7432 посетителя онлайн

Киев планирует выделить 100 млн грн для помощи Херсонщине, - Кличко

кличко

 Виталий Кличко инициировал выделение 100 миллионов гривен из бюджета Киева в помощь Херсонской области, которая в результате подрыва россиянами Каховской ГЭС переживает масштабную техногенную катастрофу. Также столица продолжает отправлять гуманитарную помощь пострадавшим регионам.

Об этом сообщил мэр Киева Виталий Кличко в своем Telegram-канале, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня отправляем еще помощь в Херсон и районы Днепропетровщины, которые страдают после подтопления, вызванного подрывом российскими оккупантами дамбы Каховской ГЭС. Киев отправит груз с тем необходимым из перечня, с которым к нам обратились из подтопленных регионов. На следующую сессию Киевсовета я подам проект решения о выделении столицей Херсонщине финансовой помощи в размере 100 миллионов гривен", - сообщил Виталий Кличко.

Он уточнил, что во второй партии помощи – большие емкости для питьевой воды, которые устанавливаются на грузовики, фильтры для воды и продуктовые наборы.

В первой партии гумпомощи, которая отправилась в Херсон 8 июня, были мотопомпы, станции биологической очистки воды, надувные лодки и тепловые пушки. А также летние спальники, термосы, наборы посуды и 2,2 тонны продуктов питания.

Также ранее Виталий Кличко сообщал, что Киев обеспечит оздоровление 100 детей из Херсона в Карпатах. В частности, в Трускавце. Власти Херсона уже формируют группы детей, чтобы отправить в места оздоровления.

Топ комментарии
+11
Віталій, шо ти робиш. Нє шоб дати слугам урода ці гроші розікрасти
показать весь комментарий
09.06.2023 23:58 Ответить
+6
показать весь комментарий
09.06.2023 23:59 Ответить
+6
роби діло, Віталя - тебе саме для цього кияни і вибрали,
незважаючі на те, що Київ тимчасово окупований криворогатою зеленнею.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Віталій, шо ти робиш. Нє шоб дати слугам урода ці гроші розікрасти
показать весь комментарий
09.06.2023 23:58 Ответить
👍🏼👍🏼👍🏼
показать весь комментарий
10.06.2023 00:25 Ответить
Ти диви запам'ятали Майдан. Скоро заговорите українською
показать весь комментарий
10.06.2023 04:55 Ответить
буде як в Гостомелі - розкрадуть геть усе зесоплі.
показать весь комментарий
10.06.2023 08:04 Ответить
показать весь комментарий
09.06.2023 23:59 Ответить
Ніхто не повинен затмєвать Зьо



показать весь комментарий
10.06.2023 00:04 Ответить
А киевщина уже вся восстановлена? У Кличко нечем заняться?
У ЗЕли голова должна болеть.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:18 Ответить
Зе насрати на всіх. То це не привід не допомогати. Київщину підіймають з руїн. Не все відразу.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:21 Ответить
Слухай, бидлота криворогата. Відвали, а. Що за кацапоїдна звичка переходити на особистості??
показать весь комментарий
10.06.2023 00:29 Ответить
Так вас таких тут дофіга. От вивчаю таких вівцебиків.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:50 Ответить
Ти свої хвороби при собі залиш
показать весь комментарий
10.06.2023 01:23 Ответить
яким боком педаля до київщини - там бубочки вассали тирять геть усе
показать весь комментарий
10.06.2023 08:06 Ответить
а яке відношення має Кличко до Київщини, якщо він мер Києва?
показать весь комментарий
10.06.2023 09:00 Ответить
А що не так?? Може зепадло чимось крім фотосесій допомогло??
показать весь комментарий
10.06.2023 00:19 Ответить
Киянин?? А ведеш себе як понаїхавший. Перед тим, як комусь вказувати, на себе глянь.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:25 Ответить
І ти вдавився шоколадом?? Що ж вас, зелень, так крючить від Порошенка, як диявола при екзерцисті??
показать весь комментарий
10.06.2023 00:34 Ответить
Тобі 100% Петя в твої штани наклав , а ти ніяк не витрусиш , наволоч !

Досить поливати брудом Людину , завдяки якій, ми маємо потужну
армію в краіні 😡
показать весь комментарий
10.06.2023 00:46 Ответить
Ідіотизм - невиліковна хвороба , гнойний хробаче 😡
показать весь комментарий
10.06.2023 00:56 Ответить
Перший це який? На граніті, Помаранчевий, Гідності? Про лигітимність так є вже один у Ростові а у бубочкі термін придатності майже вийшов як і ВР Думаю в Ростові місце є
показать весь комментарий
10.06.2023 05:06 Ответить
Слухай, то що тобі заважає? Не подобажться щось - транспорант на шию, прапор у руки.

