10653 посетителя онлайн
20 382 97

В большинстве областей объявляли воздушную тревогу: В Киеве раздавались взрывы (обновлено)

київ,лівий

В ряде областей Украины объявлена воздушная тревога. Сообщается о взрывах в Киеве.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В КГВА заявили, что работает ПВО.

Мэр Виталий Кличко сообщил, что взрывы раздаются в центральных районах.

По состоянию на 12.23 объявлено об отбое воздушной тревоги.

Топ комментарии
+21
Кацапи зовсім знахабніли. І, доки не буде кожного разу адекватної відповіді, це буде продовжуватись безкінечно. Бо, як кажуть самі ж кацапи, "безнаказанность порождает вседозволенность"...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:27 Ответить
+21
Поки не почнем по Москві відповідати все так і буде.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:30 Ответить
+17
Походу кинджалы сбивали над Киевом. Видимо росийские нацисты надеялись что после ночной атаки наше ППО не успело перезарядиться. Как там насчет лишьбынебылаескалации?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Громковато для ППО
показать весь комментарий
29.05.2023 11:21 Ответить
Приблизно десять підряд вибухів. Сумнівно, що така кількість ракет вдарила. ІМХО - ППО.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:23 Ответить
Да, громко, но это наше ПВО. Рядом со мной залп был. Не буду говорить где и сколько, но действительно очень громко. Я сначала даже подумал, что это прилёт, а не вылет.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:37 Ответить
Жесть..
показать весь комментарий
29.05.2023 11:21 Ответить
Лісовий масив - десь вдалині глухі вибухи. Мабуть працює ППО.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:22 Ответить
Дуже голосно
показать весь комментарий
29.05.2023 11:23 Ответить
Ще не придумали тихенької вибухівки.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:25 Ответить
Держитесь там ...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:23 Ответить
Потрібно щоб ВР прийняла Закон про видалення усієї інформації про покидьків які наводять ракети з баз даних пенсійного фонду, налогової, та БТІ!!!

Коли будуть звільнятися (а це колись та станеться) хай їдуть на московщину по житло та пенсії!!!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:24 Ответить
🙏
показать весь комментарий
29.05.2023 11:25 Ответить
Наші захисники найкращі
показать весь комментарий
29.05.2023 11:25 Ответить
Слабенькі вибухи , порівняно з тими ,що були в 3-30 сьогодні вночі в Києві.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:26 Ответить
може то уламки, коли сбивають, є уламки...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
видали коментар, не будь навідником! район можна казати, більш точно ні!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:34 Ответить
Скажу максимально грубо, треба закрити їбальники та поламати пальці тим дебілам, які пишуть про роботу ППО, навіть приблизне розташування такого писаки, яке він сам розкриває, може бути використане ворогом.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:05 Ответить
треба кожному тиснутин на кнопку СПАМ. кілька разів - і коментар зникне.
але пальці поламати теж було б ефективно...
показать весь комментарий
29.05.2023 12:21 Ответить
я нажав на спам зразу
показать весь комментарий
29.05.2023 12:24 Ответить
Кацапи зовсім знахабніли. І, доки не буде кожного разу адекватної відповіді, це буде продовжуватись безкінечно. Бо, як кажуть самі ж кацапи, "безнаказанность порождает вседозволенность"...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:27 Ответить
Про это и было известно..Но техники особо и нет, как и не было
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
В Києві бухає дуже гучно 😕
показать весь комментарий
29.05.2023 11:27 Ответить
Правий берег теж було чути.І зв'язок упав,не можу до багатьох додзвонитись
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
на що Вам впливає що чує Кличко?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
что несёшь, горемычный?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
А Клічко має чути вибухи на лівому березі коли він в центрі??? Бо шо то за мер якщо він цього не чує, так???
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
Оновлено об 11:33: в Оболонському районі - падіння уламків ракети на проїжджу частину. Усі служби прямують на місце, додав Кличко
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
Походу кинджалы сбивали над Киевом. Видимо росийские нацисты надеялись что после ночной атаки наше ППО не успело перезарядиться. Как там насчет лишьбынебылаескалации?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:29 Ответить
ві нєпонялі, єто другоє. в глазах відєн мір...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:37 Ответить
❗️ Вночі російські війська вдарили по об'єктах Хмельниччини. Один з них - військовий.
На даний момент тривають роботи з локалізації пожеж на складах паливно-мастильних матеріалів та зберігання бойових матеріальних цінностей.
Виведено з ладу 5 літальних апаратів.
Розпочаті відновлювальні роботи злітно-посадкової смуги.

