9803 посетителя онлайн
19 704 56

Легион "Свобода России" вербует россиян для штурма Москвы, - The Times

легіон

Боец легиона "Свобода России" с позывным Цезарь заявил, что российские партизаны, атаковавшие силы Кремля с территории Украины, имеют "тысячи" желающих вступить в их ряды и будут продолжать рейды на границе, пока их силы не станут достаточно большими для штурма Москвы.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП, об этом сообщает The Times.

"У нас есть серьезные возможности. У нас есть минометы, бронемашины, "Стингеры", переносные противотанковые комплексы и высокоэффективное подразделение беспилотной разведки", - говорится в сообщении.

Боец рассказал, что в легионе "Свобода России" насчитывается от 500 до 1000 бойцов.

По его словам, они планируют увеличивать численность по мере того, как все больше россиян будут готовы восстать против режима диктатора Владимира Путина.

"Цезарь" подчеркнул, что добровольцы сначала будут сдерживать "часть территории России", которая  в будущем "станет плацдармом для наступления на Москву". По плану добровольцев, тогда начнется "кремлевская кампания".

Цезарь отмечает, что все они являются гражданами России: "Мы не преступники и не частная военная компания, как "Вагнер". Все мы являемся гражданами РФ. Некоторые из нас раньше служили в ВСУ".

Штурм на территории России на прошлой неделе стал первым случаем длительных боевых действий на российской территории с начала войны и первым вооруженным вторжением в Россию со времен пограничных столкновений между советскими и китайскими войсками в 1969 году.

Топ комментарии
+46
показать весь комментарий
31.05.2023 11:05 Ответить
+36
Удачи Ребята!!!
показать весь комментарий
31.05.2023 11:05 Ответить
+31
В добрий час. Вже пора.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Буданов Пікчарз презентс
показать весь комментарий
31.05.2023 11:03 Ответить
Удачи Ребята!!!
показать весь комментарий
31.05.2023 11:05 Ответить
показать весь комментарий
31.05.2023 11:05 Ответить
В добрий час. Вже пора.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:07 Ответить
Отак становляться українцями.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:09 Ответить
Нехай вони зостаються тими, ким є і будують нову росію в Московії, а не рфію в Україні. Бо є така загроза, виходячи з менталітету і загроз ФСБшної бра ії, в якої "довгі руки" і багато бабла.
показать весь комментарий
31.05.2023 14:24 Ответить
Та почекайте поки кадиркінські на віслюках штурмануть сарай десь під Бахмутом. Дон гандон оголосив наступ. Це серйозна загроза))
показать весь комментарий
31.05.2023 11:11 Ответить
Тсс-с .! Стінгерів у вас немає . Тільки - Ігли і Стріли ..
показать весь комментарий
31.05.2023 11:13 Ответить
Стингеры они спокойно могли затрофеить еще в Афгане. Ето не секрет что росийские войска захватывали у душманов Стингеры. Вот они и вылезли. Неизвестно что еще в Афгане РДК затрофеили
показать весь комментарий
31.05.2023 11:47 Ответить
У геостратега все по плану...В пастку заманює до мавзолея...
показать весь комментарий
31.05.2023 11:19 Ответить
показать весь комментарий
31.05.2023 11:23 Ответить
Оо, круто хлопці замахнулися. Було би добре воаштувати *уйлу ''бородіно''
показать весь комментарий
31.05.2023 11:24 Ответить
Думаю, щоб сформувати військо з кацапів, Російському легіону знадобиться років так з 50.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:02 Ответить
Якщо не враховувати "допомогу" ФСБ..
показать весь комментарий
31.05.2023 14:26 Ответить
Солидарных будет все больше и больше. СЛАВА ЗСУ!
показать весь комментарий
31.05.2023 11:27 Ответить
Ну що, "Хорошие русские"? Ваш зірковий час настав! Не язиком, а ділом!
показать весь комментарий
31.05.2023 11:39 Ответить
Якщо це так, як воно є, то їх русскімі якось й язик на повертається називати...може русоциди?...
показать весь комментарий
31.05.2023 11:55 Ответить
Так "харошіє узкіє" вже на РДК так гонять, що останні ФСБшні вуса відклеїлися.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:51 Ответить
"Хорошие русские"- єто как бренд низкокачественного удобрения.
показать весь комментарий
31.05.2023 13:27 Ответить
Сподіваюся, що багато мocкoвитів, які опиняються в російській армії прoти волі, прийде до легіону "Свобода Росії".
якщо хочуть жити не рабами...
показать весь комментарий
31.05.2023 11:40 Ответить
та вони швидше в Грузії чи в Казахстані опиняться, ніж в тому легіоні. той легіон за майже 1,5 роки повномасштабної війни міг би зібрати вже більш солідний легіон, ніж на сьогодні зібрав в межах кількох сотень бійців.
показать весь комментарий
31.05.2023 16:41 Ответить
Це єдина реальна альтернатива очікуваному в параші транзиту влади від гебні до чергової гебні.

