10805 посетителей онлайн
5 938 91

Раненые военнослужащие должны получать "боевые" весь период пребывания в госпитале, - Тимошенко

тимошенко

Все время лечения в результате ранения бойцы Вооруженных сил Украины должны получать плату, которую они имели на момент попадания в госпиталь, а не минимальную ставку, как сегодня.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу партии "Батькивщина", об этом Юлия Тимошенко сообщила во время посещения одного из военных госпиталей Харькова.

Команда "Батькивщины" разработала и подала в Верховную Раду поправки, призванные исправить несправедливость по отношению к людям, защищающим свою землю от врага.

"По действующим ныне нормам, на время лечения военнослужащим выплачивается "голая ставка". В случае рядовых и сержантов это около 22 000 гривен, офицеры получают до 27 000. Мы считаем, что это нечестно и неправильно. Государство должно не только на словах по достоинству оценивать" своих героев", – отметила Юлия Тимошенко.

В соответствии с поданными "Батькивщиной" поправками, за каждым раненым военным до момента выписки будет сохраняться зарплата, которую он имел на последнем месте службы. На практике выплаты кое-где вырастут в несколько раз.

"За 15 месяцев войны я лично посетила, наверное, большинство военных госпиталей в стране. Наша команда разработала целый пакет предложений, имеющих целью качественно изменить всю систему лечения и реабилитации военнослужащих. Сохранение боевых доплат в период пребывания на больничной койке – только одно из первоочередных шагов на продолжительном пути реформирования всей системы", - подчеркнула лидер "Батькивщины".

Как напомнили в политсиле, это уже не первая инициатива Юлии Тимошенко по поводу раненых военных. В начале мая лидер "Батькивщины" предложила на корню изменить принципы финансирования медицинских учреждений, которые заботятся о украинских военных. "Батькивщина" внесла на рассмотрение Верховной Рады пакет поправок, призванный кардинально увеличить расходы на лечение, питание, реабилитацию и протезирование солдат Вооруженных сил Украины.

Топ комментарии
+38
Оппааа.... а це хто?????

Тіні забутих предків?
показать весь комментарий
25.05.2023 15:52 Ответить
+22
Консерва, прострочена, з прогнившою кришкою. Вживати таке небезпечно для здоров'я.
показать весь комментарий
25.05.2023 15:54 Ответить
+21
бабюля вважає, що скоро будуть вибори... звідси цей фальстарт!
думаю, що єрмак з кодлом добровільно владу віддасть 😂🤣
показать весь комментарий
25.05.2023 16:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так нещодавно писали про 600-700 гривень на місяць. Звідки вона такі тисячі взяла?
показать весь комментарий
25.05.2023 15:52 Ответить
бабюля вважає, що скоро будуть вибори... звідси цей фальстарт!
думаю, що єрмак з кодлом добровільно владу віддасть 😂🤣
показать весь комментарий
25.05.2023 16:13 Ответить
Оппааа.... а це хто?????

Тіні забутих предків?
показать весь комментарий
25.05.2023 15:52 Ответить
Це та, яка не тирила яйця кылограмами і дала народу електрику, яку влада безбожно тирила вєєром. Не треба на неї срати і зелю обожнювати із шмигальом і всією їхньою бандою мародерів. Прямо якісь зелеботи повилазили, щоб зеля знову був президентом.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:19 Ответить
вона ні чім не краща.. дубайска шльондра
показать весь комментарий
25.05.2023 16:22 Ответить
Перед тим як обсирати, збери інфо не з передвиборних ТВ. Не будь бабцею у під'їзді. І не дивись тєлік, це шкідливо для слабого мозку.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:30 Ответить
поменше дивись зеболомарафон!!! і тебе попустить.. рожеві окуляри злізуть до самої дупи
показать весь комментарий
25.05.2023 16:37 Ответить
І вона і ЧЛЕНОГРАЙ - покидьки РАШИСТЬСЬКИ ХОЛУИ ,які всіма фібрами були проти НАТО ! Оборотні гниди
показать весь комментарий
25.05.2023 17:13 Ответить
гниды сиды обитают в стае , чей работодатель расхваливал харьковские соглашения, будучи в подмастерьях у выти шапкокрада. после чего и начались все происходящие сегодня события.
показать весь комментарий
25.05.2023 18:01 Ответить
Не хвилюйся, ми пам'ятаємо твою роботодавалку і все, що вона робила на шкоду Україні.