Дані щодо постраждалих уточнюються.

Наші новини тут👇
https://t.me/khmelnytskaODA
показать весь комментарий
29.05.2023 11:30 Ответить
****** Ти тут таке пишеш????
показать весь комментарий
29.05.2023 11:55 Ответить
це не він. це Хмельницька ОДА.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:22 Ответить
А над Москвой тревоги нет ? Никакая дамба не дымит ?
Скоро всё будет - праздники заканчиваются.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:30 Ответить
Поки не почнем по Москві відповідати все так і буде.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:30 Ответить
неможнабопутіннападе
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
якшо почнемо відповідати - буде так само. ВЖЕ почали. і толку?
показать весь комментарий
29.05.2023 12:24 Ответить
Куди ми выдповіли? ФСБ дрон над кремлем не рахується. А от коли кацапи будуть гинути в будинках, сидіти без електрики боятися спуститися в метро, то зразу прийде розуміння.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:38 Ответить
Треба відповідь та час... Козломорди почнуть панікувати, розхитувати, напружувати свою дійсність. Паніка у орди нам буде наруку. Страх буде збільшуватись, це буде відчуватись і в окопах і в економиці і в їх соціумі. І від наших відповідів, страх у рашистів буде тільки зростати. Тому вважаю наша відповідь дуже потрібна
показать весь комментарий
29.05.2023 13:15 Ответить
якщо не маєш власних ракет - треба сидіти та слухати, як гупає у твоїй столиці, а ти не маєш змоги, хоч якось відповісти..., хоч міст той грьобаний зруйнувати...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
Міст вже можна було зруйнувати не 1 раз.., навіть, якщо і було "ніззя"..
показать весь комментарий
29.05.2023 11:35 Ответить
Вибухівку можна і в сумках на москву привезти, але поки що такого бажання не видно на жаль.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:43 Ответить
В Телеграмм каналах стали появляться сообщения, что подбитый корабль "Иван Х..."все таки затонул. Всего было 2 таких сообщения.
Может быть это и есть необычная такая реакция на это событие.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:34 Ответить
Павлушко з інформнапалму сказав що нажаль ні, це фейк.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:37 Ответить
то есть, предполагалось, что рашисты будут сидеть и просто ждать к/наст., о котором уже полгода пишут все, кому не лень?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
А що, кидання ракетами по багатоповерхівках в тилу якось допоможе зупинити контрнаступ?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:50 Ответить
У хворих головах орків, мабуть)
показать весь комментарий
29.05.2023 12:18 Ответить
Де оці лаптеногі, які кажуть, що з Київа ППО треба забрати?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:36 Ответить
не слухайте дурнів - прилітає всім
показать весь комментарий
29.05.2023 11:39 Ответить
Та всі вони тут - іншу муйню пишуть.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:47 Ответить
Это будет бесконечно, пока не вынести их стратегическую авиацию, хз как это сделать, думаю ВСУ над этим думают уже давно, но это игра в одни ворота, тупо.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:36 Ответить
пройшов рівно рік як в травні 2022го видатний провидець всіх часів та народів, ветеринар Данілов заявив що кацапи вистріляли більше 90% ракетного арсеналу та не здатні його поновити
показать весь комментарий
29.05.2023 11:37 Ответить
Можливо їм іранці вже почали ракети постачати...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:39 Ответить
Спостерігайте мовчки!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:43 Ответить
Тримайте емоції під контролем, а рот і руки - на замку. Радійте мовчки.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:13 Ответить
Эти ****** за год наладили, видать массовый выпуск своих ракет и наращивают производство, надеюсь наше руководство планирует Гром2 начать в товарных кол-вах выпускать? Пару раз ****** по Москве и думаю - разговор будет другой.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
Падкажіть будь ласка Ви яку війскову академію закінчували? Чи талоновитій людині це не потрібно?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:43 Ответить
Диванную, как и все здесь.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:44 Ответить
А нагадайте яку військову академію закінчував Верховний Головнокомандувач ЗСУ? Чи талановитій людині під час війни ( з 20.02.2014) це непотрібно ?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:52 Ответить