Спецслужбам України варто серйозно вкластися в цю кампанію, щоб запалити пожарище в маzкві.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:41 Ответить
Це повинно колись початись було
І їх треба підтримати
І ця ініціатива найде підтримку в росії
Як завжди знайдуться люди які схочуть скористуватся ситуацією
показать весь комментарий
31.05.2023 11:42 Ответить
Ключове слово "скористатися ситуацією", бо, як показує історія, зокрема в Україні, революції задумують мрійники, проводять патріоти, а після цього, до влади завжди приходять ПОКИДЬКИ!
показать весь комментарий
31.05.2023 12:06 Ответить
Це тому, що в нас революцій не було, а Майдани не зламали систему. Зараз при владі взагалі - малороський антимайдан ригів, перефарбований у патріотів.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:53 Ответить
Тільки почати наступ на Московію треба не з території України, а ВЖЕ ЗАРАЗ, формуючи вільні зони на Белгородщині-Брянщині. Там нехай і збирають усі свої незліковні тищщі, там і місцевий люд проявить себе тим чином, який заслуговують расєянє. Особисто я бачу велику загрозу від тамтешнього люду, зібраного не без допомоги ФСБ та ще й на території України під ружжом..
показать весь комментарий
31.05.2023 14:36 Ответить
супер. Нам подходит любой бардак на территории противника.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:52 Ответить
На тій території, але БЕЗ ризиків для України. Нехай а рфії і організують вільні території, як плацдарм для походу на Московію. Чи ти ввадаєшь це забавкою - грою в одні ворота (моцковські)?
показать весь комментарий
31.05.2023 14:41 Ответить
Бог в поміч. Любий хаос в ПаРаші - нам на користь. Хай палає уся кацапія.
показать весь комментарий
31.05.2023 11:52 Ответить
https://www.tiktok.com/@vaniabmwdriver/video/7236443019967286534?_t=8clvrUMx5pG&_r=1 https://www.tiktok.com/@vaniabmwdriver/video/7236443019967286534?_t=8clvrUMx5pG&_r=1

показать весь комментарий
31.05.2023 12:13 Ответить
Це дуже сміливі заяви та наміри.
Але головне - почати щось робить і результат неодмінно буде.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:23 Ответить
Щасти, хлопці.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:24 Ответить
тут головне правильно сформулювати мету: всі на рубльовку. Охочих буде дуже багато.
показать весь комментарий
31.05.2023 12:35 Ответить
я за...
показать весь комментарий
31.05.2023 12:38 Ответить
вже не штурмуватимуть) чим більше знає загал, тим більше бабла у журналюг, і меньше шансів у виконавців
показать весь комментарий
31.05.2023 12:42 Ответить
Коли росіяни воюють проти росіян - таке має бути вічно
показать весь комментарий
31.05.2023 12:52 Ответить
кацапи, якщо що з'іб*ться, а мацкву спалять.
показать весь комментарий
31.05.2023 13:08 Ответить
Молодцы!Гоните *****!
показать весь комментарий
31.05.2023 13:30 Ответить
Не бачу коментаторів які раніше писали що все це ширма для підйому тарифів на електроенергію.
показать весь комментарий
31.05.2023 13:32 Ответить
Так, але вже в рфії, мовляв, щоб брат не пішов на братана.
показать весь комментарий
31.05.2023 14:44 Ответить
Невозможно заставить кацапа бунтовать против царя
показать весь комментарий
31.05.2023 13:37 Ответить
А пусть пообещают три дня на разграбление Москвы - отбоя от добровольцев не будет, вот. (совет от Демусики)
показать весь комментарий
31.05.2023 13:38 Ответить
при всій повазі, але... від 500 до 1000 осіб, це поки ніщо.
показать весь комментарий
31.05.2023 14:31 Ответить
Це дивлячись для чого. Не забувай, що справжні наміри завжди намагаються приховати у війні...
показать весь комментарий
31.05.2023 14:46 Ответить
Хто намагається? Якшо ви маєте на увазі політичне керівництво України у 21-22 роках про не напад рф і відсутність ударних угрупованнь на кордоніх України то, з слів речника зеленского арестовича - Південь ми проїбали. Було дуже приховано.
показать весь комментарий
31.05.2023 16:29 Ответить
Ето нищо в 2014 во главе с Гиркинім и сотней доходях захватили дамбас
показать весь комментарий
31.05.2023 16:42 Ответить
невдалий грайворонський рейд показав що московитам нема що протиставити росіянам, які їх атакують переважаючими силами та авіяцією.

і при цьому сша вперто не дають західну зброю для рейдів по росії.

нема у московитів стільки російського пзрк та піхоти.

за таких умов захоплення пляцдармів є нерозумною стратегією, просто всруть броню як вже всрали.

мені здається що треба повертатися до партизанщини - ударили і відразу відійшли.

по всій території росії, включно з інфраструктурою.

мости підривати з ешелонами можна не тільки в криму.

хіба що утримувати якийсь населений пункт просто біля кордону, щоб наші прзк добивали та арта.
показать весь комментарий
31.05.2023 15:20 Ответить
это не кацапы,а просто русские!дай вам бог освободить вашу землю от кацапской нечести!
показать весь комментарий
31.05.2023 15:23 Ответить
Головне щоб не було як у сепарів - Ротом Лондон завоювали за три дні
показать весь комментарий
31.05.2023 17:32 Ответить
Чечня готова приєднатись до штурму Москви. Навіть кадиров не проти штурму московських банків.
показать весь комментарий
31.05.2023 18:38 Ответить
московия будет деколонизирована