3945 посетителей онлайн

Российская ракета попала в складское помещение в Одесской области, - ОВА

ракета,ракети

Российские захватчики ночью атаковали Одесщину, одна из ракет оккупантов попала в складское помещение в Одесском районе.

Об этом сообщил глава ОВА Олег Кипер, передает Цензор.НЕТ.

"Ночью российские террористы атаковали юг Украины. Под прикрытием грозы и мощного шторма враг направил из акватории Черного моря ракеты типа "Калибр" и ударные дроны типа "Shahed-136".

2 "Калибра" и 4 дрона-камикадзе уничтожены над Одесщиной. 1 ракета попала в складское помещение в Одесском районе. В результате уничтожения обломки дронов упали на открытую территорию, а взрывными волнами разбиты окна в многоквартирных домах прибрежной зоны. Данных о пострадавших не поступало", – говорится в сообщении.

Топ комментарии
+5
Коли вже ті ракети почнуть вибухати при завантаженні та перевезені. Й_бана русня!
показать весь комментарий
26.06.2023 11:23 Ответить
+5
будянов казав що в минулому році кінчились ракети
показать весь комментарий
26.06.2023 11:26 Ответить
+2
Буданова послушать , так мы уже Москву берём за уши!! генерал Пиз-----добол!!
показать весь комментарий
26.06.2023 11:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Коли вже ті ракети почнуть вибухати при завантаженні та перевезені. Й_бана русня!
показать весь комментарий
26.06.2023 11:23 Ответить
На території росії немає прихильників "українського миру".
показать весь комментарий
26.06.2023 11:46 Ответить
тоді коли зе влада буде сприймати війну війною, а не черговим способом непогано на війні "прибарахлитися" так мщо б їхнім дітям і внукам вистарчило ...





показать весь комментарий
26.06.2023 11:47 Ответить
/З 254 нардепів СН у ВР 153 стали мільйонерами\
А решта - мільярдерами?
показать весь комментарий
26.06.2023 12:00 Ответить
«Термос» постійно робить усе все, що від нього і ермака залежить, аби Україна не мала шансів стати членом ЄС? Нинішня юдейська влада загубить Україну, якщо Генпрокуратура не буде працювати.

Неможно було під час війни з російськими окупантами голосувати за кандідата, якій Конституцію України в руках не тримав, державною мовою не володів і має свій бізнес на московії.

показать весь комментарий
26.06.2023 12:42 Ответить
Ар"єву би щаткнутист,він уже показав свою нікчемність,будучи при владі,а історія з накуркною донечкою-депутаткоб,тому підтвердження,сподіваюсь,вона внесе в декларацію роззоди на крек,адже це недешеве задоволення,гниди
показать весь комментарий
26.06.2023 12:30 Ответить
Пане Вуйко,помилились адресою.А чий ви адепт?ідентифіцируйтесь,якщо чітко визначені)))з повагою,щасти
показать весь комментарий
26.06.2023 19:38 Ответить
я адепт здорового глузду !!!
показать весь комментарий
26.06.2023 20:16 Ответить
будянов казав що в минулому році кінчились ракети
показать весь комментарий
26.06.2023 11:26 Ответить
Наклепали нових в гаражах, або викопують з шахт.
показать весь комментарий
26.06.2023 11:35 Ответить
Буданова послушать , так мы уже Москву берём за уши!! генерал Пиз-----добол!!
показать весь комментарий
26.06.2023 11:33 Ответить
Як коментар до подій з руйнуваннями житлових приміщень можу констатувати наступне - НІЯКОЇ ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ДЕРЖАВИ НЕ ОТРИМУЮТЬ не дивлячись на заяви про протилежне від представників влади. Наприклад - 10 червня у Одесі на відстані 200 м від мого дому впав "Шахід". Вбило 3-х людей а у домах навкруги місця падіння винесло шибки та внутрішні двері (інде деформувало й вхідні), не кажучи про стіни, меблі, побутову техніку і пошкоджено декілька авто. Пройшло більше ніж пів місяця але НІКОМУ не було надано допомогу від держави, ба навіть плівку для затягування вікон надали не більше ніж 5% постраждалих. Гроші на допомогу люди збирають особисто по своїх знайомих та співробітниках. Отже питання - а де фінанси які на це виділяє ЄС загалом та деякі країни окремо не кажучи вже про нашу державу. А також є дуже "крута" відмазка від чинуш, які заявляють що їм треба було надавати фото НЕЗРУЙНОВАНИХ квартир, дверей та вікон, бо без цього вони "НЕ БАЧАТЬ" пошкоджень!!!
показать весь комментарий
26.06.2023 12:09 Ответить
Кажуть, що вже три ракети в росіян залишилось, і то одна з них маленька