І про кабальний газовий контракт, і про її роль в ненаданні нам ПДЧ для вступу до НАТО, і про ширку з Януковичом, і багато іншого.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:28 Ответить
На жаль, у багатьох людей мозок вражений тєлєком і немає там памяті, тільки Свати там затримуються.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:35 Ответить
пора уже и придумать что то свежее. суды уже все это опровергли, как украинские, так и ЕСПЧ
народ уже давно разобрался ху из ху и есть большая надежда , что народ опять во что то сильно пахнущее снова не вступит. как вляпались сегодня грузины.
показать весь комментарий
25.05.2023 18:15 Ответить
Ти не повіриш, але навіть у 19му у першому турі я за неї голосував (у другому - за Порошенка).
Але.. де вона і її партія були всі ці 4 роки?
Отримали "відступні" від слуг і затихли.
Досить вже - і крала не менше.
показать весь комментарий
25.05.2023 17:02 Ответить
ти мабуть забув, як у 2019 році жулька поздоровляла бєню з днем народження і що вона казала. підніми архів. це ще та **** подляча.
показать весь комментарий
25.05.2023 17:09 Ответить
Хто це? Невже Юлія Володимирівна? Не може бути...
показать весь комментарий
25.05.2023 15:53 Ответить
Що значить "мусять"? Який дебіл так переклав слово "обязаны" ?
показать весь комментарий
25.05.2023 15:53 Ответить
... повинні ))
показать весь комментарий
25.05.2023 15:56 Ответить
Це дебіл з "Батьківщини". У них на сайті так написано. Цензор лише скопіював. Не виключено, що це сама російськомовна бабюля таке зморозила.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:31 Ответить
Юля готується до виборів? ))))
показать весь комментарий
25.05.2023 15:54 Ответить
Жюлька вспливла. І відразу схопилась за те, що може принести на виборах додаткові голоси.

Колись баба Ванга прогнозувала першу жінку президента України..недайбоже це буде газова принцеса..
показать весь комментарий
25.05.2023 15:54 Ответить
Консерва, прострочена, з прогнившою кришкою. Вживати таке небезпечно для здоров'я.
показать весь комментарий
25.05.2023 15:54 Ответить
Так вони с Зе обидва під Бєнєю, він просто розкладає яйця в різні кошики.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:21 Ответить
має 2 яйця а розкладае 2 лотка
показать весь комментарий
25.05.2023 16:23 Ответить
Асоціація Зелені і яйця ведуть в МО, там багато яєць ))
показать весь комментарий
25.05.2023 16:25 Ответить
Юлю на пенсію!
показать весь комментарий
25.05.2023 15:55 Ответить
Юля в своем репертуаре.До конца лечения раненые получают не голую ставку,а боевые в полном размере.Это совершенно достоверная информация.А вот те,кто после ранения выпал из штата подразделения,и служит,так сказать,на стороне,вот те вообще нифига не получают,ну или 7-8 сотен,как сегодня писали.Вот с чем реально надо разобраться.Но это же Юля,столько времени о ней вообще не было слышно,и тут так неудачно засветилась.
показать весь комментарий
25.05.2023 15:58 Ответить
може вона пропонує із власної кишені то виплачувати
показать весь комментарий
25.05.2023 16:12 Ответить
Вона чула дзвін, не зрозуміла, звідки він.
Помічники теж після років відпочинку не можуть відразу ситуацію "вкурити".
показать весь комментарий
25.05.2023 16:13 Ответить
..."столько времени о ней вообще не было слышно"...

