10596 посетителей онлайн
4 124 55

Специалисты НАТО проанализируют закупки Минобороны, - Резников

резніков

Украина договорилась с НАТО о создании программы Procurement Review, в рамках которой специалисты Альянса проанализируют закупки Минобороны.

Об этом сообщил министр обороны Алексей Резников, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Мы договорились со штаб-квартирой НАТО, что после Вильнюса начнется программа Procurement Review, которую в течение 9-10 месяцев для нас натовские специалисты сделают. Именно все, что связано с закупками: анализ, помощь, обучение людей и выход, возможно, на улучшенную, модернизированную систему. Она будет касаться не только ресурсного обеспечения, но и вооружения и военной техники", - рассказал Резиков.

Министр отметил, что ведомство уже взаимодействует с Агентством НАТО по обеспечению и закупкам (NSPA), представители Минобороны принимают участие в соответствующих тренингах.

Топ комментарии
+22
Фахівці НАТО будуть в шоці після закінчення аналізу
показать весь комментарий
19.07.2023 22:43 Ответить
+19
Це ті закупівлі де МО "загубило" 33 мільярди народних грошей?
показать весь комментарий
19.07.2023 22:44 Ответить
+18
Список фазівців НАТО від ОП:
1. Подоляк 1шт.
2. Єрмак 1 шт.
3. Татаров 2 шт.
4. Вася з водокачки з трьома судимостями 5 шт.
показать весь комментарий
19.07.2023 22:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Фахівці НАТО будуть в шоці після закінчення аналізу
показать весь комментарий
19.07.2023 22:43 Ответить
Це не аудит. Йдеться про аналіз загальних даних, для створення аналітичного інструменту. Але заголовок «гарний»))

"Ми домовилися зі штаб-квартирою НАТО після Вільнюса розпочнеться програма Procurement Review, яку протягом 9-10 місяців для нас натовські фахівці зроблять. Саме все, що пов'язане із закупівлями: аналіз, допомога, навчання людей та вихід, можливо, на покращену, модернізовану систему. Вона стосуватиметься не лише ресурсного забезпечення, а й озброєння та військової техніки", - розповів Резіков.

Джерело:
показать весь комментарий
19.07.2023 22:47 Ответить
Це не про створення, а про інтеграцію з черговою системою альянсу. В неї вже закладені засоби і процеси аудіту, все буде залежати від швидкості міграціі і того, чи всі закупівлі завернуть на цю систему.
показать весь комментарий
20.07.2023 00:30 Ответить
Про інтеграцію і навчанню персоналу роботі з новими процесами і системами.
показать весь комментарий
20.07.2023 00:31 Ответить
мда, як то кажуть "это сделают солдаты НАТО"
Ганьбища !
При Пороху такого не було !
показать весь комментарий
19.07.2023 22:53 Ответить
У вас и так почти пол Украины завоевало рашкой. А ты зелень дурная
показать весь комментарий
19.07.2023 23:18 Ответить
Потолок Украины рашка еще не завоевала по твоим данным?
показать весь комментарий
20.07.2023 00:32 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2023 23:22 Ответить
Резников,А это не позор Украины, что для наведения элементарного порядка нужны иностранцы?!
показать весь комментарий
20.07.2023 05:53 Ответить
Це ті закупівлі де МО "загубило" 33 мільярди народних грошей?
показать весь комментарий
19.07.2023 22:44 Ответить
Ні, ті вже сховали.
показать весь комментарий
19.07.2023 23:00 Ответить
Лисе, тобі peace да
показать весь комментарий
19.07.2023 22:44 Ответить
Лисе то стрєлочнік, все мародерство по країні контролюює в ОП дєрьмак, бо мародерити мільярдами без дозволу андрєя барісовяча та владімірссанича просто нереально ...
показать весь комментарий
19.07.2023 22:53 Ответить
Список фазівців НАТО від ОП:
1. Подоляк 1шт.
2. Єрмак 1 шт.
3. Татаров 2 шт.
4. Вася з водокачки з трьома судимостями 5 шт.
показать весь комментарий
19.07.2023 22:46 Ответить
да-правакаціонниє правакататари правакаціонна праваціруют правакаціонниє правакаціі...
показать весь комментарий
19.07.2023 22:53 Ответить
Вважаю що коли ті фахівці проаналізують-то будуть у шоці...
показать весь комментарий
19.07.2023 22:50 Ответить
Цитата:Україна домовилася з НАТО про створення програми Procurement Review Джерело:
Не домовились, а змушені були погодитись ))
показать весь комментарий
20.07.2023 09:11 Ответить
"Яйця курячи = 17 грн./шт."
Global ERROR #N: Stack Overflow!
показать весь комментарий
19.07.2023 22:50 Ответить
чудова новина - може припиняться маніпуляції
показать весь комментарий
19.07.2023 22:53 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2023 22:54 Ответить
цікавлять дві речі - яке ці люди мать відношення до МО
і як вдалося настільки точно визначити об'єми вкраденого
показать весь комментарий
19.07.2023 23:00 Ответить
Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» (це те що було державним "Укроборонпромом") працює над двома питаннями - формування Наглядової Ради (зарплата від 100000 в місяць) і план передачі майна і земельних ділянок з балансу АТ. Куратор грабунку - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін
показать весь комментарий
19.07.2023 23:04 Ответить
$2500 в місяць це не багато для такої посади

а над чим вони працюють - то звідки Вам знати ?

і головне - який це має стосунок то перевірки в МО ?
показать весь комментарий
19.07.2023 23:13 Ответить
ЗЄкурви ! 👿
показать весь комментарий
20.07.2023 01:09 Ответить
Резнікову пора вже не аналізи робити, а розтин.
показать весь комментарий
19.07.2023 22:58 Ответить
якщо американці проаналізують так само як аналізували афганські витрати та афганську корупцію то буде срака-мотика.

