8829 посетителей онлайн

Для россиян последствия подрыва Каховской ГЭС будут катастрофическими, – Данилов

гес,каховська

Для Украины последствия подрыва Каховской ГЭС будут страшными, но для россиян они будут катастрофическими.

Об этом заявил в интервью Украинскому Радио секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов, передает Цензор.НЕТ.

Он отметил, что это событие подпадает под действие международного права и приравнивается к атаке на объекты критической инфраструктуры. И такие вопросы должен рассмотреть Международный уголовный суд.

"Поверьте, последствия для нашей страны будут страшными, но для россиян они будут просто катастрофическими. Потому что они за все это будут отвечать. И те люди в Кремле, которые давали указание срывать дамбу, будут нести за это ответственность. И в том числе и исполнители", - отметил Данилов.

Топ комментарии
+40
Доводиться вкотре нагадувати пану Данілову, що катастрофічними стали наслідки здачі Півдня (розмінування Чонгару, частковий демонтаж укріплень, переміщення і подекуди переформатування бригад) саме для України, а не для кацапів. Для кацапів катастрофи немає. Адже знищується не їхня інфраструктура на їхній території, а українська на нашій.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:32 Ответить
+39
Какие же они идиоты. Катастрофические последствия - это погибшие люди, животные. Это малопригодные для жизни территории на многие годы... А то что кого то там заочно засудят и то не факт, это все фигня.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:00 Ответить
+26
Що воно меле.Вони для нас катастрофічні.
Та світ і не знає правди.Раша по гебельс-тб розказує своїм,а по пропагандиським помийницям RT всьому світу,які українці негідники,підірвали греблю,а тепер обстрілюють пункти евакуації і ви дачі гуманітарки.Не дають«хорошим роzіянам»допомогти.
А марафонвксь світ не дивиться,дивиться незначна частина українців.А так ми й без марафона знаємо,хто такі руzкі свинособаки.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поки з наслідків одна занепокоєність
показать весь комментарий
09.06.2023 06:58 Ответить
І то від однієї Грети Тумберг. А "весь світ" або ще збирається проводить розслідування, або спокійно святкує дні "русского язика", або взагалі мовчить...
показать весь комментарий
09.06.2023 07:48 Ответить
Грета решила попиарится на этом и не более...
показать весь комментарий
09.06.2023 10:39 Ответить
кстати это было её последнее заявление.