Політик найвищого рангу міжнародного рівня й резонансу (принаймні у місцевих "обговореннях") дивним чином опиняється за бортом інформаційної політики усього спектру українських ЗМІ.

А може це в плюс?!
показать весь комментарий
25.05.2023 23:25 Ответить
Медвзвод батальона Монако, вуаля.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:13 Ответить
"дорогенькі Ви мої" вилізла бенямойського протухша консерва.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:14 Ответить
В оригіналі "лЮбі мОї".
показать весь комментарий
25.05.2023 18:43 Ответить
Cуть, Особливо Не Міняється...
показать весь комментарий
25.05.2023 18:49 Ответить
Оба-на! Баба юля всплила ! Видно в еміратах так дупу припалила, що аж на політику потягнуло! І чим ближче буде перемога, тим більше будуть вспливати всілякі екскрименти минулого.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:16 Ответить
мабуть вибори скоро
показать весь комментарий
25.05.2023 16:17 Ответить
Мы ж тебя так долго ждали, на кого ж ты нас бросила. Юля, Юля, Ю-ю-ю-л-я-я-я.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:17 Ответить
Кукла олігархо-кримінальних кланів почуяла вибори.Скоро дістане "нашу надю"чи ще шось подібне.Обніщавшие пенсіонери схавають.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:18 Ответить
Виповзла зміюка.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:19 Ответить
Точно вибори почалися.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:20 Ответить
З'явилася Юлечка із курорта. Куди ж ми без її порад. А де вона була, коли 4 роки "слуги" знищували країну, а у лютому 2022 року напав ворог? Чекала чим все закінчиться і якого кольору одягнути хусточку і яку поцепити брошку "Z" "V" чи "Слава ЗСУ"?
показать весь комментарий
25.05.2023 16:20 Ответить
Юлічка з"явилася!!! Випурхнула з Дубаю! 15 міс страждала там на віллі Чечоткіна,а зараз кинулася турбуватися про поранених! Значить,скоро вибори.....
показать весь комментарий
25.05.2023 16:21 Ответить
Юлічка спішить,адже скоро на арену вийдуть інші потужні борці-конкуренти за укрнарід: Олежка Ляшко,Олежка Тягнивсрак, Чєрвонєц, суперовий развєдчік Смєшко тощо....
показать весь комментарий
25.05.2023 16:25 Ответить
І бе Пеці Пороха не обійдеться, еге ж?
показать весь комментарий
25.05.2023 17:00 Ответить
Запахло виборами, вилізла Бабця і давай піаритись. Каже, що побувала в багатьох гарячих точках. Єгипет, Кариби, Мальдіви, і багато других, яких від скромності не оголошує.