Йди на Банкову - ото там й хрінь неси.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:46 Ответить
В тебе ще й множинні особистості?? Точно шизофренія. Лікуйся, хворе довбодятле.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:52 Ответить
Кацапоїде. Вгомони свої шизу.
показать весь комментарий
10.06.2023 01:22 Ответить
Що, твоєї однієї звилини вистачає тільки дзеркалити?? Бидло тупе.
показать весь комментарий
10.06.2023 01:26 Ответить
Я ж кажу, у дзеркало не заглядай. А знаю, бо в мене не одна звилина як в тебе. Хоча в тебе вона ще й в дупі. Ти нецікаве, тупе хворе бидло. Бб.
показать весь комментарий
10.06.2023 02:18 Ответить
То ти з з пози навприсядки не встаєш? Чи до твоєї палати клініки на Кирилівській інет провели??
показать весь комментарий
10.06.2023 00:48 Ответить
роби діло, Віталя - тебе саме для цього кияни і вибрали,
незважаючі на те, що Київ тимчасово окупований криворогатою зеленнею.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:13 Ответить
торічну використовую.
а ви за 4 дні регістрації вже зорієнтувалися, я бачу, хто по методичках,
а хто за зелені гроші...
показать весь комментарий
10.06.2023 00:21 Ответить
в тому і проблема, шо ти не знаеш, що верзеш.
а знав би - то і вибачатися не потрібно було б.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:36 Ответить
треба щось робити, майже комплімант від хворого на зелень - це точно моя недоробка...
перелістую методічку, шукаю шо ж робити...
показать весь комментарий
10.06.2023 01:09 Ответить
ти ж мені поясниш?
а затим і що таке Галактика і Вселенна, а за ними вже опа з дерьмаком і клованом - часу витрачати не буду, твої роздуми почекаю...
показать весь комментарий
10.06.2023 01:23 Ответить
за невіддані кредіти в Америці тюрма без морозива по вівторках...
показать весь комментарий
10.06.2023 01:30 Ответить
ласкаво так - ''Вовачку'', це ти зараз про членіна, ***** чи про клована?
поясни вже...
показать весь комментарий
10.06.2023 01:28 Ответить
за Державу ти мені вже марив,
зараз за чапаєва - наступне буде за клару цеткін?
показать весь комментарий
10.06.2023 01:33 Ответить
якось ти стрімко з "Держави" на анекдоти про чапаєва перейшов,
тобто даун пішов, а не ап...
показать весь комментарий
10.06.2023 01:43 Ответить
бомбануло тебе на особистисті...
так незвично від маскалоти і зелення
показать весь комментарий
10.06.2023 01:52 Ответить
не вибачаю - кошмарів тобі.
показать весь комментарий
10.06.2023 01:55 Ответить
я вже казав - не вибачаю.
це був урок номер раз на спілкування з пошаною до дописувачів Цензора...
показать весь комментарий
10.06.2023 02:04 Ответить
дебілізм твій зелено-непереможний несу.
дуже не хочется палитися на те саме дно, на якому ти, але питання перезріло - ви і правда такі ідіоти чи свідомо поржати захотілі і ваньку зазвали?
показать весь комментарий
10.06.2023 02:46 Ответить
звісно що кошти київські - велике будівництво по-київські ) але все одно тут багато у нас переселенців тож жест гарний) напевно наш бюджет у Києві в цьому році перевершив очікування
показать весь комментарий
10.06.2023 00:21 Ответить
Краще за зеленими наглядати, бо крадуть все. Від гуманітарки та збіжжя до бюджетів на укриття.
показать весь комментарий
10.06.2023 00:27 Ответить
показать весь комментарий
10.06.2023 00:21 Ответить
Розумна жіночка, явно не з 73%
показать весь комментарий
10.06.2023 00:27 Ответить
Схвалюю рішення Віталія надати допомогу херсонцям , бо їм сьогодні
найважче 👍🏼🙏🏼😕
показать весь комментарий
10.06.2023 00:30 Ответить
Дивуюсь , що мало сюжетіВ про НОВОКАХОВСЬКИЙ ПОТОП на словацькому тв. Да , мабудь , і в інших країнах
ХТОСЬ ВЖЕ ЗВІЛЬНИТЬ ТОГО ПРИДУРКА ТКАЧЕНКО , що 1,5 року не може зробити ПОТУЖНЮ ІНФОРМАЦІЙНУ ЛІНІЮ В ЗАПАДНИХ ЗМІ?
показать весь комментарий
10.06.2023 00:47 Ответить
Ось Наприклад, в ОЛЕШКИ зайшли українські військови через 1,5 року після окупації
Може же хтось робити інформновини

БОЖЕ,ЗСУ В ОЛЕШКАХ РЯТУЮТЬ УКРАЇНЦІВ!ЛЮДИ КРИЧАТЬ-ЦІЛУЮТЬСЯ:СЕСТРИЧКА,ТИ ВИЖИЛА В ПОТОПІ І ОКУПАЦІЇ
показать весь комментарий
10.06.2023 00:52 Ответить
https://youtu.be/BiQFlPsf_Aw
показать весь комментарий
10.06.2023 00:53 Ответить
Ніхто не звільнив Петицію не розглядають мовчать, як ж
показать весь комментарий
10.06.2023 05:11 Ответить
Так. Шо Вам сказати - такий інформ прокол в світі від того , блд, Ткаченко . НИЧОГО москаль не робить щоб популяризувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ І ВЕЛИКИЙ НАРОД . Той же ансамбль Вірського і хор Верьовки МАВ ВЖЕ РІК гастролювати по країнам , яки Україну ігнорують ( Китай Індія Бразилія і т п) . Так він РАЗОРИВ ОДЕСЬКУ КИНОСТУДИЮ ( бо земля на березі моря дорога), почав гробити фонд Довженко, проґавив розкрадання історичних спадщин оккупантами , ПО ЧИЇСЬ УКАЗКЕ СПРОБУВАВ ЗАПАСКУДИТИ ТРИЗУБ ЧЕРНОВОЛА і т п .

і той Презідент цю істоту не звільняє ‼️‼️‼️‼️ Нема матюків
показать весь комментарий
10.06.2023 09:43 Ответить
Нах .....й пішов , ви@лядок 😡