сегодня она сказала, что закончила школу и не может быть экл-активисткой.
показать весь комментарий
09.06.2023 23:32 Ответить
Какие же они идиоты. Катастрофические последствия - это погибшие люди, животные. Это малопригодные для жизни территории на многие годы... А то что кого то там заочно засудят и то не факт, это все фигня.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:00 Ответить
зелені шмарклі як завжди, якусь ахінєю несуть
показать весь комментарий
09.06.2023 08:53 Ответить
Судячи з реакції Світу, совість замучить!
показать весь комментарий
09.06.2023 07:01 Ответить
Ага, увесь світ висловить стурбованість і занепокоєння, а, ні, ще засудить такі дії!
показать весь комментарий
09.06.2023 07:09 Ответить
Щось розумне в цій країні може сказати тільки зоотехник Данілов.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:10 Ответить
Що воно меле.Вони для нас катастрофічні.
Та світ і не знає правди.Раша по гебельс-тб розказує своїм,а по пропагандиським помийницям RT всьому світу,які українці негідники,підірвали греблю,а тепер обстрілюють пункти евакуації і ви дачі гуманітарки.Не дають«хорошим роzіянам»допомогти.
А марафонвксь світ не дивиться,дивиться незначна частина українців.А так ми й без марафона знаємо,хто такі руzкі свинособаки.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:12 Ответить
В Европе, США, Канаде, Австралии, ну и естественно в Украине рт запрещён
показать весь комментарий
09.06.2023 07:18 Ответить
Та вони в усі дірки лізуть,заборонили на європейських супутниках у них і свої є і з арабських мовлять.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:50 Ответить
ЗапрьєШШон для ретрансляції в кабельних мережах, а на супутнику як ти запрьЄтіш? У нас в Україні так як і в Європі безперешкодно з супутників льється кацапсяче лайно.
показать весь комментарий
09.06.2023 08:35 Ответить
Ведущие страны мира , не делают свои заключения на основании звиздежа рт.
показать весь комментарий
09.06.2023 11:05 Ответить
Знову стурбованість буде
показать весь комментарий
09.06.2023 07:27 Ответить
Доводиться вкотре нагадувати пану Данілову, що катастрофічними стали наслідки здачі Півдня (розмінування Чонгару, частковий демонтаж укріплень, переміщення і подекуди переформатування бригад) саме для України, а не для кацапів. Для кацапів катастрофи немає. Адже знищується не їхня інфраструктура на їхній території, а українська на нашій.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:32 Ответить
Здача Даунеска херкину та не знищення десанту у пархоменко після чого захоплено лоханськ.
показать весь комментарий
09.06.2023 10:12 Ответить
Катастрофічні наслідки. Зараз вияснять, що вибухівку на станцію завозив який-небудь Іван ***** із Мухосранська та як заарештують його!! Заочно.....
показать весь комментарий
09.06.2023 07:34 Ответить
Влада політичних імпотентів, зрадників та корупціонерів. Що ви можете зробити , "потужно" відповісте козлостану залпом траси Кропивницький-Миколаїв?
показать весь комментарий
09.06.2023 07:36 Ответить
будуть....
показать весь комментарий
09.06.2023 07:40 Ответить
Пан Данілов видає бажане за дійсне. Москалі показали всьому світу свою жорстокість показали що вони кацапи. І вже зараз є багато тих хто задумується над питанням застосування ЯЗ. Задумуються чи знайдуться виконавці якщо пу віддасть наказ. І дивлячись на підрив греблі логічно доходять висновку що так знайдуться. І такі висновки заставляють вносити корективи в план боротьби з пу і рфією. В кращому разі ростягувати війну в часі, в гіршому заморожувати. Я розумію що Данілов давав більш широке інтервю і це всього одна лиш з відповідей які мають формувати в людей бачення реальності. Але замітно що внутрішнього споживача, людей, влада тримає у вигаданій реальності. І це дорога до загибелі.
показать весь комментарий
09.06.2023 07:40 Ответить
сьогодні мав бути день ігната... хто без черги?
показать весь комментарий
09.06.2023 07:50 Ответить
усі спецслужби світу прекрасно знали що проходить замінування дамби і могли запобігти
показать весь комментарий
09.06.2023 07:51 Ответить
Поки, що вони катастрофічні для українців(
показать весь комментарий
09.06.2023 07:57 Ответить
Головна катастрофа що створений прецедент, що злочин можна творити і за це не буде покарання .більшості на жаль до сраки
показать весь комментарий
09.06.2023 07:59 Ответить
Дурень думкою багатіє....
показать весь комментарий
09.06.2023 08:06 Ответить
На жаль так само як і у 2014 реакції 0...
Підорафія тільки все більше впевнюється у своїй безкарності!
