9032 посетителя онлайн

Верещук анонсировала постановление Кабмина относительно кадрового резерва для работы на деоккупированных территориях: "Нужны десятки тысяч патриотических специалистов"

верещук

Правительство примет постановление по формированию кадрового резерва для работы на деоккупированных территориях.

Об этом во время пресс-конференции сообщила вице-премьер-министр - министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Мы вместе с представительством президента в АР Крым, Национальным агентством Украины по вопросам государственной службы, Киевским национальным университетом имени Тараса Шевченко пошли по пути наработки отдельного постановления по созданию резерва работников государственных органов для работы на деоккупированных территориях. Нам нужны десятки тысяч мотивированных, патриотических специалистов. Государство должно дать им понятную мотивационную линейку. Они должны понимать, что они будут делать, за какие деньги, какой компонент безопасности обеспечивает государство. Конечно, речь идет также об их профессиональном уровне", - сказала чиновник.

По ее словам, соответствующее постановление вскоре будет принято.

В то же время Верещук отметила, что формирование кадрового резерва для деоккупированных территорий уже начинается.

"К нам публично и непублично обращаются десятки людей. Во-первых, это те, кто стал вынужденным переселенцем, оставил все в родном Крыму и уехал. Также ветераны, представители коренных народов. Кто, как не они, имеют право быть в приоритете для государства, чтобы восстанавливать Украину в Крыму?" – отметила чиновник.

Она добавила, что Стратегия деоккупации и реинтеграции Крыма, которую сейчас нарабатывает СНБО, является важным основополагающим документом, который определит политику государства в отношении Крыма.

"Мы как правительство готовы присоединиться и внести изменения или принять новый план деоккупации и реинтеграции Крыма. Это важно, чтобы органы исполнительной власти были в синергии с нарабатываемым СНБО, представительством президента в Крыму и другими органами", - подчеркнула Верещук.

Топ комментарии
+32
То ж саме Верещук опікувалася шатлами до Криму та розмінуванням Чонгару для кацапів?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:53 Ответить
+27
Патрiотичнi спецалистi - це зеленi гниди ?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:57 Ответить
+24
показать весь комментарий
12.05.2023 00:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не рано ли писять против ветру?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:49 Ответить
вєрєщук можна - вона пісяє сидячі
показать весь комментарий
11.05.2023 23:57 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 09:54 Ответить
Та ви шо ? не з України ? всі патріоти в нас це слуги бені і всі вони точно диванні особливо багато їх на телемаровоні а 73% кастрюляи з макитри так і не зняли
показать весь комментарий
12.05.2023 06:28 Ответить
тьі дура?
показать весь комментарий
12.05.2023 07:34 Ответить
Самые мотивированные патриоты - специалисты ( во всех областях !!! ) это форумчане " Цензор Нет " , правда они диванные , но зато - рьяные !!! Вот нескончаемый патриотический резерв !!!
показать весь комментарий
12.05.2023 10:33 Ответить
Это ты такая , ну скажем - недоразвитая , что НЕ видишь сколько желания , сил и энергии , у патриотов - форумчан - специалистов по всем вопросам ...
показать весь комментарий
12.05.2023 10:47 Ответить
Я думав що впершу чергу потрібні фахівці.
показать весь комментарий
12.05.2023 07:02 Ответить
И в ту же минуту по улицам курьеры, курьеры, курьеры… можете представить себе, тридцать пять тысяч одних курьеров!

(Н. В. Гоголь, "Ревизор")
показать весь комментарий
11.05.2023 23:52 Ответить
То ж саме Верещук опікувалася шатлами до Криму та розмінуванням Чонгару для кацапів?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:53 Ответить
показать весь комментарий
11.05.2023 23:53 Ответить
Привет, потомки. На Марс уже летаете?
-Не, нефига.... С украинцами вон воюем.
Да? А против кого?
показать весь комментарий
12.05.2023 00:03 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 00:15 Ответить
Героям Слава дядя Серёжа!!!!!
показать весь комментарий
12.05.2023 00:24 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 08:35 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 09:55 Ответить
Знову ледацюг наберуть, які грабувати почнуть. І знову журналісти свої розслідування знімати почнуть. І так по колу в який раз !
показать весь комментарий
11.05.2023 23:54 Ответить
Це має назву Корумпують державу. Де гроші вкрадені зберігаються і де на них купують нерухомість?
показать весь комментарий
12.05.2023 07:04 Ответить
показать весь комментарий
11.05.2023 23:56 Ответить
скільки вам платять? 5 копійок?
показать весь комментарий
12.05.2023 00:17 Ответить
Достатньо.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:23 Ответить
чому ж так стараєтесь погано? маскуйтесь краще, палитесь, що ви бот.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:28 Ответить
Бот це програма.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:37 Ответить
Іншими словами алгоритм, ваш алгоритм дуже простий, і його добре видно.

Бачите прізвище Верещук -> відкриваєте папку з відповідними фото -> загружаєте в коментарі.

Біо-бот.

