4829 посетителей онлайн

В Харькове раздаются взрывы (обновлено)

с-300

Рашисты обстреливают Харьков с территории Белгородской области.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на главу Харьковского ОВА Олега Синегубова.

"Внимание! Жители Харькова и области, оккупанты снова наносят удары! Не игнорируйте сигналы тревоги. Оставайтесь в укрытиях!", - говорится в сообщении.

По данным Telegram-каналов, враг наносит удары ракетами С-300 с территории Белгородской области.

Впоследствии Синегубов сообщил, что рашисты снова нанесли удар по с. Циркуны.

"Зафиксировано попадание в частный жилой дом. Под завалами может находиться человек. На месте работают все экстренные службы. Данные уточняются", – отметил глава ОВА.

Топ комментарии
+24
Кацапи , коли вже заспокоїтесь і зрозумієте , що такими звірствами
проти народу Украіни , ви нічого не добʼєтесь ,
бо ми абиватимемо вас повсюди ‼️
показать весь комментарий
18.05.2023 15:05 Ответить
+20
************!
Вибачайте за мій французький, я сам з Харкова, мені можна...
показать весь комментарий
18.05.2023 15:12 Ответить
+11
От суки.. їм би отвєтку справжню тільки.
показать весь комментарий
18.05.2023 15:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кацапи , коли вже заспокоїтесь і зрозумієте , що такими звірствами
проти народу Украіни , ви нічого не добʼєтесь ,
бо ми абиватимемо вас повсюди ‼️
показать весь комментарий
18.05.2023 15:05 Ответить
це їх істинно руке наслєдіє---орда...вони знищували і палили все на своєму шляху,щоб переходити ями чи яри ,завалювали трупами і йши по них..
показать весь комментарий
18.05.2023 15:10 Ответить
************!
Вибачайте за мій французький, я сам з Харкова, мені можна...
показать весь комментарий
18.05.2023 15:12 Ответить
От суки.. їм би отвєтку справжню тільки.
показать весь комментарий
18.05.2023 15:13 Ответить
білгородська волость має бути буферною зоною!
показать весь комментарий
18.05.2023 15:14 Ответить
Не бояться вони санкцій,видно,не дуже вони б'ють по їхній економіці.
показать весь комментарий
18.05.2023 15:15 Ответить
Ага, так не дуже бояться, що дефіцит мразійського бюджета вже в квітні перевищив прогнозовану річну його дохідну частину)))
показать весь комментарий
18.05.2023 15:19 Ответить
Але ракети продовжують шмаляти.
показать весь комментарий
18.05.2023 16:12 Ответить
Вони їх роками готували, і потрошку виробляють щомісяця.
показать весь комментарий
18.05.2023 16:16 Ответить
Пора починати створювати демілітаризовану зону на території росії поступово її поглиблюючи до припинення обстрілів території України...
показать весь комментарий
18.05.2023 15:18 Ответить
А ми туди влупити ні-ні! Маємо ж чим. Яка короста не дозволяє, д'єрмаки з оманськими договорняками, чи союзники з своїми глобальними договорняками??? Бо так війну не виграєш, звіра треба добивати в його лігві!
показать весь комментарий
18.05.2023 15:18 Ответить
Сьогодні вичитав, що Україна, начебто, накопичує, бпла, дрони, ракети до химарсів та високоточні 155 мм снаряди до західних зразків сау/арти для рішучого контрнаступу. Може так, а може ні, мені це невідомо….
показать весь комментарий
18.05.2023 15:33 Ответить
уже и кинжалы научились сбивать а эту дрянь с-300 всё никак...
показать весь комментарий
18.05.2023 15:26 Ответить
Час підльоту малий, бо вона летить на 150, здається, км. Причому з надзвуковою швидкістю.
показать весь комментарий
18.05.2023 19:46 Ответить
Не дозволяють гамериканські союзники зі своїми глобальними договорняками. **********? Пам'ятаєте, як дєдушка Жо іще рік тому заборонив Польщі давати нам Міг-29? Не виключено, що на нього в пуйла є компромат, бо микола злочевський з бурізми втік не куди-небудь, а до москви. Тому нас і годують з піпєтки. Кізяк байда, де фе-16? Де, мля, абрАмси, га? Чому так і не запрацював ленд-ліз? Це ж просто абсурд: дали півтори сотні гаубИць 777, тоді як їх (і не лише) у них хоч жопою їж, так само, як і абрАмсів. Шо такоє, дєд? пуйло не дозволяє, да?
показать весь комментарий
18.05.2023 15:32 Ответить
термос-какая разніца ? ну ты и "тупорілій из опы"
показать весь комментарий
18.05.2023 15:41 Ответить
Нада пойти отжать склад БК в приднестровье и обстреливать приграничные села и хутора кацапов из градов
показать весь комментарий
18.05.2023 15:44 Ответить
Давно пора.
показать весь комментарий
18.05.2023 19:47 Ответить
А по белгороду нильзя а то будет обострение.
показать весь комментарий
18.05.2023 19:59 Ответить