показать весь комментарий
09.06.2023 08:11 Ответить
"Бла-бла-бла-..."
За МН17 вже бачили "катастрофічні наслідки".
показать весь комментарий
09.06.2023 08:18 Ответить
потім за Марік, Оленівку....в них тих "наслідкив" вже нема куди складати, бо все забито озабоченнями та занепокоєннями
показать весь комментарий
09.06.2023 09:01 Ответить
Є загальний масштаб катастрофи, який називається тероризм. За терором стоять конкретні люди, конкретна країна. Чому Аль-Каїда терористична організація, де ліквідують її лідерів, а раша - ні?!
Жорстокість, цинізм, руйнація, пограбування, вбивство мирних людей - хіба це люди? Ще є особиста трагедія кожного українця - і вона безмежна ! В різних частина країни ці орки руйнували, ґвалтували, топили, вбивали, грабували.
Куди ж ви дивитесь, народи ?!
сьогодні - ми, а завтра - ви!
показать весь комментарий
09.06.2023 08:26 Ответить
Починаючи з 2019 року влада постійно кормить український народ (нарід) "завтракамі" та потужними рішенями, які з часом стають черговим купами зеленого лайна. в якому зебіли продовжують шукати шкварки.
показать весь комментарий
09.06.2023 08:36 Ответить
З 2014 року.
показать весь комментарий
09.06.2023 10:14 Ответить
Вказавши дату 2014 р., цим ти визнав себе членом білого братства, яке ще й досі шукає в зеленому лайні шкварки. Вказавши дату 2014 р., цим ти визнав, що в тебе хронічний політичний дальтонізм. Чи не з яйця по 17 грн., вилупилась така лярва як ти?
показать весь комментарий
09.06.2023 10:38 Ответить
Тупе бидло! В спам його!
показать весь комментарий
09.06.2023 12:51 Ответить
Не сри мардва пад сибе, не будешь апосран.
показать весь комментарий
13.06.2023 21:10 Ответить
Віктор Хведорович, перелогінься
показать весь комментарий
09.06.2023 11:09 Ответить
Найперше, це катастрофа для українців, а він дуже переймається рашистами.
показать весь комментарий
09.06.2023 08:46 Ответить
3,14здабол
показать весь комментарий
09.06.2023 09:00 Ответить
Поки не підірвуть пару ГЕС на підоращці толку не буде. Тільки адекватна відповідь може зупинити агресора
показать весь комментарий
09.06.2023 09:11 Ответить
Апосранаму мардовському ссарю пох скіки мардовскіх чічей аколямц.
показать весь комментарий
09.06.2023 10:16 Ответить
Зільоному царьку також(((
показать весь комментарий
09.06.2023 12:52 Ответить
Хочеш зробити гарно зроби сам
Підривники і керівники повинні приїхать в Україну
Як туристи ''з мішком на голові''
показать весь комментарий
09.06.2023 09:12 Ответить
Буде суд.
Якщо ці плісняві своїми діями тому не завадять.
показать весь комментарий
09.06.2023 09:20 Ответить
по реакции т. н. "оон" как то не заметно
показать весь комментарий
09.06.2023 09:36 Ответить
У нас больше года война, и никто из свиней так и не ответил за это! Данілов іді в пізду!!!!
показать весь комментарий
09.06.2023 10:16 Ответить
Всю историю,тысячелетиями вода была источником жизни на земле,и только ****** кацапские сделали из неё источник смерти. Об этом нужно знать всему миру ,и помнить всю жизнь.
показать весь комментарий
09.06.2023 10:39 Ответить
Цьому не дають спокою лаври Арестовича/Жданова? Хоче й собі таке ж Біле братство віруючих у нездійснених прогнозів та помилкових аналізів?
показать весь комментарий
09.06.2023 11:00 Ответить
Світ не може бути "більш українським" аніж сама Україна . Якщо після захоплення Криму та ОРДЛО п'ять років на всіх медійних майданчиках розказувати що "владі вигідна війна", і що все погрязло в корупції і договорняках, розказувати що ми з кислобздіями "адін нарот" і "какаяразніца на каком язикє", побудувати на цьому всю свою передвиборчу кампанію, "надапєрєстатьстрєлять" "западнаґнєтаєт", вже навіть після початку широкомасштабної війни всіх собак вішати на Захід та попередників, розводячи гадюшник з корупції кумівства та давлячи опозицію, зокрема ЗМІ, старанно намагаючись узурпувати владу в країні і встановити диктатуру з цензурою...

Взагалі дивно, що Захід хоч щось робить для таких... хм... не дуже адекватних.
показать весь комментарий
09.06.2023 12:17 Ответить
Последствия для них катастрофические только если Зап-Херсонская области так и сохранятся у них. Урод тупой.
Но если это наши земли, то 95% ущерба нанесено Украине.
Реакция Запада считай никакая. Так что завалился бы, трепло долбаное.
показать весь комментарий
09.06.2023 12:31 Ответить
данілов 3.14дор ветеринарний
показать весь комментарий
09.06.2023 13:31 Ответить
Фото бы посвежее опубликовали, она не плохо так покрупнела.
показать весь комментарий
09.06.2023 21:16 Ответить