Біп Біп, Боп Боп.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:42 Ответить
Конечно "5 копійок" и без меня справится, ( тем более мы с ним кардинально противоположных взглядов придерживаемся) но "зеленке" рассказывать дядькам на Цензоре, кто бот не по рангу! Наймиты все информационное пространство пытаются превратить в телемарафон. "Хорошая" попытка зачистить интернет под видом борьбы с фишингом, но ребята, кнопка уже не у вас! Запад и США держат палец на кнопке! Нажмут и вы пукнуть не успеете, тем более бежать вам особо не куда!
показать весь комментарий
12.05.2023 06:30 Ответить
Госпаді, ми живемо в пост-модернізм, ау, дядя, який ще статус, Ви з якого століття?
показать весь комментарий
12.05.2023 09:28 Ответить
Постмодернистский, вы начали бузу, присущую "недалеким наймитам", про ботов! Кто не согласен с линией партии- враг народа! Причем у многих, название партии в которой они подъедаются менялось не один десяток раз!
показать весь комментарий
12.05.2023 13:06 Ответить
ваші ранги, авторитети, статуси, класи і т.д. і т.п. врятують хоч когось від неминучої смерті? ні? то йдіть накуй, шановний "пане"
показать весь комментарий
12.05.2023 09:31 Ответить
А ваши матюки врятували?
показать весь комментарий
12.05.2023 13:02 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 09:56 Ответить
Патрiотичнi спецалистi - це зеленi гниди ?
показать весь комментарий
11.05.2023 23:57 Ответить
Зелені курви заздалегідь готуються до деребану.
показать весь комментарий
11.05.2023 23:57 Ответить
Дайте її знову парасольку!
показать весь комментарий
12.05.2023 00:00 Ответить
Цирк на дроті.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:01 Ответить
У кожного депутата, судді, прокурора, чиновника є кадровий резерв - діти, внуки.
показать весь комментарий
12.05.2023 00:01 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 00:06 Ответить
За весь час незалежності, держоргани тільки і формують кадрові резерви. Конкурс в держустанову - переможець доця/синок/кум/брат... поважного пана, іншим оголошення про включення в почесний список кадрового резерву установи. Жодного разу правда не чув щоб з нього когось брали на роботу.
От і тут буде 2 кадрових резерви - один для вигляду, і реальний з цікавими прізвищами і "великими талантами".
показать весь комментарий
12.05.2023 00:11 Ответить
А знайдеться багато бажаючих йти на мінімалку??? А мінімалка ця мінімум півноку, далі мінімалка +20% за інтенсивіність +у разі успішної роботи структурного підрозділу 20% премія...
На півтори мінімалки черга стоїть?? Правда??
А, звісно, після 3х років накинуть 15% за вислугу років...
показать весь комментарий
12.05.2023 00:55 Ответить
То-то я зараз бачу купу вільних вакансій в держслужбі, від простих службовців до керівників. З одного боку начебто все і вірно, в плані фінансів, з іншого в нас в громаді/місті/районі на держслужбу без хабара, або протекції не попасти. Взагалі ніяк, шансів 0. І рівень життя навіть простих службовців значно кращий від простих громадян.
показать весь комментарий
12.05.2023 01:29 Ответить
Бо ніхто не хоче на Донбас.
показать весь комментарий
12.05.2023 01:30 Ответить
вже чекаємо на мегапатріотичний батальйон "монако"
показать весь комментарий
12.05.2023 00:26 Ответить
Тобі ж курві Бандера не такий?!
показать весь комментарий
12.05.2023 00:33 Ответить
Коллаборантов расстрелять! Меня назначить комендантом или в расстрельную команду.
показать весь комментарий
12.05.2023 03:08 Ответить
Ти курва сухарікі суши, а не срань всяку патякаєш.
показать весь комментарий
12.05.2023 03:36 Ответить
Це ще до однієї війни готуватися?
показать весь комментарий
12.05.2023 05:27 Ответить
поки є рашизм - війни не закінчаться
показать весь комментарий
12.05.2023 08:31 Ответить
сначала деокупируйте
показать весь комментарий
12.05.2023 06:12 Ответить
Зе-твари что-ли ?
показать весь комментарий
12.05.2023 06:16 Ответить
Попередні зільоні рукавадітєлі пішли на службу до кацапів....треба нових...
показать весь комментарий
12.05.2023 06:41 Ответить
и два крематория
показать весь комментарий
12.05.2023 06:47 Ответить
А де ж попередній резерв? Аа... он, усі в рядах як не розпилювачив так колаборантів... Доконають державу кляті "поцріоти" своїм резервом.
показать весь комментарий
12.05.2023 06:56 Ответить
Що може реформувати на окупованих територіях тьотка, яка допомогла ворогу окупувати ці території, знищити мільйони родин, розмінувавши Чончар? Чи думає, що українці про це забулися? Ні сорому ні совісті, залишаються такі при владі, а мали б піти і тихенько сидіти в себе влома під віником.
