навчилися давити в собі емоції. Тому не бачу смисла в таємниці. Русню ж пишуть кожен день, зрозуміло, що в нас теж є втрати.
показать весь комментарий
11.05.2023 23:35 Ответить
Для мене важливе кожне життя нашого воїна. Кожне поранення калічить. Від легко до важко. Таємниця потрібна. Щоб психологічно не травмувати. Не в цьому суперечка. Я висловив свою думку, що зельониє будуть боятись оприлюднити реальні втрати. Як воєнних, так і цивільних. Бо втрати напряму залежать від їхньої не просто неготовності до вторгнення, а і від "відкритих дверей" для кацапні. Розміновування, відведення підрозділів від вказаних напрямків удару, заборони підриву мостів Офісом. Чомусь Офісом! Пряма суха арифметика. Чим менше б кацапи захопили, тим менше життів поклали б ми, звільняючи менше територій.
показать весь комментарий
12.05.2023 11:07 Ответить
Ісус воскресив Лазаря.. а ти зеля не зможешь .. тому що зеля
показать весь комментарий
11.05.2023 20:40 Ответить
А от Петро Олексійович, як святий Петро, ключиками подзенькує біля райських воріт, тому що не зеля.
показать весь комментарий
11.05.2023 23:50 Ответить
правда буає дуже гірка- петро сам всім срав на голови і думав що проканає.. а вийшло...
показать весь комментарий
12.05.2023 06:14 Ответить
Я не розумію, до чого тут секретність? Всі бачать у зведеннях Генштабу втрати рашистів. у України трохи менше. Всі все це розуміють. Мені здається, що зелений лидер просто собі набиває ціну.
показать весь комментарий
11.05.2023 20:56 Ответить
Підер!
показать весь комментарий
11.05.2023 21:28 Ответить
Як можна дивитися на цю пику шаурмужрущу?
показать весь комментарий
11.05.2023 22:11 Ответить
Втрати розкриваються після закінчення війни. Дивись приклад Азербайджану в війні 2020 і всі доводи ті самі - не треба давати ворогу оріентири де, від яих видів зброї, коли загибли воїни, не потрібно також давати ворогу цифри загиблих, бо вирахує сили, що залишилися. І навантаження на психіку населення також зайве, яке і так виносить багато. Тут зелень, оман, розмінування, зрада ні до чого.
показать весь комментарий
11.05.2023 22:22 Ответить
Я верховний головнокомандувач, я президент, я не лох, 24 лютого я залишався в Києві, а тут бац - військове-політичне керівництво.
показать весь комментарий
11.05.2023 23:14 Ответить
Хто знає згідно якого закону засекречені втрати ? Повна назва Закону України ? Адже Президент наш діє виключно згідно Закону ?
Закон України "Про державну таємницю". "Цей Закон регулює суспільні відносини, пов'язані з віднесенням інформації до державної таємниці, засекречуванням, розсекречуванням її матеріальних носіїв та охороною державної таємниці з метою ЗАХИСТУ національної безпеки України."
Чому не були засекречені втрати в війні з 2014 р. до 24.02.2022. ?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:20 Ответить
Бо влада не думала про рейтинги, кожне життя було цінним і кожен боєць оплакувався.
показать весь комментарий
12.05.2023 02:33 Ответить
"це наше спільне рішення всіх військових". Воно вже військове, бо хакі поверх трусів натягнуло.
показать весь комментарий
12.05.2023 01:08 Ответить
Только полный идиот может требовать "всегда и всю правду!!!"
показать весь комментарий
12.05.2023 13:28 Ответить