показать весь комментарий
25.05.2023 16:27 Ответить
Емірати забули
показать весь комментарий
25.05.2023 17:39 Ответить
Популісти грьобані. Сподіваюсь що час цих гнид минає. Сьогодні ви при владі у вас є все щоб допогти нашим пораненим героям. А ви суки сраки грієте на південних морях.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:31 Ответить
Щось вона не по те, заштатники комісовані отримають по 700 грв., і не можуть звільнитися.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:31 Ответить
крадених в України грошей бабі Йулі вистачило би на лікування усих поранених.. гнида багатолика, йуда продажна, брехуха-довгі вуха
показать весь комментарий
25.05.2023 16:43 Ответить
Ваня, тут твою Бахиню обижают, скорей сюда, нужна твоя защита.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:48 Ответить
Від кого захищати? Від істот, які плюються пропагандонським лайном?
показать весь комментарий
25.05.2023 16:59 Ответить
Характерно. Тільки стався рідкий випадок появи Юлі Тимошенко на екрані і тут же в коментах бурхливо закипіло лайно різноманітних юлефобських елементів з запасів лексикону патентованих пропагандонів олігарїії та влади - теперішньої та минулої.
показать весь комментарий
25.05.2023 16:58 Ответить
Хочется поговорить о ,, воровке," Юлии Владимировне Тимошенко. Сколько грязи на нее вылито подонками лещенко и дроздовым всех сложно перечислить. Естественно, все мы не без греха и сказать, что Юля безгрешна, было бы ошибкой. Но по сравнению с кучмами, ющенками, януковичами у нее грешки, а не грехи. А, по сравнению с редчайшим подонком и негодяем современности, сывочелым порошенко. она чиста, как слеза младенца. Да, она занималась бизнесом вместе с Лазаренко, было дело. Когда Кучма понял, что Лазаренко несет ему угрозу (прибирает часть бизнеса к рукам), он дает ему подсрачника и Паша оказывается в США там его и закрыли на девять лет. Закрыли и Юлю в Украине, предварительно зачистив ее сусеки. После полугодичной отсидки суд ее оправдал и выпустил, признав невиновной. Но, то что она воровка была уже истинной. Затем она пошла в политику и стала помогать двигать в президенты пчелодоя и собирателя черепков Ющенко. Тогда же взошла еще одна звезда на политическом небосклоне Украины: автогонщика, офицера, математика, внука Маршака, личного бодигарда Ющенко - Жени Червоненко. Потом был Майдан. Оранжевые победили. Ющенко подал кандидатуру Тимошенко на пост премьер министра. За период первого своего премьерства она начала наводить порядок в стране, ввела денежное вознаграждение за рождение ребенка, отклонила попытку платить налог для людей, работающих заграницей (морякам), остановила кучмонскую приватизацию, дала больше свободы для бизнеса (изменила систему налогообложения) начала выплату 200$ народу, но все это вскоре прекратил дважды не судимый янукович (Ехануров по-моему продолжал выплаты). За все это в народе к слову воровка прибавили - популистка. 8 сентября 2005 года я прилетел с контракта и узнал, что Юлю сняли с должности. Потом, когда янукович и Мороз предприняли попытку попытку сместитить ющенко, пчеловод обратился за поддержкой к БЮТ. И они проголосовали за ющенко. После этого ющенко подал кандидатуру Тимошенко снова на должность премьер министра опять. И, здесь ющенко сразу показал кто в доме хозяин. За назначение Тимошенко не проголосовала группа Балоги (разные там петевки, крили). И, тогда ющенко дал им команду проголосовать, тем самым, показав кто в доме хозяин. Юля возглавила кабмин во второй раз. Юля начинает работать и проявляет интерес к компании - прокладке РосУкрЭнерго командиром которой, является такой себе дима фирташ. Процветающая компания. Они брали российский газ, ставили свою наценку и продавали этот газ Украине. Самое интересное, что газ купленный в россии, в Украине был уже с наценкой и шел на потребы украинцев, а газ добытый в Украине по низкой цене шел на частные предприятия ахметова, коломойского и.т.д. Но, самое интересное, что в РосУкрЭнерго свою долю имел родной брат вити ющенко - петя ющенко. А, дальше у ющенко возникает проблема, что делать с Юлей Владимировной? Выгнать ее пчеловод уже не мог, эту опцию он уже использовал. Тогда он посылает своего гонца в Москву (дело происходило 2008 году) с требованием прервать текущий контракт и снизить цену для нас. По условиям этого контракта Украина платила 50 $ за 1000 м3. Контракт был подписан до 2015года, т.е. цена 50долларов должна была оставаться еще в течении 7лет Гонец приехал и первым делом потребовал переводчика, так как он не понимает русский язык!!! Кацапы с удовольствием разрывают контракт и называют новую цену 130$. Хочу заметить, контракт разорвал ющенко, а подписывать новый, он отправил Тимошенко. Когда Юля должна была вылетать в Москву, Ющ не дал ей самолет и подписание было сорвано. Москва сразу изменила условия контракта и цена уже стала 230$ c последующим ростом до европейского уровня, т.е. 450 долларов. Подписание пришлось на зиму и европейские друзья начали замерзать. Меркель упросила Юлю подписать этот контракт. Юля подписала и оказалась виновной во всем, "воровка такая". Все, как по команде, накинулись на нее. Особенно мне понравился Сеня Яйценюк, который заборчик построил за 7 миллиардов гривен!!! и не жу-жу. Потом была Криворожсталь. Кучмо хотел подарить ее ахметке и пинчуку. Потом к власти пришел дважды не судимый янукович. Против Тимошенко сфальсифицировали с подачи американца Пола Манафорта дело и ее засудили на 7 лет. Благодаря прокурору Нью Йорка она была оправдана. Американское правительство выплатило ей и ее адвокату по 5миллионов долларов за моральный ущерб. ОНА БОЕЦ!! Юля требовала создать рынок земли, как это есть в цивилизованных странах, новые слуги народа похерили ее предложение и сейчас уже трудно сказать кому принадлежит наша земля? Юля предлагала продавать не зерно, а готовую продукцию(муку, макароны).Но на макаронах не сопрешь, а вот на пшенице -легко, поэтому никто ничего не поменял. Хочу напомнит слова Игоря Мироновича Губермана: ТУ ВЛАСТЬ, ЧТО ТАК ЕГО ДУРАЧИТ, ЕГО ВЕЛИЧЕСТВО НАРОД ОДНАЖДЫ НАПРОЧЬ РАСХЕРАЧИТ И ВНОВЬ ТАКУЮ ИЗБЕРЕТ.