показать весь комментарий
12.05.2023 07:13 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 09:49 Ответить
штепа вже готуеться? де штепа, у який колонії, куди дивиться презедент?
показать весь комментарий
12.05.2023 07:23 Ответить
В деокупований Херсон вже відправили "патріотів". На укриттях вони "заробили" немалі гроші а місто як потерпало від сміття так і потерпає.
показать весь комментарий
12.05.2023 07:30 Ответить
Патріоти воюють .
показать весь комментарий
12.05.2023 07:54 Ответить
Після того як ця гнида верещук звинувачувала азовців в тому, що вони не хочуть відпускати мирних жителів з Азовсталі (з натяком, що прикриваються ними) вважаю її лайном. Вона фактично повторювала російську пропаганду
показать весь комментарий
12.05.2023 08:03 Ответить
вона і є лайно у вигрібній ямі, до чого тут вважаю чи не вважаю???
показать весь комментарий
12.05.2023 09:50 Ответить
ПРИНЦИП,КОЛИ КУХАРКА МОЖЕ КЕРУВАТИ ДЕРЖАВОЮ__ПРИВОДИТЬ ДО ЗНИЩЕННЯ ДЕРЖАВИ І ДЕГРАДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА, В СРСР --була система резерву ,коли НА ВСІ ПОСАДИ,починаючи від найнижчої ланки керівника,до найвищої державної установи--були резервісти. ПОВТОРЮЮ НА ВСІ Цей працівник підбирався роками,за ним ретельно спостеррігали, Оцінювали його кваліфікацію, всебічну поведінку ,його організаторські здібності. Ці спискі переглядались і затверджувались керівниками установ .разом з партією,профсоюзом. При такому підході водій не ставав зразу ген директором,а "активіст"--міністромм,чи "державнимм діячем". А тепер пройдисвіт,недорозвинений . та інші неучі---стають на чолі міністерств,інститутів,та підприємствами РЕЗУЛЬТАТ---- ЗНИЩЕННЯ держави Все перетворюють в сцену 95 кварталу Одні балачки,обіщання,в усіх структурах базіки і брехуни,а реальних справ немаємо.
показать весь комментарий
12.05.2023 08:03 Ответить
Резерв має бути сформований з тих, хто зараз відвойовує окуповані території. Однак зелених виродків серед них нема. Для слуг це проблема
показать весь комментарий
12.05.2023 08:06 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 08:14 Ответить
меРтвечуцка-козаковская подстилка, хвалившая путлера, муж которой участвовал в разгоне Майдана, стоящая за сдачей юга Украины как и Оманский Нарик, резников, Елдак и баканов рассказывает про патриотизм....
показать весь комментарий
12.05.2023 08:16 Ответить
Це будуть зрадники та злодії яки негайно знову організують референдум !
показать весь комментарий
12.05.2023 08:22 Ответить
Це "велике будівництво-2"? Знов бігборди, ролики на ТБ, проплачені статті у інтернеті? А результат як завжди - гучний пшик на виході...
показать весь комментарий
12.05.2023 08:24 Ответить
Оце проблема!!! Вони для "слуг" не знайшли й десяток, а тут 10 000!!!
показать весь комментарий
12.05.2023 08:30 Ответить
Хто б вже говорив про якийсь патріотизм,можливо вона патріотами називає тих хто дав наказ розмінувати Чонгар чи вивести бригаду нац. гвардії з Гостомеля напередодні війни.
показать весь комментарий
12.05.2023 08:32 Ответить
Це може бутьвикористано як вдячність тим ,хто патріотично голосував на виборах за президента,але проти України, (маю на увазі всих собіна умі ).Якщо врахувать, що найбільш патріотично високо дохідні місця займуть ті хто на словах любить країну ,а на ділі виказує ще більшу любов до нинішньо влади на Банквській,то( особливо перед виборами) сформується особливий пул провладних зепатріотів. Вони,(нинішня з 19р влада) можуть любу українську справу повернути проти українскості, подивимось що вийде на цей раз(добре працюють на всих слабкостях людини, та інстинктах звичайного виживання).
показать весь комментарий
12.05.2023 08:57 Ответить
Вы сначала освободите эти территории Украины., Госпожа -предатель ВЕРЕЩУК. А народ сам в праве выбирать себе руководителей на местах.. А не кормить Ублюдков Зеленского..типа -предателей : Баканова . Наумова, Верещук., Сальдо, резидента россии в ОП Ермака и прочей продажной сволочи от партии зеленского..которые сдали Херсон и Запорожскую область за три дня!! Согласен с Татьяной , что єти сволочи зеленского уже сегодня готовят кадры поставить на деокупированые террритории Украины своих продажных шлюх -ворюг , чтобы выиграть выборы Зеленского на следующий срок в 2024 году...Но думаю народ Украины знает лучше за кого будет голосовать...Уж за кухарок, Спекулянтов и баянистов точно НЕТ!!!
показать весь комментарий
12.05.2023 09:22 Ответить
Ой ,ой не впевнений ,що "мудрий нарід" так швидко став мудріший. Така ж вата і "какая разніца" Да і "прихильників" ще багато.
показать весь комментарий
12.05.2023 09:40 Ответить