8848 посетителей онлайн

Россияне ночью атаковали Киев 15 ракетами и 18 "шахедами", - Генштаб

ппо

Ночью Россия совершила атаку на Киев крылатыми ракетами и "шахедами".

Об этом сказано в утренней сводке Генштаба ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

"Предварительно. В эту ночь враг задействовал для ударов 15 крылатых ракет (тип уточняется) и 18 иранских ударных БпЛА "Shahed" - все эти воздушные цели были уничтожены нашими защитниками. Информация уточняется", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+46
Слава українським ПВО. Смерть рашистам.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:07 Ответить
+27
Не пора ли нам замахнуться Громами (Сапсанами) на жилые кварталы мааац-квы? Вот только незадачка- сперва откопать их из-под 4-летнего слоя зелёного асфальта придётся.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:08 Ответить
+22
Кацапи вирішили йти до кінця, викинути все, що є, в надії нас залякати, щоб кияни врешті побігли здаватися. Дудки вам кацапи. Здохните ви, ми вистоїмо.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Слава українським ПВО. Смерть рашистам.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:07 Ответить
Не пора ли нам замахнуться Громами (Сапсанами) на жилые кварталы мааац-квы? Вот только незадачка- сперва откопать их из-под 4-летнего слоя зелёного асфальта придётся.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:08 Ответить
таки якщо звідти виковирнути, а це неможливо то цілі б для них і кращі знайшли
показать весь комментарий
02.06.2023 07:25 Ответить
Я не столько про цели, сколько про асфальт, если с 1-го раза непонятно.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:33 Ответить
Ти чудак на букву "М", відкрий Вікі і почитай хоч щось, розробка цієї системи була завершена виготовленням двох зразків в 2019 році, а от що сталося з програмою озброєння після 2019 спитай у свого дорогого ******** зеленомордого членограя
показать весь комментарий
02.06.2023 08:11 Ответить
Гром-2 это экспортный вариант Сапсана с дальностью не выше 300 км. Не надо натягивать сову на глобус.
показать весь комментарий
02.06.2023 09:25 Ответить
Не бреши так нагло , зелена погань , бо тобі ніхто не повірить !!

Знову у вас , клятих злодюг , Порошенко винен 😡
показать весь комментарий
02.06.2023 09:39 Ответить
ти подоляківське лайно, бо ти навіть не мудак, питаю ще раз, розробка була закінчена в 2019 році, де тисячі ракет? Боневтік так готувався до оборони країни і так з мацкви хотів захищати Крим, що прям їсти не міг
показать весь комментарий
02.06.2023 09:36 Ответить
У членограя семья за границей-вывез за неделю до войны(нам за 2 дня до войны брехал чито Россияне низачто не нападут). А так-же Членограй спокойно спить в коомфортабельном бункере и его жизни ничто не угрожает
показать весь комментарий
02.06.2023 11:20 Ответить
Зеля знову виїздив з Києва. Щось знав.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:10 Ответить
Без нього чи з ним ситуація однакова. Може десь загубиться ,десь там чи забудуть
показать весь комментарий
02.06.2023 07:49 Ответить
Кацапи вирішили йти до кінця, викинути все, що є, в надії нас залякати, щоб кияни врешті побігли здаватися. Дудки вам кацапи. Здохните ви, ми вистоїмо.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:11 Ответить
Вони поняли здаватись ніхто не буде, че роблятьь щоб нанести нам як найбільший вред економіці, це коли в драці один починає програвати а другий його точніше гамселити, так той що програє починає кусатися царапатись от це демонструє раша, ну вони ще й кудись влучають, агентів тут як грязі
показать весь комментарий
02.06.2023 07:29 Ответить
А в них іншого вибору вже нема. Якщо відступлять самі - невдоволена імперська русня скине *****. Якщо програють - невдоволена імперська русня скине *****. Єдина надія - йти до кінця, навіть виснажити свою армію і або вони видохнуться перші і невдоволена імперська русня скине *****, або мізерний шанс, що в США чи Європі щось зміниться, підтримка України скінчиться і можна буде зоставити собі захоплені території і втриматись на троні.
Це просто агонія.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:49 Ответить
Ніхто там нікого не скине. Вологі мрії, абсолютно відірвані від реальності. Пупса багато скинули? Чи Асада?
показать весь комментарий
02.06.2023 09:19 Ответить
На росії завжди терпіли. Цей скот поступиться чим завгодно: хавкою, добробутом, свободою. А всі заворушки та революції як правило відбувалися після воєнних невдач і втрат територій. Перша революція - 1905 - після того як японці дали п..ди і відібрали половину Сахаліна. Друга - ще під час 1ї світової коли стали вигрібати і зрозуміли що до такої війни не готові. Бо ці прип...джені не можуть поступитися тільки одним - ілюзією своєї величі.
показать весь комментарий
02.06.2023 09:36 Ответить
У 1-й світовій теж у РоССійської імперії на час революцій були втрати територій Польші, Фінляндії, західної України, Бесарабії...., а Антанта змогла перемогти Німеччину можливо саме завдяки тому, що позбавилась такого "цінного" союзника як ця недоімперія, що більш заважала, ніж допомагала!!!
показать весь комментарий
02.06.2023 09:55 Ответить
Про то і мова. Русня розуміє, що з її владою "щось не так" тільки коли хитається велич і втрачаються "ісконнарускіє" території. Більше їх ніщо не бентежить.
Срать в відро? Легко.
Жити в бараку топити дровами коли країна позиціонує себе як нафтового гіганта? Ізі.
Виживати на мізерну зарплатню коли твоя країна списує борги всяким папуасам на трільйони? Не питання.
Не можна на вулицю безпечно вийти щоб не скрутили мєнти яким ти здаєшся підозрілим? Так і не треба бути підозрілим і все буде ок.
Бутилка за пост в інтернеті? Ну так думати треба і нічого не писати.