показать весь комментарий
25.05.2023 17:06 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 17:15 Ответить
А ну-ка поподробней на эту тему:
"Юля требовала создать рынок земли, как это есть в цивилизованных странах"
Это тогда когда требовала рынок или тогда, когда защищала украинскую землю от продажы?
показать весь комментарий
25.05.2023 20:25 Ответить
Она предлагала создать государственный земельный банк. Цель была следующая: Люди, которым принадлежали земельные паи могли бы продавать свои паи государственному банку по РЫНОЧНОЙ ЦЕНЕ. А люди, которые хотели обрабатывать землю, могли бы арендовать землю на выгодных, для себя и государству, условиях. И, что же в этом было плохого?
показать весь комментарий
25.05.2023 20:47 Ответить
Толик, дорогой, а откуда возьмётся рыночная цена, если продать можно ТОЛЬКО госбанку?
показать весь комментарий
26.05.2023 17:06 Ответить
Вопрос, конечно. интересный. Если цена определяется сравнением с ценами в европейских странах, то это, что не рынок? Учитывается масса составляющих, определяющих цену. Наверное, в разных регионах страны и цена будет разной. Это и есть рынок. Аграрии и экономисты, я думаю, в состоянии сделать оценку земли. Или Вы думаете, то что уже произошло и происходит в нашей стране (я имею ввиду ситуацию с землей), все делается правильно? Ну, и, наконец можно взять в качестве примера другие страны с рыночной экономикой. Ведь земля в ближайшем времени будет самый дорогой ресурс, если уже не является таковым.
показать весь комментарий
26.05.2023 17:45 Ответить
"Если цена определяется сравнением с ценами в европейских странах" то получается Роттердам+
показать весь комментарий
26.05.2023 18:46 Ответить
Причем здесь Роттердам +, Роттердам-. Людям предлагают цену, которая им подходит с одной стороны и берут в аренду по согласованной цене с другой стороны. Наверно так. Или Вам больше нравится брать у людей землю за дарма?
показать весь комментарий
26.05.2023 19:26 Ответить
Советским людям всегда цена подходила. Которую им предлагали. Потому что никакой другой не было.
показать весь комментарий
27.05.2023 09:32 Ответить
А что, при рыночной экономике, государственных банков быть не может?
показать весь комментарий
26.05.2023 18:33 Ответить
Трохи сумбурно, не завжди абсолютно точно, і не все охоплює, але суть вірна.
показать весь комментарий
25.05.2023 23:35 Ответить
Жодного політика протягом 20 років так не паплюжили, не куськали, як Ю.Тимошенко. Певен, що тому проти неї працювала ціла армія політолухів, журналюг, що насправді оці всі бариги, яких в народі називають "олігархами" лише в ній бачили реальну, а не фіктивну загрозу своєму паразитуванню. На жаль їм вдалося створити умовний рефлекс - щойно зхгадується її прізвище, так звідусіль куськання і гавкіт. Достатньо згадати, хто були її ворогами - це і кучми, і фірташі, і суркіси, і комуніки, звичайно і риги всіх мастей, і нинішня тусовка слуг, плюс журналюги на кшталт лещенків, які під час Майдану були відряджені невідомо ким в США вишукувати компромат на неї. Не виникало питання чому? Чи може оці всі, що пописують на боці отих перерахованих?
показать весь комментарий
25.05.2023 17:08 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 17:13 Ответить
Марченко , Курченко, Дубов регістрація 13, 16 січня 2023 року співпадіння- не думаю
показать весь комментарий
25.05.2023 17:28 Ответить
Які ви смішні, я взагалі не розумію, як тут відбувається реєстрація, чому додаються якісь числа до реєстрації в фейсбуці, схоже тут час від часу якась штучна перереєстрація. А крім всього, яке це має значення, по темі нема чого сказати?
показать весь комментарий
25.05.2023 17:41 Ответить
Тут регістрація напевно відбувається в залежності від прихильності до певних осіб в один день регіструють любителів Юлі в інший любителів Зелі . А по темі - ТИМОШЕНКО: Жоден танк не повинен виїхати з казарми... Ніякого воєнного стану й активізації наших військ!
https://texty.org.ua/articles/65493/Tymoshenko_vs_Turchynov_STeNOGRAMA_zasidanna_RNBO_vid-65493/
показать весь комментарий
25.05.2023 17:51 Ответить
Мені здається, що тоді вона була права, хоча до речі лише один Турчинов це пропонував. Чи вам відомо, а тоді ця частина харківських угод замовчувалась, що за ними крім продовження базування флоту в Севастополі, дозволялось вдвічі більше рос. військ (до 25 тис.) і при цьому в інших місцях півострова? А по-друге, мабуть розумієте, що більшість населення в Криму була з проросійським менталітетом. А тепер додайте, не знаю за якого президента, але в Україні була політика призову на службу в армію поближче до місця проживання батьків... А невоєнний шлях, прогавили в Києві, тоді всі займались виборами, як хтось казав, "шахматки розставляли".
показать весь комментарий
25.05.2023 18:17 Ответить
Ні адін танк - чудовий мем. Тільки не один з його носіїв не спробував елементарно і чесно прикинути, чим невідворотно і миттєво мала завершитися будь-яка заваруха зі стріляниною у Криму наприкінці лютого 14 року. Зрозуміло, прикинути з врахуванням навмисної, тривалої і максимально глибокої деградації ЗСУ на той момент. І особливо, абсолютно повної багаторічної цілеспрямованої деморалізації її кримського контингенту.

