7876 посетителей онлайн
6 861 19

Китай хочет углубить сотрудничество с ВС РФ, – Bloomberg

китай

КНР хочет углубить сотрудничество с Вооруженными силами РФ, что свидетельствует о том, что Пекин продолжает поддерживать Москву, несмотря на мятеж Пригожина.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

Министр обороны Китая Ли Шанфу на встрече с главнокомандующим ВМФ России Николаем Евменовым заявил, что "совместными усилиями обеих сторон" отношения между вооруженными силами РФ и Китая "будут продолжать углубляться и укрепляться, постоянно достигать нового прогресса и выходить на новый уровень".

Комментарии Ли являются дополнительными признаками того, что Пекин укрепляет связи с Москвой после восстания группы наемников группировки "Вагнер" в июне, ставшей самой большой в истории угрозой для правления президента Владимира Путина.

Напомним, в то же время посол Китая в ЕС Фу Цун не видит проблемы в возвращении под контроль Киева всех территорий, которые были в составе Украины с 1991 года.

Топ комментарии
+10
Підняти мито на всю китайську електроніку уитайських брендів, одразу дупля в Пекінє почнуть відупляти. Шкода що сциклива ублюдошна Зе влада на це не спроможна, бо занадто любить грощі.
показать весь комментарий
03.07.2023 18:57 Ответить
+9
Українцям варто вкарбувати в свої голови: всі червоні, незалежно від держави походження, як зовнішні, так і внутрішні є найжорстокішими ворогами України.

Китайська червона мерзота -- ворог України. Був і буде таким завжди.

Якщо маєте вибір, не купуйте китайське!
показать весь комментарий
03.07.2023 19:08 Ответить
+7
В Монголii ваша татарська територiя, сранi рускi. 💤💩
показать весь комментарий
03.07.2023 19:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хоче поглиблювати, чи заглиблюватись? То хто в кого хоче?
В параші є напрацювання, але не можуть довести до розуму. Китай як завжди вкраде і скоренько все зробить.
показать весь комментарий
03.07.2023 18:50 Ответить
Підняти мито на всю китайську електроніку уитайських брендів, одразу дупля в Пекінє почнуть відупляти. Шкода що сциклива ублюдошна Зе влада на це не спроможна, бо занадто любить грощі.
показать весь комментарий
03.07.2023 18:57 Ответить
In general, the West should increase taxes for Made in China by 10% and China will come to sences.
показать весь комментарий
03.07.2023 19:44 Ответить
Куди вже глибше. Жовтопикі запхали кацапам-далі нікуди.
показать весь комментарий
03.07.2023 18:58 Ответить
показать весь комментарий
03.07.2023 18:59 Ответить
В Монголii ваша татарська територiя, сранi рускi. 💤💩
показать весь комментарий
03.07.2023 19:46 Ответить
та потоп у китаез,, завод горить...
Господь все бачить... і воздасть.. а за вузькі очі- в тройне воздасть.. щоб вест тихий океан покрився китайскими трупами
показать весь комментарий
03.07.2023 19:07 Ответить
а ти потроху допомагай тому господу ))) Бо вiн щось прогальмував
показать весь комментарий
03.07.2023 19:47 Ответить
чім?? він Господь а я ??
показать весь комментарий
03.07.2023 20:16 Ответить
Українцям варто вкарбувати в свої голови: всі червоні, незалежно від держави походження, як зовнішні, так і внутрішні є найжорстокішими ворогами України.

Китайська червона мерзота -- ворог України. Був і буде таким завжди.

Якщо маєте вибір, не купуйте китайське!
показать весь комментарий
03.07.2023 19:08 Ответить
а з ким комуняки були друзями окрiм комуняк? Це колос на глиняних ногах. Хтось ************, скiки рокiв треба щоб завалити економiку Чайни якщо встановити в Захiдному свiтi обмеження в -10% на Made in China?
показать весь комментарий
03.07.2023 19:51 Ответить
Червоні і будь-якого кольору диктаторські режими.
показать весь комментарий
03.07.2023 20:03 Ответить
китайці поглиблюватимуть по новий рівень, по самий Урал
показать весь комментарий
03.07.2023 19:13 Ответить
Новокитай.

Походу скоро у нас з ним буде спільний кордон.
показать весь комментарий
03.07.2023 19:14 Ответить
Чому ЄС, Америка та Британія ігнорують співпрацю Китаю з Рашиськими терористами та військовими злочинцями?!
показать весь комментарий
03.07.2023 19:17 Ответить
тому що вони собi купили украiнський Афган та маленькими iнвестицiми хочуть спустити на гальмах третю свiтову, в той же час маючи чисту екологiю на своiх територiях, та купуючи дешевi товари тоннами.
показать весь комментарий
03.07.2023 19:54 Ответить
Хтось таки напрошується на реальні санкції.
показать весь комментарий
03.07.2023 19:32 Ответить
Дивлячись на полудохлу тушку недоімперії рахи, китайці обо"язково поглибядь співпрацю в вигляді оренди території на років 1000 до самого Уралу)
показать весь комментарий
03.07.2023 19:47 Ответить
Всегда были ******, спистили, нашли вора, вернул часть бабла, купил ******, доволен, чина-ПНХ!
показать весь комментарий
03.07.2023 19:57 Ответить