Втратили території, які самі ж колись захопили? "Та ви шо там, ох...ли?! Як це ми отримали п...ди? Як це нас, б..., не бояться? Всьо, це остання крапля! Долой нєкомпєтєнтную власть! Дайош другую нєкомпєтєнтную власть!"
показать весь комментарий
02.06.2023 10:05 Ответить
Хто? Кияни щоб побігли здаватися? Хе-хе.
показать весь комментарий
02.06.2023 09:06 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2023 07:13 Ответить
Самі москалі кажуть "па центру прінятія..".Тому українцям і партнерам варто або ",хрестик або труси",а на прикладі або по бункеру,або по заводах,аеродромах та наземних установках.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:21 Ответить
Одне питання, чим?
показать весь комментарий
02.06.2023 07:51 Ответить
Партнери .
показать весь комментарий
02.06.2023 08:57 Ответить
Хоть би влупили по заводу тот что Калибри и С-300 клепает, а не х.ей страдали, демострировали, демонстранти бл....
показать весь комментарий
02.06.2023 07:24 Ответить
Там різні заводи. Але проблема у відстані - кожен з них розташований на відстані 2000+ км, а у нас немає зброї для таких дистанцій. І не факт, що у партнерів є, за винятком, звісно, стратегічної ядерної
показать весь комментарий
02.06.2023 08:02 Ответить
Є у партнерів, неядерні "томагавки", але нам їх точно ніхто не дасть.
показать весь комментарий
02.06.2023 08:11 Ответить
Ти спочатку подивись інформацію про те з яких носіїв ці "Томагавки" можливо запускати, а потім вже щось пиши, бо навіщо нам те чим не зможемо скористуватись?! Більше того, треба розуміти, що нанесення великих руйнувань Московії може спонукати певні політичні сили на Заході до вимог допомогти Московії (т.з. "роССії") відновлюватись після поразки з "гуманітарних" причин, а цього бажано уникнути. Все зовсім не так просто як це бачать пересічні громадяни, що не аналізують, та й НЕ МОЖУТЬ аналізувати наслідки здавалося б "правильних" рішень які врешті решт призведуть до негативу в майбутньому яке зневилює добрі наміри і призведуть до зворотнього ефекту!!!
показать весь комментарий
02.06.2023 09:51 Ответить
А ти спочатку згадай, що у Туреччині виробляються 2 фрегати для України. Все рівно томагавки ніхто не дасть. Байден ATACAMS вже другий рік думає.
показать весь комментарий
02.06.2023 17:20 Ответить
А якщо не бити по теріторії Росії, то росіяне продовжуватимуть ходити по кафе, і кінотеатрам, гуляти як у мірний час. Поки ми потерпаємо від обстрілів. Хай хоч тревогу почують, бо наразі 75% відсотків їх підтримують цю війну по телевізору. Що буде після їх поразки зарано думати, до цього ще дуже-дуже далеко.
показать весь комментарий
02.06.2023 17:24 Ответить
******..м *****..м нет покоя. А потом эти свинособаки визжат, - а нас за что.
показать весь комментарий
02.06.2023 07:26 Ответить
ВЕЛИКА ПОДЯКА ППО УКРАЇНИ!!!

ЗЛАВА ЗСУ!

БЕРЕЖИ ВАС ГОСПОДЬ!
показать весь комментарий
02.06.2023 07:41 Ответить
а ми все терпимо, не відповідаємо. вротйбаний кремлівський пдор дєрьмак не дозволяє.
показать весь комментарий
02.06.2023 08:05 Ответить
Дякую всім нашим Захисникам Бережіть себе
показать весь комментарий
02.06.2023 08:31 Ответить
Люди!!!! Вам же сказали: "ми не будемо бити по ********* бо нам пофіг на життя українців - головне західних партнерів не розачоровувати, бо буде ескалація". Це зеля у відосіках може ніжками тупати - щас как дам!
показать весь комментарий
02.06.2023 08:43 Ответить
Перемога входить в плани Украінців і це головне 😠
показать весь комментарий
02.06.2023 09:20 Ответить
Інші видання сповіщають що удар наносився не по Києву, а по області, тож бажалося б більш чіткої інформації!!!
показать весь комментарий
02.06.2023 09:38 Ответить
Есть видео в пабликах в телеге как «сбивали» в области 😀
показать весь комментарий
02.06.2023 10:13 Ответить
Бачу що з самого ранку на "Цензорі" величезний десант рашистських троллів які намагаються розводити фейки про чергову "зраду" з улюбленими для мокшан (т.з. "роССіян") гаслом "ДО КОЛЄ"! Так і не дійшло до хворих за багато років марних намагань, що ТАКИМИ байками українців з шляху до перемоги над роССійським нацизмом не зіб'єш!
показать весь комментарий
02.06.2023 09:43 Ответить
Уже есть видео с городских камер как «сбивали»
показать весь комментарий
02.06.2023 10:12 Ответить
Тенденція складується така що потроху ми збиваємо маже всі цілі у Київі так точно , поступово закроємо своє небо , а от у рашки буде все навпаки , велику територію неможливо закрити ніяк, та й з часом нічим , бо санкції і звичайний відстріл тих самих ПВО росіян роблять свою справу.
показать весь комментарий
02.06.2023 10:35 Ответить