путін тільки й чекав тоді на гарний привід ломанутися до незахищеного Києва. Хоча може й обмежився тоді лише усім півднем з Північно-Кримським каналом, але продовження для рештків України тоді не відкладалося б аж до 22 року.
показать весь комментарий
25.05.2023 23:55 Ответить
Мені здається, що оцей спектакль для пролетарів з голобородьком терміново почали створювати, коли як кажуть, "запахло смаженим", рейтинги Тимошенко були високі, і треба було терміново відбивати виборців. Крім всього, я помітив перед виборами нову тактику в ЗМІ - та ж УП перейшла від перманентного куськання навпаки, до повного ігнорування будь-яких згадок про Тимошенко. На жаль, перед виборами, певен, 99% не цікавились і не дивились представлення її програми, а там було багато пропозицій зміни системи - і виборність суддів, і ротація в ВР, розуміння необхідності збільшення і ефективності зворотних зв'язків задля впливу на владу. Натомість ЗМІ лише помітили пропозицію парламентської республіки, хоча та ж Тимошенко не вважала це обов'язковим.
показать весь комментарий
25.05.2023 17:36 Ответить
А мені це не здається, бо воно і було насправді під кінець зроблене для прибиття рейтингів Тимошенко. Особливо в Бєні вклалися у "третій сезон" того серіалу. Він вийшов зовсім коротенький і поганенький, бо не було до виборів часу на нормальний, але увесь був присвячений максимальному приниженню Юлі, яка там "розвалила Україну", а голобородько з тюрми прийшов її відновлювати.

