11685 посетителей онлайн
11 009 38

В Краматорске снаряд попал в заведение питания, 2 человека погибли, 22 ранены (обновлено). ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Около 20.00 в центре Краматорска прогремел взрыв. Снаряд попал в популярное заведение питания.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Сейчас идет эвакуация людей из-под завалов, есть неофициальная информация о погибших и раненых. Кое-кто смог выйти сам, некоторых выносят на носилках.

Ресторан полностью разрушен, повреждены здания вокруг, в частности, гостиница Краматорск.

В Краматорске снаряд попал в заведение питания, 2 человека погибли, 22 ранены (обновлено) 01
В Краматорске снаряд попал в заведение питания, 2 человека погибли, 22 ранены (обновлено) 02
В Краматорске снаряд попал в заведение питания, 2 человека погибли, 22 ранены (обновлено) 03

На месте работают спасатели, полиция, военнослужащие и медики.

Как сообщил глава Донецкой областной военной администрации Павел Кириленко, в результате ракетного удара российских оккупантов по Краматорску ранены 15 человек. Продолжается разбор завалов.

"Два ракетных удара по Краматорску. Россия прицельно ударила по местам скопления людей.

В Краматорске снаряд попал в заведение питания, 2 человека погибли, 22 ранены (обновлено) 04

Погибли 2 человека. 22 травмированных, из которых 1 ребенок. Повреждены здания заведения питания и несколько частных домов. Продолжается разбор завалов. По имеющейся информации, там могут находиться люди", - сообщил глава МВД Игорь Клименко.

Топ комментарии
+22
Які можуть бути посиденьки в кафе в прифронтовому місті ?!
показать весь комментарий
27.06.2023 21:05 Ответить
+19
Сто відсотків якась чергова гнида надала координати кацапським мерзенним ублюдочним вбивцям...
показать весь комментарий
27.06.2023 21:07 Ответить
+16
смерть фашистской *********! чтобы все узские передохли в адских муках!
показать весь комментарий
27.06.2023 21:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Які можуть бути посиденьки в кафе в прифронтовому місті ?!
показать весь комментарий
27.06.2023 21:05 Ответить
В прифронтовому місті дуже багато військових, які не завжди готують в зйомній квартирі, а їдять в кафе. Неочікувано?
показать весь комментарий
27.06.2023 23:16 Ответить
Само бачило, чи як?
показать весь комментарий
28.06.2023 00:48 Ответить
Так, хамидло, бачила сама
показать весь комментарий
28.06.2023 01:00 Ответить
Це коли відсмоктувало?
показать весь комментарий
28.06.2023 01:02 Ответить
ванюшка, водкі нєт, шуруй домой, убоге
показать весь комментарий
28.06.2023 01:04 Ответить
Ясна річ, що немає. Ти ж інше ковтаєш.
показать весь комментарий
28.06.2023 01:08 Ответить
Це твоя скрєпа, лапотнік))
показать весь комментарий
28.06.2023 01:08 Ответить
смерть фашистской *********! чтобы все узские передохли в адских муках!
показать весь комментарий
27.06.2023 21:06 Ответить
Люди,давайте перебувати в укритті,коли лунає тривога!!! Це ж нелюди на нас напали! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! Тримайся,Краматорськ!
показать весь комментарий
27.06.2023 21:06 Ответить
Свєта, ти щось чула про швидкість ракети с-300, яка призначена для перехвату крилатих ракет?
Яка нах "тривога"? 150 км за 180 секунд.
показать весь комментарий
27.06.2023 21:48 Ответить
🙏😥
показать весь комментарий
27.06.2023 22:09 Ответить
Вибач, то я занадто, але у випадку с-300 навіть встигають оголосити тривогу. Дуже швидко летить...
показать весь комментарий
27.06.2023 22:14 Ответить
Сто відсотків якась чергова гнида надала координати кацапським мерзенним ублюдочним вбивцям...
показать весь комментарий
27.06.2023 21:07 Ответить
Може ще й фуршет влаштувала
показать весь комментарий
27.06.2023 21:09 Ответить
у багатьох прифронтових містах є заклади де безкоштовно годують переселенців та й не тільки.
показать весь комментарий
27.06.2023 21:11 Ответить
Та отож..
показать весь комментарий
27.06.2023 21:21 Ответить
Та й військові їдять. Не всі готують в зйомних квартирах.
показать весь комментарий
27.06.2023 23:19 Ответить
писали що це с300, вони не точні, може взагалі в інше місце цілили
показать весь комментарий
27.06.2023 21:10 Ответить
Напевно не в інше, якщо попалив район популярного закладу харчування і готеля.
показать весь комментарий
27.06.2023 22:34 Ответить
💯
показать весь комментарий
27.06.2023 23:20 Ответить
прилетает точно по координатам. наведение по gps кацапі давно в с300 подкорректировали. надо сказать что они не спят в отличии от нас вместе с укр оборон промом
показать весь комментарий
28.06.2023 15:14 Ответить
показать весь комментарий
27.06.2023 21:12 Ответить
Пуйло , ти повинен здохнути і негайно , бо така мразь немає
морального права на життя 😠
показать весь комментарий
27.06.2023 21:24 Ответить
Там таких 140 мільйонів. Пуйло один з них.
показать весь комментарий
27.06.2023 22:19 Ответить
Корегувальник працював у режимі он-лайн. Слава Бакланову! Слава Малюку...
показать весь комментарий
27.06.2023 21:26 Ответить
"слава" у лапках треба писати.
показать весь комментарий
27.06.2023 21:33 Ответить
Та то зрозуміло, що в лапках...
показать весь комментарий
27.06.2023 21:37 Ответить
Краматорск????? ну-ну...
показать весь комментарий
27.06.2023 21:41 Ответить
Яке "ну-ну"? Краматорськ витримав вже більше сотні ракетних ударів. Того року влітку в одну ніч 16 було.
показать весь комментарий
27.06.2023 22:16 Ответить
ось так,
зразу через податкову
далі через другі документи
тепер вже через покійних нам доводять що ми всього лиш фізичні особи
не громадяни
не люди
готують......
лиш, до чого????
показать весь комментарий
27.06.2023 21:52 Ответить
Без зкацаплених навідників, тут не обійшлося!!
Тримаймося браття!!
Слава Захисникам України!
показать весь комментарий
27.06.2023 22:03 Ответить
Сюр якийсь. Місто під обстрілами, а народ у ресторані розважається.
показать весь комментарий
27.06.2023 22:44 Ответить
Ви були в тому місті?! Бачили, що "розважаються"?! По всіх закладах харчування майже самі військові! Аби по лужі бульки пустити!..
показать весь комментарий
27.06.2023 23:23 Ответить
В числе пострадавших восьмимесячный ребенок.
показать весь комментарий
27.06.2023 23:26 Ответить
Військові по ресторанам не харчуються.
показать весь комментарий
28.06.2023 00:42 Ответить
Саме бачило, чи як?
показать весь комментарий
28.06.2023 01:02 Ответить
Ага, на відміну від тупой суки.
показать весь комментарий
28.06.2023 01:04 Ответить