не будуть американці нашу корупцію чіпати.
показать весь комментарий
19.07.2023 23:00 Ответить
Коли Зеленський вчергове запитає Байдена: "Чому ми не в НАТО"? Треба, щоби Столтенберґ на очах Найвеличнішого підійшов до Резнікова і розмазав йому по їбалу куряче яйце. Бо Зеленський - візуал із низьким IQ, але з претензією на артистизм - може так до нього дійде.
показать весь комментарий
19.07.2023 23:00 Ответить
заодно хай "фахівці" нати порахують, де поділось більше ніж ШІСТЬ МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ військової допомоги Україні, які пентагон чисто випадково "загубив" чи не знайшов, чи хз що там сталось.....

ніде ні слова про це!
показать весь комментарий
19.07.2023 23:01 Ответить
там история что неправильно оценили стоимость выделенной помощи, завысив ее на эти миллиарды.
типа дали на 30млрд за год, а посчитали что 36
показать весь комментарий
19.07.2023 23:04 Ответить
хто порахував? чому спочатку по 36 порахували а потім по 30? звідки взагалі беруться числа?
ніхто нічого не знає! в пентагоні все за десятьма замками!

пригадується байка (може і брехня), що перед самим 9/11 пентагон мав звітувати перед американською верховною радою, де пропав ТРИЛЬЙОН ДОЛАРІВ, але ось "сталось" 9/11 і вже не до якихось там аудитів було....
показать весь комментарий
19.07.2023 23:16 Ответить
Там все просто. По-перше, щиро подякуй американцям, що вони самі перерахували і оголосили. А по-друге, все це вийшло тому, що виділену допомогу вони спочатку витрачали на новітню техніку, яка замінює відправлену в Україну і встає в США на озброєння. А тепер вирішили, що це нечесно і якщо держава виділила гроші, ти їх треба освоювати по вартості відправляємої старої техніки, а не по вартості нової, яка замінює відправлену. Тобто загалом, та техніка, що поставлена на озброєння США замість відправленої нам, коштує на 6 мілʼярдів дорожче - тому нам старої техніки щє додають на цю суму.
показать весь комментарий
20.07.2023 00:38 Ответить
цифры от байды, я показал на них суть произошедшего.
показать весь комментарий
20.07.2023 01:06 Ответить
Міністр оборони Олексій Резніков розповів, що під час саміту НАТО у Вільнюсі жодного разу не почув слово "корупція" щодо України.
"Міністр оборони" України вважає НАТО антикорупційним органом ?

Ми тебе розчаруємо, за тобою прийдуть геть інші
показать весь комментарий
19.07.2023 23:02 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2023 23:04 Ответить
Ну черговий разводняк, список закупівель їм дадуть, звісно, обмежений, яйця та інші великі досягнення, сховають під виглядом "військової таємниці".
показать весь комментарий
19.07.2023 23:07 Ответить
під виглядом "військової таємниці" від НАТО не сховаєш...
показать весь комментарий
20.07.2023 00:46 Ответить
Коли розпався союз, талановиті західні вчені - економісти приїздили радниками як в Москву так і Київ (аналогічно як раніше у Варшаву). Але особливо у Москві ці радники побачили такий клондайк для збагачення, що не втримались i радники були відкликані, а Гарвардський університет - оштрафований. Натовських фахівців потрібно буде також контролювати від спокуси українського клондайку.
показать весь комментарий
19.07.2023 23:18 Ответить
"Я пригласил вас, господа, с тем, чтобы сообщить вам пренеприятное известие: к нам едет ревизор".
показать весь комментарий
19.07.2023 23:18 Ответить
яйця, япка, стадіони, барабани.....?
показать весь комментарий
19.07.2023 23:19 Ответить
операція "ЗЄокупація" 😕
показать весь комментарий
20.07.2023 01:11 Ответить
У них у всіх є ізраїльські паспорти. Після війни вони всі осядуть там із вашими грошима.
показать весь комментарий
19.07.2023 23:56 Ответить
- Яйца, яйца у Резникова проверьте! (Совет Альянсу от Демусики)
показать весь комментарий
20.07.2023 00:17 Ответить
ПРОАНАЛІЗУЮТЬ - оце й є та " иносказательная адвокатсткая речь " - ФАХІВЦІ НАТО 9 вже не дєдушки Байдена) будуть через лупу перевіряти золоті яйця ММОРу на пробу золота . НАГАДУЮ ММОР- Мінстр Мародерства Оборони Резніков
показать весь комментарий
20.07.2023 03:18 Ответить
а где я харчеватся буду теперь?
показать весь комментарий
20.07.2023 03:44 Ответить
Якщо такий аналіз буде проведено то список "в розшуку ФБР" може суттєво поповнитись...
показать весь комментарий
20.07.2023 04:02 Ответить
Если бы результаты , которые будут, обнаружились в Штатах- человек100 получили бы по несколько пожизненных сроков-особенно закупка оружия ( с#издили 330 млд гривен и миллиарды на дроны Арахамии). Столбы на Хрещатике не должны пустовать.
показать весь комментарий
20.07.2023 07:29 Ответить
Система прозора працювала поки не прикрили зелені гниди, декларації держслужбовці здавали поки не прикрили, ще багато чого було... Маніпуляції не припиняється, вони інакше невміють
показать весь комментарий
20.07.2023 09:12 Ответить
Може хай спеціалісти НАТО замінять отих раклів в МОУ, а їх на фронт? На чолі з Рєзніковим...
показать весь комментарий
20.07.2023 09:48 Ответить
черговий прийом піти від прозоро.
показать весь комментарий
20.07.2023 09:57 Ответить
від позоро