Насправді ж Зе першою справою після обрання зробив саме розчленування наших сільгоспземель у шалених обсягах - за підтримки усіх олігархів та кандидатів у нью-олігархи.

Щодо ігнорування - це давно узгоджена "інформаційна" політика наших контрольованих змі. Бо усі вони в одній системі, інші вичавлені.
показать весь комментарий
26.05.2023 00:17 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 17:08 Ответить
Опа-ча, "Вона" вылезла... Рядом там пана полковника Онотоле нет, случайно?
показать весь комментарий
25.05.2023 17:12 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 17:22 Ответить
Це партія брехунів і популістів!
На останніх виборах мера Києва у 2020 році Юля пхала у мери Олексія Кучерненка, який дуже гарно обіцяв, так гарно обіцяв, що знає як вирішити проблему недобудов, що аж разом з шулячкою увійшов у комісію по вирішенню питань недобудов. І що ви думаєте, як тільки пройли вибори, комісія одразу ж припинала роботу і нічого не вирішила!!! А Юліне протеже, яке так кричало, що знає що робити, як вирішити питання недобудов за 3 роки так і не подало жодного законопроекту щоб допомогти людям!
показать весь комментарий
25.05.2023 17:33 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 17:36 Ответить
показать весь комментарий
25.05.2023 18:46 Ответить
Я пять лет, после мореходки, отработал на траулерах. Суда были небольшие, а продолжительность рейса была 6 месяцев. Так вот, приходя в порт, очень сильно болели ноги, а возраст мой был чуть больше 20 лет. А, Юля просидела 2 года в камере, я уже не говорю как над ней издевались. Так, что неуважаемый перехватчик, то что Юля сидела в коляске, для меня абсолютно объяснимо.
показать весь комментарий
25.05.2023 20:30 Ответить
Бабу Юлю орестович з Еміратів посунув?
по госпіталях вона була! як вже ви, потвори, заїбли!
показать весь комментарий
25.05.2023 17:38 Ответить
Пригріло сонечко і на лавку виповзла баба Ю.
показать весь комментарий
25.05.2023 18:13 Ответить
І знову насрала тобі в борщ?
показать весь комментарий
26.05.2023 00:01 Ответить
Яценко Антону нехай смокче
показать весь комментарий
25.05.2023 18:18 Ответить
Бабушка української корупції таки не отримала від Зелі "сладкого", але спинним мозгом відчуває - х.... більше не друг, і вона залишалась одна на "етом белом свете". Вся друзяки та бізнеспартнери рашки під санкціями, Пора на покой, внуків нянчити а Еміратах.
показать весь комментарий
25.05.2023 18:26 Ответить
а це не спровокуе руських?...
показать весь комментарий
25.05.2023 19:10 Ответить
Баба юля хочаб почитала законодавчі норми які регулюють ці виплати. В них написано що поки військовий перебуває у лікарні (по пораненню) він отримує бойові в повному обсязі, не зважаючи на тяжкість поранення. А у відпустці на відновлення бойові отримують тільки з важким пораненням...