Судячи з коментарю ти навіть школу не закінчив, максимум ПТУ для розумово відсталих.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:54 Ответить
а як Верховний Головнокомандувач ЗСУ готувався до війни, що жоден напрямок удару (про які було відомо заздалегідь) не бум хоча б мінімільно прикритий? То може справа не в академіях?
показать весь комментарий
29.05.2023 12:03 Ответить
Ги, те саме чую від 73%
Тож щоб "заманити ворога" треба було покласти понад 100 тис. цивільних у Маріуполі та віддати йому 20% країни.
"Чудовий" план. Жюков та сталін нервово палять в коридорі.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:10 Ответить
Виробництво зброї це не стільки військова справа, скільки інженерна справа. Це про виробництво і його фінансування
показать весь комментарий
29.05.2023 12:19 Ответить
Та вони і виробництво шахедів, ланцетів налагодили. А наші клоуни тільки просять і гроші на асфальт виділяють(знову).
показать весь комментарий
29.05.2023 11:48 Ответить
"мопеди" вони з Ірану тягают Каспійським морем. Виробництво їм у Сіріі розмотали ізраільскі повітряні сили. Війна з Талібаном, до речі, якусь кількість цих "мопедів" перетягне на себе.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:00 Ответить
також вони промислово виготовляють Ланцети, Орлани та інші.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:04 Ответить
Україна так само виготовляє PD-1, PD-2, "Лелека", "Фурія", "Валькірія" та інші.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:31 Ответить
никакой войны там нет
показать весь комментарий
29.05.2023 15:29 Ответить
опосередковано, схоже, що прилетіли ракети, оскільки між початком тривоги і вибухами минули лічені хвилини,
щось у Пуйла трапилося дуже неприємне, знавісніло вкрай, раз шпурляє своє лайно на Київ з такою інтенсивністю
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
ракети. біля мене пролетіло принаймні дві. судячи по звуку - дуже швидкі
показать весь комментарий
29.05.2023 11:46 Ответить
свистят?
показать весь комментарий
29.05.2023 12:27 Ответить
Так,і бульбофюреру поплохело після аудієнціїї з кремлівською крисою.
Коли звір загнаний в вугол,він стає дуже агресивним....обстріли від безнадьоги.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:48 Ответить
про "загнаний у вугол" чуємо вже півтора роки.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:05 Ответить
и главное непонятна цель обстрелов. Раньше стреляли по энергетике, а сейчас - хз куда...
показать весь комментарий
29.05.2023 15:30 Ответить
Ну рашиський чорт вирішив залякати зламати .ні **** скоро буде твій кінець як і всій рашиській кліці , але тут ворог помітив слабкість ніхто не відповідає ,та і так званий контр наступ все відкладаєтся ,ось тому і бісятся.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:40 Ответить
Обстріли будуть тривати доти доки на 1 ракету по Києву не полетить 10 на Маскву та Пітер у відповідь!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:41 Ответить
Обстріли триватимуть доти,поки не будуть знищені засоби доставки.А стрільба по пітєру-мацкві не допоможе,це кацапстан.«Дєди тєрпєлі і ми потєрпім»
показать весь комментарий
29.05.2023 12:05 Ответить
Іван Х...не затонув,на жаль-стоіть вже у бухті Севастополя з креном на правий борт
показать весь комментарий
29.05.2023 11:42 Ответить
Очень громко в самом центре. Причём и поштучно, и вроде как "очередь" взрывов????
показать весь комментарий
29.05.2023 11:43 Ответить
ПРО
показать весь комментарий
29.05.2023 11:56 Ответить
Уйобі Буданову - привіт!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:43 Ответить
ну шо там пропагандони , "ракети скінчились" ?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:45 Ответить
казали, що до осені обстрілів не буде..-навіть не смішно
показать весь комментарий
29.05.2023 13:02 Ответить
Ау, телемарафон! Це так має виглядати наш контранаступ? Чи почекаєм ще, щоб земля замерзла? Хто вже зараз наживається на війні?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:49 Ответить
показать весь комментарий
29.05.2023 11:53 Ответить
"Обе стороны" - це хто?
показать весь комментарий
29.05.2023 12:15 Ответить
Де той довбаний ігнат,казав,що бомбитимуть раз у місяць,бо немає чим,поки зроблять.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:01 Ответить
на марафоне тот игнат!
показать весь комментарий
29.05.2023 12:17 Ответить
Де ти тут побачив про якийсь діїї захисників? Тут про те, що Київ ******** ракетами